Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(winona @ 2012 04 16, 22:29)
imesk jei nesunku linka, paskaitinesiu ir as smile.gif senai apie pasitikejima neskaitinejau ax.gif

pirma
antra
trečia
Kolkas perskaičiau tik pirmą, apie kitas nieko negaliu pasakyt 4u.gif
Atsakyti
aciu Babiuk 4u.gif
Man anketa galima duot,uzpildysiu, i az neina linko duot?ar wordu uzpildyti reikes?labai idomi tema tavo! thumbup.gif kad man tokia, mano diplominio tema labai nemoteriska ir neidomi..toks vaizda kad siemet nebaigsiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 04 18, 19:04)
aciu Babiuk 4u.gif
Man anketa galima duot,uzpildysiu, i az neina linko duot?ar wordu uzpildyti reikes?labai idomi tema tavo! thumbup.gif kad man tokia, mano diplominio tema labai nemoteriska ir neidomi..toks vaizda kad siemet nebaigsiu verysad.gif

čia su manim? biggrin.gif
jei su manim, tai paaiškinsiu daugiau až 4u.gif


Nekalbėk taip! Kaip mano mama sako: aukščiau nosį, drambly 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 18 balandžio 2012 - 22:15
QUOTE(winona @ 2012 04 18, 19:04)
aciu Babiuk 4u.gif

Nėra už ką, kad tik naudos būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 16, 13:51)
Tikrai, gera idėja 4u.gif
Visur. Bet dabar jau pradėjau pati bandyti perlipti per save, mažais mažais žingsneliais judu link šio savo tikslo (labai įkvėpė kai kurie SM forumiečių postai temose apie pasitikėjimą savimi) ax.gif

Prašom. Svarbiausia atsirink žmones su bendrais pomėgiais.
O apie meilę sau ir savo būtent vertybių išlaikymą. Labai reikia atskirti, kad nebūtų aplinkos diktuojamų. Ypac patiko vieno straipsnio mintis skirtingi zmones mus mato skirtingai. Iš ties kur sukoncentruosi dėmesį apie tai ir suksis diena.
Siandien skaiciau straipsni http://zurnalas_darn...keciu-2290.html
Atsakyti
Luisos Hay paskaitos, gal kas domisi ax.gif čia
Atsakyti
Na, kaip pozityvistės gyvena? bigsmile.gif

Man patiko ši daina, tokia įkvepianti ax.gif Dabar skaitau įdomią knygą "Laimingi kasdien": labai įdomi, labai įkvepianti knyga thumbup.gif Dar baigiau knygą "59 sekundės": labai daug visokių įdomybių, irgi verta dėmesio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 23 gegužės 2012 - 15:53
Ola, panos!
Kaip tik norejau rasyti kaip jums sekasi, bet ziuriu babi jau spejo smile.gif

As pati tai puikiai, viskas juda apie ka planavau ir svajojau smile.gif

Kaip siiilta! Kaip faina! Noriu jau eiti kur nors i parka degintis bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos drinks_cheers.gif
as taip pat radau idomiu minciu, kai kuriu tip top reikejo, kitoms nepritariu, bet visad reik kazko kas pazadintu bent kuriam laikui:
http://www.ve.lt/nau...ik-neurotikams/

siaip tai uz keliu savaiciu diplominio gynimas...vos pagalvoju atrodo gyvates viduriuose unsure.gif tokia panika apima, nors suprantu kad visa tai perpusta ir kazkodel toks stereotipas kad reikia bijoti drebeti,kad bus blogai..o juk kaip bus taip.. unsure.gif ir siaip paskutiniu metu neka gero man..sad.gif bandysiu atstatyti savo pozityva smile.gif
Atsakyti
eh, tokia ger atemuke, kodel apmirusi ? unsure.gif
Atsakyti
Mergaitės, kaip pabaigėt mokslus? smile.gif Pamenat, prieš metus rašiau, kad nebaigiau ir išvažiavau į kitą miestą gyventi blush2.gif Tai pabaigiau šiais metais, ir visai neblogą pažymį gavau. Jaučiuosi laisva daryti ką noriu, nes tuos metus jaučiausi pririšta prie baigiamojo darbo rašymo. Kaip gera širdy, jau turiu sąrašą, kokias knygas noriu perskaityti, ką aplankyti bigsmile.gif negerai, bet tuos metus tokia užspausta jaučiausi... Jei ką susiplanuodavau, tai tuoj primindav, kad turiu rašyti, o ne pramogauti... Ir pati save ėdžiau.. Bet jau viskas sėkmingai pabaigta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Skaitau dabar vel knyga Paslaptis. Turejau bedu su filmu. Jau norejau Jusu prasyt kopijos, nes maniske kazko oziavosi, sunkiai pavyko persikopojuot i kita diska. Bet viskas gerai baigesi - viskas veikia biggrin.gif Man kazkaip tik sitos knygos pakanka pozityvumui zadinti. O siaip su visai reikalais - tai viskas i gera puse. Manau veliau bus dar geriau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 02 liepos 2012 - 09:32