Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(winona @ 2012 11 26, 17:08)

Vaio, o kokie išsikelti tikslai? ar kas turėtų vykti per tas 90 dienų?



na vienas is tikslu, sveikos lupos, nes as jas pastoviai nusidraskau smile.gif o kiti rimtesni, bet manau igyvendinsiu juos, kitaip juk negali buti! bigsmile.gif

QUOTE(liūtuke @ 2012 11 26, 20:34)
Smagu, kad yra mane prisimenančių 4u.gif  4u.gif  4u.gif  Aš už! thumbup.gif

valio valio valio! kaip tau sekasi? einu skaityti senu temu smile.gif

QUOTE(Eiryn @ 2012 11 26, 21:05)

kaip smagu! sveikinu del lengvo gimdymo, tai mano svajone, kazkodel nujauciu, kad ir man bus lengva gimdyti smile.gif o ir svori labai greit savo atgavai, saunuole 4u.gif


Always forgive your enemies - nothing annoys them so much.
Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught.

Papildyta:
kas siandien gero nutiko? 4u.gif
Atsakyti
nieko nekeisdami savyje, gyvensite taip, kaip pries penkerius metus.
Atsakyti
sveikos, mergytės! wub.gif

Smagu labai užsukt į pozityvią temą ir paskaityt kiekvienos ieškojimus ir atradimus. Visos praktikos, technikos veda į savęs atradimą. Tai darbas ne pasauliui pakeisti, o keistis patiems, kad tas pasaulis neatrodytų neteisingas, skriaudžiantis ir pan. mirksiukas.gif Viskas vis tik susiveda į pačių mintis ir darbus, ir turi grįžtamą ryšį. Bet kokiu atveju, ieškodamas žmogus lipa laipteliais aukštyn. Nesvarbu kuo remiasi, Biblija, joga, Kabala... Visa turi vieną kryptį - mylėk savo artimą, kaip pats save. 4u.gif Bet viskas prasideda nuo minčių, paskui virsta į įvykius/darbus.

Atsakyti
sveikutės smile.gif
QUOTE(vaio @ 2012 11 26, 21:59)
na vienas is tikslu, sveikos lupos, nes as jas pastoviai nusidraskau smile.gif o kiti rimtesni, bet manau igyvendinsiu juos, kitaip juk negali buti!  bigsmile.gif

bigsmile.gif drinks_cheers.gif mano ir! Kramtau, draskau aš tas vargšes, bet man čia nervinis reikalas. Nors nagų nekramtau, bet gaila tų lūpyčių g.gif o tu gal nervuojies kažko?

baigiau skaityti vieną iš parsineštų knygų transerfingo, tai radau kelis perliukus, kuriuos kaip nors gražiai užsirašysiu ir prikabinsiu prie veidrodžio ir stengsiuos, kad tai taip giliai įsigyventų į mane ir taptų neatsiejamu mano elgesiu:

Pirmiausia, atsikratykite kaltės jausmo. Turite nustoti teisintis ir aiškintis dėl savo veiksmų tiems, kuriems pakanka įžūlumo jus smerkti.

Antra, liaukitės ginti ir įrodinėti savo reikšmingumą.

Leiskite sau būti savimi, o kitiems kitais
.


Čia ta prasme, kad nereikia savęs lyginti su kažkuo, atsikratyti priklausomybės santykių, kurie labai dažnai būna meilės santykiuose doh.gif

Apskritai ši knyga gal nebuvo labai kažkuo naudinga palyginti su kitomis transerfingo, bet išskirtinai geri pavyzdžiai pateikti apie tikėjimo švytuoklę ir stereotipai susiję su seksu. Tai galima pritaikyti bet kuriems stereotipams iš tkrųjų, kaip mes susikuriam kažkokius vaizdinius kas yra normalu, o kas ne. Labai įdomiai paliesta ta normalumo sąvoka g.gif privertė susimąstyti, nes ir aš dažnai apie kažką sakau tai normalu, o tai ne. Nors laikui bėgant darausi minkštesnė ir tolerantiškesnė, nyksta ribos. Ar pagalvojot, ką jūs laikot norma? Pagal ką sprendžiate kas yra normalu, o kas ne?
Štai kelios trumpos ištraukos, gal sukels jums pamąstymų:
Manydami, kad jūsų intymiame gyvenime ne viskas gerai, o kitų - viskas kuo puikiausiai, jūs smarkiai klystate. Tai iliuzija, švytuoklių dirbtinai sukurta per žiniasklaidą. Atkreipkite dėmesį, jog visur, kur gvildenama sekso tema, jums rodomi žmonės, kuriems esą viskas normalu.
......
Štai čia labai tvirtai suleido šaknis stereotipai, kaip viskas turi būti. Visa spausdintinė ir vaizdo produkcija šia tema demonstruoja santykius, kurie, kaip reikia suprasti, atitinka standartus.

ir labai patiko tokia mintis:
"Normalus ir natūralus seksas- tai žaidimas pagal taisykles, kurias nustatote jūs patys, nesidairydami, kaip tai daro kiti ir kaip esą privalu tai daryti."
Vadim Zeland

Šis pavyzdys su seksu kaip minėjau gali būti transformuotas į bet kurią kitą sritį. Pavyzdžiui, kokia apranga yra normali, gyvenimo būdas, žmonių santykiai, meilės santykiai, vaikų auklėjimas ir t.t. apskritai viskas. Mus taip įtakoja aplinkinių nuomonė, žiniasklaidos, visos tos medijos dirba tyliai kaip pelytės savo darbą ir formuoja mūsų suvokimą, o mes pasyviai tai priimam ir mums atrodo, kad tai mes taip nusprendėm taip mastyti,galvoti.
Daugiau sąmoningumo merginos ir gero savaitgalio wink.gif
user posted image
Atsakyti
eik tu sau,winona! galvojau, kad cia tik as tokia nudraskytom lupom pastoviai.. jau net geda pasidare, pastoviai apsigrauzus save biggrin.gif bet jau trecia diena kaip nekisu ranku prie burnos.. ir ka! jau tuoj bus kaip naujos! smagu.. sakiau apsidovanosiu save po menesio nedraskymo lupu balzamu nauju, o po dar menesio lupdaziu nauju. taip idomu laukti dabar ir stebeti save.. pagrinde tas visas draskymas ju ir yra is nervu.. dabar gan itemptai gyvenam, tai lupos ir kencia.

kaip kovojate su nervinimusi?

ai tiesa, pamenat turejom mes savo kazkoki albumeli fotki, gal kas pamena prisijungimo duomenis? butu labai cekava paziuret ka ten turim sukaupusios smile.gif

kulniuosiu ryt i biblioteka ir imsiu transferingo knygas.. kelis metus ju kazkodel vengiau, o dabar jauciu, kad pribrendau joms, aciu winona, einu skaityti dar kelis kartus ir apmastyti
Atsakyti
Šiek tiek apie transerfingą čia smile.gif

Keletas paskaitų čia smile.gif

QUOTE(vaio @ 2012 11 30, 20:31)
imsiu transferingo knygas..

Pastebėjimas iš šono, beveik visada pradžioje šis žodis rašomas ir tariamas netaisyklingai. Kol mintys transformuojasi į "transerfingas". smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijurka: 30 lapkričio 2012 - 20:49
mane domina merginos, ar jūsų meilės santykiuose nėra priklausomybės reiškinio tokio, kuomet kažkas draudžiama ar prašoma partnerio nedaryti, sąlygini galbūt jausmai, ar jei tu to nedarai tada aš to nedarau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winona: 30 lapkričio 2012 - 21:23
QUOTE(vijurka @ 2012 11 30, 21:49)

Pastebėjimas iš šono, beveik visada pradžioje šis žodis rašomas ir tariamas netaisyklingai. Kol mintys transformuojasi į "transerfingas".  smile.gif

oi kaip aciu! visa laika ne taip sakydavau biggrin.gif o vijurka, tu kartais nebudavai tose pirmose temose? ar as maisau kazka smile.gif

QUOTE(winona @ 2012 11 30, 22:20)
mane domina merginos, ar jūsų meilės santykiuose nėra priklausomybės reiškinio tokio, kuomet kažkas draudžiama ar prašoma partnerio nedaryti, sąlygini galbūt jausmai, ar jei tu to nedarai tada aš to nedarau?

man buna kad jei truksta demesio tai imetu visiska ignora ir vaikstau susiraukusi, po to suvokiu kokia nesamone darau ir pati rodau demesi, tada viskas apsisuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 11 30, 19:31)
ai tiesa, pamenat turejom mes savo kazkoki albumeli fotki, gal kas pamena prisijungimo duomenis? butu labai cekava paziuret ka ten turim sukaupusios smile.gif

Yra, tik gerai pamenu, kad tu vienintelė gavusi prisijungimus jame pati taip ir nepasirodei wink.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 11 30, 20:10)
[color=purple]Pirmiausia, atsikratykite kaltės jausmo.  [B]Turite nustoti teisintis ir aiškintis dėl savo veiksmų tiems, kuriems pakanka įžūlumo jus smerkti.


Štai šitas dalykas man asmeniškai žiauriai sunkus. Paskutiniu metu labai daug kas klausinėja manęs kodėl taip o ne kitaip, kodėl tas o ne anas ir panašiai, tiesą pasakius žiauriai juodai nusibodo aiškintis visiems. Atrodo lyg ne mano gyvenimas būtų o jų. Ir jaučiuosi kalta kad kažką ne taip darau, nors suprantu kad mano reikalas kaip aš ir ką aplamai darau. Bet va su tais pasiteisinimais, tai paskutiniu metu tiek įgryso kad ne kartą jau esu labai negražiai atrėžus kad mano čia reikalas ir niekam neketinu teisintis ar aiškint kažko. Bet čia ne išeitis, nes pirmiausia manau reiktų kažkaip pačiai savyje pajaust kad niekam neturiu teisintis g.gif

QUOTE(winona @ 2012 11 30, 22:20)
mane domina merginos, ar jūsų meilės santykiuose nėra priklausomybės reiškinio tokio, kuomet kažkas draudžiama ar prašoma partnerio nedaryti, sąlygini galbūt jausmai, ar jei tu to nedarai tada aš to nedarau?


Pas mus šito nėra g.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2012 12 01, 01:42)
Yra, tik gerai pamenu, kad tu vienintelė gavusi prisijungimus jame pati taip ir nepasirodei wink.gif


O aš jau neprisimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 11 30, 22:20)
mane domina merginos, ar jūsų meilės santykiuose nėra priklausomybės reiškinio tokio, kuomet kažkas draudžiama ar prašoma partnerio nedaryti, sąlygini galbūt jausmai, ar jei tu to nedarai tada aš to nedarau?

winona, paskaityk "Transerfingo" I dalį, skyrių "Priklausomybės santykiai", apie perteklinį potencialą. Kuo dažniau norėsis partnerį pakeisti, tuo tokių situacijų bus daugiau. Žmogų reiktų priimti su visais pliusais ir minusais. Juk nelabai malonu, kai kažkas stengiasi pakeisti tave? 4u.gif

QUOTE(vaio @ 2012 11 30, 23:22)
tu kartais nebudavai tose pirmose temose? ar as maisau kazka smile.gif

Taip, tu neklysti, bet aš prisijungiau vėliau. Prieš mūsų "erą" dar buvo viena "era". smile.gif
Atsakyti
Labutis, seniau bendravau kitu niku. Kam norėsis per az prisistatysiu. Nors manau iš stiliaus rašymo atpažinsite. Visada, net ir nerašant čia taikau pozityvizmo principus. Skaitydavau visada bent 1 kartą į mėnesį. Būdavo net pradėdavau rašyti atsakyti ir po to pamatydavau, jog per daug asmeninių dalykų ir tiesiog pagalvodavau prisiregistruosiu kitu niku tada. Buvau nustebusi, kad tiek merginų įkvėpdavom ir tikiuosi dabar dar labiau tobulėsim. Dabar per kelis metus supratau, kad minčių galia daug platesnė ir įvairiausiose srityse, tai ir profesijoj, meilėj, draugystėj, pinigų sampratoj, laisvalaikyje, darbe, tikslų pasirinkime.

QUOTE(winona @ 2012 11 11, 17:08)
O tas pasiplepėjimas..man jis savotiškai patiko labai net. Nes jei pačioj pradžių pradžioj daugiausia buvo teorija ir mintys, tai čia atkeltos narės kažkaip labiau dalinosi ir tų metodų taikymo patirtim ir pasipasakodavo savo norus, ketinimus, matytus gerus filmus, gerą literatūrą, daugiau asmeniškumo- ir tu jau maždaug nutuoki su kuo palaikai kontaktą mirksiukas.gif Atsimenu seniai užsukau į kitą pozityvisčių temą čia bendraminčiuose, jos jau senbuvės,jų tam tikras ratelis ir jos nelabai priimdavo naujokes, tai jos taip viena kitą palaikydavo, tokius asmeniškus dalykus pasakodavosi, kad labai stebėjausi gerąja prasme.
Kažkaip ir toliau norėtųsi pasidalinti mintimis ir savo, ir skaitytom, duoti ir gauti. galėdavom ateiti ir parašyti savo bėdas ir sulaukti patarimų, rekomenduojamos literatūros ir pan. man tai daug šiltesnė terpė būtų nei tik teorija smile.gif o kad likau temukėje, tai žinokit dažnai kvailai supykdavau, galvoju kas joms darosi, nerašo nerašysiu ir aš biggrin.gif bet praeina 4u.gif

Man labai žavi wub.gif būtent toks pobūdis su patirtimis ir gyvenimo siekiais, tačiau turi būti drąsiai atskleidžiama. Jei galvojate, kad kažkam iš Jūsų pažystamų rato to nereikėtų žinoti. Protingiausia naujas nikas.
Kai išgirsti patirtis, tada lengviau patiki ir net savo '' varikliuką'' lengviau užvesti.
O kai pati atrandi kokį principą jį taikai ir čia pakužda, kaip geriau wub.gif .

QUOTE(Eiryn @ 2012 11 13, 22:26)
Tikrai taip  blush2.gif

Labutis mergytės  4u.gif Kas pamena mane tas turbūt prisimins ir mano istoriją, kai pozityvus gyvenimas man tapo nuostabus. Prapuoliau tada kai su pozityviomis mintimis pritrauktu vyru (dar prisimenu kaip visa istorija pasakojau ir vystėsi čia tiesiog online biggrin.gif ) su kuriuo susituokėme svajonių vestuvėse Jamaikoje, nusipirkome namą  blush2.gif Ech daug darbuotis čia reikėjo praėjo keli mėnesiai rimtų užsiėmimų ir taip jau gavosi, kad pasimiršo ši temutė o vėliau jau pati nežinau... Bet jūsų niekada nepamiršau. Dabar mudu turime nuostabų fantastišką vaikelį, kurio susilaukėme irgi vos tik pradėje svajoti ir susiplanavę nebesisaugoti, jam jau penki mėnesiai (įkvėpti su vyru pozityvumo davėme jam vardą Laimis), ir esu visiškai pasinėrusi į motinystę, diegimo vaikui pozityvaus pasaulio...

Man irgi labai patikdavo čia atvirauti, pasakotis daug visko, tikrai būdavo smagu dalintis tarpusavyje visų pozityvaus gyvenimo paslapčių  thumbup.gif


Eiryn nuostabus tu ar tavo siekiai bigsmile.gif
Suprantu ką nori pasakyti, padarai tarpą užsisuki reikaluose ir po to kažkaip, kaip prisėdi rašyti, net nežinai ar tai rašyti ar tai...



QUOTE(winona @ 2012 11 30, 21:20)
mane domina merginos, ar jūsų meilės santykiuose nėra priklausomybės reiškinio tokio, kuomet kažkas draudžiama ar prašoma partnerio nedaryti, sąlygini galbūt jausmai, ar jei tu to nedarai tada aš to nedarau?

Būna smulkmenos, kurios kartais suerzina, tai tiesiog pasakai. Jei bando kaka tau reiksmingo drausti, tai gal nesupranta, kaip tai svarbu. Santykiuose labai svarbu išsiugdyti tolerancija ir susikurti netgi tradicija.
Mano kaimyne pasake vyrai myl akimis ir jei tu busi graziai puošniai apsirengusi tikrai jis neprades kalbeti gal tvarkomes namus, jau nuveiksit kai ka kita...
Buvo seniau pas mus dėl savaitgalių . Dabar toks susitatimas. vieną savaitgalį daugiau namie, o kita vaziuojam Lietuva pasigrožėti.


QUOTE(Eiryn @ 2012 12 01, 08:31)
Paskutiniu metu labai daug kas klausinėja manęs kodėl taip o ne kitaip, kodėl tas o ne anas ir panašiai, tiesą pasakius žiauriai juodai nusibodo aiškintis visiems. Atrodo lyg ne mano gyvenimas būtų o jų. Ir jaučiuosi kalta kad kažką ne taip darau, nors suprantu kad mano reikalas kaip aš ir ką aplamai darau. Bet va su tais pasiteisinimais, tai paskutiniu metu tiek įgryso kad ne kartą jau esu labai negražiai atrėžus kad mano čia reikalas ir niekam neketinu teisintis ar aiškint kažko. Bet čia ne išeitis, nes pirmiausia manau reiktų kažkaip pačiai savyje pajaust kad niekam neturiu teisintis  g.gif
Pas mus šito nėra  g.gif
Papildyta:
O aš jau neprisimenu  blush2.gif

Kas keisciausia žmones jkaučia jei tu del ko nors nors kiek abejoji. O kai tvirtai turi nuomone tai, net pasake iskart atsitrauke.
Mano poziuris toks susiformavo: As pati sau kuriu standartus ir darau ko noriu. Cia mano gyvenimas mano sprendimai. Kas uz juos atsakys, tik pati.
Aplamai seki savo savijautą Man labai padejo vienas straipsnis, bet dabar turiu tik pati principa issisaugojusi. Jis padeda atsirinkti ir suprasti. Idėsiu tuojau.



Kokie Jūsų merginos trokstami patyrimai norimi?
Dabar vienas is mano trokstamu patyrimu, diena veislyne dziaugiantis maitinimu ir stebejimu, kaip zaidzia mazyliai bigsmile.gif tai nuostabu.
Mažylius gyvunus stebėti yra kažkas tokio...
Buvau pas močiutę nuvažiavusi dienai , turėjo, kaip tik katyte, kaciuka. Stebejau mama su mažyliu kaciuku net menesio nebuvo. Užlipau ant aukšto žinote, kaip kaime. ir 10 minučių kalbinau katę glosčiau, o poto mažyli po truputį švelniai.Abu tokie meilus. valanda prabuvau poto vel po keliu valandu uzejau tai ir ilgokai stebejau, kaip vyksta jų gyvenimas. Nuostabus pojutis ax.gif
Dabar mąstau apie tai kaip nuostabu būtų kur mažylius žaidžiačius pamatyti ir pasigrožėti. Buvau parodoj kačių. Gražu, bet ne tas. Su keliom dalyvem pakalbejau apie charakteri kaciu, net mano vyrukas 3 veisles uzsirase, kurios jam patiko. Jauciu jog artejam prie kaciuko turejimo namie. Jau del charakterio katino sutariam.
Papildyta:
Padeda atsirinksi kas sau svarbu, o kas tik kitu primesta.
• Ką Tu tada norėtum daryti kasdien?
• Kaip atrodytų Tavo gyvenimas idealiu atveju?
• Kokia veikla Tau teiktų daugiausiai malonumo, džiaugsmo ir prasmės?
• Koks Tavo gyvenimo būdas Tau sukurtų asmeninio meistriškumo ir gyvenimo pilnatvės pojūtį?
Šis paprastas pratimas raštu padaro keletą nuostabių dalykų:
• atkreipia Tavo dėmesį į tai, kas gero Tau jau nutiko ir užpildo Tave dėkingumu;
• primena, ką vertingo Tu jau padarei šiandien ar šią savaitę ir suteikia entuziazmo judėti toliau;
• atkreipia dėmesį į vietas, kurios reikalauja pagerinimo bei sugeneruoja daug mažų, greitų sprendimų, kuriuos Tu gali pritaikyti iš karto ir taip kelti savo gyvenimo lygį.

Kitas dalykas, kurį aš darau – tai dienos ir/arba savaitės apžvalgos raštu. Aš tiesiog periodiškai užsirašau:
• Kas man patiko (kas gero nutiko šiandien, vakar, per praėjusią savaitę?)
• Kas man nepatiko (kur aš pats sau nepatikau, kur gyvenau žemiau savo paties standartų?)
• Ką aš galiu pakeisti (ką aš galiu padaryti, kad gaučiau daugiau to, kas man patiko ir mažiau to, kas man nepatiko?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oniksei: 02 gruodžio 2012 - 14:15