Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

Na ką gi, pranešu ir čia, kad būtų paskata nemesti ko pradėjau: nuo rytojaus pradedu daryti akių pratimus (darysiu rytinius, pagal Beitsą), turiu tokį raidyną, tai jis bus patikrinimui, kaip taisosi mano regėjimas. Dar galvoju daryti ir dienos metu tuos pačius Beitso pratimus, bet šito dar nežinau, nenoriu prisižadėti sau daugiau, nei galėsiu padaryti. Dar galvoju nueiti pas akių gydytoją pasitikrinimui ir paklausti, gal turi kokių nors pratimų. Na, bet čia ateity, kolkas pradėsiu nuo rytinių pratimų. Ir jau jaučiu, kad greitu metu matysiu geriau, nes vasarą mano regėjimas tikrai buvo geresnis, nei šiuo metu ax.gif Beje, dar esu skaičiusi, kad trumparegystę įtakoja ir psichologiniai dalykai: nenoras matyti ateities g.gif Aj, dar buvau Kaune susiradusi gydytoją homeopatę, kuri gydo trumparegystę, tik kainos ten didokos, bet dar turiu jos atsakymus į mano klausimus, tai jei ką-tikriausiai reikės bandyti ten gydytis (bet įtariu to nereikės smile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 22, 16:42)
Na ką gi, pranešu ir čia, kad būtų paskata nemesti ko pradėjau: nuo rytojaus pradedu daryti akių pratimus (darysiu rytinius, pagal Beitsą), turiu tokį raidyną, tai jis bus patikrinimui, kaip taisosi mano regėjimas. Dar galvoju daryti ir dienos metu tuos pačius Beitso pratimus, bet šito dar nežinau, nenoriu prisižadėti sau daugiau, nei galėsiu padaryti. Dar galvoju nueiti pas akių gydytoją pasitikrinimui ir paklausti, gal turi kokių nors pratimų. Na, bet čia ateity, kolkas pradėsiu nuo rytinių pratimų. Ir jau jaučiu, kad greitu metu matysiu geriau, nes vasarą mano regėjimas tikrai buvo geresnis, nei šiuo metu ax.gif Beje, dar esu skaičiusi, kad trumparegystę įtakoja ir psichologiniai dalykai: nenoras matyti ateities g.gif Aj, dar buvau Kaune susiradusi gydytoją homeopatę, kuri gydo trumparegystę, tik kainos ten didokos, bet dar turiu jos atsakymus į mano klausimus, tai jei ką-tikriausiai reikės bandyti ten gydytis (bet įtariu to nereikės smile.gif ).

oho,saunuole.turi jo knyga?ar pratimus?jei nesunku paskenuotum ir imestum man i pasta ar kur smile.gif as irgi noriu pradeti, bet sia savaite isvis buvau apgriuvus darbais, bet nuvaziavau i viesaja pasiimti tos norbekovo knygos ir tik viena buvo, kurios negalima pasiimti...o gaila.nes neaisku del to darbines lenteles man.Tu turbut turi ta tikraja?
Papildyta:
tiesa, gal kuri nors is pozityvisciu domisi daile, mokesi jos ar tiesiog graziai piesia?
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 23, 11:30)
oho,saunuole.turi jo knyga?ar pratimus?jei nesunku paskenuotum ir imestum man i pasta ar kur smile.gif as irgi noriu pradeti, bet sia savaite isvis buvau apgriuvus darbais, bet nuvaziavau i viesaja pasiimti tos norbekovo knygos ir tik viena buvo, kurios negalima pasiimti...o gaila.nes neaisku del to darbines lenteles man.Tu turbut turi ta tikraja?

4u.gif Turiu knygą "Regėjimo atstatymas be akinių", autorius sveiko gyvenimo mokykla. Konkrečiai jo knygos niekur neradau, tai šitą nusipirkau. Ten trumpai aprašyta, kaip jis dirbo su mokiniais (jei atvirai, tai ta vieta man skamba kažkaip labai nerealiai: pakabinus kontrolinė lentelę, vaikai iš karto pradėdavo matyti geriau), o paskui apie akių ligas, pratimai (ne tik jo, bet ir jogos, pagal Levšinovą, Bregą, kijeviečius) smile.gif

Gaila, anksčiau nepasakei, turėjau Norberkovo tą knygą, bet pardaviau-nesužavėjo, o gal ir valios tada trūko unsure.gif O kodėl neleidžia tos vienintelės knygos pasiimti? ax.gif

Aš nežinau ar tai tikra lentelė, tiesiog vasarą buvau radusi kažkokią programą trumparegiams ir ten buvo įdėta raidžių lentelė (knygoje, kur aš turiu, yra nurodyta , kaip galima tą lentelę pačiam pasidaryti) smile.gif

Parašyk až man savo el. paštą, aš tada jei ne šiandien, tai rytoj tikrai atskenuosiu tą knygelę ir tau persiųsiu mirksiukas.gif jei norėsi ir lentelę galėsiu persiųst, tada tik atsispausdinti ją reikėtų 4u.gif

Beje, nepaminėjau: dar stengiuosi kuo dažniau ilsinti akis ir kuo rečiau dėtis akinius, nes toks labai paprastas pavyzdys: aš akinius nešioju tik tada, kai reikia vairuoti ar į kažką svarbaus žiūrėti ir nematau (prie kompiuterio, televizoriaus būnu be akinių), mano sesuo, nors prie kompiuterio ir televizoriaus praleisdavo mažiau laiko, bet dažniau nešiojo akinius. Ir ką jūs manot: mano regėjimas yra geresnis, nei jos. Todėl aš ir netikiu tom kalbom, kad va, jei nori, kad regėjimas nepablogėtų-nešiok akinius unsure.gif

Ir dar vienas teigiamas pokytis pas mane: nežinau ar dėl pavasario, ar dar dėl ko, iš kažkur pas mane atsirado daugiau valios (kuriuos seniau labai trūkdavo) bigsmile.gif Ir dabar jei ką nors tingisi daryti, stengiuosi vis kartoti, kad kiekvienas esam savo laimės kalvis, kad norint pasiekti tikslą reikia dirbti ir įdėti pastangų, ir jei pasiduodi, siekdamas ko nors, vadinasi to dar nelabai reikėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 20, 13:26)
mmm, man kažko ypatingo nėra čia..na patarčiau aplankyti Prisikėlimo bažnyčią, ant jos yra terasa, nuokurios atsiveria gražus vaizdas...pavažinėti su funikulieirumi, zoo sodas tai čia jau savaime suprantama biggrin.gif už Kauno yra Kadagių slėnis gražus labai, bet nežinau ar rastumėte, nebent su navigacija smile.gif

dėkui. Būtinai nuvažiuosiu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Facebook'e puslapis Psichologija papostino:

Pasiūlymas šeštadienio vakarui:
15 filmų kurie keičia žmonių gyvenimą!

1. The Pursuit of Happyness
2. Intouchables
3. A Beautiful Mind
4. The Blind Side
5. The Green Mile
6. Rain Man
7. A Good Year
8. The Shawshank Redemption
9. Pay It Forward
10. The Truman Show
11. The Lake House
12. Moneyball
13. Feast of Love
14. ДKnockin' On Heaven's Door
15. Seven Pounds

Dauguma išvardintų jau mačiau ir jie eina mano geriausių filmų pačioje viršūnėje. Pažiūrėjau Neliečiamieji - labai labai patiko wub.gif
Atsakyti
Dėkui.
Ką tik žiurejau romantikos prieskoniu ir kaip pasikeičia žmogus. vidurys ir galas idomus. Sąrašas 7 dalykai iki 30 metų kuriuos reikia padaryti
http://www.filmai.in...yti-iki-30.html
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2012 03 25, 18:55)
Dėkui.
Ką tik žiurejau romantikos prieskoniu ir kaip pasikeičia žmogus. vidurys ir galas idomus.  Sąrašas 7 dalykai iki 30 metų kuriuos reikia padaryti 
http://www.filmai.in...yti-iki-30.html

Aš irgi šitą žiūrėjau (vakar) smile.gif Būtent šitas filmas mane pastūmėjo užbaigti nebaigtus darbus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 25, 18:57)
Aš irgi šitą žiūrėjau (vakar) smile.gif Būtent šitas filmas mane pastūmėjo užbaigti nebaigtus darbus ax.gif

Super poveikis ax.gif O koks fainas sutapimas bigsmile.gif mane tarsi pakylėjo pasibaigė ir sėdžiu užsisvajojusi.
Atsakyti
Žiūrėjau vakar šitą filmą smile.gif kažkokių didelių jausmų nesukėlė, bet patiko, lengvas toks.
Atsakyti
Na, kaip pozityvistės gyvena? ax.gif Ar yra su manim darančių akių pratimus? bigsmile.gif

Neseniai skaičiau vienoje knygoje, kad buvo atlikti bandymai, kurios moterys labiau traukia vyrus: lengvai ar sunkiai prieinamos. Buvo padarytos išvados, kad tos moterys, kurios iš karto sutiko su vyrų pasiūlymais ar kitaip nevaizdavo sunkiai prieinamų, vyrams patiko labiau. Vėliau buvo apklausti vyrai ir jų nuomonę buvo tokia, kad ir vienos, ir kitos moterys turi savo pranašumų bei trūkumų. Vat, taigi, manau, kad nereikia perlenkti lazdos: nebūti sekiojančia vyrui iš paskos, bet ir nevaizduoti visiškai nepasiekiamos, reikia rasti aukso viduriuką ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 03 balandžio 2012 - 19:52
Visas su šv. Velykomis 4u.gif

Atsakyti
Su Velykom, grazaus silto pavasario ir dar daugiau pozityvizmo!!!!
user posted image

Noriu pasidziaugti, kad vel reik perrasyt mano svajoniu knygele, nes vienas dalykas issipilde- issinuomavau kabineta labai graziam Grozio salone, tokiam retro. Sitas dalykas buvo irasytas i knygele gal prie pusantru metu. VISKAS PILDOSIIII!!!! Labai dziaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti