Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

Sveikutes 4u.gif

Kaip smagu matyti aktyvu bureli wub.gif

Kaira, nezinau, ar pameni mane, bet vau, super naujienos! Dar pamenu, kai buvai vienisa 2 vaiku mama, o dabar viskas taip sauniai pasikeite!

As irgi pritariu, kad pavasari lengviau but pozityviai, kiek dziaugsmo atnesa ilgejancios dienos, bundanti gamta.

Del pozityviu filmu, tai saraso dabar nepapildysiu, bet siaip sako, kad labai sveika yra ziureti komedijas, veikia kaip vaistai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2012 03 05, 22:27)
tik dabar matyt supratau kas tu  tongue.gif kažkada pasikeitei vardą, o naujo ir neįsiminiau  mirksiukas.gif o aš tau rimtai nesakiau, kad laukiuosi?

jus realiai pazistamos? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 05, 12:17)
labai grazi!ir nuotaika  iskart kita thumbup.gif butinai paziurek ir jei pati kokiu geru filmu turi/zinai tai  pasidalink, nebutina kad ryskus tas pozityvumas butu smile.gif as dar pabandysiu prisiminti smile.gif

p.s. man ir nepatinka ta knyga ;D


nepatiko ir man ji, ir todel sunkiai skaitesi, bet Kaira is dalies teisi, galima atsirinkti kas tinka o kas ne. O pvz tas kas netinka, atrandi savo teorija, kas tuo klausimu tau tinka. Zodziu knyga, kuri uzsuka smegenis darbui, gal todel tokia sunki.

Del filmu tai is manes ne kokia rekomendatore... Nes ilga laika ziurejau indu filmus lotuliukas.gif Dabar tik pradejau ziureti ir kitokius, nes vien del anglu kalbos, kad kalba tobulinti. Tai as juos ziuriu anglu kalba. Bet siaip dar buvau pasiilgusi filmo, kuri ikveptu kazkuo arba butu koks atradimas, naujiena, to ko dar nezinau (cia kalbu apie tu filmu serija kaip secret, what the beep do we know ir t.t..)

QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 05, 17:16)
Gal ir nėra susiję su pozityvizmu, bet labai gražus Woddie Allen Midnight in Paris filmas smile.gif


Pasidomesiu kas per filmas. Aciu mirksiukas.gif

QUOTE(Kaira @ 2012 03 05, 23:27)
tik dabar matyt supratau kas tu  tongue.gif kažkada pasikeitei vardą, o naujo ir neįsiminiau  mirksiukas.gif o aš tau rimtai nesakiau, kad laukiuosi? nors gali būti, nes žinok labai nedaug kam esu pasakiusi, darbe niekas dar nežino, nors va po mėnesio jau antras dekretas. giminės beveik jokie nežino. bijau nesupratimo, pasmerkimo, klausimų ir t.t. va būtent, kad galvojimas vos ne, kad asociali, neprotinga ir pn. bet aš nesigailiu, čia planuotas vaikas, norėjau ir viskas, o kas bus toliau užmerkiu akis, bet tikiuosi išgyvensim  tongue.gif
kaip tu laikais?

o man visai patiko išmintingas pasaulis, tik aš labai atsirankiojau kas man tinka, o kas nelabai, bet superinių minčių aš ten radau.


Galvojai, kas cia tokia kabinejasi lotuliukas.gif Bet sitos naujienos tikrai nezinojau... Pamaciusi liniuote ejau tikslintis ar cia tu ar ne tu, sakau bo vaidenasi jau man doh.gif Bet tikrai dziaugiuosi uz tave. Nekreipk demesio i tai, kas ka kalba, svarbiausia, kad tu vaikelio nori, to ir uztenka. Sveikinimai dar karteli 4u.gif

QUOTE(winona @ 2012 03 06, 11:01)
jus realiai pazistamos? bigsmile.gif


aham mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 06, 11:01)
jus realiai pazistamos? bigsmile.gif

aga, bet mes per pozityvų mąstymą ir susipažinom, ir susidraugavom ir gyvai susitikkom 4u.gif
winona, tave gerai pamenu iš bendravimo čia, o liepsnelės tik slapyvardį pamenu, daugiau nelabai ax.gif nu senatvė, o dar senokai čia kalbėjau, tai iš vis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2012 03 06, 21:37)
aga, bet mes per pozityvų mąstymą ir susipažinom, ir susidraugavom ir gyvai susitikkom  4u.gif
winona, tave gerai pamenu iš bendravimo čia, o liepsnelės tik slapyvardį pamenu, daugiau nelabai  ax.gif nu senatvė, o dar senokai čia kalbėjau, tai iš vis  doh.gif


Nu kur jau senatve... smile.gif ))) doh.gif Tu nueik [[as mane fb sienoj yra, vakar ikeliau ar uzvakar gal, 75 metu moteriske kaip atrodo blink.gif Dar karta isitikinau, kad netgi tai, kaip jauciames ir atrodom, priklauso tik nuo musu paciu thumbup.gif Gera matyti, kad netgi ir tokio amziaus gali jaustis taip gerai ir energingai ir gyventi aktyvu gyvenima. Galiu pasakyti, kad net 100 kartu aktyvesni uz mano blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 03 06, 23:38)
Nu kur jau senatve... smile.gif )))  doh.gif  Tu nueik [[as mane fb sienoj yra, vakar ikeliau ar uzvakar gal, 75 metu moteriske kaip atrodo  blink.gif  Dar karta isitikinau, kad netgi tai, kaip jauciames ir atrodom, priklauso tik nuo musu paciu  thumbup.gif  Gera matyti, kad netgi ir tokio amziaus gali jaustis taip gerai ir energingai ir gyventi aktyvu gyvenima. Galiu pasakyti, kad net 100 kartu aktyvesni uz mano  blush2.gif

parodyk tą nuotrauką smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai vienintelis zmogus, kuris mane tikrai ikvepia wub.gif

Cia!
Atsakyti
swoon.gif
aš kaip tik mamą bandau įtikinti sportuoti, prisižiūrėti mitybą. Būtinai šitą parodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 07, 18:51)
swoon.gif
aš kaip tik mamą bandau įtikinti sportuoti, prisižiūrėti mitybą. Būtinai šitą parodysiu smile.gif


Bet kai pagalvoji... kaip zmogus gali jaustis gerai, jei tik save pakankamai myli ir priziuri, bet deja... dauguma yra tinginiai. o tiek nedaug reikia, kad butum sveikas... sportuoti ir ziureti ka valgai. Bet mes geriau ryjam kas mums atrodo skanu ir sedim uzpakalius padeja...
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 03 07, 23:13)
Bet kai pagalvoji... kaip zmogus gali jaustis gerai, jei tik save pakankamai myli ir priziuri, bet deja... dauguma yra tinginiai. o tiek nedaug reikia, kad butum sveikas... sportuoti ir ziureti ka valgai. Bet mes geriau ryjam kas mums atrodo skanu ir sedim uzpakalius padeja...

na taip, bet tokių kaip ši moteris yra vienetai, sensacijos, dauguma eiliniai paprasti žmogeliai, gyvena kaip gyvenasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2012 03 07, 23:27)
na taip, bet tokių kaip ši moteris yra vienetai, sensacijos, dauguma eiliniai paprasti žmogeliai, gyvena kaip gyvenasi smile.gif


Jei ziurejai video, turejai girdeti, kad ji pradejo taip gyventi budama, jau 54 metu... Iki tol buvo kaip ir dauguma. Tad cia nera kazkoks tai stebuklas, cia tik valios turejimas, uzsispyrimas...
Atsakyti
Laaaaaabas! smile.gif))
as ziuriu anksciau cia rasiau bet taip ir neprisistaciau. As ex materiallove biggrin.gif

man jau visiskai kvepia pavasariu! silteja po truputi, pauksciukai ciulba wub.gif ir is vis net oras man jau pavasariskas, atrodo,kad kvepia juo ax.gif

as biskeli apsiverciau savo gyvenima... einu miegoti 5-6h ryto, atsikeliu 15h doh.gif gal turite kokiu patarimu kaip susitvarkyti save? ir is vis biskeli savim nusivyliau... per dienas galima sakyti nieko neveikiu, nei mokausi nei dirbu.. labai prie to pripratau patinka man ta laisve.. oooo bet taciau, norisi kazka ir naudingo nuveikti bet labai sunku prisiversti,.. is vis saves nelabai suprantu, nebezinau ka megstu veikti ir pan. kaip pajausti kas teiktu malonuma? unsure.gif manau reiks bandyti vel darytis kazkokius sarasus darbu kuriuos reikia nuveikti, nes kitaip sakes...
Atsakyti