Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(Eiryn @ 2013 01 12, 18:16)
Jau įsivaizduoju, aš vis noriu irgi sniego senį nulipdyti, bet pas mus šalta, sniegas nelimpa, į laukutį neinam  blush2.gif Tik aš viena su šunim išeinu pasivaikščioti  ax.gif

Dėl to plano  g.gif Planas ir prioritetai labai skirtingi dalykai. Net nelabai matau kuom jie susiję aplamai  g.gif Man visada atrodė svarbiausia labai tiksliai žinoti ko nori, ir tada pasinaudoti atėjusia galimybe. Visada pirmiausia pamatydavau krištolo aiškumo tikslą ir tada jau tiesiog laukiau galimybės, bet čia aišku kaip ir su tuo troškimu laimėti loterijoj o bilieto niekada nepirkti... Be abejo siekiant tikslo turi bent kažką daryti, o bent kažką darydamas gausi TĄ galimybę kuria tau tereiks pasinaudoti  g.gif

O ką turi omenyje būtina išskaidyti tikslą?

Siandien, kaip tik tinkamas oras ax.gif
Ilgokai neatsakiau, nes pati mintyse gincijausi su savim. Priejau prie vienos isvados. Visada reikia stengtis judeti pirmyn, jei kazka nuo taves priklauso ir gali padaryti, tai pirmyn. Kartais per ilgas planavimas negerai. Kai pradedi daryti, tiksliai zinodama tiksla bei suprasdama savo prioritetus, tada lengviau priimti sprendimus. Svarbiausia zengti pirmus zingsnelius o po to jau pagal aplnkybes...

QUOTE(winona @ 2013 01 12, 19:34)
man atrodo turint tikrą, t.y. savo tikslą, kurį pasirinkai pats, tai savaime kažkaip sieki jo, visi tavo veiksmai nors ir netiesiogiai veda į tai, mintys sukasi kaip ant sparnų. O jei nori tiesiog milijono (paklauski kas jo nenori?) nes nori pačių pinigų, nes visi to nori, čia ne tikrasis tikslas manau,žinoma yra tokių žmonių turinčių tokį tikslą iš savęs, bet jų ir noras kitoks, ne kaip visų. Čia labiau Oniksei atsakymas, pritariu Eiryn nuomonei smile.gif

Kaip kurie zmones. Esu maciusi, kurie tik planuoja, o veiksmu ....
Atsakyti
QUOTE(Oniksei @ 2013 02 24, 17:41)
Kaip kurie zmones. Esu maciusi, kurie tik planuoja, o veiksmu ....

tai tame ir esme,kad labai skambu sakyti jog turiu plana ir jo laikausi.Visa kas turi eiti is tavo vidaus,neprimesta ir trumpalaikes ugneles nesiskaito,nes uzsidegimas greitai dingsta ir tada dar labiau nusivili savim,sakai "o ir vel nepasiekiau/nepadariau". Numusa nora kazko siekti.

O man dabar labai toks idomus periodas,nelengvas,bet net pati stebiuos kaip tikiu gyvenimu,savim,stengiuos nepasiduot ir kabintis kabintis,mastyti pozityviai,kurstau save ir sakau BUS GERIAU!!Ir velnioniskai to tikiuos ir is dabartines keblios ir nemalonios situacijos imu viska,kas turtina mane tiek blogus tiek gerus dalykus. Dabar toks periodas,kai gaunu daug pamoku, bet uztat ir nelengva ir kartais paverkiu ir ...net nezinau. Viskas keiciasi dabar,prarandu,atrandu,tokia sumaistis g.gif
Atsakyti
Winona , viskas keiciasi. Svarbiausia pasirinksi krypti ir zingsniuok. Bus tikrai geriau. Tik imkis veiksmu ir keisk situacija, jei ji taves netenkina.
Atsakyti
sveikos, kaip sekasi pozityviai gyventi?

Susiduriau su idomiu reiskiniu: kiek nedaug zmoniu supranta, kad pozityviomis mintimis galima kazka geresnio susikurti. Aiskink, neaiskines, neduota suvokti ir viskas smile.gif
Atsakyti
Sveikos seniai begirdetos ax.gif

Kaip jums visoms sekasi? Man tai siaip gerai gal, mokausi dar vis. Sunku, bet patinka. Spalio menesi jau turesiu diploma. Siuo metu jau prasidejo mokykliniai egzai pries praktika. Tik vienintelis dalykas man koja kisa... baime dirbti su zmonemis, pradeda man rankos drebeti.
Kaip to atsikratyti
Atsakyti
Sveikos, isties nuostabi tema, nemazai perskaiciau, daug geru minciu radau smile.gif Butu smagu, jei temute vel butu aktyvi 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(@Deborah@ @ 2013 06 21, 23:06)
Sveikos seniai begirdetos  ax.gif  

Kaip jums visoms sekasi? Man tai siaip gerai gal, mokausi dar vis. Sunku, bet patinka. Spalio menesi jau turesiu diploma.  Siuo metu jau prasidejo mokykliniai egzai pries praktika. Tik vienintelis dalykas man koja kisa... baime dirbti su zmonemis, pradeda man rankos drebeti.
Kaip to atsikratyti

Kaip tik dabar skaitinėju vieną knygą ir rašo apie baimes, gal tau pagelbės 4u.gif
*Baimė, tai bloga mintis, užsimezgusi galvoje. Pakeiskite ją konstruktyvia mintimi. Pasitikėjimas yra stipresnis už baimę.
*Kai gimėte, turėjote tiktai dvi baimes: baimę nukristi ir triukšmo baimę. Visas kitas užsiauginote. Atsikratykite jų.
*Normali baimė yra naudinga. Nenormali baimė labai kenksminga ir destruktyvi. Nuolatiniai nuogąstavimai išugdo nepagrįstą baimę, manijas ir kompleksus.
*Jeigu baiminatės, kad nepasiseks, visą dėmesį sutelkite į sėkmę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 22 birželio 2013 - 23:36
sveikos,

QUOTE(susidomejus @ 2013 06 14, 11:59)
Susiduriau su idomiu reiskiniu: kiek nedaug zmoniu supranta, kad pozityviomis mintimis galima kazka geresnio susikurti. Aiskink, neaiskines, neduota suvokti ir viskas smile.gif

Kiekvienas suvoks, kai ateis laikas.

Kaip sako Vadim Zeland "Leiskime sau būti savimi, o kitiems jais pačiais." smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nidāna: 26 birželio 2013 - 09:48
Aciu ernesin. Man dar reiketu kokiu atsipalaidavimu pratimu pasiieskoti, kad baimes isvaryti ;-)
Atsakyti
Kaip tylu šioje temelėje.... Kaip visos besilaikote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2013 06 29, 11:57)
Aciu ernesin. Man dar reiketu kokiu atsipalaidavimu pratimu pasiieskoti, kad baimes isvaryti ;-)

Kokios tavo baimės? Dėl ko? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(@Deborah@ @ 2013 06 22, 01:06)
Tik vienintelis dalykas man koja kisa... baime dirbti su zmonemis, pradeda man rankos drebeti.
Kaip to atsikratyti

Jei tai šitos baimės, reiktų aiškintis dėl ko bijai kai kurių žmonių?
Jie stipresni už tave psichologiškai, stipresni savo žinių bagažu, iškalba? Šalia jų jautiesi nejaukiai, kūnas atsiliepia reakcija (rankų drebylys ir pan.)?

Kaip bandai sau tai pati paaiškinti?
Atsakyti
QUOTE(smėlioAudra @ 2013 11 17, 16:07)
Kokios tavo baimės? Dėl ko? smile.gif
Papildyta:

Jei tai šitos baimės, reiktų aiškintis dėl ko bijai kai kurių žmonių?
Jie stipresni už tave psichologiškai, stipresni savo žinių bagažu, iškalba? Šalia jų jautiesi nejaukiai, kūnas atsiliepia reakcija (rankų drebylys ir pan.)?

Kaip bandai sau tai pati paaiškinti?



Nepasitikėjimas savimi, nedrąsa... tai didžiausi mano priešai, trukdantys siekti savo tikslus. Jau nuo mokyklos laikų buvau nedrąsi, raudonuodavau. Panaši situacija ir dabar. O profesija reikalaujadrąsos, komunikabilumo ir pasitikėjimo ssavimi.Tikėti tuo ka darau. Labai norėčiau būti stipri, tvirtai stovėti ant kojų, būti savlū gyvenimo šeimininkė.
Atsakyti