Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(@Deborah@ @ 2012 01 22, 17:58)
Winona, kad ir labai paveluotai, bet su gimtadieniu tave  4u.gif  4u.gif
O mano siu metu tikslas, tai DARBAS DARBAS ir dar karta DARBAS!!!! Ir be abejo megstamas ir su geru atlyginimu bigsmile.gif

aciu merginos drinks_cheers.gif wub.gif mano siu metu tikslas..taip pat darbas! bet pirmiau apsiginti diploma.gal sakau reiktu rastu issikelti tikslus,ir smulkesnius,kad nepasimirstu..ar susiraset tokius siems metams?
Atsakyti
Sveiki, artėjant rinkimams, norime prisistatyti jums. Kvečiame draugauti ir palaikyti.
Atsakyti
Sveikos, kas gero.... ax.gif
Neskaiciau temos kokius metus ir nerasiau zinoma...Pozityvumas visai apleides smile.gif stoviu viename taske ir niekur nejudu visuose frontuose.O pajudeti kazkur, kazka daryti matau, kad neiseis kol nepasikeis poziuris ir nusiteikimas.Help, reikia pozityvo smile.gif
Atsakyti
Labuka,

kaip nutilusios visos smile.gif Kuo taip uzsiemusios??? g.gif Kaip sekasi visoms gyventi pozityviomis mintimis?
Atsakyti
Sveika,
as atlieku praktika, rasau diplomini ir praktiko ataskaita.Po praktikos parsliauziu namo ir bunu su vaikinu smile.gif ir meginu silpnai taip gaivinti pozityva, nes jauciu kad reikia taisyti santykius.
Buvau knygu mugeje, palepinau savo knygu megejos sirdi ir viena is isigytu knygu yra psichologija tau isleista knyga "islaisvinta meile", kuria perskaicius tikiuosi rasti pagalbos ir bent kiek atsakymu.Galbut jei susirinktu daugiau merginu paklausciau ju patarimo ir ju nuomones, bet dabar tai butu tik sauksmas i tyla biggrin.gif
o kaip tau sekasi?
kaip babi sekasi sveikai maitintis?
kur dingusi Eiryn su savo super pozityviu poziuriu ir sekmingais pokyciais?tikiuosi ja atitrauke malonus namu tvarkymo ir remonto darbai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 02 28, 22:18)
Labuka,

kaip nutilusios visos  smile.gif  Kuo taip uzsiemusios???  g.gif  Kaip sekasi visoms gyventi pozityviomis mintimis?

sveikos, as irgi galvuju, kad niekas neberaso, kur visos dingo biggrin.gif

As tai toliau pozityviai kuriu savo gyvenima ir visai neblogai sekasi 4u.gif Siuo metu skaitau knyga apie Jobsa ir uzsirasineju gilias pozityvias mintis.
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 02 29, 10:52)
kaip babi sekasi sveikai maitintis?

Sunkiai biggrin.gif O kaip tau? Iš tiesų dabar bandau ruoštis egzaminams, kas irgi sunkiai sekasi (esu didelė tinginė blush2.gif ), todėl nebelabai ir domiuosi sveika mityba smile.gif

Beje, ar laukiat pavasario? Man tai jis jau senokai jaučiasi, nes vis dažniau išgirstu kaip čiulba paukščiai, o jei dar saulė išlenda wub.gif
Atsakyti
Ooooo kaip smagu, kad atsiliepete, galvojau, kad bus tyla biggrin.gif Man sekasi gan gerai, nors pokyciu daug kaip ir nera, bet judu krutu ir stengiuosi per daug makaules nesukti del visko biggrin.gif Turiu siokiu tokiu planu ir laukiu laukiu laukiu, veikiu po truputi. Mokausi savarankiskai anglu, tiksliau gilinu zinias, nelengva... unsure.gif Kai bus naujienu, tai butinai pasipasakosiu. O kokiu tau patarimu reikia Winona? Gal nebus sauksmas i tyla... Klausk bigsmile.gif

Ir siaip dziaugiuosi, kad visoms neblogai sekasi. Sekmes visame kame mirksiukas.gif Ir dar, man pasirode, kad turetu buti idomi ta knyga, kur isigijai mugeje. Gal galetum ka nors apie ja papasakoti ir kokiu idomiu minciu cia brukstelti... rolleyes.gif

Susidomejus, gal ir tu galetum kokiu geru pozityviu minciu imesti rolleyes.gif

Babi, jau pavasaris, tad nepasiduok jo nuotaikai, mokinkis!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 03 02, 02:27)
Babi, jau pavasaris, tad nepasiduok jo nuotaikai, mokinkis!!!  biggrin.gif

Lengva kalbėti biggrin.gif Dar nėra tokio aiškaus pavasario, bet mokytis jau tingisi (nors bandomųjų rezultatai apynormaliai, bet noriu dar daugiau biggrin.gif ).

Vis neprisiverčiu baigti knygos "Kodėl vyrai myli kales" doh.gif Dabar dar kitą knygą pradėjau (o seniau nesuprasdavau, kaip galima kelias knygas skaityti vienu metu) smile.gif

Gal kuri suradot įdomių pozityvių filmų? Būtų įdomu kokį peržiūrėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 02 29, 15:44)


as meciau si smagu uzsiemima 4u.gif labai nukrito svoris ir nebenorejau rizikuoti juoba labai nepatiko ka matau veidrodyje, isivaizduok mano ugis kazkut 178 cm, o sveriau 49kg lyg doh.gif bet vis dar negeriu burbuliuku, daug maziau alkoholio, tik kad va daug miltinio maisto valgau, nes kur atlieku praktika nera mikrobangu krosneles verysad.gif o vaziuot i valgyklele ir brangoka ir tingiu biggrin.gif
as tai ziauriai laukiu pavasario! ziuriuos derinukus drabuziu visokius ir laukiu kada galesiu issmukt is zieminio palto,kuria diena jau atrodo net uzuodziau ta pavasari biggrin.gif
o tu mokykis mokykis! biggrin.gif baigiamieji siemet?
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 03 02, 01:27)



mano problema :pavydas blush2.gif tiksliau draugo pavydas..kai isisukom i nauju santykiu sukuri tai visaip kvailai elgemes, net pati daug ka draudziau, santazavau, pvz neleidziu laikytis moco teisiu, nes bijau kad gali kas nors nutikti.Is esmes as juk uz laisve, as tikiu kad zmones gali palaikyti puikius santykius poroje, buti istikimi bet laisvi elgtis, daryti kaip nori.Todel atleidau vadeles (na dar ne del moco:D) ir duodu laisve veikti ka nori, uzsiimti hobiais, nueiti kazkur, pabendrauti su draugem.Bet jam tai problema, jis sako kad pasitiki, bet vis tiek pavydi, o as vis labiau jauciu kaip tai mane erzina, varzo, netenku kantrybes.As visad buvau laisva daryti ka noriu, o db reguliuoja ar galiu susitikti su geriausiu draugu ar ne ir pan.Kaip sia situacija pakeisti?kaip man elgtis?

Knyga man nera kol kas itin idomi, nes daug ka zinau is ankstesniu knygu ir siaip kai domiuosi psichologija tai labai nestebina ka skaitau.Tikiuos toliau bus idomiau.Kol kas aiskina vyru ir moteru suvokima, i ka jie kreipia demesi, pagal ka renkasi.Yra testukas, kuri atlikus abiem galima pasiskaityti apie pora ir t.t.smile.gif jei ka idomaus rasiu tai ikelsiu smile.gif siaip ten is dalies idomu, nes kaip ir teigia kad nera to vienintelio, kad isimylejimui praejus kas lieka ir yra meile g.gif

As irgi anglu noriu pasitobulint, bet cia po mokslu pabaigimo bus smile.gif o kokie planai neisduosi?smile.gif
Atsakyti
o aš mokausi prancūzų ir svajoju vasara nuvažiuot i Prancūziją. Tikiuosi, išsipildys tai wub.gif
Atsakyti
Oi brangioji... pavydas labai baisus dalykas... as irgi esu butent uz laisvus darnius santykius, kada zmones gyvena poroje, bet kartu nenustoja gyventi ir sau... bet bet... turiu ta pacia problema, ir labai ant saves pykstu. Svajoju tureti toki drauga, su kuriuo butu galima graziai sutarti, bet kad as esu pati pavydi... Matai, suprasti ir to noreti yra viena, bet save nugaleti ir ta bjauru pavyda, kuris viska sugriauna yra kas kita, ne taip lengva. Pati noreciau su savimi susitvarkyti (man kaip ir tavo vaiknui biggrin.gif ) Matyt su saviverte kazkas dar nera gerai... nors ir labai myliu save unsure.gif Nezinau, gal but turetum jam kazkoki isskirtini demesi parodyti, kad jis suprastu, kad yra tau svarbus ir reikalingas, gal tada nurims ir taip nebepavydes. Bet is esmes tu per daug nieko nepadarysi, cia jo problema... ir jis turi kazkaip save tvarkyti (nors zinau, kad nera lengva)... Na svarbiausia, tu is savo puses padaryk ka gali, o visa kita priklausys nuo jo... Sekmes tau, kad pavyktu islaikyti draugyste 4u.gif

Babi, jau nebedaug liko, viskas bus ok mirksiukas.gif Beje skaiciau ta knyga "Kodel vyrai myli kales".Mano nuomone, ten truputi per daug to zaidimo... Gyvenime graziu santykiu taip nesukursi... Yra ten neblogu patarimu del to, kaip neleisti tavimi naudotis, bet tas nepasiekiamosios zaidimas per kvailas... Tinka nebent tiems, kas nori zaisti kate ir pele, bet galu gale nusibosta zaisti ir kiekvienas pasuka sava kryptimi kas sau... Cia mano tokia nuomone. Del filmu tai neteko jokiu pozityviu geru uzmatyti. Turiu ir as vilties, kad gal kas koki pasiulys rolleyes.gif

Susidomejus, linkiu kad svajone issipildytu ir aplankytum Prancuzija. As labai noreciau i Londona... Buvau jau pora kartu ir man labai patiko... Noreciau ten ir pagyventi...

Tiesa winona, butinai atsksleisiu, kai bent pradesiu mokintis, kol kas laukiu kantriai rolleyes.gif
Atsakyti