Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(winona @ 2011 12 20, 14:05)
sveika, na teko seniai seniai ir man aptureti toki atveji, kada del to, kad issikrausciau vos kiek toliau...


QUOTE(susidomejus @ 2011 12 20, 18:54)
tai taip buna, nuo kitu nutolstam, su kitais labiau suartejam. Bus dar ne karta  4u.gif


QUOTE(Edule @ 2011 12 21, 13:41)
Draugai yra tie, kurie su tavimi kokiu nors laikotarpiu...

Ačiū visoms už prasmingus žodžius 4u.gif Dabar jau viskas atrodo „šviesiau“, o ir Kalėdos ant nosies, reikia ruoštis. Vis šiokia tokia veikla smile.gif
Atsakyti
Mieli pozityvumo kamuolėliai, linkiu jums šiltų, ramių ir jaukių švenčių! 4u.gif
Atsakyti
Mielosios, su Šv. Kalėdom!

Linkiu jums nuostabaus Kalėdinio stebuklo, grazaus giedro ryto artimųjų rate, meilės ir tarpusavio pagarbos!

user posted image

O siaip man mieliau skamba toks palinkejimas:

Šiltu, jaukiu ir pukuotu Kalėdu! 4u.gif
Atsakyti
Mielosios, su Šv. Kalėdomis!!! Po stebuklą kiekvienai ateinančiais metais!!! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, kaip greitai praleke sie meteliai. Tai paskutinuoji siu metu savaite... Reiski, kad atejo metas pasitikrinti savo visus uzrasus... Idomu ar yra daug pokyciu. Siaip kasdienybeje ne visada uzfiksuoji naujus ivykius, o kai kuriu net nepastebi, bet kai prisedi, perzvelgi viska, tada atrandi kazka naujo... Su sventemis visas!!!!
Atsakyti
Noriu visoms palinkėti smagiai sutikti Naujuosius Metus, nesvarbu ar tai būtų dideliame draugų rate, ar su mylimu žmogumi ar
šeimos rate
smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Metų paskutinę dieną visad apmastau - ar gero, ar blogo buvo daugiau. Dažniausiai daugiau buna gero, to visoms ir linkiu 4u.gif Aciu, kad esat. wub.gif
Atsakyti
Labas mergaitės 4u.gif

Su Naujais metais wub.gif


user posted image
Atsakyti
Sveikos!
Galvoju gal parasom po bent keleta tikslu, kuriuos ketiname pasiekti siais metais ir kaip tai ruosiames padaryti? Butu smagu ir galetumem viena kitai padet ir palaikyti smile.gif

As pradesiu smile.gif Mano pagrindinis tikslas siais metais yra megstamas darbas ir tam tikro dydzio atlygiimas.
Kazkaip laaabai man su juo sunkiai sekasi.. Zinau,kad tam kad ji pasiekciau reikia ta viduj jausti, bet tik kai pradedu galvoti apie darba i galva pradeda listi mintys,kad nepavyks,kad bus sunku ir t.t. ziauriai sunku patiket sad.gif ir dar baisiai sunku susivokti ko is tiesu noriu ir kas teiktu man didziausia malonuma. gal turite kokiu patarimu?

gal kokia afirmacija zinote kuri mane nukreiptu reikiama linkme? rolleyes.gif
Atsakyti
Pora dienų vėluoju, bet, kaip sako, geriau vėliau nei niekada, taip? Taigi, winona , su gimtadieniu!!! happybday.gif clap_1.gif Linkiu iš gyvenimo semtis viską pilnom saujom ir net minčių neturėt, kad gėrybės gali baigtis 4u.gif
Atsakyti
Winona, kad ir labai paveluotai, bet su gimtadieniu tave 4u.gif 4u.gif
O mano siu metu tikslas, tai DARBAS DARBAS ir dar karta DARBAS!!!! Ir be abejo megstamas ir su geru atlyginimu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 01 22, 17:58)
Winona, kad ir labai paveluotai, bet su gimtadieniu tave  4u.gif  4u.gif
O mano siu metu tikslas, tai DARBAS DARBAS ir dar karta DARBAS!!!! Ir be abejo megstamas ir su geru atlyginimu bigsmile.gif

prisidedu prie sveikinimu biggrin.gif
Ir mano svajone panasi, ir dar asmenines laimes trupinelio noretusi 4u.gif
Atsakyti