Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(susidomejus @ 2012 04 08, 22:33)
Su Velykom, grazaus silto pavasario ir dar daugiau pozityvizmo!!!!
user posted image

Noriu pasidziaugti, kad vel reik perrasyt mano svajoniu knygele, nes vienas dalykas issipilde- issinuomavau kabineta labai graziam Grozio salone, tokiam retro. Sitas dalykas buvo irasytas i knygele gal prie pusantru metu. VISKAS PILDOSIIII!!!! Labai dziaugiuosi biggrin.gif


Dziaugiuosi del taves labai labai wub.gif Smagu, kai svajones pildosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 04 08, 22:33)
Su Velykom, grazaus silto pavasario ir dar daugiau pozityvizmo!!!!
user posted image

Noriu pasidziaugti, kad vel reik perrasyt mano svajoniu knygele, nes vienas dalykas issipilde- issinuomavau kabineta labai graziam Grozio salone, tokiam retro. Sitas dalykas buvo irasytas i knygele gal prie pusantru metu. VISKAS PILDOSIIII!!!! Labai dziaugiuosi biggrin.gif

Šaunu, pats svarbiausiais žingsnis sveikinu įgyvendinus svajonę. Linkiu įžvalgumo, kūrybingumo, lankstumo ir didžiulės sėkmės kuriant verslą.
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2012 04 10, 17:52)
Šaunu, pats svarbiausiais žingsnis sveikinu įgyvendinus svajonę.  Linkiu įžvalgumo, kūrybingumo,  lankstumo ir didžiulės sėkmės kuriant verslą.

aciu, pempe1, geri aplinkiniu linkejimai ir patarimai labai pravers 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal zinote kokie lietuvos ar uzsienio blogu apie pozityvuma? anglu arba lt kalba smile.gif
Atsakyti
Ateinu pasigirti, kad pasidariau savo svajonių/tikslų sąsiuvinį (pagaliau biggrin.gif ) ir jau turiu jame pirmąjį įrašą bigsmile.gif Dabar tik svarstau, ar rašyti datą, iki kada noriu, kad ta svajonė išsipildytų, ar ne (nes skaičiau viename BLOG'e straipsnį, kad jei žinome konkrečią datą, tada atkakliau siekiam savo tikslų ir svajonių. Kaip pavyzdys ten buvo duota paprasta situacija: studentai egzaminams ima ruoštis dažniausiai paskutinė dieną ir pan. Žodžiu, žmogus ką nors daro paskutinę minutę, tai čia tokia paskata tampa. Ką manot? g.gif ) smile.gif

Noriu jūsų paklausti, kaip įgyti pasitikėjimo savimi? Atrodo, atėjo laikas keistis, ir pirmiausia noriu tapti drąsesnė (na, savų draugų kompanijoje viskas gerai, nesu tyli, bet jei yra kokių svetimų, tai pradedu bijot kalbėt), nes nepatinka man dabartinė situacija schmoll.gif Nesuprantu, kodėl aš tokia tyli, gal todėl, kad bijau suklyst (nors pati puikiai suvokiu, kad klysti yra žmogiška). Nežinau, nežinau ką ir daryt doh.gif
Atsakyti
Babi> man tokia pati problema buvo..ir manau daug kam. Nors savotiskai kodel tai problema?Esi kokia esi, normalu kad nepuoli buti atvira su nepazistamais.Turbut pirmiausiai reiketu priimti save, o tada bus nusispjaut ka apie tave mano kiti,ar kalbi su jais ar ne.Gal kaip tik savotiskai zavu pirma syki kalbeti maziau?
Pabandyk save isivaizduoti tokia, kokia nori buti, kaip tai turetu atrodyti?Ar tau butu nusispjaut ka apie tave mano kiti ir reztum zmonems tiesa i akis, ar butum zavinga mergina, kuri visada viska sako laiku ir vietoj.Kas tau artimiausia ir priimtiniausia, kai toks vaizdinys bus tavo galvoje, galesi sekti juo, kai pradesi dvejoti ir nerimauti ar tik ne veltui tyli ir pan. Visada galvok, kad tu ir tavo elgesys zavus ir naturalus! Kad tu viena tokia ir nepakartojama ir nepataikauk niekam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 04 13, 22:43)
Babi> man tokia pati problema buvo..ir manau daug kam. Nors savotiskai kodel tai problema?Esi kokia esi, normalu kad nepuoli buti atvira su nepazistamais.Turbut pirmiausiai reiketu priimti save, o tada bus nusispjaut ka apie tave mano kiti,ar kalbi su jais ar ne.Gal kaip tik savotiskai zavu pirma syki kalbeti maziau?
Pabandyk save isivaizduoti tokia, kokia nori buti, kaip tai turetu atrodyti?Ar tau butu nusispjaut ka apie tave mano kiti ir reztum zmonems tiesa i akis, ar butum zavinga mergina, kuri visada viska sako laiku ir vietoj.Kas tau artimiausia ir priimtiniausia, kai toks vaizdinys bus tavo galvoje, galesi sekti juo, kai pradesi dvejoti ir nerimauti ar tik ne veltui tyli ir pan. Visada galvok, kad tu ir tavo elgesys zavus ir naturalus! Kad tu viena tokia ir nepakartojama ir nepataikauk niekam 4u.gif

Na, gal tai ir ne visai trūkumas, bes vistiek... Visų pirma tikriausiai noriu keistis pati dėl savęs, nes tikslų siekti yra lengviau, kai esi užtikrintas ir pasitiki savimi. Nenoriu tapti tokia, kuri šneka tik tam, kad šnekėtų, bet ir nelabai noriu likti dabartiniam taške. Na, turbūt reikės mažais žingsneliai eiti link tokios savęs, kokia norėčiau būti, kaip ir rašei, vis turint galvoje tą galutinį rezultatą 4u.gif Dar radau SM kelias temas apie tai, tai pradėjau skaityti, gal padės wink.gif Ačiū, winona, už patarimus 4u.gif
Atsakyti
susidomejus, sveikinu 4u.gif

Is tiesu nepakartojamas jausmas, kai svajones pildosi!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 13, 20:06)
Ateinu pasigirti, kad pasidariau savo svajonių/tikslų sąsiuvinį (pagaliau biggrin.gif ) ir jau turiu jame pirmąjį įrašą bigsmile.gif Dabar tik svarstau, ar rašyti datą, iki kada noriu, kad ta svajonė išsipildytų, ar ne (nes skaičiau viename BLOG'e straipsnį, kad jei žinome konkrečią datą, tada atkakliau siekiam savo tikslų ir svajonių. Kaip pavyzdys ten buvo duota paprasta situacija: studentai egzaminams ima ruoštis dažniausiai paskutinė dieną ir pan. Žodžiu, žmogus ką nors daro paskutinę minutę, tai čia tokia paskata tampa. Ką manot? g.gif ) smile.gif

Noriu jūsų paklausti, kaip įgyti pasitikėjimo savimi? Atrodo, atėjo laikas keistis, ir pirmiausia noriu tapti drąsesnė (na, savų draugų kompanijoje viskas gerai, nesu tyli, bet jei yra kokių svetimų, tai pradedu bijot kalbėt), nes nepatinka man dabartinė situacija schmoll.gif Nesuprantu, kodėl aš tokia tyli, gal todėl, kad bijau suklyst (nors pati puikiai suvokiu, kad klysti yra žmogiška). Nežinau, nežinau ką ir daryt doh.gif


Rasyk kelius tikslus prie vieno data o prie kito ne. Ir veliau paaiskes, kaip geriau. Eksperimentuok
Kuo daugiau bandai ir kuo ivairesnese situcijose tuo isstobuleja pasitikejimas savimi. O tu del nepazystamuju darbe susitikimo metu ar vakareliu?
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2012 04 16, 12:10)
Rasyk kelius tikslus prie vieno data o prie kito ne. Ir veliau paaiskes, kaip geriau. Eksperimentuok
Kuo daugiau bandai ir kuo ivairesnese situcijose tuo  isstobuleja pasitikejimas savimi.  O tu del nepazystamuju darbe susitikimo metu ar vakareliu?

Tikrai, gera idėja 4u.gif
Visur. Bet dabar jau pradėjau pati bandyti perlipti per save, mažais mažais žingsneliais judu link šio savo tikslo (labai įkvėpė kai kurie SM forumiečių postai temose apie pasitikėjimą savimi) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 16, 12:51)
Tikrai, gera idėja 4u.gif
Visur. Bet dabar jau pradėjau pati bandyti perlipti per save, mažais mažais žingsneliais judu link šio savo tikslo (labai įkvėpė kai kurie SM forumiečių postai temose apie pasitikėjimą savimi) ax.gif

imesk jei nesunku linka, paskaitinesiu ir as smile.gif senai apie pasitikejima neskaitinejau ax.gif
Atsakyti
Merginos, rašau bakalauro darbą tema Išvaizdos diskriminacija darbe ir atlieku ANONIMINES apklausas - jei esate susidūrusios su situacija, kai darbe dėl svorio (per didelio ar per mažo) patyrėte nemalonių situacijų, jautėtės diskriminuojamos ar išskiriamos iš aplinkos, ar galbūt žinote dirbančių žmonių, kurie tai patyrė ir galėtų atsakyti į keletą paprastų klausimų - prašau atsiliepkit smile.gif
Būsiu be galo dėkinga 4u.gif
Atsiųsčiau elektroniniu paštu klausimus, jų ten nedaug.
Atsakyti