Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

O visa Bosh produkcija yra vokiška? Nes man vyras šiukštu bau uždraudė indaplovę iš Boshų rinktis,nes tipo paskutiniu metu visa Bosh produkcija yra laaaabai paprastėjusios kokybės,nes gaminama kažkur ten trečiose šalyse ir t.t. ,kitaip tariant- vardas smarkiai pagadintas g.gif Todėl aš labai skaudančia galva renkuos iš Elektrolux,Wirpool ir Siemens. Supratimo, aišku, kaip ir dauguma neturiu jokio,išskyrus tą vieną vienintelį,kad noriu jos labai ir noriu kuo kokybiškesnės už kuo žemesnę kainą rolleyes.gif ateisiu ir aš speedy ausis su klausimais pazysti rolleyes.gif ,greičiausiai kitoj savaitėj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pipima @ 2011 10 22, 00:19)
O visa Bosh produkcija yra vokiška? Nes man vyras šiukštu bau uždraudė indaplovę iš Boshų rinktis,nes tipo paskutiniu metu visa Bosh produkcija yra laaaabai paprastėjusios kokybės,nes gaminama kažkur ten trečiose šalyse ir t.t. ,kitaip tariant- vardas smarkiai pagadintas  g.gif Todėl aš labai skaudančia galva renkuos iš Elektrolux,Wirpool ir Siemens. Supratimo, aišku, kaip ir dauguma neturiu jokio,išskyrus tą vieną vienintelį,kad noriu jos labai ir noriu kuo kokybiškesnės už kuo žemesnę kainą  rolleyes.gif ateisiu ir aš speedy ausis su klausimais pazysti  rolleyes.gif ,greičiausiai kitoj savaitėj  biggrin.gif

BOSCH + SIEMENS = BSH (Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH).
Analogiški produktai, gaminami toje pačioje vietoje, tik skirtingai vadinasi ir truputį (kartais labai, labai truputį biggrin.gif ) kitaip atrodo.
Taigi tie du brandai yra dar arciau, nei AEG ir Electrolux'sas.
Papildyta:
QUOTE(aksome @ 2011 10 21, 21:34)
Del kainos ,ar gamintojas nepatikimas?

Tai net ne gamintojas blink.gif
Atsakyti
sveiki,
gal turite meistriuką indaploviu Vilniuje? labai lauksiu, nes jau pripratau prie tos pagalbininkės... blush2.gif
Atsakyti
speedy pagelbek su pasirinkimais. 4u.gif ka galeciau pasirinkt,kad butu taupu patogu,ir nebrangu. zinau,kad tai sunkiai suderinama,bet... biudzetas apie 1500lt. 60plocio ir imontuojama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrynka: 25 spalio 2011 - 15:12
QUOTE(ausrynka @ 2011 10 25, 17:10)
speedy pagelbek su pasirinkimais. 4u.gif ka galeciau pasirinkt,kad butu taupu patogu,ir nebrangu. zinau,kad tai sunkiai suderinama,bet... biudzetas apie 1500lt. 60plocio  ir imontuojama.

Bosch SMV50E70EU
Whirlpool ADG 9442 FD
Siemens SE64N363EU
Atsakyti
Sveiki,
Žiūrim šią indaplovę:
Siemens sn68m069de
Pagal kodą suprantu kad ji skirta vokiečių rinkai?
Gal pasiūlytumėte kažką panašaus pigesnio ar šiaip gerą indaplovę iš Bosch arba Siemens? Idealiausia būtų iki 2500lt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 26 spalio 2011 - 14:53
QUOTE(speedy @ 2011 10 26, 08:29)

tada gal parekomenduotumet kur siu indaploviu ieskoti pirkti? kad butu ne saraskino kontora ir garantiniai normalus. Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2011 10 26, 15:50)
Sveiki,
Žiūrim šią indaplovę:
Siemens sn68m069de
Pagal kodą suprantu kad ji skirta vokiečių rinkai?
Gal pasiūlytumėte kažką panašaus pigesnio ar šiaip gerą indaplovę iš Bosch arba Siemens? Idealiausia būtų iki 2500lt...

Si indaplove skirta vokieciu rinkai drinks_cheers.gif Jus zurit tokia pacia paciausia, dar panasus variantas yra SN66M084EU, bet pigesnis..
Vienas is populiariu variantu yra SN65M086EU.
Atsakyti
Labas vakaras
Speedy patarkit prasau ar geras butu pasirinkimas?
http://www.romiteka....smv59t10sk.html
o gal yra kokiu analogisku ir pigesniu?
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2011 10 26, 16:50)
Sveiki,
Žiūrim šią indaplovę:
Siemens sn68m069de
Pagal kodą suprantu kad ji skirta vokiečių rinkai?
Gal pasiūlytumėte kažką panašaus pigesnio ar šiaip gerą indaplovę iš Bosch arba Siemens? Idealiausia būtų iki 2500lt...

Kažkas panašaus už 2500 lt. - Siemens SE66M095EU.
Papildyta:
QUOTE(Cheerafa @ 2011 10 26, 22:15)
Labas vakaras
Speedy patarkit prasau ar geras butu pasirinkimas?
http://www.romiteka....smv59t10sk.html
o gal yra kokiu analogisku ir pigesniu?

Pasirinkimas geras. Bet jei kanalizacija "vietine" geriau auksciau minetas Siemens.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 10 27, 08:46)
Kažkas panašaus už 2500 lt. - Siemens SE66M095EU.

O šiaip patogu tie stalčiai įrankiam viršuje? Nes kur tada dėti pvz. vyno taures? Nelabai ten vietos lieka viršuj, o jeigu naudoji intensyvią zoną tai jų negalima į apačią dėti g.gif

O sakykit ką reiškia "padidinto aukščio"? Vilioja 41dB, nes virtuvė sujungta su svetaine, norėtųsi kuo tylesnės. Aš čia apie Siemens SX-66T091SK
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 27 spalio 2011 - 08:58
QUOTE(-Gyte- @ 2011 10 27, 10:52)
O šiaip patogu tie stalčiai įrankiam viršuje? Nes kur tada dėti pvz. vyno taures? Nelabai ten vietos lieka viršuj, o jeigu naudoji intensyvią zoną tai jų negalima į apačią dėti  g.gif

O sakykit ką reiškia "padidinto aukščio"? Vilioja 41dB, nes virtuvė sujungta su svetaine, norėtųsi kuo tylesnės. Aš čia apie Siemens SX-66T091SK

Vidurinio stalčiaus aukštis reguliuojamas. Nebent kojelės tų taurių t-o-o-o-o-kios biggrin.gif
SX - padidintas aukštis - žiūrėkite brėžinį.
Atsakyti