Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(winona @ 2013 01 08, 20:03)
labai gerai darai, kad pradedi nuo mažesnių tikslų, kurie nerodys tavo "didelių" pasiekimų gyvenime, bet tai bus tiesiog dalykai, kuriuos patirti, įgyvendinti norėjai mirksiukas.gif
...

Dabar turbūt pagrindinis mano tikslas-ieškoti srities, kurioje norėčiau dirbti, kurią iš tiesų mėgčiau. Ir man visai nesvarbu kaip ta sritis atrodys kitų žmonių akimis, svarbiausia, kad aš ją mėgčiau.
Pritariu, kad nereikia tų milžiniškų tikslų, jei jie nekelia jokio džiaugsmo, o jų siekimas-kančia. Ir kaip šiandien vienoje knygoje skaičiau, labai svarbu šalia tikslų siekimo nepamiršti ir dabarties smile.gif
Beje, susidarius tikslus visgi jaučiuosi geriau, nes žinau, ką noriu pasiekti (aišku tikiu, kad tie tikslai gali keistis) smile.gif Jei kam būtų įdomu, šia tema man labai vertinga buvo Brian Tracy knyga "Tikslai" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2013 01 08, 20:03)
Dar daugumoje tų knygų  pagrindinė mintis - pakeisk save. Iš pradžių aš tam pritariau, jei nesiseka - keiskis, pirmyn.


Planuoti ir aš nemėgstu, man patinka svajoti drinks_cheers.gif

O dabar dėl tų keitimusi, yra keli tipai keitimusi. Pačio savęs, kai nesiseka ir kitų nuomonė doh.gif žinot aš turiu tokia giminaitę, kuri mananti kad labai jau kažkas yra, nes netgi mano 18 gimtadienio proga paskambinusi pasveikinti palinkėjo ... - pasikeisti blink.gif Norėjosi švelniai tariant pasiūsti ant trijų raidžių. Išvis gyvenime tiek daug esu girdėjusi kad turėčiau būti kitokia ir kad turėčiau keistis, kad realiai turėjau visada jaustis kažkokia nenormali, su savo tom idėjom, su svajonėm, su siekiais kažkokiais kitokiais nei dirbti nuo ryto iki vakaro, džiaugtis kad gaunu minimumą ir keikt valdžią doh.gif Kaip gerai, kad mano vyras irgi toks pat kaip aš, dviese būti pozityvais žymiai lengviau. Nes jei bent vienas temptume žemyn... Laisvai nutemptume kito svajones į dugną. O dabar ką gi gyvenam sau puikiai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2013 01 08, 20:27)
Dabar turbūt pagrindinis mano tikslas-ieškoti srities, kurioje norėčiau dirbti, kurią iš tiesų mėgčiau.


Bet gal dėl to kad labai inirtingai ieškai ir nesiseka rasti? Gal gyvenimas pats atneš ir parodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2013 01 08, 21:09)
Bet gal dėl to kad labai inirtingai ieškai ir nesiseka rasti? Gal gyvenimas pats atneš ir parodys  g.gif

Nepasakyčiau, kad labai įnirtingai. O šiaip gyvenimas jau sakyčiau pamėtėjo keletą idėjų (beje, jos pati prašiau, tik nepamenu, ar tą idėją gavau ne prieš prašymą; o kitą idėją jau senokai intuityviai jaučiau, tik nežinojau ir iki dabar nesu tikra ar šito noriu, nors profesijos konsultantas sakė, kad man tiktų toks darbas), tai vis aplanko mintys, kad gal pabandyti reikia. Žiūrėsiu kaip gausis smile.gif
Dabar berašydama pamaniau, kad gal reikia pradėti rašyti dienoraštį, nes rašant daug kas paaiškėja bigsmile.gif
Atsakyti
"1.Tikslo nustatymas ir jo patikrinimas tikroveje (ar jis nesikerta su etalonine busena). Etalonine busena, anot autoriaus, tai tokia busena, kai prisimeni kazkoki labai teigiama potyri savo gyvenime, kai buvai kupina dziaugsmo, kupina laimes. Sia busena reikia tarsi is naujo isjausti,l prisiminti, isgyventi. Visi be isimties esame tureje tokia visapusiska pasitenkinimo busena, nesvarbu ar tai buvo vaikysteje, ar pries keleta metu ar visai neseniai. Iejus i sia busena, kai vel jautiesi pakyletas ir iskelus nauja nora ar tiksla reikia stebeti kaip jautiesi? Jeigu atsiras nerimas ar kazkas panasaus, vadinasi tas noras ar tikslas kertasi su etalonine busena ir jis tau gyvenime nereikalingas, bet jeigu pagavojus apie ta troskima uzlieja dziaugsmas, malonus entuziazmas, vadinasi viskas gerai
2. Nusistatyti tikslo siekimo kelius (kiekviena tikslo etapa autorius rekomenduoja sutikrinti su etalonine busena, kad tikslo siekimas visuose etapuose butu MALONUS procesas, taip apt reikia ivertinti pastangu eikvojima, kad pastangos nebutu pernelyg dideles ir neturetu salutinio efekto)
3.Tikslo fiksavimas popieriuje, tai pades tiksla KONKRETIZUOTI ir IGYVENDINTI
4. Tikslo integravimas i pasamonines strukturas-ketinimu ivedimas i etalonine busena (si punkta reikia kartoti kasdien visa savaite)
5. Aplinkiniu jums i pagalba programavimas- per du tris pokalbius, spinduliuojant is adza cakros (cia mano asmeniu supratimu nera butinas punktas noro igyvendinimui ir as tos nuomones, kad nesikisti i aplinkinius zmones, bet veliau, kai darysiuos konspektus galesiu ir tau parasyt)
Tai pabandyti galima atlikti su absoliuciai betkokiu tiksli (gyvenamuju salygu pagerinimas, santykiu pokyciai, atlyginimo padidinimas ir tt)

Dabar esmiu esme! Tikslo integravimas i pasamone!

Pirmas zingsnis:Programos sukurimas pasamoneje. Prisiminkite etalonine busena. Ieikite i ja. Tiksliai ir aiskiai suformuluokite tiksla : pvz "Noriu parasyti knyga" dar geriau "Rasau knyga" priklausomai nuo interesu sferos. Iejes i etalinine busena turite kiek galedamas konkreciau ir tiksliau, su visomis detalemis ir smulkmenomis isivaizduoti ta situacija, kurioje norite atsidurti savo efektyviu veiksmu deka.

Kuo daugiau jusu vaizduoteje kyla ryskiu konkreciu detaliu ir smulkmenu is jusu busimos veiklos tuo geriau!

Reikia apmastyti visus pageidaujamu ivykiu etapus. Kiekvienas tolimesnis etapas turi isplaukti is ankstesniojo

Reikia uzpildyti siuos etapus konkreciu asmeniniu turiniu.

Pvz stai tu klestinti menininke, stai siunti vis daugiau ir daugiau darbu ne tik lietuvoje bet ir uzsienyje, stai atsidarai savo galerija, stai galerijos veikla pleciasi ir tarkim pvz priimi naujus darbuotojus, stai suvoki, kad pelnas labai isaugo, ir tt ir pan

aisku tu susikursi viska pagal save

pageidautina KONKRECIAI isivaizduoti zmones, kurie butini jusu tikslu igyvendinimui

Jus privalote perssimti ta busena, kuri atitiktu geidziamu noru igyvendinima

Reikia viska isivaizduoti ne atmestinai, o EMOCISKAI MEGAUTIS SAVO SEKMEMIS IR PASIEKIMAIS. Tai labai paprasta, teigia autorius, kadangi jus gyvenime ne karta apie kazka saldziai svajojote ir lupose klaidziojo palaiminga sypsena

Cia viskas taip pat- pasvajokite SU MALONUMU

O DABAR LABAI SVARBU!

Jus" issvajojote " savo programa , nuo pradzios iki galo (rezultato) vaizduoteje perziurejote geidziama situacija, atkreipkite demesi kaip po to pasikeite jusu busena!
jeigu viska padarete teisingai, jusu vidine busena butinai pasikeis

Jusu uzdavinys atsiminti si pojuti-vidines busenos pasikeitimo pojuti

Sis pojutis turi visas jusu programos sudetines dalis: ivykius, rezultata, informacija apie potencialius padejejus ir pan.

Taigi jus sukurete programa ir ja UZFIKSAVOTE SAMONEJE

dAbar jums reikia ja ikurdinti eteriniame kune, taigi sekantis zingsnis-PROGRAMOS IDIEGIMAS I ETERINI KUNA

Po to kai jus isiminete ir issaugojote naujaji savo busenos pasikeitimo pojuti, galite is etalonines busenos iseiti, bet net is jos iseidami nepraraskite igyto pojucio

Dabar susikoncentruokite ties savo nauju pojuciu, isivaizduokite ji savyje tam tikro energijos gumulo forma

Jusu pojutis turi tapti energetiniu dariniu

irpildykite ji energijos kaip galima daugiau

jis yra tarsi jusu esybes gilumoje

galite net pameginti nustatyti kurioje jusu esybes dalyje, kur jauciate ta pojuti

pajuskite is kur sklinda pulsacija, siluma, jega

Toji jega-jusu

Dabar savo sukurta energetini gumula jus privalote perkelti mazdaug i kuno vidu taip, kad jis atsirastu manipuros (chakros) viduje

Manipuros chakra yra truputi auksciau bambos

gali internete pasiziuret kur ji tiksliai randasi, kad geriau suprastum

taigi energinis darinys turi atsirasti manipuros srityje ir isilieti i besileidzianti srauta
susikoncentruokite ties zemyn besileidziancio srauto pojuciu (as asmeniskai tu srautu nejauciu, bet manau kad tai ateitu su praktika ir nera labai reiksminga)

zemyn besileidziantis srautas nesa Kosmoso energija kuri maitina zmogaus samone...

per virsuje esancias cakras sis srautas prisisotina zmoguje esanciu programu...

minciu siekiu ir kt elementu

nusileides iki manipuros ir svadchistanos cakru sis srautas issiverzia per sias dvi cakras

issiverzes per isore paveikia kitus zmones, bet dauguma zmoniu tai atlieka nesamoningai...

o kas bloigiau, per apatines cakras ismetamos neigiamos programos

visokie sociumo primesti isitikinimai ir tt

Taigi jusu uzdavinys perduoti pozityvias ir samoningas programas

Dabar susikaupkite ties svadchistana (dar zemiau esanti chakra) siulau pasistudijuoti chakras google

isivaizduokite, kad ties svadchistana yra tarsi rodykle

reikia pasukti rodykle i prieki ir atiduoti ta sukurta energija i isore

rodykles nebutina isivaizduoti, galima isivaizduoti energijos atidavima kaip jums patogu...
gali buti tai kaip upes vaga-nesvarbu

Na stai ir viskas... programa sukurta, ji isspinduliuojama i aplinka, belieka laukti rezultato

autorius patara kartais nukreipti ir i kitus zmones si srauta, bet as to nepraktikuoju, be to pats raso, kad tai rizikinga

Ir reikia nepamirsti, kad ties viena programa reikia dirbti maziausiai savaite Juokinga, bet man ji suveike po poros dienu, keliais maloniais ivykiais"

Papildyta:
nukopijavau is vizualizacijos temos, gal kas nori prisijungti prie manes? po savaites parasytume pastebijimus ir rezultatus bigsmile.gif
Atsakyti
Koki idomu radau:


† Skambutis Dievui

- Alio, sveiki! Ar aš galiu pakalbėti su Dievu?

- Sveiki! Sujungiu!

- Sveika, Siela mano! Aš dėmesingai tavęs klausau!

- Viešpatie, ateina Naujieji metai. Prašau Tavęs, išpildyk mano troškimus!

- Žinoma, brangioji, viską, ką tik nori! Bet pradžioje aš tave sujungsiu su išpildytų troškimų skyriumi, pasistenk suprasti, kokias klaidas tu padarei praeityje.

Metalinis balsas ragelyje: „Tęskite, prašau, dabar jungiame su troškimų skyriaus operatoriumi...“

Laukimas...

- Sveiki! Ką norėtumėte sužinoti?

- Sveiki, mane pas jus atsiuntė Viešpats, pasakęs, kad prieš pareiškiant naujus troškimus, gerai būtų išklausyti ankstesnius.

- Suprantama, minutėlę. A, štai, visi Sielos troškimai. Sunki knyga! Jūs klausote?

- Taip, įdėmiai.

- Pradedame nuo praėjusių metų:

1. Nusibodo šitas darbas. Įvykdyta - darbas nusibodo.

2. Vyras nekreipia dėmesio. Įvykdyta – nekreipia.

3. Man reikia trupučio pinigų. Įvykdyta - duonai užteko, batams - ne.

4. Draugės – kvailos. Įvykdyta.

5. Man nors kokį butuką... Įvykdyta -10 aukšte pastogėje, stogas kiauras, juk prašei nors kokį.

6. Man nors kokią mažytę mašinytę. Įvykdyta - imk „Zaporožietį“ neaiškių metų.

7. Norėčiau išvažiuoti per atostogas kur nors. Įvykdyta – į vasarnamį pas anytą, jai kaip tik reikia darbo jėgos.

8. Na kas gi čia, niekas gėlių nepadovanoja. Įvykdyta - nepadovanoja!

Tęsti? Čia skaitymo maždaug metams.

- Ne, ne, viską supratau!!! Sujunkite mane su Kūrėju!

- Viešpatie, aš viską supratau! Aš stebėsiu kiekvieną mintį, net pačią mažiausią! Aš prašau Tavęs, visada siųsk man pozityvias mintis! Aš prašau Tavęs, padėti man suprasti, kad Tu visada man padedi ir viską įvykdai! O dabar aš noriu kaip reikiant pagalvoti. Ar galima paskambinti vėliau?

Linksmai ragelyje:

- Žinoma, brangioji! Kada panorėsi!

P.S. Savo maldose nesiskųsk Dievui, kad tau viskas blogai. Jis gali pagalvoti, kad tu dar nežinai, KAS iš tiesų yra BLOGAI, ir tau tą parodys. Verčiau pasakyk Viešpačiui, kad tau viskas gerai! Tuomet jis pagalvos: „Ei, brangusis, tu dar nežinai, kas iš tikrųjų GERAI!“
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2013 01 11, 00:00)
Koki idomu radau:


Šito esmę kažkas visai neseniai buvo įdėjęs drinks_cheers.gif Tame labai labai daug tiesos. Dažniausiai galvojam o kad būtų biški daugiau pinigų, o kad būtų truputį geriau, kad būtų bent biški daugiau darbo ir t.t. ir pan, iš tikro norim tai ne trupučio, tas truputis ir būna dažniausiai toks milimetrinis truputis kurio realiai mums neužtenka. Jau kurį laiką žinau, kad noriu daug. Vuo tiek tiek tiek tiek tiek tiek tiek. Ir turiu tiesiog pastoviai mintyse ko noriu ir kiek to noriu drinks_cheers.gif

Tiesa tik aš nemėgstu užbrėžti laiko, kad tarkim va ten po tiek tiek metų bus taip, turėsiu tą ar aną būtent tokiu metu. Kažkaip labai man šitas nepatinka, gal po metų aš jau norėsiu kad būtų kitaip o mintyse bus užsifiksave jog turi būti taip. g.gif
Atsakyti
siandien piesiau ant sniego.su medzio saka. Vau. Isbandykit. Ejau senio besmegeniolypdyt bet nusprendziau piesti.
Eiryn turi tureti plana, kitaip is kur zinosi kur pasukti. Zmogus turintis savo prioritetas. Zinoma svrbiausias kasuzinojau buttina tiksla skaidyti dalimis. Zinoma matai rezultata tada jau radedi mastyti .
Atsakyti
QUOTE(Oniksei @ 2013 01 12, 17:17)
siandien piesiau ant sniego.su medzio saka. Vau. Isbandykit. Ejau senio besmegeniolypdyt bet nusprendziau piesti.
Eiryn turi tureti plana, kitaip is kur zinosi kur pasukti. Zmogus turintis savo prioritetas. Zinoma svrbiausias kasuzinojau buttina tiksla skaidyti dalimis. Zinoma matai rezultata tada jau radedi mastyti .


Jau įsivaizduoju, aš vis noriu irgi sniego senį nulipdyti, bet pas mus šalta, sniegas nelimpa, į laukutį neinam blush2.gif Tik aš viena su šunim išeinu pasivaikščioti ax.gif

Dėl to plano g.gif Planas ir prioritetai labai skirtingi dalykai. Net nelabai matau kuom jie susiję aplamai g.gif Man visada atrodė svarbiausia labai tiksliai žinoti ko nori, ir tada pasinaudoti atėjusia galimybe. Visada pirmiausia pamatydavau krištolo aiškumo tikslą ir tada jau tiesiog laukiau galimybės, bet čia aišku kaip ir su tuo troškimu laimėti loterijoj o bilieto niekada nepirkti... Be abejo siekiant tikslo turi bent kažką daryti, o bent kažką darydamas gausi TĄ galimybę kuria tau tereiks pasinaudoti g.gif

O ką turi omenyje būtina išskaidyti tikslą?
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2013 01 12, 18:16)
Jau įsivaizduoju, aš vis noriu irgi sniego senį nulipdyti, bet pas mus šalta, sniegas nelimpa, į laukutį neinam  blush2.gif Tik aš viena su šunim išeinu pasivaikščioti  ax.gif

Dėl to plano  g.gif Planas ir prioritetai labai skirtingi dalykai. Net nelabai matau kuom jie susiję aplamai  g.gif Man visada atrodė svarbiausia labai tiksliai žinoti ko nori, ir tada pasinaudoti atėjusia galimybe. Visada pirmiausia pamatydavau krištolo aiškumo tikslą ir tada jau tiesiog laukiau galimybės, bet čia aišku kaip ir su tuo troškimu laimėti loterijoj o bilieto niekada nepirkti... Be abejo siekiant tikslo turi bent kažką daryti, o bent kažką darydamas gausi TĄ galimybę kuria tau tereiks pasinaudoti  g.gif

O ką turi omenyje būtina išskaidyti tikslą?

man atrodo turint tikrą, t.y. savo tikslą, kurį pasirinkai pats, tai savaime kažkaip sieki jo, visi tavo veiksmai nors ir netiesiogiai veda į tai, mintys sukasi kaip ant sparnų. O jei nori tiesiog milijono (paklauski kas jo nenori?) nes nori pačių pinigų, nes visi to nori, čia ne tikrasis tikslas manau,žinoma yra tokių žmonių turinčių tokį tikslą iš savęs, bet jų ir noras kitoks, ne kaip visų. Čia labiau Oniksei atsakymas, pritariu Eiryn nuomonei smile.gif
Atsakyti
Suprantančioms rusiškai nemažai pasiklausymui. Gal kas išgirs ką sau naudingo čia
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2013 01 10, 13:14)


jungiuosi mirksiukas.gif tik manau, kad etapas su cakromis yra tiek pat svarbus kaip ir visa kita. Nes savo nora reikia isjausti ir atiduoti visatai, kosmosui, kad tai butu vykdoma, o ne palikti ar uzgniauzti viduje. sis metodas turetu buti gan efektyvus.

Tiesa... pries kokia savaite tvarkiau savo dokumentus ir labai maloniai nustebau. Pasirodo savo kelione i Londona jau buvau is anksto uzsiprogramavusi. Visai buvau pamirsusi, kad pries kokius metus ar daugiau ant savo senuju bilietu isirasius sekancios keliones data. Ir ka... skridau butent ta pacia diena kaip ir uzsirasiau, tik grizimo data dviem dienomis skiriasi. Reiskiasi datu rasymas yra veiksmingas, o ypac jei jas pamirsti ir negalvoji biggrin.gif
Atsakyti