Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(Babi* @ 2012 11 23, 17:56)
O, šitas įprotis ir man praverstų, nes aš pradžią darau su dideliu užsidegimu ir po tos jis išgaruoja, atsiranda kitos veiklos. Kaip žadi ugdyti šį įprotį? Pradėti nuo mažų darbų? ax.gif

pradėkit gal nuo reikalingiausių ir labiausiai norimų. Nes logiškai pagalvojus, jei pradėsit šiaip nuo lengvesnių, tik dėl to, kad jie lengvesni, tai kokia nauda? Kokia motyvacija? Pradėkit nuo svarbių dalykų, kurie teiks jums naudos, pasidomėkit tuo, kad noras ir ryžtas stiprėtų mirksiukas.gif
aš pvz jau antra savaitė kaip bėgioju parke. Man čia oho. daugiausiai pasiryžus esu išbėgus tik du kartus berods biggrin.gif stengiuos netingėti, įžvelgti naudą ir gera ant širdies, kad pagaliau darau tai ko prašo kūnas, sveikata, kas iš tikro yra būtina(!) ir tikiuos, kad nemesiu to greitai smile.gif
jūs esat skaičiusios Kerniaus tinklaraštį? jis jau kaip ir nebepildomas, bet yra bent trys tokie geri straispniukai kaip išmokti anglų kalbos, kaip efektyviai naudoti laiką ir apie darbą ir jaunimą. Visi kiti įrašai ten kelionės ir programavimas, bet tie ypatingai naudingi ir kelia susižavėjimą tuo jaunu, veikliu vaikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
Įdomios mintys suprantančioms rusiškai čia
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 11 23, 19:42)
pradėkit gal nuo reikalingiausių ir labiausiai norimų. Nes logiškai pagalvojus, jei pradėsit šiaip nuo lengvesnių, tik dėl to, kad jie lengvesni, tai kokia nauda? Kokia motyvacija? Pradėkit nuo svarbių dalykų, kurie teiks jums naudos, pasidomėkit tuo, kad noras ir ryžtas stiprėtų mirksiukas.gif
aš pvz jau antra savaitė kaip bėgioju parke. Man čia oho. daugiausiai pasiryžus esu išbėgus tik du kartus berods biggrin.gif stengiuos netingėti, įžvelgti naudą ir gera ant širdies, kad pagaliau darau tai ko prašo kūnas, sveikata, kas iš tikro yra būtina(!) ir tikiuos, kad nemesiu to greitai smile.gif
jūs esat skaičiusios Kerniaus tinklaraštį? jis jau kaip ir nebepildomas, bet yra bent trys tokie geri straispniukai kaip išmokti anglų kalbos, kaip efektyviai naudoti laiką ir apie darbą ir jaunimą. Visi kiti įrašai ten kelionės ir programavimas, bet tie ypatingai naudingi ir kelia susižavėjimą tuo jaunu, veikliu vaikinu mirksiukas.gif

Ačiū už informaciją apie Kernių, skaitau jo straipsnius kaip tik rolleyes.gif
Sėkmės bėgiojant!
Atsakyti
Man eina penkta diena is mano 90ies! uzh kaip smagu, viskas i prieki, neziurim atgal!
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 11 25, 20:51)
Ačiū už informaciją apie Kernių, skaitau jo straipsnius kaip tik  rolleyes.gif
Sėkmės bėgiojant!

tikiuos truputį įkvėps, nes aš kai perskaičiau tai buvo didelė paskata nors ir vėžlio lėtumu, bet imti po truputi tobulinti anglų kalbą smile.gif

QUOTE(vaio @ 2012 11 26, 00:34)
Man eina penkta diena is mano 90ies! uzh kaip smagu, viskas i prieki, neziurim atgal!

Vaio, o kokie išsikelti tikslai? ar kas turėtų vykti per tas 90 dienų?

O man mirtinai reikia gilinti žinias ties savo minčių valdymu ir pan, šiandien užsukau į viešąją miesto biblioteką ir grįžau su pilnu maišeliu knygų bigsmile.gif :
Richard Webster "Kūrybinė vizualizacija pradedantiesiems";
Vadim Zeland "Gyvenimo transerfingas 1. Atsakymai į svarbiausius klausimus";
Shakti Gawain "Kuriamoji vizualizacija";
Vadim Zeland "Likimo valdymo galimybės IV pakopa:jūsų valios galia".

Man transerfingo knygos asmeniškai padeda bent trumpam laikui sumažinti tą reikšmingumą, kai kurios jo mintys atrodo kaip žinodamos guli toj knygoj, kurią pasiimu ir taip gera perskaičius.
Ir nusprendžiau, kad jau šiuo metu man šioks toks kaip ir sąstingis, o gal moku už savo klaidas tai pagaliau rimčiau pasidomėsiu vizualizacija, nes nežinau kaip jums, bet šio meno aš kol kas dar neįvaldžius unsure.gif

norėjau paklausti, o kas jums priimtiniau ar knygos, kuriose patariama naudoti afirmacijas, vizualizacijas ir skatina labai trokšti, norėti, tiesiog degti savo noru,o va pvz transerfinge, taigi reikia iki minimumo sumažinti reikšmingumą ir tikrai nei degti nei liepsnoti savo troškimais doh.gif kas jums priimtiniau smile.gif ?

dar jei čia yra merginų, kurios mėgsta geras dramas tai vakar pažiūrėjau Last song, dramas apie santykius, ištikimybę, truputį pavydą... toks neperspaustas ir gyvenimiškas filmas, kai atrodo tiesiog paimtas realių žmonių gyvenimo fragmentas. Be ypatingo veiksmo, bet privertė susimąstyti ir dar dabar dvejoju, svarstau, tarsi bandau praplėsti savo suvokimo ribas. Tai va, patiko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winona: 26 lapkričio 2012 - 16:16
winona, matau tu iš Kauno, sakyk, kurioje vietoje tu tas knygas imi? Man ten per daug aukštų ir kabinetų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 11 26, 17:29)
winona, matau tu iš Kauno, sakyk, kurioje vietoje tu tas knygas imi? Man ten per daug aukštų ir kabinetų biggrin.gif

Kauno viešojoje bibliotekoje? Antras aukštas vien grožinė literatūra, o trečias aukštas susideda iš skyrių mokslams. Tarkim psichologinės, saviugdos, filosofinės knygos yra trečiajame aukšte, berods 415 kabinetas, t.y. kai tik užlipi ir įeini į foje, tai dešinėj pusėje durys, humanitarinė literatūra ar kažkaip taip vadinasi smile.gif tai ten toje patalpoje istorinės, verslo, vadybos knygos, bet ir psichologijos skyrelis taip pat ten wink.gif
tu Kaune dabar?
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 11 26, 18:42)
Kauno viešojoje bibliotekoje? Antras aukštas vien grožinė literatūra, o trečias aukštas susideda iš skyrių mokslams. Tarkim psichologinės, saviugdos, filosofinės knygos yra trečiajame aukšte, berods 415 kabinetas, t.y. kai tik užlipi ir įeini į foje, tai dešinėj pusėje durys, humanitarinė literatūra ar kažkaip taip vadinasi smile.gif tai ten toje patalpoje istorinės, verslo, vadybos knygos, bet ir psichologijos skyrelis taip pat ten wink.gif
tu Kaune dabar?

O, labai ačiū 4u.gif Taip, Kaune.

Svajonių dėžutė
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 11 21, 22:40)
o tai, gerbiamosios, sakau gal darykime tema kuri susidetu vien tik is pozityvumo taip kaip buvo pirmose temose? kai pamenu jas tai uch.. vien geros emocijos  wub.gif  ka manote?

Smagu, kad yra mane prisimenančių 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aš už! thumbup.gif
Atsakyti
Kaip malonu kad visos čia mane prisiminė blush2.gif Ačiū už sveikinimus pagausėjus 4u.gif

Aš vis skaitau skaitau dabar ką diskutuojat ir kažkaip pagalvojau, kad jau seniai nieko neskaičiau, paskutinė pozityvumo knyga buvo "mano vaikas būsimas milijonierius" ir "pozityvus auklėjimas" atrodo kad pagalbos man reikia tik auklėjant savo mažylį, o va pati dėl savęs nieko neskaitau, atrodo nereikia, lyg viskas natūraliai gaunasi g.gif

winona sėkmės bėgiojant drinks_cheers.gif thumbup.gif Man su bėgiojimu neee, o va kai norėjau numest svorį po nėštumo rimtai užsiėmiau treniruotėm namuose. Kol ryte vaikas miegodavo aš rimtai prakaituodavau prie tv, buvau parsisiuntusi Insanity programą suuuuper veikė, bet ir darbo įdėti ten reikia labai daug ax.gif Bet rezultatai tikrai nerealūs, sugrįžau į savo buvusį svorį per tris mėnesius, iš jų sportavau du nes pirmą mėnesį nesinorėjo dar, o viso po gimdymo buvę likę dar labai daug, man rodosi 12kg daugiau nei iki tol svėriau g.gif

vaio oj nėštumas ir vaikelis aplamai yra didelis didelis stebuklas, ir dar prie viso to vat imsiu ir pasigirsiu kad pagimdžiau na super greitai ir lengvai blush2.gif Nors nuvykus į gimdymo namus parklupdė skausmai, kad net gydytoja pasiūlė epidūrinį pasidaryti, tai va nusiskausminau o po to kai atėjo laikas gimdyti viską viską jaučiau ir nuo vandenų nubėgimo iki mūsų aukselio gimimo praėjo 15min. thumbup.gif

Aš šiuo metu laisvu laiku užsiiminėju vaiko kambario įrengimu wub.gif Tikras malonumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 11 26, 17:08)
tikiuos truputį įkvėps, nes aš kai perskaičiau tai buvo didelė paskata nors ir vėžlio lėtumu, bet imti po truputi tobulinti anglų kalbą smile.gif

norėjau paklausti, o kas jums priimtiniau ar knygos, kuriose patariama naudoti afirmacijas, vizualizacijas ir skatina labai trokšti, norėti, tiesiog degti savo noru,o va pvz transerfinge, taigi reikia iki minimumo sumažinti reikšmingumą ir tikrai nei degti nei liepsnoti savo troškimais doh.gif kas jums priimtiniau smile.gif ?


Transerfingu nesu labai domėjusis, tik paviršutiniškai, tai kolkas man artimesnis troškimo jausmas, nei nesureikšminimas. Nors praktikoje pastarasis dažniau pasiteisina. O gal greičiau jie eina vienas paskui kitą biggrin.gif kažko bais noriu, paskui aprimstu, nebeteikiu tam prasmės, nesinervuoju, kad neturiu to ir tai išsipildo biggrin.gif


Dėl anglų kalbos tai reikia man ją pralavinti, nes su šefu bendraujame angliškai, tai kartais greit kalbant ptitrūksta žodžių biggrin.gif


Eiryn, malonūs rūpestėliai pas jus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2012 11 26, 20:05)


net gimdymas toks lengvas bigsmile.gif biggrin.gif nu šakės, man atrodo reta tokių žmonių kaip tu, Eiryn, čia jau optimizmas ir pozityvumas ir prigimties manau mirksiukas.gif
Atsakyti