Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

Labutis. Vaio Pagalvok, kas tave jaudina. Nuo ko tavo širdutė plaka greičiau. O kai surasi, nuversi kalnus. Svarbiausia atrasti tai ko norisi. Ir žengti mažyti žingsniuką. Po to viskas įsibėgės ir įgaus pagreitį. Daryk tai kas kelia džiaugsmą. Kas sužadina ir jaudina.
O šiandiens atradau žaliosios istorijos apie svajones. Kai kurios įkvėpia, ką gali http://gyvenimas.del...v.d?id=56161085
Atsakyti
pempiuke, senai matyta, kaip sekasi?smile.gif

o kaip jums tai? bigsmile.gif bigsmile.gif
http://www.lrytas.lt...3...ankŔta.htm
geros sauletos pavasario dieneles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 13, 11:00)
pempiuke, senai matyta, kaip sekasi?smile.gif

o kaip jums tai? bigsmile.gif  bigsmile.gif
http://www.lrytas.lt...3...ankŔta.htm
geros sauletos pavasario dieneles smile.gif

tai gi senokai buvau. Ismokau laiko lanavima prtaikyti praktikoj tai laisviau. sis klipas privercia susimastyti http://m.youtube.com...%...-9OFg&gl=US

Winona Kur nuoroda mano kaimyne 3 menesius daro ir pagelbejo. Net keista pradzioj akys buvo prisimerkusios o po keliumenesiu tokios grazios dideles ir reaguojancios. Kaip ir visas kuno dalis pasirodo reikia treniruoti ir stiprin net ir akytes.
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2012 03 14, 10:04)
tai gi senokai buvau.  Ismokau laiko lanavima prtaikyti praktikoj tai laisviau.  sis klipas privercia susimastyti  http://m.youtube.com...%...-9OFg&gl=US 

Winona Kur nuoroda mano kaimyne 3 menesius daro ir pagelbejo. Net keista pradzioj akys buvo prisimerkusios o po keliumenesiu tokios grazios dideles ir reaguojancios. Kaip ir visas kuno dalis pasirodo reikia treniruoti ir stiprin net ir akytes.

laiko daugiau, o rasai reciau biggrin.gif tongue.gif kaip verslas sekasi? meiles seiles 4u.gif
zinai, taip noreciau isbandyti ta metoda.Bet as tokia nevalinga esu!As pradzioj tokia uzsidegus bunu o po to, net ir praejus tam 21d. laikotarpiui kai sako jau igyji iproti as vis tiek sugebu mesti ka pradejusi.. doh.gif
gal kas nors nori paeksperimentuoti ir kartu gerinti regejima?
as taip ir isivaizduoju, kaip regejimas pagereja..vis geriau matau, keiciu lesius i silpnesnius ir gerdama vitaminus palaikau pagerejusi regejima..uch cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Norėčiau jungtis, bet aš lygiai taip pat - iš pradžių užsidegu, darau, o paskui užmetu unsure.gif bet kaip norėčiau irgi nenešioti nei akinukų, nei lęšių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 14, 13:32)
Norėčiau jungtis, bet aš lygiai taip pat - iš pradžių užsidegu, darau, o paskui užmetu  unsure.gif  bet kaip norėčiau irgi nenešioti nei akinukų, nei lęšių ax.gif

tu isivaizduoji nereiktu pirkti lesiu!kiek pinigu sutaupytume bigsmile.gif ir didint dioptriju nereiktu akiniams keist stiklu..galetume vaziuojant i zygi neimt nei konteineriu, nei deklu su akiniais, galetume nakvoti ne namie ir nereiktu sukti galvos, kad akys bus kaip smelio pripiltos, o ir aky neplystu lesis.. biggrin.gif as tiek galeciau prisifantazuot kaip gerai butu tureti sveikas akis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 14, 14:42)
tu isivaizduoji nereiktu pirkti lesiu!kiek pinigu sutaupytume bigsmile.gif ir didint dioptriju nereiktu akiniams keist stiklu..galetume vaziuojant i zygi neimt nei konteineriu, nei deklu su akiniais, galetume nakvoti ne namie ir nereiktu sukti galvos, kad akys bus kaip smelio pripiltos, o ir aky neplystu lesis.. biggrin.gif as tiek galeciau prisifantazuot kaip gerai butu tureti sveikas akis blush2.gif

Vieni pliusai lotuliukas.gif tiesa dėl sutaupytų pinigų...... jau kiek kas mėnesį reikia lęšiams, skysčiams ir lašiukams išleisti. Akinius nešioju tik namie, nors nusipirkau gražius labai, kad alėčiau ir į viešumą eit - bet kai saulėta lauke ir prasideda nuo saulės akiniai, tai jokių akinių nesinori. Ech, einu dar kartą tą straipsnį paskaityti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 14, 14:16)
zinai, taip noreciau isbandyti ta metoda.Bet as tokia nevalinga esu!As pradzioj tokia uzsidegus bunu o po to, net ir praejus tam 21d. laikotarpiui kai sako jau igyji iproti as vis tiek sugebu mesti ka pradejusi.. doh.gif
gal kas nors nori paeksperimentuoti ir kartu gerinti regejima?
as taip ir isivaizduoju, kaip regejimas pagereja..vis geriau matau, keiciu lesius i silpnesnius ir gerdama vitaminus palaikau pagerejusi regejima..uch cool.gif  biggrin.gif

Aš noriu prisijungti bigsmile.gif Vis pasvajoju, kaip būtų gera, jei viską matyčiau puikiai (nors akinių nuolat nenešioju, bet vistiek). Tik su mano akimis yra toks įdomus dalykas: būna, kad stipriai užsimerkus ir po to atsimerkus vaizdas tampa ryškus, matau beveik taip pat, kaip su akiniais. Taigi, pradedam visos kartu? bigsmile.gif Galim rašyti kiek per dieną laiko skyrėm mankštai (tada, bent man, būtų tokia kaip ir "tvarka", nes turėčiau parašyti viską blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 14, 15:39)
Aš noriu prisijungti bigsmile.gif Vis pasvajoju, kaip būtų gera, jei viską matyčiau puikiai (nors akinių nuolat nenešioju, bet vistiek). Tik su mano akimis yra toks įdomus dalykas: būna, kad stipriai užsimerkus ir po to atsimerkus vaizdas tampa ryškus, matau beveik taip pat, kaip su akiniais. Taigi, pradedam visos kartu? bigsmile.gif Galim rašyti kiek per dieną laiko skyrėm mankštai (tada, bent man, būtų tokia kaip ir "tvarka", nes turėčiau parašyti viską blush2.gif ).

pradedam!bet as noreciau pries tai pasiimti knyga.Internete radau istrauka tokia, su pratimais ir ne tik akim bigsmile.gif bet pvz kai kalba apie darbine lentele as nezinau kaip ji turi atrodyti t.y. kokio dydzio raides turi buti.Gal pirma paskaityt reiktu, o tada pradeti?
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 15, 13:37)
pradedam!bet as noreciau pries tai pasiimti knyga.Internete radau istrauka tokia, su pratimais ir ne tik akim bigsmile.gif bet pvz kai kalba apie darbine lentele as nezinau kaip ji turi atrodyti t.y. kokio dydzio raides turi buti.Gal pirma paskaityt reiktu, o tada pradeti?

Kokia knyga? Aha, geriausia pirma pasidomėti kaip ten kas smile.gif Esu turėjusi Norberkovo knygą, bet nežinau, dabar turiu kažkokią kitą, tai ten pratimai surašyti, jei ką, galėsiu perrašyti 4u.gif
Atsakyti
Būsiu dėkimga už pratimus 4u.gif kai mūsų daugiau, gal aš irgi prisiversiu daryti pratimukus. Nors iš kitos pusės, tai nuo to geriau tik man pačiai. tai reikia būtiai prisiversti. Minusas nėra didelis, bet be akinių ar lęšių niekur neinu.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 15, 15:48)
Kokia knyga? Aha, geriausia pirma pasidomėti kaip ten kas smile.gif Esu turėjusi Norberkovo knygą, bet nežinau, dabar turiu kažkokią kitą, tai ten pratimai surašyti, jei ką, galėsiu perrašyti 4u.gif


QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 15, 17:14)
Būsiu dėkimga už pratimus  4u.gif kai mūsų daugiau, gal aš irgi prisiversiu daryti pratimukus. Nors iš kitos pusės, tai nuo to geriau tik man pačiai. tai reikia būtiai prisiversti. Minusas nėra didelis, bet be akinių ar lęšių niekur neinu.


štai čia galima atsisiųsti išverstą į lietuvių kalbą ištrauką su pratimais
čia
bet manau knygą paskaityti naudinga, nes ji labiau motyvuotų, be to teko skaityti atsiliepimą, kurį taip pat įkelsiu taip gal sugundydama biggrin.gif

"Apie šią knygą galėčiau daug nuostabių žodžių parašyti. Savo lentynose ją kategorizavau prie "žadinančių" knygų. Tai knyga apie natūralų regėjimo atstatymą. Bet svarbiausia tai, kad Norbekovo metodika neapsiriboja vien pratimais arba pašnekesiu apie akių sandarą ir vaizdo susidarymą tinklainėje. Knyga nagrinėja žmogaus vegetacinę, somatinę nervų sistemas, supažindina skaitytojus su ipročio, tinginystės atsiradimu, kiekviename skyriuje tarsi paima skaitytoją ir purto purto purto... smile.gif)) Pabusk žmogau! Laikas gyventi.
Norėčiau išgirsti ir daugiau komentarų apie šią knygą, pabendrauti su ją perskaičiusiais žmogeliukais. Ar jūsų regėjimas nors kiek pagerėjo? Nors kas įdomiausia šis metodas skirtas ne tik atsikratyti akinių, bet ir visų kitų varžančių ligų. Tai tiesiog knyga apie save ir savo smegenų veiklą. Ir ji anaiptol nenuobodi, moksliniais terminais neužversta. Ją skaityti itin malonu, paprasta, lengva, nes kiekvienas skyrius linksmai ironizuotas:)"

manau man motyvacijos reiktų labai, nes paskutiniu metu kas svarbiausia neturiu laiko!! verysad.gif jei jau dvi kompanijones turiu, vadinasi tereikia gauti knyga, bent kad suzinotume, kaip pasidaryti darbine lentele smile.gif o pratimai surasyti ten kur nuoroda ikeliau atsisiusti smile.gif


taip pat žiauriai patikęs filmas "intouchables", jei norit gero laiko būtinai pažiūrėkit, be to įžvelgti pozityvią pusę tikrai įmanoma thumbup.gif
Atsakyti