Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

gavosi labai labai skanus pyragas wub.gif dėjau pusę stiklinės cukraus, bet kitą artą dėsiu dr mažiau. Tačiau visumoj - garduuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 11 28, 23:07)
Sveikos, merginos 4u.gif  kaip laikotės?
Turiu klausimuką: ar dalyvaujate loterijose? smile.gif

Sveika 4u.gif Puikiai! Kaip tu? smile.gif
Ne, nedalyvauju loterijose, kažkaip man niekad nesiseka ką nors išlošt...

QUOTE(winona @ 2011 11 29, 17:36)
O dabar galiu pasigirti biggrin.gif gavau praktika pervezimo imoneje,uhu!jie nusiteike man suteikti daug ziniu, ismokyti dirbti ir jei juos tenkins mano darbo rezultatai tai pasiulytu ir darba bigsmile.gif siaip kazkodel apie toki varianta jau buvau pagalvojus, bet dabar jee thumbup.gif nors ir bijausi tos atsakomybes blush2.gif 
ir dar kaip tik draugas gavo darba Kaune, tai galesim matytis kur kas dazniau,zodziu geros naujienos mano fronte wub.gif

Woohoo, sveikinu!!!! clap.gif oro_buckis.gif Nepakeliamos atsakomybės negausi, tai tikrai nėra ko baimintis mirksiukas.gif Labai džiaugiuosi už tave smile.gif


Na, o aš turiu dar vieną rekomendacija ax.gif Pastarosiomis dienomis siaaaubingai pozityvumas užklupo, negaliu susilaikyt nesišypsodama bigsmile.gif Prie to iš dalies prisidėjo Joan Brandy knyga "Dievas and Harlėjaus". Pradžioje galvojau, kad birgalėlį nusipirkau, bet kuo tolyn, tuo nuostabyn, tikrai šauni knyga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 11 29, 20:49)
gavosi labai labai skanus pyragas wub.gif  dėjau pusę stiklinės cukraus, bet kitą artą dėsiu dr mažiau. Tačiau visumoj - garduuuu wub.gif

jee,labai smagu kai patari, isbando ir patinka thumbup.gif
QUOTE(Amberi @ 2011 11 29, 22:16)
Sveika 4u.gif  Puikiai! Kaip tu? smile.gif
Ne, nedalyvauju loterijose, kažkaip man niekad nesiseka ką nors išlošt...
Woohoo, sveikinu!!!! clap.gif  oro_buckis.gif  Nepakeliamos atsakomybės negausi, tai tikrai nėra ko baimintis mirksiukas.gif Labai džiaugiuosi už tave smile.gif
Na, o aš turiu dar vieną rekomendacija ax.gif  Pastarosiomis dienomis siaaaubingai pozityvumas užklupo, negaliu susilaikyt nesišypsodama bigsmile.gif  Prie to iš dalies prisidėjo Joan Brandy knyga "Dievas and Harlėjaus". Pradžioje galvojau, kad birgalėlį nusipirkau, bet kuo tolyn, tuo nuostabyn, tikrai šauni knyga bigsmile.gif

aciu aciu hi.gif jau guglinaus ta knyga, idomaus formato atrodo kazkaip, o kada skaityti galesiu neisivaizduoju, siuo metu pradetos 4 knygos ir skaitymas tuo sustojes kol mokslai itempti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2011 11 29, 18:36)
na vis dar stengiuosi biggrin.gif Tai neatsisakyk mirksiukas.gif tik stenkis i6bandyt kuo daugiau naujo maisto,tada gal atrasi taip pat skanaus.Skaiciau, kad jei nori sumazinti saldumynu potrauki reikia sociau valgyti.Kas dvi tris valandas, neprisikemsant smile.gif

asmenini horoskopa dariausi pas rozmarina, bet man ne itin atitinka.Dar bandziau gilintis kodel, bet dabar stengiuos ji tiesiog pamirst, nenoriu kad jis itakotu mano gyvenima..

O dabar galiu pasigirti biggrin.gif gavau praktika pervezimo imoneje,uhu!jie nusiteike man suteikti daug ziniu, ismokyti dirbti ir jei juos tenkins mano darbo rezultatai tai pasiulytu ir darba bigsmile.gif siaip kazkodel apie toki varianta jau buvau pagalvojus, bet dabar jee thumbup.gif nors ir bijausi tos atsakomybes blush2.gif 
ir dar kaip tik draugas gavo darba Kaune, tai galesim matytis kur kas dazniau,zodziu geros naujienos mano fronte wub.gif


Kaip dziaugiuosi del taves thumbup.gif 4u.gif Papasakok kaip sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ateinu truputį "pagaivinti" temelę, tik gaila, kad ne su pozityviomis mintimis. Vat... Žodžiu, atrodo, kad beveik viskas blogai, nepaisant to, kad tuoj prasidės visos šventės. Turėjau tokias dvi geras drauges, kurios paaiškėjo, kad nėra tokios geros draugės, nes nusprendė, kad dviese, be manęs, joms geriau verysad.gif Ech, dabar bendraujam tik tada, kai reikia, ir jaučiasi, kad tas bendravimas "iš reikalo". Viena draugė labai mėgsta kitus apkalbinėt, tai įtariu ir apie mane gali prikalbėt visokių nebūtų dalykų. Ne, bet nieko nepadarysi, geriau einu pasiieškoti kokių pozityvių minčių ar BLOG'ų, gal padės unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 19 gruodžio 2011 - 18:35
QUOTE(Babi* @ 2011 12 19, 18:33)


sveika, na teko seniai seniai ir man aptureti toki atveji, kada del to, kad issikrausciau vos kiek toliau, o anksciau gyvenom visai salia toj pacioj laiptinej tam paciam aukste, nebelikom geriausiom draugem bigsmile.gif tai labai kvaila ir vaikiska is tos drauges puses, na bet tada ir buvom vaikai..o kokios pasekmes buvo !! tapau dar uzdaresne, didesne namiseda, jokios kitos drauges nebevadinau geriausia ir turejau jau suvokima,kad zmones isduoda. o draugiu tai reikia..tada toks savotiskas draugiu ieskojimas, buvimas ne su tais su kuo noretum..kol galiausiai vel atrandi gerus draugus doh.gif geriausiai tai nusiteik, kad gali pasitiketi tik savim mirksiukas.gif kiti zmones puikiai tinka laiko praleidimui, pliotkams ir pan,bet zmogus, kuris taves neisduos tai tik tu pati smile.gif todel reik labai save mylet ir gerbt wub.gif

man i metu gala irgi labai nekas...aciu dievui paskutinis mokslu gynimas trecd jau,nes visa gruodi tik kompa ir temaciau..jauciuosi ir pati nusilpus,nejudu visai, nespeju net dovanu nupirkt kalediniu.dar gavau bauda ir dar apsirgau mot. ligom, kurias trbt itakoja mano mityba bigsmile.gif zodziu be zodziu..
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 12 19, 18:33)
Ateinu truputį "pagaivinti" temelę, tik gaila, kad ne su pozityviomis mintimis. Vat... Žodžiu, atrodo, kad beveik viskas blogai, nepaisant to, kad tuoj prasidės visos šventės. Turėjau tokias dvi geras drauges, kurios paaiškėjo, kad nėra tokios geros draugės, nes nusprendė, kad dviese, be manęs, joms geriau verysad.gif  Ech, dabar bendraujam tik tada, kai reikia, ir jaučiasi, kad tas bendravimas "iš reikalo". Viena draugė labai mėgsta kitus apkalbinėt, tai įtariu ir apie mane gali prikalbėt visokių nebūtų dalykų. Ne, bet nieko nepadarysi, geriau einu pasiieškoti kokių pozityvių minčių ar BLOG'ų, gal padės unsure.gif

tai taip buna, nuo kitu nutolstam, su kitais labiau suartejam. Bus dar ne karta 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, arteja metu galas... Ar kuri vedet siemet kazkokius uzrasus, raset planus ar ka nors panasaus? Kad metu gale butu galima pasitikrinti kas gero per metus ivyko, issipilde??
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš šiais metais pirmąjį pusmetį tik skaičiau, o antrąjį iš viso per laiko stygių apleidau šią sritį blush2.gif
Tikiuosi kitais sugrįžimo ir pasinėrimo atgal į šią puikią sritį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2011 12 21, 09:28)
Sveikutes, arteja metu galas... Ar kuri vedet siemet kazkokius uzrasus, raset planus ar ka nors panasaus? Kad metu gale butu galima pasitikrinti kas gero per metus ivyko, issipilde??

man tai bus proga perziuret svajoniu knygele ir atsispausdint is naujo, kai pataisysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 12 19, 18:33)
Ateinu truputį "pagaivinti" temelę, tik gaila, kad ne su pozityviomis mintimis. Vat... Žodžiu, atrodo, kad beveik viskas blogai, nepaisant to, kad tuoj prasidės visos šventės. Turėjau tokias dvi geras drauges, kurios paaiškėjo, kad nėra tokios geros draugės, nes nusprendė, kad dviese, be manęs, joms geriau verysad.gif  Ech, dabar bendraujam tik tada, kai reikia, ir jaučiasi, kad tas bendravimas "iš reikalo". Viena draugė labai mėgsta kitus apkalbinėt, tai įtariu ir apie mane gali prikalbėt visokių nebūtų dalykų. Ne, bet nieko nepadarysi, geriau einu pasiieškoti kokių pozityvių minčių ar BLOG'ų, gal padės unsure.gif


Draugai yra tie, kurie su tavimi kokiu nors laikotarpiu... Jei jie nebedraugai, reiškia tavo gyvenime jų vaidmuo suvaidintas ir reikia juos paleisti. Daug gyvenime sutinkam žmonių kurie mums svarbūs - lopšelio, darželio, mokyklos, studijų, darboviečių draugai... kaimynai... Netgi giminaičiai... Keičiasi aplinka, aplinkinis pasaulis, mes keičiamės, keičiasi ir draugai... Vieni nutolsta, turėtų atsirasti kiti... Jei neatsiranda, reiškia kažkur save kitur realizuojam, juk augam. Nereikia to gailėtis, tiesiog pagalvoti apie smagias akimirkas su jais ir paleisti... mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2011 12 21, 09:28)
Sveikutes, arteja metu galas... Ar kuri vedet siemet kazkokius uzrasus, raset planus ar ka nors panasaus? Kad metu gale butu galima pasitikrinti kas gero per metus ivyko, issipilde??

pas mane ant spintos kabo noru koliazas, tai issipilde yra tokie dalykai kaip nuvaziavimas i palanga (2 kartus), tada buvo tokia foto kur daug jaunimo ir visi tokie draugiski buvo, tai isvariau i erasmus projekta keliom savaitem ir taip susiradau vaikina, kuris taip pat koliaze buvo biggrin.gif neissipilde keliones i uzsieni, bet sakyciau ir taip jega biggrin.gif
Atsakyti