Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

Na, kaip gyvena pozityvistės? bigsmile.gif Aš pati gyvenu nekaip-sergu, pradedu suprasti, kad visgi nepatinka man mano studijuojamas dalykas ir šiaip atrodo, jog viskas nesiseka doh.gif Ai, bet viskas praeina smile.gif
Atsakyti
Pozityvi daina 4u.gif
Atsakyti
Milijonieriaus užrašai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 10 02, 15:27)
Na, kaip gyvena pozityvistės? bigsmile.gif Aš pati gyvenu nekaip-sergu, pradedu suprasti, kad visgi nepatinka man mano studijuojamas dalykas ir šiaip atrodo, jog viskas nesiseka doh.gif Ai, bet viskas praeina smile.gif

primink ka studijuoji?smile.gif
as tai bandau šiuo metu prikelt pozityvą, skaitau transerfingą ir mėnesį laiko esu jau naujo darbo paieškose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 10 19, 12:07)
primink ka studijuoji?smile.gif
as tai bandau šiuo metu prikelt pozityvą, skaitau transerfingą ir mėnesį laiko esu jau naujo darbo paieškose smile.gif

Šiuo metu žiniasklaidos inžineriją, bet po sesijos pereisiu į aprangos mados inžineriją smile.gif O šiaip bandau susigrąžinti ir aš savo pozityvumą. Pavyzdžiui, susipykau su drauge (tiksliau ji ant manęs supyko)-na gerai, gaila, bet daugiau bendrauju su kitomis draugėmis, kurios taip pat nuostabios smile.gif Man labai patiko vieno žmogaus žodžiai: viskas ateina iš vidaus. Tuo dabar ir vadovaujuosi. Taip pat tikiu, kad viskas, kas vyksta, išeis tik į gerą, tik gal dabar to nesuprantu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 10 19, 17:34)
Šiuo metu žiniasklaidos inžineriją, bet po sesijos pereisiu į aprangos mados inžineriją smile.gif O šiaip bandau susigrąžinti ir aš savo pozityvumą. Pavyzdžiui, susipykau su drauge (tiksliau ji ant manęs supyko)-na gerai, gaila, bet daugiau bendrauju su kitomis draugėmis, kurios taip pat nuostabios smile.gif Man labai patiko vieno žmogaus žodžiai: viskas ateina iš vidaus. Tuo dabar ir vadovaujuosi. Taip pat tikiu, kad viskas, kas vyksta, išeis tik į gerą, tik gal dabar to nesuprantu 4u.gif

žinai jei mums reikia nuolat j kurstyti ir susigrąžinti,galvoju gal ne tokios mes ir pozityvistės smile.gif prieš kokius metus du čia buvo toks bumas,judėjimas,keitimasis mintimis, mėginimas naujų metodų, jų taikymas mūsų gyvenimuose. O dabar nieko čia nebeliko,kas sau,ar pamiršo pozityvumo propogavimą ar tiesiog pogrindyje toliau tyliai gyvena savo laimingą gyvenimą g.gif ?

Kadangi vakar baigiau skaityti transerfingą ir jame radaug daug reikalingų ir naudingų minčių pasidalinsiu jomis ir čia:

Pasaulis kaip veidrodis atspindi jūsų požiūrį į jį. Kai jūs nepatenkinti pasauliu, jis nusigręžia nuo jūsų. Kai kaunatės su pasauliu, jis nusigręžia nuo jūsų. Kai kaunatės su pasauliu, jis kaunasi su jumis. Kai nutraukiate savo kovą, pasaulis džiugiai sutinka su tokiu sprendimu.

Jei laimėjote ginčą, manykite, kad pralaimėjote!

Jei asiliukas užsispiria, vadinasi, jo vadeliotojas galvoja apie savo tikslą, o asiliukas apie savo.

Stebėkite save, ką jūs darote gindami savosios vertės jausmą? Reikalaujate sau dėmesio, pagarbos, įrodinėjate savo teisumą, įsižeidžiate, ginatės teisinatės, konfliktuojate, demonstruojate išdidumą, panieką, siekiate būti pirmas ar pažeminti kieno nors savigarbą, stengiatės pabrėžti kieno nors trūkumus, iškelti savo pranašumus ir t.t. Jei atsikratysite visų šių bandymų sustiprinti savosios vertės jausmą, aplinkiniai nesąmoningai tai pajus. Kadangi jūs neginate savo vertės, vadinasi, ji savaime yra didelė. Žmonės ims su jumis kitaip elgtis. Pastebėjęs pagarbesnį elgesį su jumis, jūsų protas pats pripažins savo vertę. Jei patys pripažinsite savo vertę, aplinkiniai iš karto sutiks, kad taip ir yra. Taigi jūs gausite tai, ko atsisakėte.

Susidūrę su apmaudžiu nemalonumu arba sudėtinga problema, žmonės atiduoda energiją švytuoklei ir jaučia nerimą, silpnumą ir sunkumą dėl esamos padėties. Žmogus pasirengia kovoti arba nuleidžia rankas. Nei vienas, nei kitas elgesio variantas nėra normalus ir sukelia stresą bei liūdesį. Ramybės nebeliko, prarasta atrama ir pasitikėjimas savimi. Norėdami įgyti atramą, žmonės griebiasi cigarečių, alkoholio, narkotikų ir pan. Bet patenka į kitų švytuoklių pinkles.

Kaskart, kai susiduriate su vienu ar kitu įvykiu, jūs pasirenkate kaip jį vertinti. Jei įvykį vertinate teigiamai, patenkate į palankaus gyvenimo atšaką. Bet polinkis į negatyvizmą priverčia žmogų reikšti nepasitenkinimą ir pasirinkti nepalankią atšaką.

Milijardieriais tampa tie, kurie eina į savo tikslą, o ne į pinigus.

Partneriai bendraudami vadovaujasi vidiniu ketinimu, t.y. nori ką nors vienas iš kito gauti. Jei vienas iš partnerių norimų dalykų negauna, jis nutraukia santykius.

Kad susigrąžintumėte mylimą žmogų, reikia jam suteikti tai, į ką nukreiptas jo vidinis ketinimas. Neverta smerkti, jei jis nori, kad jūs viena ar kita forma patenkintumėte jo vertės jausmą. Juk jūs iš jo taip pat norite ką nors gauti.

Jei žmogui blogai, švytuoklės taisyklės reikalauja kentėti, nerimauti, linkti nuo problemų naštos, griebtis palaido gyvenimo. O mūsų žaidimo taisyklės reikalavo daryti visiškai atvirkščiai:
„Patyriau labai džiugų nusivylimą! Reikalas tas, kad įvyko neįtikėtinai laiminga bėda!”
„Įvyko kažkas nepataisoma, dėl to mano reikalai iš karto pagerėjo!”
„Kažkoks simpatiškas džentelmenas savo mašina žavingai apdrėbė mane purvu!”
„Ji manęs nemyli! Ne, tai per gerai, kad būtų tiesa! Bjaurybė, kaip talentingai apsimetinėja!”


Pasirinkimas variantų erdvėje vyksta maždaug taip: žmonės ateina į didžiulę parduotuvę, o jų ten klausia: –”Ko pageidaujate?” Vienas pirkėjas sako: ” Aš noriu tapti estrados žvaigžde”. Pardavėjas atsako: „Jokių problemų. Štai, labai puikus scenarijus, specialiai jums. Pasaulinis pripažinimas, turtai, spindesys! Ar imsite?” Pirkėjas stebisi: „Kaip čia pasakius… Juk tai ne taip paprasta. Tik pavieniai žmonės pasiekia pripažinimo. Tie išrinktieji turi nepaprastų gabumų, o aš žmogus paprastas”. Pardavėjas gūžteli pečiais: „Kuo čia dėti jūsų gabumai? Štai prekė, imkite, ji jūsų!” O pirkėjas: „Apskritai į šou verslą sunku patekti. Tai džiunglės. Ten tokie verslininkai…” Pardavėjas: „Gerai, štai dar ir verslininkas, kuris padės jums skintis kelią. Imkit, nepasigailėsit!” Žmogus atsako: „Tų žvaigždžių tokie prabangūs namai, puikūs automobiliai, aukštoji visuomenė… Nejau visa tai gali būti man? Kažkodėl sunku patikėti…” Pardavėjas atsako: „Na ką gi, labai gaila. Tokiu atveju negalim niekuo padėti”, – ir paima prekę nuo prekystalio.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 10 19, 18:34)
Šiuo metu žiniasklaidos inžineriją, bet po sesijos pereisiu į aprangos mados inžineriją smile.gif O šiaip bandau susigrąžinti ir aš savo pozityvumą. Pavyzdžiui, susipykau su drauge (tiksliau ji ant manęs supyko)-na gerai, gaila, bet daugiau bendrauju su kitomis draugėmis, kurios taip pat nuostabios smile.gif Man labai patiko vieno žmogaus žodžiai: viskas ateina iš vidaus. Tuo dabar ir vadovaujuosi. Taip pat tikiu, kad viskas, kas vyksta, išeis tik į gerą, tik gal dabar to nesuprantu 4u.gif

sveika!

gal galetum paaiskinti kaip suprasti aprangos mados inzinerija?

pritariu winonai, visai tema apmirusi? bandom prikelti? smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 10 24, 19:45)
žinai jei mums reikia nuolat j kurstyti ir susigrąžinti,galvoju gal ne tokios mes ir pozityvistės smile.gif prieš kokius metus du čia buvo toks bumas,judėjimas,keitimasis mintimis, mėginimas naujų metodų, jų taikymas mūsų gyvenimuose. O dabar nieko čia nebeliko,kas sau,ar pamiršo pozityvumo propogavimą ar tiesiog pogrindyje toliau tyliai gyvena savo laimingą gyvenimą g.gif ?

Kadangi vakar baigiau skaityti transerfingą ir jame radaug daug reikalingų ir naudingų minčių pasidalinsiu jomis ir čia:
...

Gal ir tavo tiesa smile.gif

Labai įdomios mintys 4u.gif Ačiū, kad pasidalinai 4u.gif

QUOTE(vaio @ 2012 11 04, 08:14)
sveika!

gal galetum paaiskinti kaip suprasti aprangos mados inzinerija?

pritariu winonai, visai tema apmirusi? bandom prikelti? smile.gif)

Tai drabužių kūrimas, siuvimas. Žodžiu, viskas, kas susiję su apranga (nors su šia specialybę ir į baldų gaminimą galima eiti) 4u.gif

Nors pati tik po savaitės parašiau, bet sutinku, kad galim bandyti prikelti temą ax.gif

Beje, gal žinote kokių įdomių seminarų Kaune? Vis pagalvoju, kad būtų visai naudinga į kokį vieną nueiti blush2.gif
Atsakyti
labai idomios mintys, winona!
Aciu
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 10 24, 18:45)
žinai jei mums reikia nuolat j kurstyti ir susigrąžinti,galvoju gal ne tokios mes ir pozityvistės smile.gif prieš kokius metus du čia buvo toks bumas,judėjimas,keitimasis mintimis, mėginimas naujų metodų, jų taikymas mūsų gyvenimuose. O dabar nieko čia nebeliko,kas sau,ar pamiršo pozityvumo propogavimą ar tiesiog pogrindyje toliau tyliai gyvena savo laimingą gyvenimą g.gif ?

Sveika, Winona,
nžn. ar pameni mane smile.gif paskaitau kartais šią temukę, labai teisingai pastebėjai, kad ji merdėja sad.gif Mano subjektyvia nuomone todėl, kad ji tapo žmonių grupelės pasiplepėjimais na ir tarp jų kruopelytės pozityvo smile.gif atsiprašau 4u.gif nenoriu nieko įžeisti 4u.gif
Siūlau atskirti pasiplepėjimus nuo pozityvių minčių, citatų....gal daugiau merginų dalyvautų, smagu prisiminti senąsias pozityvisčių temas, kiek žmonių sėmėsi jose stiprybės, rasdavo išeitis iš susidariusių situacijų...
Tavimi žaviuosi, kad likai temukėje, šaunuolė!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 10 24, 19:45)
žinai jei mums reikia nuolat j kurstyti ir susigrąžinti,galvoju gal ne tokios mes ir pozityvistės smile.gif prieš kokius metus du čia buvo toks bumas,judėjimas,keitimasis mintimis, mėginimas naujų metodų, jų taikymas mūsų gyvenimuose. O dabar nieko čia nebeliko,kas sau,ar pamiršo pozityvumo propogavimą ar tiesiog pogrindyje toliau tyliai gyvena savo laimingą gyvenimą g.gif ?

Kadangi vakar baigiau skaityti transerfingą ir jame radaug daug reikalingų ir naudingų minčių pasidalinsiu jomis ir čia:


Ačiū winona 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 11 lapkričio 2012 - 11:47
QUOTE(liūtuke @ 2012 11 10, 21:06)
Sveika, Winona,
nžn. ar pameni mane smile.gif paskaitau kartais šią temukę, labai teisingai pastebėjai, kad ji merdėja  sad.gif Mano subjektyvia nuomone todėl, kad ji tapo žmonių grupelės pasiplepėjimais na ir tarp jų kruopelytės pozityvo  smile.gif atsiprašau  4u.gif nenoriu nieko įžeisti  4u.gif
Siūlau atskirti pasiplepėjimus nuo pozityvių minčių, citatų....gal daugiau merginų dalyvautų, smagu prisiminti senąsias pozityvisčių temas, kiek žmonių sėmėsi jose stiprybės, rasdavo išeitis iš susidariusių situacijų...
Tavimi žaviuosi, kad likai temukėje, šaunuolė!!!  thumbup.gif

na pamenu, ši temukė buvo "Sielos kertelėje" o po to buvo sumastyta ją perkelti į bendraminčius, turbūt todėl, kad narės lengvuoju būdu nerinktų žinučių skaičiaus. Na bet žinant kokių absurdiškų temų yra SM, nuo to neapsisaugosi iškeldamas tokią temą kitur. g.gif
O tas pasiplepėjimas..man jis savotiškai patiko labai net. Nes jei pačioj pradžių pradžioj daugiausia buvo teorija ir mintys, tai čia atkeltos narės kažkaip labiau dalinosi ir tų metodų taikymo patirtim ir pasipasakodavo savo norus, ketinimus, matytus gerus filmus, gerą literatūrą, daugiau asmeniškumo- ir tu jau maždaug nutuoki su kuo palaikai kontaktą mirksiukas.gif Atsimenu seniai užsukau į kitą pozityvisčių temą čia bendraminčiuose, jos jau senbuvės,jų tam tikras ratelis ir jos nelabai priimdavo naujokes, tai jos taip viena kitą palaikydavo, tokius asmeniškus dalykus pasakodavosi, kad labai stebėjausi gerąja prasme.
Kažkaip ir toliau norėtųsi pasidalinti mintimis ir savo, ir skaitytom, duoti ir gauti. galėdavom ateiti ir parašyti savo bėdas ir sulaukti patarimų, rekomenduojamos literatūros ir pan. man tai daug šiltesnė terpė būtų nei tik teorija smile.gif o kad likau temukėje, tai žinokit dažnai kvailai supykdavau, galvoju kas joms darosi, nerašo nerašysiu ir aš biggrin.gif bet praeina 4u.gif
Atsakyti