Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(Petitgrain @ 2012 07 01, 22:37)
Mergaitės, kaip pabaigėt mokslus? smile.gif Pamenat, prieš metus rašiau, kad nebaigiau ir išvažiavau į kitą miestą gyventi blush2.gif  Tai pabaigiau šiais metais, ir visai neblogą pažymį gavau. Jaučiuosi laisva daryti ką noriu, nes tuos metus jaučiausi pririšta prie baigiamojo darbo rašymo. Kaip gera širdy, jau turiu sąrašą, kokias knygas noriu perskaityti, ką aplankyti  bigsmile.gif  negerai, bet tuos metus tokia užspausta jaučiausi... Jei ką susiplanuodavau, tai tuoj primindav, kad turiu rašyti, o ne pramogauti... Ir pati save ėdžiau.. Bet jau viskas sėkmingai pabaigta  thumbup.gif

sveikinu baigus mokslus!
o jei ne paslaptis tai ka planuojji aplankyti? kur nuvaziuoti?

mano planuose yra italija, galvojam vaziuoti rudeni smile.gif ir dar norisi prie juros pabuti.. ziauriai noriu pasideginti!

labai rekomenduoju si puslapiuka http://www.powerlawo...cess-stories-3/ be proto geras forumas! labai ikvepia smile.gif
Atsakyti
Petitgrain, sveikinu su mokslų baigimu 4u.gif Aš pati šiemet irgi baigiau, tik laukia kiti-universitete smile.gif Dabar tik kyla klausimas dėl gyvenamosios vietos-butas ar bendrabutis g.gif Gal yra gyvenančių Kaune ir galinčių pasakyti, kiek maždaug kainuoja šildymas (pamenu pernai Amberi klausė, bet nerandu tos žinutės)? blush2.gif

Susidariau savo tikslų sąrašą, ir iš tiesų daug patogiau, nes rašausi, ką padariau, kad priartėčiau prie to tikslo, kai kuriems pasirašiau iki kada turiu jį pasiekti smile.gif

Perskaičiau knygą "Laimingi kasdien"-rekomenduoju visoms. Pradėjau net antrą kartą skaityti bigsmile.gif Mano nuomone, Murphy knygoje "Jūsų pasąmonės galia" viskas aprašyta daugiau iš teorinės pusės, tuo tarpu šioje-iš praktinės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 10, 20:28)
Petitgrain, sveikinu su mokslų baigimu 4u.gif Aš pati šiemet irgi baigiau, tik laukia kiti-universitete smile.gif Dabar tik kyla klausimas dėl gyvenamosios vietos-butas ar bendrabutis g.gif Gal yra gyvenančių Kaune ir galinčių pasakyti, kiek maždaug kainuoja šildymas (pamenu pernai Amberi klausė, bet nerandu tos žinutės)? blush2.gif



mano butukas vieno kambario Kaune, zvarbiausiai ziema vien uz sildyma mokejau apie 400 lt... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 07 10, 20:59)
mano butukas vieno kambario Kaune, zvarbiausiai ziema vien uz sildyma mokejau apie 400 lt... sad.gif

O siaubeli, kokios kainos blink.gif
Atsakyti
Šiais metais visi daugiau už šildymą mokėjo nei įprastai... unsure.gif


Kadangi kankinę iššūkiai baigėsi, susikūriau naują - taupymas biggrin.gif taupausi pirmai nuosavai mašinytei wub.gif Jau turiu keletą šimtų eurų, tai labai smagu kažkaip. Pasidariau planą, ko atsisakyt, ką pakeisti kitais dalykais/veiksmais, kad nenuskriausti labai savęs ir pasiekti rezultatų smile.gif Perskaičiau knygą Linata Dvareckienė "91 dieta tavo piniginei" (panašiai vadinasi, iš atminties rašau, neturiu šalia knygos tam kartui), tai tokių įdomių minčių davė. Tikiuosi neilgai trukus ir pasiekti tikslą flirt.gif
Papildyta:
QUOTE(vaio @ 2012 07 02, 12:38)
sveikinu baigus mokslus!
o jei ne paslaptis tai ka planuojji aplankyti? kur nuvaziuoti?

mano planuose yra italija, galvojam vaziuoti rudeni smile.gif ir dar norisi prie juros pabuti.. ziauriai noriu pasideginti!

labai rekomenduoju si puslapiuka http://www.powerlawo...cess-stories-3/ be proto geras forumas! labai ikvepia smile.gif

mano mintyse irgi yra Italija ir Kroatija smile.gif iš labiau žemiškų planų tai grįžimas prie jogos, knygų savam malonumui skaitymo ir taipogi jūūūraaa smile.gif


einu pašniukštinėti forumiuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 07 10, 22:49)
Perskaičiau knygą Linata Dvareckienė "91 dieta tavo piniginei" (panašiai vadinasi, iš atminties rašau, neturiu šalia knygos tam kartui), tai tokių įdomių minčių davė. Tikiuosi neilgai trukus ir pasiekti tikslą  flirt.gif

Jei nesunku, gal galėtum kelias pagrindines/tavo nuomone efektyviausių patarimų mintis parašyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 07 11, 15:54)
Jei nesunku, gal galėtum kelias pagrindines/tavo nuomone efektyviausių patarimų mintis parašyti? blush2.gif

Dabar draugei paskolinau paskaityti, tai kai parsinešiu knygą, parašysiu wink.gif Dabar keli tik įstrigę yra, bet ten visai gerų patarimų radau.
Atsakyti
Noriu pasidalinti Linatos Dvareckienės kai kuriomis mintimis apie taupymą smile.gif Manau, kiekviena knygoje rastų jai tinkamiausius būdus taupyti, nes galbūt kai kuriose vietose jau tiesiog nebūtų kur taupyti - neperkate žurnalų, neturite mašinos ir pan.

Labiausiai įstrigę ir verti taupymo patarimai man asmeniškai:
- žurnalų pirkti kuo mažiau, juos pakeisti internetiniais arba tiesiog keistis su draugėmis. Knygas imti iš bibliotekos arba keistis;
- stengtis kuo mažiau pirkti kavos kavinėse;
- pietus į darbą įsidėti iš namų (čia kai paskaičiavau išleidžiamas sumas - siaubas apėmė);
- kuo optimaliau panaudoti maisto likučius, kad netektų sugedusio maisto mesti lauk;
- kuo mažiau laikyti įjungtus elektros prietaisus į lizdą, nes jie naudoja dar pakankamai daug energijos;
- plaunantis dantis užsukti vandenį smile.gif));
- naudotis išpardavimais, gerai apgalvoti stambesnius pirkinius;
- rinktis ne pigiausius, o ekonomiškiausius daiktus - kada kainos ir kokybės santykis optimalus. Kaip žinia - skūpas moka du kartus;
- kartais geriau rinktis dviratį ar pasivaikščiojimą, nei važiuoti mašina;
- vieną kartą naudojamus daiktus geriau pasiskolinti;
- nuo algos/gaunamų pajamų kas mėnesį atsidėti 10% ir jokiu būdu jų neliesti. Jokiu. Ir atsidėti ne nuo tos sumos, kas lieka sumokėjus mokesčius ir atidavus skolas, bet tik gavus pinigus - atidėti. Tikrai labai nepasijus tas atidėjimas. Svarbu, kad turėsi šiokių tokių pajamų. Bet ta atidėta suma yra garantiniai pinigai nelaimės atveju. Taupymui susigalvoji savo sumą ir ją atsidedi.
- labai svarbu atiduoti visas turimas skolas ir paskolas. Jei paskolos ilgam - tuomet atidavinėjama paskola, tačiau ir taupyti nepamirštama.

Ir labai svarbu turėti taupymo tikslą. Išsikirpti jo nuotrauką, nusipiešti ir pasidėti matomoj vietoj. Kad kasdien turėtum jėgų nemesti taupymo proceso, kuris po kurio laiko vis labiau džiugina smile.gif

Be to, labai svarbu per daug savęs nevaržyti. Leisti sau pasimėgauti kavos puodeliu kavinėje, žurnalu ar trokštama rankine, bet tai turi būti ne dažnai. Reikia nenuklysti nuo tikslo smile.gif

Knyga labai lengvai skaitoma, suprantam ir aiški, be to, tikrai motyvuojanti smile.gif



Tiek prisimenu tam kartui. Knygoje paminėta viena įdomi istorija, kada moteris susilažino su draugais per per dieną išleis vieną svarą. Planuoju tą knygą kaip nors susiveikti, nes labai įdomu, kaip jai sekėsi:) Kalbu apie Kath Kelly "How I Lived a Year on Just a Pound a Day". Moteris turėjo tvirtą tikslą ir pagavo azartą biggrin.gif

Be to, nemanau, kad reikia leistis į kraštutinumus. Tačiau pasirinkti tinkamą būdą ir pačiai išmokti valdyti savo pinigus, o ne gyventi nuo algos iki algos.

Asmeninė istorija. Man asmeniškai tai aktualu - uždirbu pakankamai neblogai, tačiau mėnesio gale jau nebeturiu pinigų. Pradėjau rašytis išlaidas ir pajamas, papildomas pajamas. Pastebėjau daug nereikalingų išlaidų. Svarbu kurį laiką ne taupyti, tačiau stebėti savo išlaidas. Tada susiplanuoti, nuo kurios vietos pradėti taupyti ir imtis veiksmų biggrin.gif

Kaip jau sakiau, mano tikslas - mašina. Paskui turiu dar keletą tikslų wub.gif O pats taupymas yra jėga, atrandi įvairių alternatyvų. Pradėjau gamintis pietus į darbą namuose bigsmile.gif Tačiau neplanuoju ekstremaliai taupyti maisto sąskaita, kada pakeičiamas maistas į pigiausią. Jau vien atsisakymas kasdien valgyti pietus kavinėse man sutaupys apvalią sumelę biggrin.gif Kavos gėrimas darbe, o ne ėmimas iš kavinės (6lt) irgi sutaupys pinigėlių.

Gal kas turi savo asmeninių patirčių? Būtų labai įdomu išgirsti smile.gif

savo pajamas ir išlaidas galite registruoti puslapyje www.kurdingopinigai.lt smile.gif
Atsakyti
Aciu, Petitgrain, taip viska ir darau, tik taupymas nesistemingas, kiek sugebu. Aciu uz patarimus. Linkiu greiciau tau susitaupyti masiniukui!
Turiu problema su pozityvizmu per PMS... Ka daryt? Nors visada viskas pakrypsta gerai, bet trizniuoju kazko.
Atsakyti
Man irgi toks laikotarpis per PMS, kad niekas neatves į pozityvizmo kelią biggrin.gif
Atsakyti
Petitgrain, labai ačiū, kad parašei patarimų 4u.gif
Aš galvojau registruotis tame kurdingopinigai.lt, bet nežinau g.gif Šiaip labiau mėgstu viską rašytis į kokį sąsiuvinį, bet jame sunku diagramas daryti, o į kompą greit viską galima suvesti. Na, dar reikės pagalvot, kas visgi geriau smile.gif


Atsakyti
Aš turiu exelinę lentelę, kuri smulkiai išskaidyta pogrupiais. Gali ten komentarus rašytis, automatiškai paskaičiuoja mėnesio gale išlaidas, pajamas ir pan smile.gif
Atsakyti