Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(susidomejus @ 2012 07 29, 10:05)
sveikinu labai labai  4u.gif
Kaip norejai, taip ir atsitiko!!!!
Minties galia  biggrin.gif



QUOTE(Petitgrain @ 2012 07 29, 16:50)
Nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif  smagaus kelio žinių link!
Aš pradėjau skaityti Bodo Sheferio "Kelias į finansinę laisvę". Noriu būt turtinga vadinas biggrin.gif

Labai ačiū už sveikinimus 4u.gif

Ar įdomi knyga? Verta dėmesio? ax.gif

Gal galit parekomenduoti kokią knygą apie iškalbą, drąsą ar pan.? Noriu truputį pasikeisti (tapti drąsesnė didelėje žmonių grupėje), tad ieškau kokio nors įkvėpimo blush2.gif
Atsakyti
Dar įdomu pasidarė, kiek informacijos apie save pateikiate internete (pvz.: facebook'e ir pan.)? Ar ieškot draugų internetu? Aš kažkaip pradėjau bijoti tų didžiųjų miestų dėl merginų dingimų (gal skaitėt, kalbu apie tas, kurios rastos upėje, ežere) unsure.gif
Atsakyti
Babi*, knygą pradėjau šiandien skaityti, tai dar nelabao galiu įvertinti. Tačiau skaičiau gerų atsiliepimų. Aišku, reikia vadovautis patarimais, jei nori kažko gauti iš knygos smile.gif


Dėl informacijos internete - nesenai vienas vaikinas mane išvadino keistuole biggrin.gif nes FB turiu tik kelias foto, nerašau kur esu, ką veikiu, kur dirbu. Iš esmės, stengiuosi neplatinti savo informacijos daug internete. Kitur jokių anketų neturiu, tik FB.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 29 liepos 2012 - 22:18
Siauuuuuubas, kaip seniai rašiau blink.gif Ech, kiek per tą laiką visko įvyko... Trumpai drūtai, žirgliuoju savo svajonės link kilometriniais batais ir nesidairau atgal! tongue.gif Na, gal ir įdomiai skamba, dar neturiu, kaip čia pasakyt, išsigryninus tos savo svajonės, tai ji dabar toks nemažas burbulas, į kurį telpa net keli norai, bet, dėkui Dievui, visį į tą pačią kryptį ax.gif Per praėjusius metus supratau, kad lingvistika tikrai mano dalykas, todėl net pati save stebinu ką pasiryžtu padaryti, kad dar giliau į ją "įlįsčiau" bigsmile.gif


Babi* didžiuliai dideliausi sveikinimai!!! clap.gif Štai jau ir pasiekei vieną didžiuuuuulę svajonę, linkiu, kad ir viskas toliau klostytųsi kaip svajojai! Kadangi pačiai vos prieš metus viską teko išgyventi, tai galiu pasakyti, kad nuo rugsėjo pasikeisi neįtikėtinai. Man pačiai oi kaip trūko drąsos pirmomis savaitėmis universitete, kai iš 12 metų mane čiūčiavusios mokyklos buvau išspirta į visai nepažįstamą miestą tarp nepažįstamų žmonių. Bet pamatysi, kad būtent tai Tave ir skatins išlįsti iš savo kiautelio ir išdidžiai pakėlus galvą dideliais žingsniais žygiuoti svajonės link. To daugiau niekas kitas negali padaryti - tik Tu, todėl norom, nenorom išdįsi! Iš pradžių įveiksi mažesnes baimes, po to kiek didesnes. Gal jų visai ir neįveiksi, kažką darydama vis dar jausi virpuliuką, bet vis tiek darysi!
Apie merginų dingimus mane irgi buvo prigasdinę kai kėliausi gyventi į Kauną, bet pamatysi, tikrai tikrai nėra ten taip baisu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 07 29, 23:16)
Babi*, knygą pradėjau šiandien skaityti, tai dar nelabao galiu įvertinti. Tačiau skaičiau gerų atsiliepimų. Aišku, reikia vadovautis patarimais, jei nori kažko gauti iš knygos smile.gif
Dėl informacijos internete - nesenai vienas vaikinas mane išvadino keistuole biggrin.gif nes FB turiu tik kelias foto, nerašau kur esu, ką veikiu, kur dirbu. Iš esmės, stengiuosi neplatinti savo informacijos daug internete. Kitur jokių anketų neturiu, tik FB.

Aišku, tada lauksiu įvertinimo kiek vėliau, nes man, kaip būsimai studentei, taupymas bus ypač aktualus 4u.gif biggrin.gif

O, tada ir aš būsiu keistuolė drinks_cheers.gif : FB turiu tik vieną, pagrindinę, nuotrauką ir taip pat apie save nesiskelbiu (kur mokausi, kur gyvenu. Tik gimimo data yra). Nežinau, man gal jau kažkokia nepagrįsta baimė atsirado doh.gif


Papildyta:
QUOTE(Amberi @ 2012 07 30, 11:07)
Siauuuuuubas, kaip seniai rašiau blink.gif Ech, kiek per tą laiką visko įvyko... Trumpai drūtai, žirgliuoju savo svajonės link kilometriniais batais ir nesidairau atgal! tongue.gif Na, gal ir įdomiai skamba, dar neturiu, kaip čia pasakyt, išsigryninus tos savo svajonės, tai ji dabar toks nemažas burbulas, į kurį telpa net keli norai, bet, dėkui Dievui, visį į tą pačią kryptį ax.gif  Per praėjusius metus supratau, kad lingvistika tikrai mano dalykas, todėl net pati save stebinu ką pasiryžtu padaryti, kad dar giliau į ją "įlįsčiau" bigsmile.gif
Babi* didžiuliai dideliausi sveikinimai!!! clap.gif  Štai jau ir pasiekei vieną didžiuuuuulę svajonę, linkiu, kad ir viskas toliau klostytųsi kaip svajojai! Kadangi pačiai vos prieš metus viską teko išgyventi, tai galiu pasakyti, kad nuo rugsėjo pasikeisi neįtikėtinai. Man pačiai oi kaip trūko drąsos pirmomis savaitėmis universitete, kai iš 12 metų mane čiūčiavusios mokyklos buvau išspirta į visai nepažįstamą miestą tarp nepažįstamų žmonių. Bet pamatysi, kad būtent tai Tave ir skatins išlįsti iš savo kiautelio ir išdidžiai pakėlus galvą dideliais žingsniais žygiuoti svajonės link. To daugiau niekas kitas negali padaryti - tik Tu, todėl norom, nenorom išdįsi! Iš pradžių įveiksi mažesnes baimes, po to kiek didesnes. Gal jų visai ir neįveiksi, kažką darydama vis dar jausi virpuliuką, bet vis tiek darysi!
Apie merginų dingimus mane irgi buvo prigasdinę kai kėliausi gyventi į Kauną, bet pamatysi, tikrai tikrai nėra ten taip baisu  mirksiukas.gif

Oho, kaip seniai matyta 4u.gif Iš karto noriu pasveikinti su pasiekimais 4u.gif Bent jau mane labai įkvepia žmonių istorijos, kuriose jie savo darbu ir atkaklumu pasiekia svajonę smile.gif Tada ir man pačiai atsiranda jėgų nenuleisti rankų ir siekti tikslo ax.gif

O kaip tau pati VDU atmosfera, dėstytojai, studentai (visada žavėjausi šiuo universitete, pati net nežinau dėl ko. Nesu nė karto jame buvusi, bet susidarė įspūdis, kad visi ten labai draugiški, geri ir pan.)? ax.gif

Ačiū 4u.gif Labai tikiuosi, kad viskas bus būtent taip, kaip ir aprašei rolleyes.gif Ir labai tikiuosi, kad tai "mano" specialybė, nes iš pradžių buvau užtikrinta, paskui prisiklausius kalbų, kad tai neperspektyvu galvojau jos nebesirinkti ir galų gale nusprendžia, kad noriu stoti būtent ten, kur ir įstojau bigsmile.gif

Turbūt viena iš priežasčių, kodėl daviau prašymą dėl bendrabučio ir buvo tai, jog tada taip pat nebus kur dėtis-su kažkuo turėsiu bendrabuti, gyventi kartu. Ir kai neturiu kitų pasirinkimų kartais padarau tai, apie ką tik pasvajodavau ax.gif

Tikiuosi, kad viskas bus gerai blush2.gif Ech, kol neskaičiau tų istorijų, tol viskas atrodė labai gerai. Na, bet bent jau saugosiuosi labiau blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 07 29, 23:16)

Dėl informacijos internete - nesenai vienas vaikinas mane išvadino keistuole biggrin.gif nes FB turiu tik kelias foto, nerašau kur esu, ką veikiu, kur dirbu. Iš esmės, stengiuosi neplatinti savo informacijos daug internete. Kitur jokių anketų neturiu, tik FB.

mano irgi info nelabai daug fb, kai kuriems zmonems patinka tureti simtus draugu. Mano draugai ten tai tikrai zmones, kuriuos pazistu. 4u.gif
Atsakyti
Pas mane irgi tik tie, kuriuos realybėje pažįstu smile.gif Tai pabūkim mes keistuolės, bet tokių pažįstamų kaip tas čiūvas neturėkim biggrin.gif


Merginos, studijų laikai yra tikras gėris smile.gif O ypač, jei pakeiti miestą, gyvenamą vietą. Tikrai pradedi kapanotis savom jėgom iš visų situacijų ir atrandi savybių, kurių net netikėjai turint.
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 07 30, 22:31)
Pas mane irgi tik tie, kuriuos realybėje pažįstu smile.gif Tai pabūkim mes keistuolės, bet tokių pažįstamų kaip tas čiūvas neturėkim biggrin.gif
Merginos, studijų laikai yra tikras gėris smile.gif O ypač, jei pakeiti miestą, gyvenamą vietą. Tikrai pradedi kapanotis savom jėgom iš visų situacijų ir atrandi savybių, kurių net netikėjai turint.

drinks_cheers.gif

Paskaičius tokias mintis tik dar labiau laukiu studijų pradžios ir jau dabar bandau save "ištempti į žmones": užsirašiau į pirmakursių stovyklą, žaidimą, kurio metu truputį susipažinsiu su pačiu miestu smile.gif Tikiuosi visa tai bus į naudą rolleyes.gif Nors be galo liūdna pasidaro, kai suvokiu, kad teks palikti namus ir šeimą verysad.gif

Beje, keista, bet pradėjau mažiau baimintis dėl visų tų baisybių (pagrobimų ir t.t.). Nors kokius savigynos kursus norėčiau palankyti unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, ziuriu kalbate apie studentavima smile.gif

As turbut kaip nedaugelis labai nemegau buti studente, mane tiesiog erzino pats faktas.. Todel studijas susistabdziau ir dabar jauciuosi daaaaaug geriau.. Atidariau firma, judu link svajones ir visai negalvoju siuo metu apie studentavima. Bet cia turbut nuo zmogaus priklauso.. Isvazimas gyventi i kita miesta tai labai labai faina, sitam pilnai pritariu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 31, 19:05)
drinks_cheers.gif

Paskaičius tokias mintis tik dar labiau laukiu studijų pradžios ir jau dabar bandau save "ištempti į žmones": užsirašiau į pirmakursių stovyklą, žaidimą, kurio metu truputį susipažinsiu su pačiu miestu smile.gif Tikiuosi visa tai bus į naudą rolleyes.gif Nors be galo liūdna pasidaro, kai suvokiu, kad teks palikti namus ir šeimą verysad.gif

Beje, keista, bet pradėjau mažiau baimintis dėl visų tų baisybių (pagrobimų ir t.t.). Nors kokius savigynos kursus norėčiau palankyti unsure.gif

Aš labai bijojau fuksų stovyklos, bet kaip viskas buvo smagu thumbup.gif reikia tik nebijoti bendrauti, eiti, dalyvauti, nes ten visi tokie žali kaip ir tu smile.gif

QUOTE(vaio @ 2012 07 31, 19:10)
Sveikos, ziuriu kalbate apie studentavima smile.gif

As turbut kaip nedaugelis labai nemegau buti studente, mane tiesiog erzino pats faktas.. Todel studijas susistabdziau ir dabar jauciuosi daaaaaug geriau.. Atidariau firma, judu link svajones ir visai negalvoju siuo metu apie studentavima. Bet cia turbut nuo zmogaus priklauso.. Isvazimas gyventi i kita miesta tai labai labai faina, sitam pilnai pritariu smile.gif

ooo, sveikinu, koks žingsnis thumbup.gif 4u.gif jei ne paslaptis, ką veikia tavo firma?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 30, 13:38)

O kaip tau pati VDU atmosfera, dėstytojai, studentai (visada žavėjausi šiuo universitete, pati net nežinau dėl ko. Nesu nė karto jame buvusi, bet susidarė įspūdis, kad visi ten labai draugiški, geri ir pan.)? ax.gif


VDU tikrai visi draugiški, dėstytojai padeda jei kokių klausimų iškyla, gali ir po paskaitos net ateit ir paaiškins jei gėda buvo prie visų klaust ax.gif Aš dar net kaip reikiant nepasidomėjus šiuo universitetu jau žinojau, kad noriu čia studijuot, ir dabar tuo nesigailiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2012 08 06, 10:32)
VDU tikrai visi draugiški, dėstytojai padeda jei kokių klausimų iškyla, gali ir po paskaitos net ateit ir paaiškins jei gėda buvo prie visų klaust ax.gif  Aš dar net kaip reikiant nepasidomėjus šiuo universitetu jau žinojau, kad noriu čia studijuot, ir dabar tuo nesigailiu tongue.gif

Vadinasi teisingą įspūdį susidariau 4u.gif

Dar klausimas toms, kurios nešioja akinius: galbūt turite kur nors išvertus į lietuvių kalbą Ždanovo pratimus (skaičiau, kad labai daug kam padėjo atstatyti regėjimą)? blush2.gif

Atsakyti