Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(winona @ 2011 11 12, 19:02)
Nuspręsta!nebekartosiu, kad nežinau ko noriu.Labai saves iš tikro nenervinu ta mintim, bet kai kas paklausia arba kai geriausias draugas"bet juk TURI kazka mastyti ka darysi.turi! blink.gif ir as tokia nu nezinau unsure.gif dar juo labiau, kai mano vaikinas toks viską mokantis, nori daug ką įgyvendinti, o aš tokia priekaba jaučiuosi, nenusisekelė...taškas.

Būdavo ir iš mano aplinkos tokių blink.gif žvilgsnių, kai pasakydavau, kad nežinau ko noriu. Tik nereikia taip apie save galvoti, manau neverta aiškinti, kodėl mirksiukas.gif

Tie 3 litrai vandens man yra kažkas nesuvokiamo. Kažkada bandžiau daryti tokį eksperimentą: į trilitrį stiklainį įpyliau vandens ir žiūrėjau kiek išgersiu. Rezultatas: neišgėriau nė pusės, kokį ketvirtadalį. Skysčiai ir pas mane greitai pasišalina, apskritai pas mane medžiagų apykaita greita.

Viskas, kviečius būtinai būtinai mėginsiu, gal padės thumbup.gif

Aš po poros dienų mitybos įpročių keitimo, tortą padariau, bet labai norėjau blush2.gif biggrin.gif Ir kaip sakai, jau geriau kartą kitą pamaloninti save naminiu tortu, nei pirkti parduotuvinį su neaišku kuo. O kitas dalykas, tai aš esu tokios nuomonės, kad jau geriau retsykiais tortai, pyragai, sausainiai ar saldainiai, nei toks maistas kasdien smile.gif

Gerai, reikia ištverti 21 dieną biggrin.gif Ne, iš tikrųjų tai mitybos įpročių keitimas man nėra jokia kančia, tik kai šaldytuve matai skanią dešrytę, o šalia stovi kokie nors kruopų kotletai (nemėgstu jų labai labai biggrin.gif ), tai sunku atsispirti mintims apie sumuštinį, bet jei koks obuolys šalia stovėtų, tai tikriausiai obuolį mieliau paimčiau, nebent išalkusi būčiau.

Reikia, reikia recepto! 4u.gif Su maisto gaminimu visai neturiu fantazijos, vis tą patį gaminu blush2.gif

Atsakyti
Kam dar įdomu apie sveiką mitybą, yra Maximoje pirkti knygutė apie sveiką mitybą. Kainuoja 14,99Lt. Aš pati nepirkau, nes man ji pasirodė labai panaši į tą, kurią turiu („Sveikata visam gyvenimui“) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 12, 18:06)
Va, dabar jau atidaro. Einu skaityti, nes net man, negalvojančiai apie jokius lieknėjimus, BLOG'as atrodo įdomus 4u.gif


Aciu labai 4u.gif Sekantis irasas apie ghi sviesta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2011 11 11, 10:35)
Sveikos, retkarčiais pas Jus užsuku, kai pasakau sau STOP kasdienybėje. Kaip Jūs tvarkotės su kasdienybe? Man kartais dienos atrodo panašios viena į kitą, lekia kosminiu greičiu, o aš nespėju. Kaip taip suplanuoti viską, kad padarytum visus darbus, kuriuos labai reikia padaryti ir dar liktų laiko pabūti su šeima, padaryti valgyti?
Vakar varčiau žurnalus savo darbe, tai radau ką galima įsiklijuoti į savo svajonių albumą. Buvau jau jį visai apleidusi, o dabar atsiverčiau ir 50 % dalykų jau išsipildė (negalvokit, kad daug išsipildė, tik 4 norai iš 8.  biggrin.gif ).
Gal atgaivinam temukę ir vėl kasdien čia ateinam pasidalinti savo įžvalgom? wub.gif


Kaip saunu, kad jau puse tavo noru issipilde. Kita puse taip pat issipildys thumbup.gif

QUOTE(susidomejus @ 2011 11 11, 16:31)
Panos, vakar supykau ant saves ir apsisprendziau del vieno dalyko, issiunciau savo cv i kelias firmas. Siandien ryte is vienos paskambinooooo. Gal cia Dievulio pirstas, kuris seniai jau rode ta kryptim, tik as nesiryzau uzvesti to mechanizmo ir issiusti cv. Seniai ziurinejau tos firmos tinklapi. Nusprendziau iseit is komforto zonos biggrin.gif Ir va kas isejo smile.gif


Sveikinu mirksiukas.gif

QUOTE(winona @ 2011 11 11, 20:12)
Šaunuolė susidomejus!
man tai žiauriai baisu išlyst iš tos komforto zonos blink.gif  reiktų daugiau iniciatyvos rodyt,siųst cv, nes reikia rasti praktikos vietą. tik nuo rugsėjo pasirinkau savo studijų pakraipą- logistiką ir nagi kiek praėjo?du mėnesiai su biškuliu, ką aš moku?anglų kalba prasta ir taip nuvertinu save ir baisu kažkam tą cv siųsti....

be to, pradėjau keisti po truputį savo mitybos įpročius rolleyes.gif tą darau iš lėto ir atsargiai. Turiu nusistačius naujus pusryčius, kurie sveikesni nei anksčiau valgyti sumuštiniai. Įtraukiau daigintus kviečius į mitybą, stengiuos gert daugiau vandens, atsisakyti rūkytų mėsų, cukraus, alkoholio ir kuo dažniau valgyti ląstelienos ar grūdinių produktų, nemaišyti visko kas po ranka pasitaiko. Pasiėmiau iš bibliotekos knygą "500 būdų kaip ilgiau išlikti jaunam" na ir šviečiuosi mitybos reikale biggrin.gif  turiu pripažint kai iš karto nedarai drastiškų sprendimų, visko neatsisakai daug lengviau.Ir tikiuosi, kad greitu laiku šitas noras maitintis sveikiau nesibaigs.


Kur studijuoji logistika? Ir kaip sekasi? Manau nera lengvas mokslas. As taip pat mokausi, nes svieciasi man toks darbas, bet as mokiausi pacioje firmoje, o dabar pasiemusi knyga, pati bandau dar pasiskaitineti. Noretusi rasti bent jau logistikos kursus ar neakivaizdini koki, nes studijuoti nelabai man iseina del dukrytes...

Winona, butinai idek receptuka, noretusi ir man atsisakyti mesos ir rasti kuo pakeisti, kad butu skanu. Gaminime ir pas mane nera fantazijos... O megstu apkepus kokius, saldumynus... taciau kuo juos pakeisti... Ir dar klausimas... Sakei, kad tave kankina spuogai, kaip dabar su jais, kai preadejai kitaip maitintis? Yra pagerejimas? Klausiu, nes ir pas mane yra tokia problema, nors jau 30, o atrodau kaip paaugle. Kita karta eina jaunos paneles, paziuriu, grazus lygus veidukai, o as spuoguota visa doh.gif Kokia neteisybe biggrin.gif

Pepilota, einu a[ziureti fb puslapio. ax.gif
Atsakyti
Baklažanų troškinys
2 nedideli jauni baklažanai (aš kadangi mėginau pirmą sykį tai ėmiau vieną ir vis tiek išėjo pilna keptuvė, na bet morkų daug dėjau)
0,5 kg šviežių morkų
svogūnas
2 skiltelės česnako
skardinė konservuotų pomidorų be odelių
šaukštas įvairių kapotų žolelių (bazilikų, petražolių, krapų)
4 šaukštai rytietiško aštraus pomidorų padažo
šaukštas tamsaus sojų padažo
150g lydyto sūrelio
pagal skonį druskos,pipirų, žiupsnelis cukraus
4 stiklinės virtų ryžių
na kiekiai pvz ryžių, morkų čia dideli, aš viską perpus dalinau.Ir įmanoma manau išsiverst be rytietiško padažo bile česnakinis kečiupas ir tiek.

Gaminimo eiga:
* baklažanus nuplaukite, nusausinkite(su pop. servetelem), supjaustykite griežinėliais, įtrinkite druska ir valandą palikite pastovėti(druska ištrauks iš baklažanų kartumą). Druską ir išsiskyrusį skystį labai gerai nuvalykite servetelem.
* Morkas nuplaukite, nuskuskite ir sutarkuokite stambesne tarka.
* Svogūna ir česnako skilteles susmulkinkite ir iki gelsvumo pakepinkite svieste. Suberkite morkas, baklažanus(gabaliukais) ir troškinkite ant mažos ugnies, kol daržovės suminkštės.
* Sukrėskite pomidorus, supilkite pomidorų ir sojų padažus. Pasūdikite, pagardinkite pipiras, prieskoniais, dar kiek pakaitinkite ir įmaišiusi lydytą sūrelį nukelkite nuo ugnies.
* Troškinį krėskite ant biriai išvirtų ryžių.

Kas smagiausia, kad man jis gavosi. Ir skaniai! Be to nedaug ką reikia pirkti papildomai, nes labai mėgstu pomidorų sriubą tai konservuotų pomidorų galima sakyt visada turiu, sojų padažu marinuojam šašlykus tai valio smile.gif O va rytoj mėginsiu baklažanų apkepą lotuliukas.gif mėgstu aš labai baklažanus, tokia super daržovė. bet pagal testa mano organizmas jo netoleruoja bigsmile.gif

ir darrrr, čia noriu atkrepiti smaližių dėmesį biggrin.gif savaitgalį bandžiau pyragą naują obuolių, kuris fantastiškai tinka su ledais thumbup.gif wub.gif toks tobulas desertas, ypatingo lengvumo paruošimas kada nėra vargo su tešla ir šį savaitgalį vėl nusimato gomurio lepinimas cool.gif tuo receptu irgi galiu pasidalint biggrin.gif

QUOTE(Babi* @ 2011 11 12, 19:26)


o kada tu pradėjai keisti mitybą?man tai jau yra atrodo tos 21 diena biggrin.gif ir labai patinka išbandyti kažką naujo, daugiau dabar pati gaminu, labiau domiuosi kas sveikiau.Bet taip su sveiku protu:)

QUOTE(@Deborah@ @ 2011 11 13, 15:09)



Studijuoju Kauno kolegijoj. Bet ne grynai logistiką, čia tik paskutiniais metais mano specialybei galima pasirinkti vieną iš dviejų pakraipų tai pasirinkau logistiką smile.gif
ir ka galiu pasakyti...toks dalykas, kurio teoriškai visiškai perteikti neįmanoma..labai trūksta dėstytojų pas mus logistikos, bet turim vyruką, kuris dirbęs toj srity, tai tikrai ir pakomentuoja iš patirties, pažeria gyvenimiškų situacijų, pavyzdžių..ir iš tikro savotiškai prigasdines daugumą.Visi bijo tos atsakomybės kai reikia suorganizuoti pervežimą ir pan. Tu jau dirbus tai gal ką iš patirties gali pasakyti, kaip tau toks darbas? nes man nors baisu ir visai nesu nusprendus ko noriu, toks darbas atrodo visai neblogas ypač jei pavyktų per praktiką persilaužt ir išvis jei suteiktų tokią galimybę.Nes dėl praktikos man labai neaišku.. verysad.gif
o dėl odos, tai dar mėnesis nepraėjo kaip pvz pradėjau valgyti kviečius ir kadangi daug ko neatsisakiau, ryškių ryškių pokyčių mityboje dar nėra, bet paėmus neblogai mirksiukas.gif dar galesiu pasakyti savaites begyje, nes man pries sirgima taip ismusa veida, kad sakyčiau kalti hormonai. Bet kol kas padoriai visai ir neturejau per ta laika jokio skauduminio ar giluminio spuogiuko ax.gif dar beda, kad tarkim as neturiu spuogu, bet yra likusios raudonos demeles tokios, nieko neber, o matosi ir atrodo vis tiek negraziai verysad.gif reikia pasidometi del tu demeliu.tau taip nera? del odos labai reikia vandens kuo daugiau. dar migdolai girdejau labai naudingi ir tie patys kvieciu daigai, labiausiai del to juos ir pradejau valgyti smile.gif
Atsakyti
Uhuu, kaip faina, kad temelė vėl atgijo bigsmile.gif

Labai siūlyčiau visoms dar neskaičiusioms perskaityti "Vienuolis, kuris pardavė ferrari". Galima sakyti, visų knygų, kaip pasiekti tai, ko nori, konspektukas ir labai labai įdomus thumbup.gif

Šeštadienį buvau Lenny Kravitz koncerte - pasaka thumbup.gif thumbup.gif wub.gif Nesu jo gerbėja, bet kai bilietai nukrito kaip iš dangaus, negalėjau nepasinaudoti proga. Super įkepė, supratau, kad ir vienas žmogus gali labai labai daug ir dar visokių kitokių mintelių, kurių vis trūko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2011 11 14, 22:20)
Baklažanų troškinys


Dekui uz recepta mirksiukas.gif Man atrodo, kad toki pyraga ir as esu kepusi, kuri reikia valgyti su ledais ir sokoladu (skystu). Labai skanu ir labai lengvai paruosiamas.
Del spuogu, tai pas mane kebloka situacija... Kyla giluminiai, kurie palieka randelius... Na bet tikiuosi, kad turesiu galimybe lankytis pas kosmetologe ir susitvarkyti oda, tuo labiau, kad dabar visokiausiu proceduru galima darytis, tiek su lazeriu, tiek su rugstimis ten kazkaip... Bet tikiu, kad maistas irgi turi didele itaka, bet sunku iprastam maistui atsispirti, o dar kai nera fantazijos virtuveje, tai isvis... Manau reikes paieskoti geros receptu knygos, kad patiekalai butu kuo sveikesni ir be mesos.

Na ziuriu su ogistika tikrai gan sudetinga... Galvojau, kad bent jau kolegijose ar univeruose yra aiskiau pateikiama. As dabar skaitau vadoveli, na tai kiek perskaiciau, esme visur rasoma tokia pati. Kroviniu pervezimas biggrin.gif Kazkaip labai neaiskiai ta teorija surasoma... Reikia matyt dirbt, kad gerai suprastum sita darba ir jo subtilybes. As kol kas dar kaip ir nedirbu, bet tik mokausi. Tai panasiai dar viskas kaip ir tau. Is kokios medziagos jus mokinates? Siaube, kai pagalvoji, kiek turiu visko ka veikti, o tingiu... Ir anglu, ir rusu labai svarbu moketi... Tad mokslo iki kaklo. O dar siaip knygu... Matyt vienu metu yra visko per daug, ka noriu apprepti... nes ir sokiu nenoriu numesti, bet matyt teks imtis pradziai tik darbo...vizualizuoti apie ji ir stengtis mokytis, gal taip bent kas iseis. Nes ir knygose rasoma, kad vienu metu galima tik viena kazkoki dalyka stengtis igyvendinti, o ne po kelis.

QUOTE(Amberi @ 2011 11 14, 22:38)
Uhuu, kaip faina, kad temelė vėl atgijo bigsmile.gif

Labai siūlyčiau visoms dar neskaičiusioms perskaityti "Vienuolis, kuris pardavė ferrari". Galima sakyti, visų knygų, kaip pasiekti tai, ko nori, konspektukas ir labai labai įdomus thumbup.gif

Šeštadienį buvau Lenny Kravitz koncerte - pasaka thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  Nesu jo gerbėja, bet kai bilietai nukrito kaip iš dangaus, negalėjau nepasinaudoti proga. Super įkepė, supratau, kad ir vienas žmogus gali labai labai daug ir dar visokių kitokių mintelių, kurių vis trūko ax.gif


Tikiu, kad koncertas jo fainas turejo buti. O kaip del knygos, man atrodo turiu as ja kompe, bet nemegstu as knygu skaityte kompiuteryje, tai ir neprieinu prie jos. Bet kad daug kas ja giria, reiks pasiimti is bibliotekos.

Gal kuri nors galit parekomenduoti koki gera filma? Kad butu kazkas panasaus i "Secret", "Opus" ir t.t... na kazka tokio...???
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2011 11 15, 14:04)


vadoveliu paskaitoms nenaudojame bigsmile.gif viskas yra skaidrese, mums jas placiau pakomentuoja ir tiek.o va darbam jau imam is biblioteku imam smile.gif tai paulausko, minialgos, palsaicio knygos pvz smile.gif bet kas ta teorija?destytojas sake, kai nueisit ir pradesit suktis bus visai kas kita.tuo labiau kad knygose pavyzdziui nera to zargono, taip sakant logistu zodynelio biggrin.gif viskas ateis man atrodo per patirti ir sus enbuviu pagalba.o kaip sugalvojai butent sioje srityje dirbti?
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2011 11 15, 17:05)
vadoveliu paskaitoms nenaudojame bigsmile.gif viskas yra skaidrese, mums jas placiau pakomentuoja ir tiek.o va darbam jau imam is biblioteku imam smile.gif tai paulausko, minialgos, palsaicio knygos pvz smile.gif bet kas ta teorija?destytojas sake, kai nueisit ir pradesit suktis bus visai kas kita.tuo labiau kad knygose pavyzdziui nera to zargono, taip sakant logistu zodynelio biggrin.gif viskas ateis man atrodo per patirti ir sus enbuviu pagalba.o kaip sugalvojai butent sioje srityje dirbti?


Ai pasiule pazistami, tai pagalvojau, o kodel gi ne... Gal but cia ir bus man galimybe i geresni gyvenima. Tuo labiau, kad ir darbas visai idomus, bet siek tiek gasdina, kad atsakingas labai. As tai pasiemusi urbono Tarptautine logistika. Siaip nieko visai, manau kazkiek naudos vistiek duos, bet kai maciau kaip vyksta tikrasis darbas, tai nuo knygu skiriasi. Na bet bendram suvokimui nepamaisys g.gif Tik vat noretusi rasti kur nors zodyneli logistikos anglu kalba. O tu rusu moki? Nes siaip labai svarbu moketi sita kalba, kadangi didele dalis vyksta prekyba su Rusija. O tu sakei dar, kad tavo pagrindines studijos yra ne logistikos. Ka tuomet studijuoji? Ir ar patinka?
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2011 11 14, 22:20)

Labai ačiū už receptą, išbandžius parašysiu kaip gavosi 4u.gif
Rašyk ir pyrago receptą, argi galima jo nenorėt, po tokio aprašymo? biggrin.gif

Taip rimtai susiėmiau visai neseniai: prieš kokią savaitę, nors visada paskaitinėdavau apie sveiką mitybą, tik valios neužtekdavo doh.gif

Man su veido oda didelių problemų nekyla, dabar ji, sakyčiau, graži kaip niekad. Ypač situacija pagerėjo, kai veidą pradėjau aliejumi valyti (nors tai ne tik valymas, bet ir masažas). Vis turėdavau inkštirų, o dabar jų žymiai mažiau. Na, o dėmelių esu turėjusi, bet jos kažkaip nubluko, dabar jau nebėra smile.gif

QUOTE(Amberi @ 2011 11 14, 22:38)
Labai siūlyčiau visoms dar neskaičiusioms perskaityti "Vienuolis, kuris pardavė ferrari". Galima sakyti, visų knygų, kaip pasiekti tai, ko nori, konspektukas ir labai labai įdomus thumbup.gif

Kartais pagalvodavau, kad reikia šitą knygą perskaityti, bet niekas lyg ir nerašė apie ją, tai nusprendžiau neskaityti. O dabar reikės perskaityti šią knygą 4u.gif

Atsakyti
Babi* su kokiu aliejum valai veida? Ir kaip daznai? Beje koks tavo veido odos tipas?? Kadangi kankinuosi su spuogais, noriu isbandyti kas tik galetu padeti
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2011 11 15, 19:17)
Babi* su kokiu aliejum valai veida? Ir kaip daznai? Beje koks tavo veido odos tipas?? Kadangi kankinuosi su spuogais, noriu isbandyti kas tik galetu padeti

Šiuo metu naudoju berods linų+ricinos, tiksliai nepamenu, nes aš ilgesniam laikui juos susimaišau (trečdalis ricinos ir du trečdaliai bazinio, nerafinuoto ir aukštos kokybės). Čia ir čia aprašyta. Mano oda sausa/normali, bet tokį būdą sėkmingai praktikuoja ir kitokį tipą turinčios. Tik reikėtų žinoti, kad ricinos aliejus sausina odą (nors aš to nepastebėjau). Ir dažnai daroma riebią odą turinčių moterų/merginų klaida: agresyvūs valikliai, šveitikliai ir pan. Tada oda pradeda „gintis“ ir išskiria dar daugiau riebalų ir gaunasi užburtas ratas. Tikiuosi padės ir tau šitas būdas 4u.gif

Atsakyti