Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

Sveikos smile.gif
Labai tylu temoje unsure.gif
Šiandien nusipirkau knygą "Laimingi kasdien", bandysiu maitindama vaiką skaityti smile.gif Čia kažkas rašė, kad gera knyga, tai pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2012 08 06, 18:16)
Sveikos smile.gif
Labai tylu temoje  unsure.gif
Šiandien nusipirkau knygą "Laimingi kasdien", bandysiu maitindama vaiką skaityti smile.gif Čia kažkas rašė, kad gera knyga, tai pabandysiu.

Sveika 4u.gif
Čia aš jau būsiu išgyrusi šią knygą ax.gif Labai lauksiu atsiliepimų ar patiko blush2.gif
Atsakyti
Reikia man keisti darbo vieta, ieskau dabar. Ka Jus manot apie fraze: kaip turejo buti taip ir atsitiks? Ar susiklostys man aplinkybes taip, kad rasiu faina darbo vieta kuri man ir buvo skirta?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 08 06, 20:06)
Reikia man keisti darbo vieta, ieskau dabar. Ka Jus manot apie fraze: kaip turejo buti taip ir atsitiks? Ar susiklostys man aplinkybes taip, kad rasiu faina darbo vieta kuri man ir buvo skirta?

Aš asmeniškai tikiu, kad bet koks įvykis gyvenime tik į gerą smile.gif netgi praradimai atneša atradimus.
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 08 06, 23:40)
Aš asmeniškai tikiu, kad bet koks įvykis gyvenime tik į gerą smile.gif netgi praradimai atneša atradimus.

labai protinga mintis, aciu 4u.gif
Atsakyti
Na, kaip pozityvistės leidžia paskutines vasaros dienas? 4u.gif Ar laukiat rudens? rolleyes.gif

Noriu jūsų paklausti: ar turite kokių nors idealų (žmonių, kurie jus žavi, į kuriuos norite lygiuotis)? Žmonių, kurie jus įkvepia? smile.gif
Atsakyti
Vieno konkretaus neturiu smile.gif tačiau turiu kelis, kurie kiekvienas turi kokią savybę, kurios norėčiau/siekiu ir aš smile.gif
Atsakyti
Studentės, kaip prasidėjo jūsų mokslo metai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 09 05, 16:16)
Studentės, kaip prasidėjo jūsų mokslo metai? 4u.gif

Prasidėjo tai nekaip, bet dabar viskas labai gerai (nebent grupiokai gal nevisai patinka, bet nieko) thumbup.gif

O kaip kitoms sekasi (apskritai, visoms pozityvistėms)? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 05 rugsėjo 2012 - 19:11
Neabejoju, kad dar pakeisi nuomonę smile.gif tiek mokykloje, tiek universitete geriausi draugai tapo tie, kurių iš pradžių labai nemėgau biggrin.gif

mano viena didžiulė ir šiai dienai didžiausia svajonė pradeda pildytis wub.gif pasipasakosiu, kai įgyvendinsiu, dabar mažais žingsniukais judu į priekį wub.gif
Atsakyti
http://lt.ambuba.com/ 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
Atsakyti