Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(winona @ 2012 11 11, 17:08)
na pamenu, ši temukė buvo "Sielos kertelėje" o po to buvo sumastyta ją perkelti į bendraminčius, turbūt todėl, kad narės lengvuoju būdu nerinktų žinučių skaičiaus. Na bet žinant kokių absurdiškų temų yra SM, nuo to neapsisaugosi iškeldamas tokią temą kitur. g.gif
O tas pasiplepėjimas..man jis savotiškai patiko labai net. Nes jei pačioj pradžių pradžioj daugiausia buvo teorija ir mintys, tai čia atkeltos narės kažkaip labiau dalinosi ir tų metodų taikymo patirtim ir pasipasakodavo savo norus, ketinimus, matytus gerus filmus, gerą literatūrą, daugiau asmeniškumo- ir tu jau maždaug nutuoki su kuo palaikai kontaktą mirksiukas.gif Atsimenu seniai užsukau į kitą pozityvisčių temą čia bendraminčiuose, jos jau senbuvės,jų tam tikras ratelis ir jos nelabai priimdavo naujokes, tai jos taip viena kitą palaikydavo, tokius asmeniškus dalykus pasakodavosi, kad labai stebėjausi gerąja prasme.
Kažkaip ir toliau norėtųsi pasidalinti mintimis ir savo, ir skaitytom, duoti ir gauti. galėdavom ateiti ir parašyti savo bėdas ir sulaukti patarimų, rekomenduojamos literatūros ir pan. man tai daug šiltesnė terpė būtų nei tik teorija smile.gif o kad likau temukėje, tai žinokit dažnai kvailai supykdavau, galvoju kas joms darosi, nerašo nerašysiu ir aš biggrin.gif bet praeina 4u.gif

Supratau, smile.gif esu uždaresnė, nemėgstu pasakoti forume apie svo asmeninį gyvenimą, tad tyliai pasitraukiau, bet pazityvumo nepamečiau, smile.gif o ir kur čia pamesi, jis pas mane kraujyje cirkuliuoja biggrin.gif
Sėkmės visoms temukės pozityvistėms!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 10 24, 19:45)
žinai jei mums reikia nuolat j kurstyti ir susigrąžinti,galvoju gal ne tokios mes ir pozityvistės smile.gif prieš kokius metus du čia buvo toks bumas,judėjimas,keitimasis mintimis, mėginimas naujų metodų, jų taikymas mūsų gyvenimuose. O dabar nieko čia nebeliko,kas sau,ar pamiršo pozityvumo propogavimą ar tiesiog pogrindyje toliau tyliai gyvena savo laimingą gyvenimą g.gif ?


Tikrai taip blush2.gif

Labutis mergytės 4u.gif Kas pamena mane tas turbūt prisimins ir mano istoriją, kai pozityvus gyvenimas man tapo nuostabus. Prapuoliau tada kai su pozityviomis mintimis pritrauktu vyru (dar prisimenu kaip visa istorija pasakojau ir vystėsi čia tiesiog online biggrin.gif ) su kuriuo susituokėme svajonių vestuvėse Jamaikoje, nusipirkome namą blush2.gif Ech daug darbuotis čia reikėjo praėjo keli mėnesiai rimtų užsiėmimų ir taip jau gavosi, kad pasimiršo ši temutė o vėliau jau pati nežinau... Bet jūsų niekada nepamiršau. Dabar mudu turime nuostabų fantastišką vaikelį, kurio susilaukėme irgi vos tik pradėje svajoti ir susiplanavę nebesisaugoti, jam jau penki mėnesiai (įkvėpti su vyru pozityvumo davėme jam vardą Laimis), ir esu visiškai pasinėrusi į motinystę, diegimo vaikui pozityvaus pasaulio...

Man irgi labai patikdavo čia atvirauti, pasakotis daug visko, tikrai būdavo smagu dalintis tarpusavyje visų pozityvaus gyvenimo paslapčių thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eiryn: 13 lapkričio 2012 - 22:30
QUOTE(liūtuke @ 2012 11 13, 21:34)
Supratau,  smile.gif esu uždaresnė, nemėgstu pasakoti forume apie svo asmeninį gyvenimą,  tad tyliai pasitraukiau, bet pazityvumo nepamečiau, smile.gif  o ir kur čia pamesi, jis pas mane kraujyje cirkuliuoja  biggrin.gif
Sėkmės visoms  temukės pozityvistėms!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif

suprantu tave gerai, aš irgi nemėgstu skalbinių džiaut kieme, bet tarpais pasinaudoju šia terpe gauti objektyvesnį patarimą smile.gif šiuo metu mano būsena yra labai nekokia, tiesiog toks tamsusis periodas užėjo, kad ir kaip stengčiausi jį pagerinti, neleisti juodoms mintims manęs iš tikrųjų nenutempti į depresiją. Ką daryti, kai labai skaudu, nesiseka ir tiesiog nenusitveri ko veikti?Atrodo, kad nuvažiuos protelis g.gif

Eiryn, o tave aš susisekiau forume, nes man tavo laiminga istorija yra iš tikro pats geriausias pozityvo pavyzdys ever. Žinojau, kad susilaukėt vaikiuko, bet galvojau, kai norėsi ateisi pati pasakyti smile.gif todėl pavėluoti sveikinimai pagausėjusiais šeimynai ir būkit ir toliau tokie mylintys ir gerai nusiteikę wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winona: 13 lapkričio 2012 - 22:31
Eiryn, tavo istorijos neįmanoma pamiršti wub.gif retkarščiais prisimenu tave ir pagalvoju, kažin kur dingusi ir kaip laikaisi. Sveikinu su nauju stebuklu jūsų gyvenime wub.gif
Atsakyti
Eiryn! Labas, saulele!
kaip as tave sveikinu su seimos pagausejimu! pasaka! kaip dziaugiuosi uz jus visus ! turiu tave fb, tai vis pasiziuriu katinukus, grazuoliai saunuoliai!
labai dziugu, kad grizai! tikiuosi pabusi su mumis karts nuo karto, kai turesi laiko nuo vaikelio prieziuros!

ech. kaip sirdziai smagu del taves wub.gif labai jautriai reaguoju nes ir mes su mb jau kaip ir pagalvojame apie maziu bigsmile.gif

gal atradote kokiu nauju knygu, mergaites?
kas pas kitas pasikeite?
petitgrain, kaip tu?
winona?
liutuke? tave pamenu dar is labai senu temu, smagu, kad vis sugrizti smile.gif

kas nori su manim jungtis i 90 dienu tikslu siekima, kad tai taptu iprociu? ax.gif
Atsakyti
Gerai, aš, ačiū 4u.gif

Pozityvizmo netrūksta, tai užsiimu skaitymu apie finansus ir taupymą biggrin.gif kurį laiką aš čia tas knygas graužiu. Prie viso to darbe vis pasiūlymų gaunu daugiau, tai vis daugiau darbo, projektų - nėra kada būti nepozityviai nusiteikus biggrin.gif

Kaip Tu laikais??

Beje, kaip studentėm sekasi?
Atsakyti
Man kazkaip nelengva su finansais... bet stengiuosi negalvoti per daug apie tai.. siandien kokia itin pozityvia knyga skaitysiu, is karto bus geriau smile.gif o siaip viskas puiku.. nera del ko liudeti bigsmile.gif

o tai, gerbiamosios, sakau gal darykime tema kuri susidetu vien tik is pozityvumo taip kaip buvo pirmose temose? kai pamenu jas tai uch.. vien geros emocijos wub.gif ka manote?
Papildyta:
petitgrain, jei nepaslaptis kur dirbi?
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 11 21, 22:26)


man šiuo metu labai sunku verysad.gif todėl stengiuos domėtis visokiom metodikom, bet labai kažko nerandu...nors:
Susitikime su G. Padegimu - apie kūrybiškumą, laimę, krizę ir kitus visiems aktualius dalykus
http://www.youtube.c...h?v=3bI6SSOlfQQ

Apie meilę..ilgi įrašai, bet įdomu ir gera paskaityti, kažkaip pritingėjau anksčiau pasidalinti:
http://svajuke.wordp...iles-paslaptys/


kokį įprotį nori įgyti? ax.gif
Atsakyti
sunku,bet nepamirsk kad tai laikina wink.gif o kas kamuoja? jei nori i az parasyk smile.gif

noriu issiugdyti iproti siekti tikslu ir nesustoti vidury kelio 4u.gif
Atsakyti
ernesin, matau tave apacioj! labas!
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 11 21, 23:40)
Man kazkaip nelengva su finansais... bet stengiuosi negalvoti per daug apie tai.. siandien kokia itin pozityvia knyga skaitysiu, is karto bus geriau smile.gif o siaip viskas puiku.. nera del ko liudeti  bigsmile.gif

o tai, gerbiamosios, sakau gal darykime tema kuri susidetu vien tik is pozityvumo taip kaip buvo pirmose temose? kai pamenu jas tai uch.. vien geros emocijos  wub.gif  ka manote?
Papildyta:
petitgrain, jei nepaslaptis kur dirbi?

Tegul lieka paslaptis 4u.gif

Dėl finansų kiek knygų perskaičiau, visur pateikta tai lengviau, tai sudėtingiau esminiai dalykai:
- nuo bet kokių pajamų visada atsidėk 10% neliečiamų pinigų. Kai turėsi sukaupusi apvalią sumelę, protingai juos investuok. Bet jokiu būdų niekam kitam neišleisk. Paskui iš investicijų gautos palūkanos leis gyventi neblogai smile.gif
- neišleisk daugiau, nei uždirbi. Kai kurie pirkiniai gali palaukti, todėl verta pataupyti.
- niekada neatiduok visos skolos iš karto, jeigu ji yra didelė. Iš vieno atlyginimo atiduok tik 20% vienu metu. Atiduodant palaipsniui - neįklimsi į kitas skolas. Nes jeigu skola didelė, atiduosi gavusi algą ją visą ir mėnesio gale reikės vėl skolintis.
- kai išmoksi atiduoti 20% savo atlyginimo skoloms ir jų nebeturėsi, tuos pačius procentus gali dėti į taupyklę didesniems pirkiniams ar kelionėms.
- visada pagalvok apie papildomus sąžiningus būdus užsidirbti smile.gif


čia pagrindas ir tai, kas tikrai kartojasi įvairiausiose knygose smile.gif nuovaikiškų apie finansus, iki sudėtingesnių apie investavimą.
Paprasta, bet gal verta pabandyti įgyvendinti? smile.gif

Užsimaniau susirasti senesnes Pozityvisčių temas ir pasiskaitinėti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 11 21, 23:51)
noriu issiugdyti iproti siekti tikslu ir nesustoti vidury kelio 4u.gif

O, šitas įprotis ir man praverstų, nes aš pradžią darau su dideliu užsidegimu ir po tos jis išgaruoja, atsiranda kitos veiklos. Kaip žadi ugdyti šį įprotį? Pradėti nuo mažų darbų? ax.gif
Atsakyti