Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(vijurka @ 2012 12 01, 22:26)
winona, paskaityk "Transerfingo" I dalį, skyrių "Priklausomybės santykiai", apie perteklinį potencialą. Kuo dažniau norėsis partnerį pakeisti, tuo tokių situacijų bus daugiau. Žmogų reiktų priimti su visais pliusais ir minusais. Juk nelabai malonu, kai kažkas stengiasi pakeisti tave? 4u.gif
Taip, tu neklysti, bet aš prisijungiau vėliau. Prieš mūsų "erą" dar buvo viena "era".  smile.gif

ir kitose knygose yra tai aprašyta wink.gif gal mažiau, bet dabar labai jau daug knygų knygų turiu namo parsinešus ir dar viena iš jų neskaityta transerfingo smile.gif tai minčiai aš žinoma pritariu, tik buvo įdomu kaip pas jus realybėje, kiek žmonių išties pajėgia ir sugeba palaikyti tokius ryšius paremtus tolerancija, supratimu, palaikymu...

QUOTE(Oniksei @ 2012 12 02, 14:16)
Labutis, seniau bendravau kitu niku. Kam norėsis per az prisistatysiu.

Labas, iš stiliaus tikrai neiššifruosiu, bet turiu spėjimą tiesiog tokį gal ir nepagrįstą, bet jei jau buvo priežasčių dėl kurių keiteisi niką, tai viešai neišsakysiu spėjimo, kad netyčia neidentifikuočiau biggrin.gif

šiandien taip smagiai praleidau laiką gamtoje, kartu su drauge ir šunim išėjom į šilą pasivaikščioti ir tuo pačiu pasirinkti visokių šakelių, kankorėžių ir pan. Kalėdinėms puošmenoms, kadangi aš tokia prie meno ir krapštukė tai man daug gerų emocijų ir džiaugsmo teikia tas kūrybinis procesas smile.gif Prisikvėpavau sąlyginai gero ir gaivaus oro, tikiuosi šiąnakt gerai pailsėsiu, pastarąjį mėnesį dažnai kamuodavo nemiga :/
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 12 02, 20:50)
kiek žmonių išties pajėgia ir sugeba palaikyti tokius ryšius paremtus tolerancija, supratimu, palaikymu...

Turiu tokius santykius savo šeimoje. wub.gif Negaliu apibrėžti, ar man tiesiog pasisekė, ar tai pritraukiau. Visada žinojau, kokio žmogaus man reikia. ax.gif

Paprastas straipsnelis apie santykius čia 4u.gif

sveikos,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijurka: 03 gruodžio 2012 - 13:32
QUOTE(winona @ 2012 12 02, 19:50)

Labas, iš stiliaus tikrai neiššifruosiu, bet turiu spėjimą tiesiog tokį gal ir nepagrįstą, bet jei jau buvo priežasčių dėl kurių keiteisi niką, tai viešai neišsakysiu spėjimo, kad netyčia neidentifikuočiau biggrin.gif

šiandien taip smagiai praleidau laiką gamtoje, kartu su drauge ir šunim išėjom į šilą pasivaikščioti ir tuo pačiu pasirinkti visokių šakelių, kankorėžių ir pan. Kalėdinėms puošmenoms, kadangi aš tokia prie meno ir krapštukė tai man daug gerų emocijų ir džiaugsmo teikia tas kūrybinis procesas smile.gif Prisikvėpavau sąlyginai gero ir gaivaus oro, tikiuosi šiąnakt gerai pailsėsiu, pastarąjį mėnesį dažnai kamuodavo nemiga :/

Labas, acha tiksliai. o varda kol sugalvojau labai patik Onikse
Viena perskaiciau apie netikslius norus

Oi, reikia man trupučio pinigų (įvykdyta - duonai užteko, batams - ne!)
Draugės - kvailės (įvykdyta)
Man nors kokį butuką (įvykdyta - 10 aukšte pastogėje, stogas
kiauras, juk prašei nors kokį!)
Man nors kokią mažytę mašinytę (imk "Zaporožietį" neaiškių metų)
Oi, noriu išvažiuoti per atostogas bent kur nors (įvykdyta - į
vasarnamį pas uošvę, jai kaip tik reikia darbo jėgos)
Na kas gi čia, niekas gėlių nedovanos (Įvykdyta - nepadovanos!)
.Tęsti? Čia skaitymo maždaug metams.
aš viską supratau!!! Aš stebėsiu kiekvieną mintį, net
pačią mažiausią!!! Aš prašau Tavęs visada siųsti man pozityvias
mintis! Aš prašau Tavęs, padėti man suprasti, kad Tu visada man padedi
ir viską įvykdai! O dabar aš noriu kaip reikiant pagalvoti.
ax.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios,

pirmiausia sveikinu Eiryn su seimos pagausejimu smile.gif Malonu cia uzsukti. Senokai jau bebuvau... radau geru ikvepianciu ideju smile.gif Smagu matyti ir Vijurka prisijungus, bei Liutuke :-) As kaip visada i metu pabaiga vis susigriebiu apie savaji mastyma ir pasiekimus, nes kaip ir kasmet, metu pacioj pabaigoj perziuriu savo artmiausiu noru, tikslu plana. Ziuriu kas issipilde, kas dar ne... kokie norai pasikeite... tuomet ateinantiems metams is naujo apmastau savo plana, surasau ji ir padedu sekantiems meteliams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oniksei @ 2012 12 05, 00:06)
Viena perskaiciau apie netikslius norus


Oj kaip teisingai thumbup.gif Patiko drinks_cheers.gif Reikia ir man dažniau tai prisiminti drinks_cheers.gif


Ačiū visoms už pagyras mūsų šeimynai ir sveikinimus 4u.gif

Reiktų labiau laiką pasiplanuoti ateiti čia ir parašyti daug daug visko blush2.gif Oniksei kai norėsi su kačiukais pabūti, tai pas mus į svečius prašom, dabar viena katytė tikrai laukiasi o dėl kitos nesu tikra, nors abiejų nėštumas dar tik savaitėlės laiko, abiejų vaikučiai gims vasario pirmom dienom, tai va štai gims truputį paaugs ir prašom prašom į svečius blush2.gif

Dabar stipriai gilinuosi į naują versliuką, labai stipriai jaučiu didžiulį būsimą pasisekimą tame blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eiryn: 05 gruodžio 2012 - 20:35
Šeimos harmonija – tai ne vienodas visų jos narių mąstymas, ne turimos ar neturimos tarpusavio paslaptys. Tai – didingai žarstoma meilė; čia niekas iš nieko nereikalauja jokių įsipareigojimų, viskas persunkta kilnumu, čia nėra net kalbų apie pasiaukojimą, o egzistuoja tik mintys apie pagalbą, apie džiaugsmą būti naudingam.


Tik vieną dalyką turi apmąstyti labai stipriai: tavo širdyje jau ne kartą suspurdėjo pavydo angis. Negalima net įsivaizduoti didesnio siaubo už pavydo priepuoliais užnuodytą gyvenimą.
Jau vien tuo, kad tavo kasdienybė bus atmiešta pavydu, galima užnuodyti gyvenimą tiek sau, tiek savo artimiesiems, ir netgi visas ilgas gyvenimas gali netekti prasmės. Galima turėti didelį talentą, galima vesti žmoniją į naujus literatūros, muzikos, meno tolius ir tuo pačiu asmeniniame gyvenime susikurti tokį geležinį aistrų narvą, kad prireiks ištisų amžių, kol iškuopsi iš savo dvasios tuos pelėsius ir šungrybius, kuriuos išauginai savo pavydulingu šeimyniniu gyvenimu. Ir atvirkščiai – ramybėje ir harmonijoje nugyventa kiekviena diena pralekia virš žmogaus ištisais amžiais lyg apvalanti atmosfera, lyg nematoma pagalba ir jo apsauga.


Niekada nesuteikite situacijai daugiau vertės nei patiems santykiams.
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 12 05, 20:13)
As kaip visada i metu pabaiga vis susigriebiu apie savaji mastyma ir pasiekimus, nes kaip ir kasmet, metu pacioj pabaigoj perziuriu savo artmiausiu noru, tikslu plana. Ziuriu kas issipilde, kas dar ne... kokie norai pasikeite... tuomet ateinantiems metams is naujo apmastau savo plana, surasau ji ir padedu sekantiems meteliams smile.gif

Geras įprotis.

QUOTE(Eiryn @ 2012 12 05, 20:34)
Oj kaip teisingai  thumbup.gif Patiko  drinks_cheers.gif Reikia ir man dažniau tai prisiminti  drinks_cheers.gif
Ačiū visoms už pagyras mūsų šeimynai ir sveikinimus  4u.gif

Reiktų labiau laiką pasiplanuoti ateiti čia ir parašyti daug daug visko  blush2.gif Oniksei kai norėsi su kačiukais pabūti, tai pas mus į svečius prašom, dabar viena katytė tikrai laukiasi o dėl kitos nesu tikra, nors abiejų nėštumas dar tik savaitėlės laiko, abiejų vaikučiai gims vasario pirmom dienom, tai va štai gims truputį paaugs ir prašom prašom į svečius  blush2.gif

Dabar stipriai gilinuosi į naują versliuką, labai stipriai jaučiu didžiulį būsimą pasisekimą tame  blush2.gif

O bigsmile.gif Ačiū. Būtinai.
Ar jau analizavai konkurentus? Susirašyti geriausia Jų silnybių ir stiprybių sąrašus.
Reklamos išlaidas susirašyti metams į priekį. Suskaičiavom kiek šiais metais išleidom reklamai 12000 lt. Nauda yra tik šį kart daryčiau darysiuos būtinai paskaičiavimus iš anksto metams. Seniau galvodavau, kam to plano metams į priekį užteks ketvirčiams, dabar manau būtina. Man sudėtingiausia segmentacija.



QUOTE(winona @ 2012 12 07, 11:33)
Šeimos harmonija

Šeimos harmonija labai priklauso ir nuo mūsų pačių harmonijos.
Atsakyti
QUOTE(Oniksei @ 2012 12 09, 19:31)



itariu, kad zinau jau dabar kas esi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 12 09, 22:32)
QUOTE(Oniksei @ 2012 12 09, 19:31)

itariu, kad zinau jau dabar kas esi rolleyes.gif

mano ankstesnį spėjimą irgi pakeitė paskutinis postas biggrin.gif bet rašymo maniera tada tikrai labai pasikeitus bigsmile.gif g.gif
merginos, man šiemet dovanų pirkimas toks nemalonus reikalas doh.gif jokių minčių ir idėjų įdomesnei dovanai, plius turiu taupyti svarbiam reikalui ir šiaip neišlaidauti. Ir net nenumanau ką padovanoti,ypač žmonėms, kurie sau daug ką gali leisti unsure.gif ar jūs perkate tokias stiprias dovanas, ar gaminate?O gal apskritai nėra dovanų pas jus? aš dabar tik pagalvojau koks tai išpūstas reikalas, juk Kalėdų esmė visai ne dovanos..

" Visa paslaptis – atleidimas. Atleidimas vadovaudamasis ne emocijomis, o sveiku protu.
Atleidi suvokęs, kad žmogus negalėjo pasielgti kitaip nei pasielgė. Kad ir pats negalėjai pasielgti kitaip. "

Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 12 10, 14:08)
" Visa paslaptis – atleidimas. Atleidimas vadovaudamasis ne emocijomis, o sveiku protu.
Atleidi suvokęs, kad žmogus negalėjo pasielgti kitaip nei pasielgė. Kad ir pats negalėjai pasielgti kitaip. "


Puikūs žodžiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 10 gruodžio 2012 - 14:29
[quote=@Deborah@,2012 12 09, 22:32]
itariu, kad zinau jau dabar kas esi rolleyes.gif [/quote]
bigsmile.gif Bandau jau kurį laiką dėliotis planus. Nežinau kažko norisi, bet neišsiaiškinu ko. Uch.



Šiandien leidau sau atsipalaiduoti ir naršau po tinklalapius. Vėl astrologija dėmesį atkreipė. Žinai, kaip būna prisiskaitai, patiki ir...


[quote=winona,2012 12 10, 14:08]
itariu, kad zinau jau dabar kas esi rolleyes.gif
[/quote]
mano ankstesnį spėjimą irgi pakeitė paskutinis postas biggrin.gif bet rašymo maniera tada tikrai labai pasikeitus bigsmile.gif g.gif
merginos, man šiemet dovanų pirkimas toks nemalonus reikalas doh.gif jokių minčių ir idėjų įdomesnei dovanai, plius turiu taupyti svarbiam reikalui ir šiaip neišlaidauti. Ir net nenumanau ką padovanoti,ypač žmonėms, kurie sau daug ką gali leisti unsure.gif ar jūs perkate tokias stiprias dovanas, ar gaminate?O gal apskritai nėra dovanų pas jus? aš dabar tik pagalvojau koks tai išpūstas reikalas, juk Kalėdų esmė visai ne dovanos..
[/quote]
O kurią pusę. Į gerą ar blogą?
Padovanok netikėtumą staigmeną. Kad ir išmokinti naują šokį... Ar Vien tik jam specialiai sukurtą eilėraštį. Dabar vienas poetas kuria man, sako taip gerai pakonsultavai aiškiai, labai noriu sukurti. O koks geras jausmas bigsmile.gif Žodžiu žmonėms dažniau komplimentų ir laimingi ax.gif
Kažkur skaičiau patiko žaislų gaminimo idėja arba meduoliu kepimo. Čia kam kas mieliau. Gražu http://monstras.lt/v...o-rankomis.html
O aš pati pagal nuotaiką. Pažiūriu koks žmogus, ką jis vertina.
Vieną kartą visiems saldainių įvairiausių gražiai įpakuotus dovanojau


[quote=ernesin,2012 12 10, 14:28]
Puikūs žodžiai drinks_cheers.gif
[/quote]
Ypač paskutinis sakinys drinks_cheers.gif .
Ką šį mėnesį įpatingo nuveiksite sau palepinti?
Mąstau apie pirtį pagal senąsias Lietuvių tradicijas . Būtų naujas potyris ir sušilti šiuo metu, kai šaltukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oniksei: 10 gruodžio 2012 - 15:21
Labai geras. rekomenduoju http://www.youtube.c...F2Mq6bC4v3xxZiQ
Atsakyti