Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

Mintys gydosmile.gif
Labai įdomus straipsnis, būtinai paskaitykit thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 20 liepos 2012 - 19:17
Pamenu, kai kurios forumietės kalbėjo apie sveiką mitybą. Kaip sekasi? Ga pajutote skirtumą - sveikata pagerėjo, sulieknėjot? smile.gif
Aš visada šiek tiek sekdavau mitybą, daug ko nevalgau/nemėgstu, bet jau savaitė kaip vengiu bulkų biggrin.gif saldumynų nemėgstu, bet labai mėgstu bulkutes ir baltą duoną. tai bandau atsisakyti jų, mėgautis tik retais atvejais. Taipogi įtraukiau daugiau daržovių ir vandens į racioną. Rytais pradedu naminiu jogurtu su sausais pusryčiais, namine rikota arba grūdine koše. Norėčiau ir miltinių patiekalų apmažinti, bet makaronai yra mano meilė, tai šitų tikriausiai neišmesiu smile.gif

Labai įdomios jūsų patirtys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 07 22, 09:40)
Pamenu, kai kurios forumietės kalbėjo apie sveiką mitybą. Kaip sekasi? Ga pajutote skirtumą - sveikata pagerėjo, sulieknėjot? smile.gif
Aš visada šiek tiek sekdavau mitybą, daug ko nevalgau/nemėgstu, bet jau savaitė kaip vengiu bulkų biggrin.gif  saldumynų nemėgstu, bet labai mėgstu bulkutes ir baltą duoną. tai bandau atsisakyti jų, mėgautis tik retais atvejais. Taipogi įtraukiau daugiau daržovių ir vandens į racioną. Rytais pradedu naminiu jogurtu su sausais pusryčiais, namine rikota arba grūdine koše. Norėčiau ir miltinių patiekalų apmažinti, bet makaronai yra mano meilė, tai šitų tikriausiai neišmesiu smile.gif

Labai įdomios jūsų patirtys 4u.gif

Čia turbūt būsiu aš ir winona smile.gif Man sekasi blogai: visai apleidau sveiką mitybą, bet vis pagalvoju, kad reikėtų susiimti blush2.gif Iš tiesų man reikėtų prisėsti ir normaliai pasidomėti sveikos mitybos principais, nes žinau tik tą piramidę ir, kad reikia valgyti po mažai ir dažnai. Ai, dar esu skaičiusi, kad ryte reikia išgerti stiklinę vandens, nes taip pažadinama virškinimo sistema smile.gif

Winona man rodos ir metė šitą reikalą, nes svoris pradėjo kristi (jei viską gerai pamenu).

Noriu pasigirti blush2.gif : išsiugdžiau labai neblogą įprotį-kiekvieną rytą darau akių mankštą. Dabar dar tik reikėtų riboti kompiuterį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 22, 10:19)
Noriu pasigirti blush2.gif : išsiugdžiau labai neblogą įprotį-kiekvieną rytą darau akių mankštą. Dabar dar tik reikėtų riboti kompiuterį unsure.gif

Gal jauti kokį poveikį jau?

Sveika mityba irgi yra įprotis. Aš dažnai pagalvoju prieš dėdama kasnį į burną, ar jis man suteiks energijos ir į kurią vietą nusės biggrin.gif Todėl "junk food" praktiškai atsisakiau. O ką moku ir ką galiu pasigaminti, taisau namie. Vengiu parduotuvinių mišrainių ir pusfabrikačių. Na bent tokius dalykus apribojus, jau pradedama sveikiau maitintis. Įtrauk į racioną daugiau daržovių, ryte valgyk vaisius (juos galima valgyti tik 8 val prieš tai nieko nevalgius, nes kitu atveju vaisiai yra nevirškinami, o supūna skrandyje, Kaip ir mėsa), įtrauk daugiau neapdorotų grūdų. Pradžiai tikrai pajusi energijos pliūpsnį, odos švytėjimą ir nebenorą valgyti bet ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 07 22, 11:23)
Gal jauti kokį poveikį jau?

Sveika mityba irgi yra įprotis. Aš dažnai pagalvoju prieš dėdama kasnį į burną, ar jis man suteiks energijos ir į kurią vietą nusės biggrin.gif Todėl "junk food" praktiškai atsisakiau. O ką moku ir ką galiu pasigaminti, taisau namie. Vengiu parduotuvinių mišrainių ir pusfabrikačių. Na bent tokius dalykus apribojus, jau pradedama sveikiau maitintis. Įtrauk į racioną daugiau daržovių, ryte valgyk vaisius (juos galima valgyti tik 8 val prieš tai nieko nevalgius, nes kitu atveju vaisiai yra nevirškinami, o supūna skrandyje, Kaip ir mėsa), įtrauk daugiau neapdorotų grūdų. Pradžiai tikrai pajusi energijos pliūpsnį, odos švytėjimą ir nebenorą valgyti bet ką smile.gif

Kolkas gerai yra tai, kad regėjimas neblogėja, o daugiau nieko nepastebėjau unsure.gif

Pas mane dar yra viena "bėda"-svoris neauga. Jeigu augtų, gal tada būtų koks nors azartas išlaikyt esamą ax.gif
Reikės dar kartą pasiimti ir perskaityti tą knygą "Sveikata visam gyvenimui" ir pasižymėti svarbiausias mintis. Ir, aišku, tikiuosi išsiugdyti dar vieną gerą įprotį bigsmile.gif

Ai, rašei, kad valgai sausus pusryčius, bet ar jie sveika? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 22 liepos 2012 - 11:04
QUOTE(Babi* @ 2012 07 22, 12:03)
Kolkas gerai yra tai, kad regėjimas neblogėja, o daugiau nieko nepastebėjau unsure.gif

Pas mane dar yra viena "bėda"-svoris neauga. Jeigu augtų, gal tada būtų koks nors azartas išlaikyt esamą ax.gif
Reikės dar kartą pasiimti ir perskaityti tą knygą "Sveikata visam gyvenimui" ir pasižymėti svarbiausias mintis. Ir, aišku, tikiuosi išsiugdyti dar vieną gerą įprotį bigsmile.gif

Ai, rašei, kad valgai sausus pusryčius, bet ar jie sveika? blush2.gif

Sveika mityba ne dėl svorio svarbiausia, o dėl geros savijautos ir sveikatos smile.gif O svoris nebūtinai ir kris, jei maitinsies inkamai, organizmas paisiims tiek, kiek reikia.
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 07 22, 12:05)
Sveika mityba ne dėl svorio svarbiausia, o dėl geros savijautos ir sveikatos smile.gif O svoris nebūtinai ir kris, jei maitinsies tinkamai, organizmas paisiims tiek, kiek reikia.

Žinau šitą, tik noriu pasakyt, kad jeigu būtų kokia aiškiai matoma priežastis (šiuo atveju-svoris), tai gal ir motyvacija būtų didesnė sureguliuoti mitybą ax.gif Tik savaime suprantama, ne nuo svorio priklauso ar žmogus turi sveikai maitintis, ar ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 22 liepos 2012 - 11:15
QUOTE(Babi* @ 2012 07 22, 12:14)
Žinau šitą, tik noriu pasakyt, kad jeigu būtų kokia aiškiai matoma priežastis (šiuo atveju-svoris), tai gal ir motyvacija būtų didesnė sureguliuoti mitybą  ax.gif Tik savaime suprantama, ne nuo svorio priklauso ar žmogus turi sveikai maitintis, ar ne smile.gif

Na tada taip, jei neturi motyvacijos, daug kas šiam gyvenime nevyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 07 22, 10:23)
Gal jauti kokį poveikį jau?

Sveika mityba irgi yra įprotis. Aš dažnai pagalvoju prieš dėdama kasnį į burną, ar jis man suteiks energijos ir į kurią vietą nusės biggrin.gif Todėl "junk food" praktiškai atsisakiau. O ką moku ir ką galiu pasigaminti, taisau namie. Vengiu parduotuvinių mišrainių ir pusfabrikačių. Na bent tokius dalykus apribojus, jau pradedama sveikiau maitintis. Įtrauk į racioną daugiau daržovių, ryte valgyk vaisius (juos galima valgyti tik 8 val prieš tai nieko nevalgius, nes kitu atveju vaisiai yra nevirškinami, o supūna skrandyje, Kaip ir mėsa), įtrauk daugiau neapdorotų grūdų. Pradžiai tikrai pajusi energijos pliūpsnį, odos švytėjimą ir nebenorą valgyti bet ką smile.gif

sveikos,
taip, viena iš tų sveikai besimaitinančių buvau ir aš biggrin.gif man iš tikro patiko sveikiau maitintis, pvz rytais valgydavau vaisius su daigintais grūdais ir nat.jogurtu ir jausdavaus soti ilgiau nei prikirtus sumuštinių smile.gif tačiau tuo pačiu atsisakinėjau įvairaus nesveiko maisto ir labai sumažėjo apskritai suvalgomo maisto kiekis plius jis buvo liesesnis tai svoris taip nukrito kad visi, absoliučiai visi džinsai pradėjo karoti ant manęs.Aš ir taip liesa, mano siekiamybė priaugti svorio kaip tik tai net neišmanau ką bedaryti...
o stiklinė vandens prieš pusryčius geras dalykas, ilgai gėriau ir aš, nuplauna naktinį skrandžio darbą.Tačiau ir su tuo apsileidau..

p.s. labai patiko ankstesnis postas apie taupymą smile.gif
Atsakyti
Ateinu pasidžiaugti: įstojau ten, kur labiausiai ir norėjau (KTU, žiniasklaidos inžinerija) bigsmile.gif Vakar jau ir sutartį pasirašiau. Ech, dabar taip gera ir ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 28, 14:42)
Ateinu pasidžiaugti: įstojau ten, kur labiausiai ir norėjau (KTU, žiniasklaidos inžinerija) bigsmile.gif Vakar jau ir sutartį pasirašiau. Ech, dabar taip gera ir ramu smile.gif

sveikinu labai labai 4u.gif
Kaip norejai, taip ir atsitiko!!!!
Minties galia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 28, 14:42)
Ateinu pasidžiaugti: įstojau ten, kur labiausiai ir norėjau (KTU, žiniasklaidos inžinerija) bigsmile.gif Vakar jau ir sutartį pasirašiau. Ech, dabar taip gera ir ramu smile.gif

Nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif smagaus kelio žinių link!



Aš pradėjau skaityti Bodo Sheferio "Kelias į finansinę laisvę". Noriu būt turtinga vadinas biggrin.gif
Atsakyti