Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

Šiandien einu į šį renginį http://www.gyvenimog...be-ir-gyvenime/. Labai tikiuosi parsinešti įkvėpimo ir naujų jėgų pasisemti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 16, 17:30)
Šiandien einu į šį renginį http://www.gyvenimog...be-ir-gyvenime/. Labai tikiuosi parsinešti įkvėpimo ir naujų jėgų pasisemti smile.gif

Kaip seminaras? Iš aprašimo vertingas turėtų būti.
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Turbūt šimtą metų čia nebuvau. Užėjau kažkaip "netyčia" ir pradėjusi skaityti, ką prirašėt, supratau, kaip vis dėlto veikia traukos dėsnis thumbup.gif Rytoj aš išsirašau sau laisvą vakarą ir ta proga nusprendžiau, kad noriu filmą pažiūrėti. Prieš porą dienų MB daviau užduotį surasti kokį filmą ir pati vis sukau galvą, ką čia tokio pažiūrėjus, kad tas retas laisvas vakaras būtų tinkamai išnaudotas smile.gif Ir apie ką gi paskutiniuose puslapiuose kalbėta buvo? bigsmile.gif
Pora pavadinimų jau atsidūrė mano norimų pamatyti filmų sąraše mirksiukas.gif

Visos dalijatės savo naujienomis. Trumpai pasipasakosiu ir aš ax.gif Paskutinius 4 mėnesius kiekvieną laisvą minutę rašiau savo lieknėjimo programą, kurios esmė - mąstymo keitimas. Tad domėjimasis proto dalykais nenuėjo veltui smile.gif Dar pora savaičių intensyvaus darbo ir paleisiu savo kūrinį į viešumą rolleyes.gif Ir jaudinuosi ir laukiu. Nežinau, kokios sulauksiu reakcijos. Pasirinkom Lietuvai dar ne visai įprastą būdą parduoti savo produktą, tai žiūrėsim kaip viskas bus. Bet kuriuo atveju žinau, kad galutinis rezultatas bus, toks, kokį ir įsivaizduoju arba dar geresnis. Tik neaišku kaip greitai viskas pradės judėt į priekį, bet jau labai greitai sužinosiu bigsmile.gif


QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 05, 10:29)
Šitame irgi yra kur pabliauti  biggrin.gif  aš jį ir išjungusi buvau, kiek įsiverkiau..


Svarbiausia, kad šis filmas pagal tikrą istoriją pastatytas. Pagrindinis herojus yra gyvas. Po filmo žiūrėjau su juo ir su jo jau suaugusiu sūnumi interviu.

QUOTE(Kaira @ 2012 03 08, 00:27)
na taip, bet tokių kaip ši moteris yra vienetai, sensacijos, dauguma eiliniai paprasti žmogeliai, gyvena kaip gyvenasi smile.gif


Niekas netrukdo būti tais vienetais smile.gif

QUOTE(vaio @ 2012 03 09, 03:31)
patinka man ta laisve..


Vat čia ir esmė. Kol tau tas neveikimas teiks daugiau malonumo, nei ėmimasis veiksmų, tol sėdėsi ir nieko neveiksi.

QUOTE(winona @ 2012 03 14, 15:16)
Bet as tokia nevalinga esu!


Su tokiu įsitikinimu bet kokios išorinės pastangos eis šuniui ant uodegos mirksiukas.gif

QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 14, 15:32)
Norėčiau jungtis, bet aš lygiai taip pat - iš pradžių užsidegu, darau, o paskui užmetu  unsure.gif  bet kaip norėčiau irgi nenešioti nei akinukų, nei lęšių ax.gif


Labai svarbu pačiai sau įvardyti, kodėl tau svarbu nenešioti akinių ar lešių. Motyvai turi būti tokie stiprūs, kad net minties nekiltų simuliuoti. Tik taip vyksta permainos. Dar svarbu nuolat sau priminti tuos motyvus, nes, įsitraukus į kasdienybę, labai jau juos lengva pamiršti ir pasiduoti įprastam tingėjimui.


Labai labai smagu, kad čia toks sujudimas smile.gif Matyt pajutau tai kažkaip ir dar ir dėl to užsukau smile.gif Su nostalgija prisimenu šią temą. Reiks užeiti dažniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2012 03 17, 22:48)
Kaip seminaras? Iš aprašimo vertingas turėtų būti.

labai daug jausmų ir minčių galvoje, negalėčiau koncentruotai papasakoti daug. tačiau jaučiuosi, kad tos dvi praleistos dienos ten buvo vienos įsimintiniausių. Dalyvausiu balandžio gale dar viename A. Karaliaus seminare. Ir labai tikiuosi, kad pavyks sudalyvauti šiame Tony Robbins Londone. O štai čia man patikusi jo kalba Tony Robbins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 18 kovo 2012 - 23:09
QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 19, 00:40)
Ir labai tikiuosi, kad pavyks sudalyvauti šiame Tony Robbins Londone.


As ten busiu smile.gif Negaliu sulaukt!!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 18, 23:40)
labai daug jausmų ir minčių galvoje, negalėčiau koncentruotai papasakoti daug. tačiau jaučiuosi, kad tos dvi praleistos dienos ten buvo vienos įsimintiniausių. Dalyvausiu balandžio gale dar viename A. Karaliaus seminare. Ir labai tikiuosi, kad pavyks sudalyvauti šiame Tony Robbins Londone. O štai čia man patikusi jo kalba Tony Robbins.

O bigsmile.gif įkvėpė imtis kokių veiksmų? svarbiiausia viską sujudino ir būtinai reik praktikoj kma tik galima įgyvendint, kol postūmis yra.
Buvau šeštadienį Kaune senamiestį Kauno įsimylėjau wub.gif Winona berods iš Kauno? Kitą kart kai važiuosiu norių paklaust, ką pavasarį vertą nueiti.

Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2012 03 19, 18:53)
As ten busiu smile.gif  Negaliu sulaukt!!! bigsmile.gif

Jėga bigsmile.gif aš irgi jo laukiu labai. Pažiūrėjau vaizdelius, paklausiau kalbų ištraukų, paklausiau žmonių, kurie buvo jo seminaruose, tai labai tikiuosi, kad pavyks sudalyvauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2012 03 17, 21:59)

Labai labai smagu, kad čia toks sujudimas smile.gif  Matyt pajutau tai kažkaip ir dar ir dėl to užsukau smile.gif  Su nostalgija prisimenu šią temą. Reiks užeiti dažniau 4u.gif

nu tu cia atejai ir visom taikliai į rūrą thumbup.gif pasiimsiu tą knygą ir gal daugiau motyvacijos įgysiu šiam reikalui smile.gif
būtinai pažiūrėk "intouchables" būtinai būtinai thumbup.gif

QUOTE(pempe1 @ 2012 03 19, 17:57)
Buvau šeštadienį Kaune senamiestį Kauno įsimylėjau wub.gif Winona berods iš Kauno? Kitą kart kai važiuosiu norių paklaust, ką pavasarį vertą nueiti.

taip, iš to paties Kauno smile.gif net nežinau žinok..ar nori būtent gamtoj pabūt ar ir užsukt kažkur?pagalvosiu kiek galėsiu, o tu pasakyk kur labiau traukia smile.gif


o man įdomu, kreipiuosi į tas kurios eina į seminarus, kiek laiko tęsiasi tas pakylėjimas?ta nuotaika, galvos maišatis ar kaip tai pavadinti? ir ką esate padariusios įkvėptos seminarų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 20, 11:16)
nu tu cia atejai ir visom taikliai į rūrą  thumbup.gif pasiimsiu tą knygą ir gal daugiau motyvacijos įgysiu šiam reikalui smile.gif
būtinai pažiūrėk "intouchables" būtinai būtinai thumbup.gif
taip, iš to paties Kauno smile.gif net nežinau žinok..ar nori būtent gamtoj pabūt ar ir užsukt kažkur?pagalvosiu kiek galėsiu, o tu pasakyk kur labiau traukia smile.gif
o man įdomu, kreipiuosi į tas kurios eina į seminarus, kiek laiko tęsiasi tas pakylėjimas?ta nuotaika, galvos maišatis ar kaip tai pavadinti? ir ką esate padariusios įkvėptos seminarų smile.gif

mastau jog gamtoj. O pakylejimas nuo 2dienu iki keliu savaiciu. Piklausomai kur uztaike.
Atsakyti
mmm, man kažko ypatingo nėra čia..na patarčiau aplankyti Prisikėlimo bažnyčią, ant jos yra terasa, nuokurios atsiveria gražus vaizdas...pavažinėti su funikulieirumi, zoo sodas tai čia jau savaime suprantama biggrin.gif už Kauno yra Kadagių slėnis gražus labai, bet nežinau ar rastumėte, nebent su navigacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 20, 11:16)
o man įdomu, kreipiuosi į tas kurios eina į seminarus, kiek laiko tęsiasi tas pakylėjimas?ta nuotaika, galvos maišatis ar kaip tai pavadinti? ir ką esate padariusios įkvėptos seminarų smile.gif

man tai buvo pirmas tokia tematika aplankytas seminaras, tai pakilimas dar tęsiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 20, 12:16)
o man įdomu, kreipiuosi į tas kurios eina į seminarus, kiek laiko tęsiasi tas pakylėjimas?ta nuotaika, galvos maišatis ar kaip tai pavadinti? ir ką esate padariusios įkvėptos seminarų smile.gif


Seminaras seminarui nelygu. Kiek man teko dalyvauti, i buvusia busena negrizti niekada. Bet taip yra todel, kad as dalyvaudavau tik tokiuose seminaruose, kuriuose ne tik sedi ir klausai, bet ir is karto praktikoje taikai zinias.
Kiek supratau Tony Robbins seminaras butent toks. Jau kaip laukiu! Pernai skaitydama jo knyga dariau viena is pratimu, kur reikia surasyti savo norus ivairiose srityse ir pazymeti laika, per kuri tas nora igyvendisiu. Parasiau, kad per 5metus noreciau sudalyvauti jo seminare. Tikrai negalvojau, kad tai ivyks taip greitai. Tfu tfu tfu rolleyes.gif
Atsakyti