Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

Sveiki,

Žiūrinėjau indaploves internete ir iškilo toks klausimas. Kuo skiriasi Electrolux ESF 65040X nuo Electrolux ESF 65040W? Kaip suprantu, skiriasi tik ekranėliu. Tai kuri geresnė? Taipogi šie modeliukai neišsijungia patys po plovimo. Ar tai labai blogai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 11 07, 15:52)
Siemens geresnė, Bosch pigesnė.
Klausimas: kiek to "gerumo" Jums reikia?
Kokybiškai - abi gaminamos toje pačioje gamykloje Vokietijoje.



Nezinau, kiek man to gerio reikia, nes tai bus pirma indaplove,kuria naudosiuos... blush2.gif

O as gal geriau klausima suformuluosiu taip : ar tas geris vertas tokio kainos skirtumo?
Nesinori dabar pataupyti, o paskui gailetis... doh.gif jeigu tik tas geris, t.y. Siemens turimos funkcijos, kuriu neturi Bosch, vertos tu papildomu litu - tebunie... biggrin.gif ax.gif
Taigi - koks butu ats.? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vsl: 07 lapkričio 2011 - 16:53
QUOTE(KLEVELIS @ 2011 11 07, 18:35)
Norėčiau info renkuosi indaplovę šiaip išsirinkom Whirlpool ADG6999FD ?

Tai tikrai geras variantas už tik nedaug litų.
Papildyta:
QUOTE(_Matrioška_ @ 2011 11 07, 18:50)
Sveiki,

Žiūrinėjau indaploves internete ir iškilo toks klausimas. Kuo skiriasi Electrolux ESF 65040X nuo Electrolux ESF 65040W? Kaip suprantu, skiriasi tik ekranėliu. Tai kuri geresnė? Taipogi šie modeliukai neišsijungia patys po plovimo. Ar tai labai blogai? smile.gif

Viena ju balta, kita - metalo spalvos.

Papildyta:
QUOTE(vsl @ 2011 11 07, 18:52)
Nezinau, kiek man to gerio reikia, nes tai bus pirma indaplove,kuria naudosiuos... blush2.gif

O as gal geriau klausima suformuluosiu taip : ar tas geris vertas tokio kainos skirtumo?
Nesinori dabar pataupyti, o paskui gailetis... doh.gif  jeigu tik tas geris, t.y. Siemens turimos funkcijos, kuriu neturi Bosch, vertos tu papildomu litu - tebunie... biggrin.gif  ax.gif
Taigi - koks butu ats.?  blush2.gif

Mano manymu - verta. man patinka mintis, kad galima bet kurią plovimo programą sutrumpinti beveik pusiau. Ir džiovinimas lieka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 11 07, 21:09)

Mano manymu - verta. man patinka mintis, kad galima bet kurią plovimo programą sutrumpinti beveik pusiau. Ir džiovinimas lieka  thumbup.gif



DEKUI 4u.gif
Atsakyti
Ačiū tai mes prie to modelio liekam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KLEVELIS: 07 lapkričio 2011 - 22:13
Sveiki, gal kas galėtų patarti dėl BOSCH SGS55E98EU indaplovės? Išsirinkau tokį modeliuką, bet niekur nerandu, kur jis pagamintas? ar labai senas modelis? kokie privalumai ir trūkumai? Gal kas išbandė? Pasidalinkite.. smile.gif

Papildyta:
O kaip šie modeliai?
HOTPOINT LDF 12314
HOTPOINT LFF8243
INDESIT DFP 585
ELECTROLUX ESF 66080 g.gif
Atsakyti
Gal kas susiduret su tokia problema ir galite patarti.
Indaploveje plaunant indus, jie visi pasidengia kazkokia spalvotom, tartum benzino, apnasom. Visi indai, ir skaidraus stiklo, ir spalvoti, tartum aptraukti spalvotu perlamutru g.gif Kas cia per problema?!
Atsakyti
Mums reikia tokios indaplovės:
* laisvai statomos,
* talpios (10-12 kompl.),
* mažai imančios vandens bei elektros,
* "pasveriančios" indų kiekį ir imanti vandens tiek kiek reikia
* matuojančios vandens kietumą
* kad baigusi darbą pati išsijungtų
* iki 1300 Lt (jei tokios nėra, tai iki 1500)

Nesvarbios mums f-jos: laiko atidėjimas, neteplus paviršius, triukšmingumo lygis

Ar yra toks "lobis" prekyboje? laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Matrioška_: 08 lapkričio 2011 - 10:41
QUOTE(rrr? @ 2011 11 08, 09:37)
Gal kas susiduret su tokia problema ir galite patarti.
Indaploveje plaunant indus, jie visi pasidengia kazkokia spalvotom, tartum benzino, apnasom. Visi indai, ir skaidraus stiklo, ir spalvoti, tartum aptraukti spalvotu perlamutru  g.gif  Kas cia per problema?!


Greičiausiai per daug blizgiklio. Skaitykite indaplovės instrukciją, ten tokie "gedimai" turėtų būti aprašyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dujokauke @ 2011 11 08, 13:23)
Greičiausiai per daug blizgiklio. Skaitykite indaplovės instrukciją, ten tokie "gedimai" turėtų būti aprašyti wink.gif

Aciu, dujokauke. mirksiukas.gif Gal dar kas kokiu minciu turite?
Atsakyti
Nors dar neturime indaplovės, bet pirma mintis man buvo - per daug kažkios chemijos smile.gif
Atsakyti
Gal kas pakomentuot7 šį modelį http://www.azon.lt/B...SGS56E42EU.html ? Lyg ir neblogai atrodo :“
Atsakyti