Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

http://kernius.net/ radau nuostabių minčių thumbup.gif Straipsnis apie darbo paieškas kaip reikiant paskatino išjudint savo aptingusį užpakalį ir pagaliau pradėt veikt ax.gif
Atsakyti
http://www.laimeskud...uriuos-skaitau/ o štai čia dar daugiau gerų pasiūlymų ką smagaus paskaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2011 11 27, 17:40)
http://kernius.net/ radau nuostabių minčių  thumbup.gif  Straipsnis apie darbo paieškas kaip reikiant paskatino išjudint savo aptingusį užpakalį ir pagaliau pradėt veikt ax.gif

Šitą BLOG'ą tai jau senokai skaitau, šiandien vėl perskaičiau įrašą apie VBE, kažkodėl jis priverčia mane mokytis ir siekti geriausių rezultatų smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 27, 19:44)
Šitą BLOG'ą tai jau senokai skaitau, šiandien vėl perskaičiau įrašą apie VBE, kažkodėl jis priverčia mane mokytis ir siekti geriausių rezultatų smile.gif

Mane irgi! Pagalvojau, kad, po velnių, kiek daug laiko iššvaistau veltui, kai galėčiau siekti to, apie ką svajoju ax.gif


Pats nuostabiausias filmukas, kokį tik mačiau, labai labai labai rekomenduoju http://www.wimp.com/simplegratitude/
Atsakyti
sveikos,

noriu pas Jus..turiu daug svajoniu, na gal ir ne tiek daug, bet pagrindine tai numest svorio, kuri metu N metu irbe sansu.. ax.gif

kazkaip reik pozityviau ir kitaip prie sio reikalo eit.. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif kaip laikotės?



Turiu klausimuką: ar dalyvaujate loterijose? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 11 28, 19:53)
sveikos,
noriu pas Jus..turiu daug svajoniu, na gal ir ne tiek daug, bet pagrindine tai numest svorio, kuri metu N metu irbe sansu.. ax.gif
kazkaip reik pozityviau ir kitaip prie sio reikalo eit.. biggrin.gif

sveika prisijungus drinks_cheers.gif
ir visai laiku prisijungei, mes su Babi irgi paskutiniu metu "pasinešėm" sveikiau maitintis, o Pepilota dar ir turi savo blog'a apie lieknėjimą biggrin.gif Svarbiausia nenusistatyk griežtų dietų, grafikų, nes po to labai sunku būna laikytis ir tiesiog meti visą reikalą..pamažu taip nuspresk kažko atsisakyti, nuspresk ko daugiau valgyt nori, receptuku susirask sveikesnius ir bandyk naujoves smile.gif ir su mum pasidalink biggrin.gif

QUOTE(Petitgrain @ 2011 11 28, 23:07)
Sveikos, merginos 4u.gif  kaip laikotės?
Turiu klausimuką: ar dalyvaujate loterijose? smile.gif

aš tai ne.Prie dovanų nuperku tėvams, nes jie mėgsta, bet nereiktų ir taip daryti..turiu gerą Čekuolio straipsniuką apie tuos azartinius lošimus, bet jis jo knygoj ir daug perrašinėti..tai labai aiškiai duoda suprast esmę ir kokie realūs šansai laimėti.Be to ar nors kokiam paprastam žmogui laimėjus milijoną viskas baigiasi gerai?
p.s.s mano asmeninis horoskopas sako, kad man lb sektųsi lošimuose, nusimato daug pinigų.Bet dar kažkaip negundo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2011 11 29, 12:27)
aš tai ne.Prie dovanų nuperku tėvams, nes jie mėgsta, bet nereiktų ir taip daryti..turiu gerą Čekuolio straipsniuką apie tuos azartinius lošimus, bet jis jo knygoj ir daug perrašinėti..tai labai aiškiai duoda suprast esmę ir kokie realūs šansai laimėti.Be to ar nors kokiam paprastam žmogui laimėjus milijoną viskas baigiasi gerai?
p.s.s mano asmeninis horoskopas sako, kad man lb sektųsi lošimuose, nusimato daug pinigų.Bet dar kažkaip negundo ax.gif

aš esu pirkusi. bet toks klausimas kilo po to, kai stovėjau nemenkoj eilėj prie terminalo, kol žmonės pasitikrins bilietus ir prisipirks naujų. Ir teleloto, ir momentinių loterijų. Tai įdomu, kiek žmonės pasitiki likimu, kad atsiųs jiems pinigų, ir kiek pačiais savimi, kad gali užsidirbti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 29 lapkričio 2011 - 12:00
QUOTE(Amberi @ 2011 11 27, 23:48)
Mane irgi! Pagalvojau, kad, po velnių, kiek daug laiko iššvaistau veltui, kai galėčiau siekti to, apie ką svajoju ax.gif

Tik labai gaila, kad retai papildomas tas BLOG'as ax.gif


QUOTE(Petitgrain @ 2011 11 29, 00:07)
Turiu klausimuką: ar dalyvaujate loterijose? smile.gif

Nebent labai retai nusiperku teleloto, dėl smalsumo smile.gif

QUOTE(winona @ 2011 11 29, 12:27)
ir visai laiku prisijungei, mes su Babi irgi paskutiniu metu "pasinešėm" sveikiau maitintis, o Pepilota dar ir turi savo blog'a apie lieknėjimą biggrin.gif Svarbiausia nenusistatyk griežtų dietų, grafikų, nes po to labai sunku būna laikytis ir tiesiog meti visą reikalą..pamažu taip nuspresk kažko atsisakyti, nuspresk ko daugiau valgyt nori, receptuku susirask sveikesnius ir bandyk naujoves smile.gif ir su mum pasidalink biggrin.gif

p.s.s mano asmeninis horoskopas sako, kad man lb sektųsi lošimuose, nusimato daug pinigų.Bet dar kažkaip negundo ax.gif

Kaip tau sekasi sveikai maitintis? Man visad labai sunku saldumynams atsispirti blush2.gif

Ir tu dareisi asmeninį horoskopą? Pas ką, ar atitinka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2011 11 28, 23:07)
Sveikos, merginos 4u.gif  kaip laikotės?
Turiu klausimuką: ar dalyvaujate loterijose? smile.gif

laikausi gerai, o loterijose nedalyvauju, nes neidomu man. O tie, kurie dalyvauja yra gal dvejopi- vieni tikisi islost, kitiems svarbu pats tikrinimo prcesas. Tai jeigu noreciau ispudziu, tai gal nusipirkciau koki bilieta, tikrai ne del islosimo, nes tikrai tikimybe labai maza.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 29, 16:29)
Kaip tau sekasi sveikai maitintis? Man visad labai sunku saldumynams atsispirti blush2.gif

Ir tu dareisi asmeninį horoskopą? Pas ką, ar atitinka? ax.gif

na vis dar stengiuosi biggrin.gif Tai neatsisakyk mirksiukas.gif tik stenkis i6bandyt kuo daugiau naujo maisto,tada gal atrasi taip pat skanaus.Skaiciau, kad jei nori sumazinti saldumynu potrauki reikia sociau valgyti.Kas dvi tris valandas, neprisikemsant smile.gif

asmenini horoskopa dariausi pas rozmarina, bet man ne itin atitinka.Dar bandziau gilintis kodel, bet dabar stengiuos ji tiesiog pamirst, nenoriu kad jis itakotu mano gyvenima..

O dabar galiu pasigirti biggrin.gif gavau praktika pervezimo imoneje,uhu!jie nusiteike man suteikti daug ziniu, ismokyti dirbti ir jei juos tenkins mano darbo rezultatai tai pasiulytu ir darba bigsmile.gif siaip kazkodel apie toki varianta jau buvau pagalvojus, bet dabar jee thumbup.gif nors ir bijausi tos atsakomybes blush2.gif
ir dar kaip tik draugas gavo darba Kaune, tai galesim matytis kur kas dazniau,zodziu geros naujienos mano fronte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2011 11 16, 20:44)
nežinau kaip nenorėt, nes aš apie jį svajoju, savaitgalį su draugu gaminsime kartu ir saldinsimės gyvenimą biggrin.gif
Paruošimas pats paprasčiausias:
kuo daugiau obuolių tuo skaniau;
sviesto;
stiklinė manų;
stiklinė miltų;
stiklinė cukraus (patarčiau mažiau dėti, gal pusės net pakaktų, nes dėjau daugiau nei pusę ir man vis tiek saldu, o kur dar ledai);
tas tris stiklines sumaišyk tarpusavy, gali dar kepimo miltelių šaukštuką ir vėl lygiai paskirstyk į tas tris stiklines. kepimo formą ištepk sviestu, tada viena stiklinė mišinuko, tada smulkinti obuoliai, truputis cinamono ir vanilės, tada vėl stiklinė mišinuko, vėl obuoliai ir paskutinė stiklinė mišinuko.Ant viršaus supjaustyk plonai sviestą ir išdėliok gabaliukus šalia vienas kito, kad lydantis viskas sudrėktų ir neliktų sausa. Na ir kepk nžn kiek biggrin.gif mano orkaitė carinė tai man negalioja tie laikai,iš akies matau kada gana. Kaip Deborah minėjo,labai tiktų truputį šokolado ant viršaus, bet labai saikingai.Ir žinoma prie karšto pyrago ledai thumbup.gif  wub.gif tikiuosi suprantamai ir paprastai atrodo gaminimas, nes labai verta išbandyti wink.gif


prieš keletą dienų draugė pasakojo apie šitą pyragą - labai norėjau išbandyti. Tai kaip tik parbėgau iš darbo, einu nusipirkti manų ir kepsiu 4u.gif
Atsakyti