Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

winona, didelės sėkmės įgyvendinant savo pasirinkimą 4u.gif

Užsisakiau metinę prognozę pas astrologę smile.gif gimtadienis už poros mėnesių, tai panašiai ir gaut turėčiau. Turiu vieną galvasukį, tai nusprendžiau pažiūrėti, ką sako žvaigždės. Visgi ne būrimas čia. Eiryn, pamenu, darėsi ir liko sužavėta (metinę ar asmeninę dareisi, Eiryn?). Jeigu pildysis metinė prognozė, imsiu asmeninį horoskopą apiė save pačią pasidomėti. Gal visai netinkamu keliu einu, kad tenka klūpinėti ties tam tikrais darbais gana dažnai. Gal dar kas daretės?
Atsakyti
Sveikos! bigsmile.gif

winona, uzjauciu del draugo praradimo, bet galbut taves laukia tas, kurio butent tau ir reikia! wub.gif as pati sutikau savaji galbut po menesio tiesiog atsipalaidavimo ir kartojimo, kad as rami, o tada jis tiesiogine to zodziu prasme pasibelde man i duris biggrin.gif bandyk atsipalaiduoti, negalvok apie neigiamus dalykus ir tiesiog dziaukis gyvenimu, niekas juk neivyksta siaip sau. pamatysi kaip viena diena netiketai jis pasirodys ir apvers tavo gyvenima aukstyn kojom wub.gif na o kelione saunus dalykas, dziugu kad matai ir pliusus.. savaime suprantama, kad pasiilgsi artimuju, bet juk siais laikais kai tokios technologijos, gali su jais kasdien bendrauti uz dyka! pagalvok kaip bus saunu praplesti akirati, susipaziti su naujais zmonemis ir galbut ten sutiksi savo sirduka, argi nesmagu? bigsmile.gif

mano tevai... hm... anksciau budavo viskas ko tik norejome, tevai galejo viska leisti... kalbos budavo vis tiek kad pinigai yra sunkiai uzdirbami, po to tevams viskas pablogejo, tada pinigai itin sunkiai uzdirbami.. dabar kai bandau kurti savo versla, svajojiu kurti darbo vietas, jie man vistiek sako eiti ieskotis darbo, nes juk man tik tiek metu ir man niekas nepavyks.. kartais tokios kalbos tiesiog zudo, bet dazniausiai as jas priimu kaip ju nuomone ir vis tiek zingsnis po zingsnio judu pirmyn.. mano gyvenimas ir as ji kuriu toki kokio noriu pati, o ne koki man persa tevai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2013 01 07, 12:54)
O dar kai susėda tokie žmonės pakalbėti taikalbos tik apie valdžią, pinigų stygių ir ligas. Nu blem.

prieš savaitėlę norėjau perskaityti visus Eiryn postus, nuo tada kai pasirodė mūsų temoj

na o aš gyvenu išvykimo laukimo nuotaikomis rolleyes.gif


Šimtas procentų... Užtat per kūčias pas maniškius kaip buvom, juodai buvo nuotaika subjurus ir net po to sakiau daugiau šventes švesiu namie arba tik su tais pas ką gera nuotaika ir teisingos pažiūros į gyvenimą. Nes buvo taip sunku klausytis visų tų dėjonių ir kas per šventės jei tik skundžiamasi, juk ir blogiausioj padėtyje galima rasti bent kokių teigiamų dalykų, galų gale šventės gi, apsiramint su tais pykčiais pasauliui reiktų doh.gif

Man rods dar neseniai buvo tos temos, kažkada lyg pati skaičiau, nors ne tai jau buvo seniai, išvis atrodo jau tiek laiko prabėgo nuo pirmų postų čia ir kaip viskas online rutuliojosi bigsmile.gif biggrin.gif

Viskas bus gerai, o jeigu liūdna tai ir paliūdėk, paskuj pasidarys geriau, ir tada jau galėsi džiaugtis atėjusia nauja diena ir naujomis galimybėmis thumbup.gif

QUOTE(Petitgrain @ 2013 01 07, 15:14)
Užsisakiau metinę prognozę pas astrologę smile.gif


Aš dariausi, pradžioj asmeninį, paskuj metinį. Vėliau darėm asmeninį ir MB. Paskuj nebebuvo pinigų mano metiniui, dabar vėl noriu jį pasidaryti thumbup.gif Tiesa padariau ir vaiko horoskopą, labai likau patenkinta 4u.gif

QUOTE(vaio @ 2013 01 07, 15:16)
kartais tokios kalbos tiesiog zudo, bet dazniausiai as jas priimu kaip ju nuomone ir vis tiek zingsnis po zingsnio judu pirmyn.. mano gyvenimas ir as ji kuriu toki kokio noriu pati, o ne koki man persa tevai smile.gif


Manęs irgi dėl daug ko nepalaiko, bet paskutiniu metu manau jog jiems tiesiog nebūtina visko žinoti, ir sakau tik tai ką jie nori girdėti...
Atsakyti
ačiū merginos už palaikymą, aš ir stengiuosi įžvelgti gerąją pusę ir nuolat galvoju apie tai kokių santykių norėčiau, stengiuosi vizualizuoti. Toks jausmas,kad buvęs vaikinas buvo žiauriai skaudi bet reikalinga pamoka mums abiems, sakau gal ne veltui tiek skaudinom vienas kitą, kad kažko išmoktume ir kai atsiras tie tikrieji mūsų žmogučiai,kad nesudirbtume pačių svarbiausių santykių...bet vakarais būna sunkiausia ar žiūri kokį filmą, ar skaitau ar tiesiog prieš miegą prisimenu, ilgiuosi ir verkiu... unsure.gif

ač irgi dariausi asmeninį pas rozmariną, bet man nepatiko g.gif kiek kas skaitė tai sakyčiau geriausiu atveju tik 50 proc. atitinka mane smile.gif o rytoj vyksiu pas būrėją, pažiūrėsiu ką sakys, labai išgirta jau ji.

Dėl to, kad per šventes bėdavojasi tai aš kažkaip įjungiu off mygtuką biggrin.gif pasiėmu gardesnį kasnį, ar pakalbinu kažką kitą,pavartau žurnalą. Nežinau,jie yra mano šeima ir aš turiu priimti juos tokiu kokie jie yra. Jei kiltų didelis pyktis viduje dėl tokių pažiūrų tai reikštų,kad aš tai labai sureikšminu,o tai negerai tik man.
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2013 01 07, 17:11)
Dėl to, kad per šventes bėdavojasi tai aš kažkaip įjungiu off mygtuką biggrin.gif


O aš noriu, kad mano šventės būtų man geros, smagios. Kažkaip betkada kitą kartą galiu pakesti ir jau pripratusi, bet per šventes ir man turi būti linksma, nes kitaip tai kam tos šventės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2013 01 07, 17:11)

ač irgi dariausi asmeninį pas rozmariną, bet man nepatiko  g.gif kiek kas skaitė tai sakyčiau geriausiu atveju tik 50 proc. atitinka mane smile.gif o rytoj vyksiu pas būrėją, pažiūrėsiu ką sakys, labai išgirta jau ji.



Aš irgi pas ją užsisakiau. Bet metinę - nes man reikia tikslumo ir datų biggrin.gif o po paskutinio būrimo tai nebeinu jau greit bus metai smile.gif ir netraukia.

Man su santykių ir antros pusės vizualizavimu sunku.. pagaunu save, kad mąstau, ko nenoriu. Turiu telefone įsirašius pasakojimą apie save ir antrą pusę, vieną naktį neužmigdama sugalvojau biggrin.gif
Atsakyti
Finansinė programa buvo '' įrašytos '' į protą vaikystė apie šalinis verta prisiminti tėvus, gimines, draugus, mokytojus, žiniasklaida ir kulturine aplinka.
Buvome mokinam, kaip elgtis galvoti apie pinigus.,
Vienas iš dalyvių Stefanas niekada neturėjo ptoblemų, kaip uždirbti.Jo problema buvo, kaip tuos pinigus išlaikyti ir sutaupyti. Tuo metus Stefanas uždirbdavo po 800000 per metus , taip jam ejosi jau 9 metus. Kazkaip jis vis sugebėjo investuoti, išleisti.
Stefanas suprato jog jo mintys ir įsitikinimai yra atsinešti iš vaikystės. Apmąstę. papasakojo apie vaikystę ir Stefanas pradėjo nuo to, kad jo mama kartodavusi - turtingi žmonės yra godūs ir savo turtus susikrauna iš vargšų prakaito. Turėtum uždirbti tiek, kad užtektų būtiniausioms reikmėms , i daugiau pinigų žmogų dvasiškai smugdo. Šį pastėbėjo ir pakeitė kitu Turtingi žmonės dosnūs.

Kitas žingsnis buvo susikurti tokia veiklos strategija , kad net tapęs turtingas susilauktų mamos pritarimą. Jomamai patiko Havajai . Todel Stefanas investavo i vandenyno pakrantės pastatų kompleksą Maujyje ir išsiuntė mamytę ten pailsėti visai žeimaimama buvo laiminga ir Stefana laimingas. Pirma jo mam džiauigiasi koks sūnus turtingas. Pasakoja kos dosnus jis yra. Ir išsiprenė viskas.

yra 4 faktoriai kurie padės pakeisti Jūsų finansinį projektą.Tie faktoriai veiksmingi.
1. Žinojimas Negalime pakeisti to jei nežinome, kad keitinas dalykas yra egzistuoja apskritai.
2. Supratimas Supratę, kaip formuojasi mūsų mąstysena, o ją formuoja aplinką, galėsime ją pakeisti.
3. Atsisakymas. Supratę, jog įdingą mąstyseną primestra iš išorės, jūs galite nuo jos atsiriboti
4. mastysenos performavimas.
PASIKEITIMO ŽIGSNIAI
ŽINOJIMAS užsirašykite visus vaikystėje girdėtus ar jaunystėje girdėtus pasakymus apie pinigus , turtą turtingus žmones. ( siūlau rašyti čia, nes ką pamiršote iš kitų ga;lėsite papildyti)
SUPRATIMAS užsirašykite, kaip tavo nuomone visi tie pasakymai paveikė jūsų gyvenim,ą
ATSISAKYMAS Ar supratote, kad tos mintys parodo tik tai, tai ką jūs esate išmokę, tad nėra nei jūsų anatomijos, nei jūsų asmenybės dalis? Ar suprantate, kad turite galybę keistis ir jas pakeisti kitomis.


PAREIŠKIMAS Taio, ką esu girdėjusi apie pinigus, nebūtinai yra tiesa. Aš ryžtuosi išsiugdyti naują mąstyseną, kuri skatintų mane žengti laimės ir sėkmės keliu.
palieskite ir pasakykite Aš mąstau, kaip turtingas žmogus.


Elgesio modeliavimas
ŽINOJIMAS Prisiminkite kokie buvo jūsų tėvų finansiniai įpročiai. užrašykite, kuo šiuo atžvilgiu panašūs, kuo skiratės.
SUPRATIMAS. UŽRAŠYKITE KOKIĄ ĮTAKĄ JŲ FINANSINIS VEIKLOS MODELIS PADARĖ JŪSŲ FINANSINIAM GYVENIMUI.
ATSAKYMAS . Ar suprantate , kad toks elgesys tau primestas iš šalies ir, kad jo galite atsisakyti? Ar suprantate, kad turite galimybę pasikeisti.

PAREIŠKIMAS
MĖGDŽIOJAU KITŲ ŽMONIŲ SUKURTĄ FINANSINĮ MODELĮ . DABAR RENKUOSI KITOKĮ SĖKMĖS KELIĄ.
PALIESKITEW AŠ MĄSTAU, KAIP TUIRTINGAS ŽMOGUS

SPECIALŪS ATVEJAI
ŽINOJIMAS prisiminkite, kokį emociškai sukrėtusį atvejįsusijusį su pinigais išgyvenyą vaikystėje
SUPRATIMAS Užrašykite, kaip tas atvejis gali paveikti jus
ATSISAKYMAS Ar suvokete, kad galite rinktis ir būti kitokie?
Aš atsisakau nereikalingų su pinigais susijusių prisiminimų . Pradedu kurti naują ir turtingą ateitį
Aš mastau , kaip turtingas žmogus

aŠ ANALIZUOJU SAVO MINTIS IR PASILIEKU TIK SU TOMIS, KURIOS SUTEIKIA MAN GALIOS
aŠ MĄSTAU, KAIP TURTINGAS ŽMOGUS.

paverskitę kiekvieną neigiamą į teigiamą. Susirašykite, tai. O iš šono galite padėti suvokti kitiems ir pats geriau suvokti mątydamas pavyzdžius.
atsiminkite galite rinktis mintis .

Turtingi monės žino. kjad gyvenimą jie kuriasi patys.
Turtingi žmonės geri. Turtas suteikia laisvę. Pinigai suteikia džiaugsmą įgyvendinti visų svajones.




Atsakyti
QUOTE(Oniksei @ 2013 01 08, 00:29)
Turtas suteikia laisvę.


Ta laisvė yra didžiausias siekis, jaučiu širdyje ją, ir atrodo persprogsiu kaip noriu kad ji prasiveržtų ir užlietų gyvenimą. Jau nedaug, oj jau nedaug beliko, pas mane dabar visur kasdien kabo užrašiukai kad liko (šiandien jau) tik 7 dienos iki didžių permainų na ir gal pora dienyčių kol pinigėliai suvaikščios, bet šito jau nebeskaičiuoju ir ta materialinė laisvė užgrobs mūsų gyvenimus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eiryn: 08 sausio 2013 - 09:05
QUOTE(Petitgrain @ 2013 01 07, 22:58)
Aš irgi pas ją užsisakiau. Bet metinę - nes man reikia tikslumo ir datų biggrin.gif o po paskutinio būrimo tai nebeinu jau greit bus metai smile.gif ir netraukia.

Man su santykių ir antros pusės vizualizavimu sunku.. pagaunu save, kad mąstau, ko nenoriu. Turiu telefone įsirašius pasakojimą apie save ir antrą pusę, vieną naktį neužmigdama sugalvojau  biggrin.gif

aš anksčiau labai bijojau burtis pas būrėją, bet kai senasis gyvenimas sugriuvo nebeturėjau ko prarasti. Na tik šiaip visad bijojau išgirsti,kad liksiu viena, nes šeima ir antroji pusė man yra labai svarbu, nors ir esu truputį vienišė. Va neseniai ir grįžau iš jos, likau patenkinta, belieka su pačia savim susitvarkyti su savo emocijom ir baimėm. Labai norėčiau vidinės ramybės, labai,harmonijos ir ramybės wub.gif

aš kai apturėjau santykiuose tiek dalykų, kurių nenorėčiau savo likusiame gyvenime patirti tai iškart draugystės iširimo metu pradėjau labai domėtis santykiais. Įvairūs straipsniai, filmai, knygos, paskaitos, na kažkaip natūraliai susirasdavo mane,nebuvo taip, kad studijuočiau. Pamačiau savo klaidas, savasias visada sunkiau įžvelgti...ir radosi toks noras sutikti tą žmogų, kuris tave ne tik mylės, bet ir linkės tau gero, kalbės ir elgsis meilės vedinas, o ne vaikiškų kerštavimų ir sukilusių emocijų..kuris skatins, gerbs, sakys "tu gali", supras... Kokia nauda iš tų kasdieninių aš tave myliu, galiu viską dėl tavęs, be tavęs nėra man gyvenimo ir pan. jei elementariai varžoma kita puselė, kad tik nepabėgtų, nieko nesiektų. To man labai trūko iš draugo. Plius dar pykdavo ir man kerštaudavo kai pats prisidirbdavo. turbūt pyko, kad išrišdavau biggrin.gif bet aš sakiau ir sakysiu, visada visi melai slapukai išlenda ir aš sužinosiu biggrin.gif
tiesiog susirašyk ko nori,o jei labai lenda galvon ko nenori,tai apversk situaciją ir tada gausis ko nori mirksiukas.gif aš taip darau kai lenda blogos mintys smile.gif

QUOTE(Eiryn @ 2013 01 08, 09:05)
Ta laisvė yra didžiausias siekis, jaučiu širdyje ją, ir atrodo persprogsiu kaip noriu kad ji prasiveržtų ir užlietų gyvenimą. Jau nedaug, oj jau nedaug beliko, pas mane dabar visur kasdien kabo užrašiukai kad liko (šiandien jau) tik 7 dienos iki didžių permainų na ir gal pora dienyčių kol pinigėliai suvaikščios, bet šito jau nebeskaičiuoju ir ta materialinė laisvė užgrobs mūsų gyvenimus  wub.gif  wub.gif  wub.gif

kas čiaper sėkmė tokia Eiryn? biggrin.gif bigsmile.gif nusimato per mano gimtadienį thumbup.gif pasipasakok kai pavyks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2013 01 08, 13:37)
kas čiaper sėkmė tokia Eiryn? biggrin.gif  bigsmile.gif nusimato per mano gimtadienį  thumbup.gif pasipasakok kai pavyks wink.gif


O kaip faina, tavo gimtadienis bus bigsmile.gif Mano sausio 25 irgi laukia. O sėkmė didžiulė, taip susiklostė viskas kaip specialiai wub.gif Būtinai pasipasakosiu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eiryn: 08 sausio 2013 - 13:03
QUOTE(Eiryn @ 2013 01 07, 10:01)
...
Vaikystėje buvo du etapai, vienas kada tėvai gyveno tikrai labai gerai ir galėjo leisti viską, ir kitas etapas kada tų pinigų tiek nebebuvo ir reikėjo rimtai skaičiuoti, o iki svajonių išsipildymo atrodė toli kaip iki dangaus. Tai va tuo pirmu periodu dar buvau mažytė, bet labai gerai viską prisimenu, o va antrasis prasidėjo maždaug tada kai man buvo 7 metai. Nuo tada girdėjau tik tai kad pinigus reikia taupyti, juos labai sunku uždirbti, o išleisti jų išvis negalima... o gyvenimas aplamai išvis yra žiauriai sunkus ir maždaug išlieka tik stipriausi ir tik tie kurie sunkiai dirba. Taip sakant buvau auklėjama kaip eilinė darbuotoja. Bet bus kitaip, jau yra kitaip, o ir dar tikiuosi per penkerius metus tapti darbdave. Norėčiau sakyti, kad tėvai nepaveikė mano mastymo, bet tuo metu jaučiausi stipriai žlugdoma. Realiai pasijutau išsilaisvinusi būtent tada kada išsikrausčiau ir nusipirkau pirmą baisų jeims "daiktą" - šunį. Oj kiek gavau pylos už tai biggrin.gif Bet tuo metu jau buvo baigta, tai buvo mano pinigai, mano pirkinys ir mano įgyvendinta svajonė. O tada jau supratau jog galiu turėti kokią tik noriu svajonę ir viskas nuo to prasidėjo. Sugebėjau tiek įsisvajoti, kad štai būdama 22 (ghm tuoj stuktels 23), turiu nuostabų vyra, fantastišką sūnų ir mūsų tvirtovę namus, jau nekalbu apie visas kitas mažesnes svajones kurios tiesiog pačios mane pasigauna ir išsipildo. Dabar atėjo metas dideliems pokyčiams finansine prasme. Ir jie bus galingi, labai galingi, laukiu nesulaukiu tik aštuonios dienos liko  thumbup.gif assa.gif

Šis postas privertė susimąstyti-man tuoj tuoj sukaks 20. O ką aš esu nuveikusi? Ką norėčiau nuveikti? Jau anksčiau, po vienos paskaitos, kurios metu dėstytoja kalbėjo apie tikslus rimtai susimąsčiau ir supratau, kad neturiu tikslo (baigti universitetą, gauti darbą nėra pagrindiniai tikslai, juos aš laikau nebent tikslais, kurie vestų prie kažko reikšmingesnio). Ir tada lyg tyčia visur pastebėdavau, kad akcentuojama tikslų turėjimas, savęs paieškos. Pradėjau skaityti knygas šia tema ir pirmą kartą prieš Naujus metus išsikėliau tikslus ateinantiems metams, kiekvieną dieną stengiuosi planuoti. Ir nors dar nežinau, koks bus tas didysis tikslas, tačiau jau pradėjau keisti savo gyvenimą. Nusprendžiau nutraukti santykius su viena drauge (jei ją galima taip pavadinti). Pastebėjau, kad ir be jos aplink turiu tikrai nuostabių draugių. Su jomis bendraujant pasikraunu teigiamų minčių (ko nebūdavo su ta, senąja drauge). Taip pat vasarą žadu išvykti į užsienį (žinau, kad jei ne vienu, tai kitu būdu tai pavyks padaryti). Taip pat dar turiu kitų planų (patobulinti kai kurias savo savybes), kuriuos įgyvendinsiu ir dabar bent jau žinau, ko siekti (iš dalies) smile.gif

Taip pat prisiminiau, kaip vaikystėje viską įsivaizduodavau, atrodydavo, kad įmanoma viskas,o paskui tą fantaziją pradėjau riboti. Atradus šią temą, o ypač dabar vėl grįžta tas tikroviškas įsivaizdavimas, tikėjimas, kad bus taip, kaip man geriausia. To pasekoje pradėjo labiau sektis, pradėjau dar labiau tikėti savo jėgomis.

Kas dėl auklėjimo. Negaliu prisiminti ko nors, dėl ko būčiau galėjusi tapti nedrąsi. Paprasčiausiai kalbėti prie nelabai pažįstamų žmonių, pareikšti savo nuomonę man kažkodėl yra baisu. Dabar bandau kovoti su tuo ir mažais mažais žingsneliais einu linkt to, ko noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2013 01 08, 15:05)
Šis postas privertė susimąstyti-man tuoj tuoj sukaks 20. O ką aš esu nuveikusi? Ką norėčiau nuveikti?

labai gerai darai, kad pradedi nuo mažesnių tikslų, kurie nerodys tavo "didelių" pasiekimų gyvenime, bet tai bus tiesiog dalykai, kuriuos patirti, įgyvendinti norėjai mirksiukas.gif yra žmonių, kurie labai anksti supranta, ko nori, ko sieks ir kaip sieks. Ne visi iš karto tai supranta,kad baigę vidurines mokyklas iškart čiuptų reikalą iš esmės. O kiek žmonių vien dėl to, kad buvo spaudžiami aplinkinių turėti gerą profesiją, vyrą/žmoną paskuba ir pasirenka ne tai, ko nori ir kokių 40-50 metų ateina nušvitimas,ko išties nori. Turime būti labai stiprios,kad sustoti kur pradeda vešėti svetimo valia,o ne mūsų g.gif Nespausk savęs su tais tikslais, ne visi jaučia tą norą būti pvz turtingais, o pinigų reikia tik, kad įgyvendinti norus. Gal tau bus lemta nugyventi gražų ir turiningą gyvenimą ir tik tada ateis suvokimas,koks tavo didysis tikslas čia žemėje. Kelionė yra mūsų tikslas, o ne rezultatas. Nežinau ar sugebėjau tiksliai pasakyti ką norėjau... biggrin.gif tiesiog pasimėgauk gyvenimu, kai kurie žmonės kuo geriausiai nugyvena gyvenimą nedarydami grandiozinių darbų ir nekamuodami savęs tikslais, kuriuos šiaip ne taip "išgimdo" ir tam sueikvoja labai daug laiko unsure.gif



dar pastebėjau, jau gal seniau kažkaip savaime, kad man labai tolimi tie tikslai viso gyvenimo ir tie planai. Planai mane verčia vemti.Va. Vargina jau tas žmogaus vijimas į medį (kaip sako Nevaryk Dievo į medį), neva jis turi siekti kažkokių didelių tikslų, įkalinti save tame užburtame rate, kur visi turi pasirodyti tokie svarbūs, kažko pasiekę, turtingi. Kai žmogus kažko trokšta iš visos širdies, kai nori kažką padaryti taip, kad net sušyla apie tai galvodamas ir tarsi palengvėja kūnas ir išsišiepia- planų ir strategijų nereikia.. Dievas tokius norus padeda įgyvendinti ir žmogus tarsi jo vedamas, gal jam ne visad sekasi, bet jam smagu ir gera siekti to artimo dalyko! Aš taip manau.

Taip pat darosi sunku skaityti saviugdos knygas, daugelis jų kartoja tą patį per tą patį, skaitai ir galvoji nuobodu...kita!Kita tokia pat nuobodi. O dar tie pavyzdžiai, kurie prasideda "mano geras senas draugas..." arba "viena moteris po mano seminaro..." ir t.t. Kiek jų tikri? Jei pritariu naujoms mintims, man išgalvotų pavyzdžių nereikia. Dar daugumoje tų knygų pagrindinė mintis - pakeisk save. Iš pradžių aš tam pritariau, jei nesiseka - keiskis, pirmyn. Taip kelyje tobulybės link susidarai galvoje sąrašiuką keistinų dalykų, nusistatai kaip sieksi ir oba- nesitikėjai- likai koks buvęs tik dar susinervinai, kad negali padaryti, ko užsibrėžęs.
Kitas variantas keisti mąstymą yra kur kas geresnis, tačiau iš pagrindų mąstymo nepakeisi manau.

Pati dar analizuojuosi ir darau sprendimą kam aš pritariu. Bet greičiausiai savo gyvenimo filosofijos kūrimui, filosofijos, kuri nuramintų mane ir nelaimei nutikus nelakstyčiau kaip išgąsdinta višta ir filosofija, kuri skatintų judėti į priekį, kuri remtų mane, saugotų nuo vidinių demonų, nes jie baisiausi, o ne krizė, kitų žmonių kritika, negatyvas... Nesakau, kad neskaitysiu saviugdos knygų, tačiau matau, kad atsirinksiu kruopščiau, nes jau nebegaliu absurdo skaityti daugiau, juk reikia gauti iš šono minčių, kurios tau nešauna į galvą, bet kažkam jau šovė, minčių kurios skatintų meilę sau, artimui, sąmoningumą, tikėjimą. Greičiausiai tai aš vadinsiu savo pozityvu.

na ir išsiliejau šiandien biggrin.gif bet gal nesutiksit kur? gal oponuosit? o gal taip pat pamąstysit apie tai.
Atsakyti