Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(Babi* @ 2012 03 04, 09:40)
Aišku reikia, tik vat ar nemeluoji, nes visi man tik žada po kelis kilogramus duoti, ale iki šiol niekas neištesėjo pažadų biggrin.gif


rasyk adresa, tuoj siunciu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 04, 16:30)
o wow kokie zmones!Kaip nuostabu kad tiek merginu vel atsliepe ir raso ir net tokia sena pozityviste islindo,uhu biggrin.gif  drinks_cheers.gif sveikinu su leliuku 4u.gif ir pasistengsim pakelti tas nuotaikas, juk pavasaris uz lango, oras vis geryn, prisimink savo hobi, pomegius, skirk laiko daugiau sau, paskaityk knyga, suvalgyk ka skanaus ir palepink save smile.gif

4u.gif aga, pozityvios mintys kažkur nugrimzdusios, bet pagrindus turiu, knygų suryta tuntas, viska rodos mintinai moku, bet pritaikyt sunkoka, matyt buitis užgujus smile.gif ačiū už sveikinimą 4u.gif iš tikro gyvenime nesitikėjau, kad turėsiu 4 vaikus doh.gif turėjau jau du ir nieko nebeplanavau, bet dabar esu laiminga, kad taip netikėtai dar du atėjo, tiksliau vienas dar tik ateina smile.gif
fainai, kad jau pavasaris ateina, šviesiau ir linksmiau darosi. o šiaip labai norisi ir minčių šviesių, bandysiu semtis iš visų pusių tongue.gif
Atsakyti
pavasarį, atrodo, lengviau pozityviau mąstyti 4u.gif šiluma, spalvos, kvapai nuteikia maloniau. bent jau man - saulė ir geras oras turi didelės įtakos nuotaikai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2012 03 04, 22:02)
4u.gif aga, pozityvios mintys kažkur nugrimzdusios, bet pagrindus turiu, knygų suryta tuntas, viska rodos mintinai moku, bet pritaikyt sunkoka, matyt buitis užgujus smile.gif ačiū už sveikinimą  4u.gif iš tikro gyvenime nesitikėjau, kad turėsiu 4 vaikus  doh.gif turėjau jau du ir nieko nebeplanavau, bet dabar esu laiminga, kad taip netikėtai dar du atėjo, tiksliau vienas dar tik ateina smile.gif
fainai, kad jau pavasaris ateina, šviesiau ir linksmiau darosi. o šiaip labai norisi ir minčių šviesių, bandysiu semtis iš visų pusių  tongue.gif


Kaira, nustebau tokiu budu suzinojusi... bet dideliausi sveikinimai mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(winona @ 2012 03 04, 16:30)
o jooo, as kai prisimenu kaip as zliumbiau biggrin.gif  zlumbiau pasikukciodama ir vis galvojau kaip kvaile galiu taip nemylet saves biggrin.gif tada ir apie donoryste susimasciau pirma karta rimciau..reik vel paziureti!


as tai dabar ziuresiu pagal eile is tavo saraso biggrin.gif sekantis bus "the pursui of happyness". Tikiuosi ten nereikes tiek zliumbti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 03 05, 01:51)

as tai dabar ziuresiu pagal eile is tavo saraso  biggrin.gif  sekantis bus "the pursui of happyness". Tikiuosi ten nereikes tiek zliumbti  biggrin.gif

Šitame irgi yra kur pabliauti biggrin.gif aš jį ir išjungusi buvau, kiek įsiverkiau..
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2012 03 04, 21:02)
4u.gif aga, pozityvios mintys kažkur nugrimzdusios, bet pagrindus turiu, knygų suryta tuntas, viska rodos mintinai moku, bet pritaikyt sunkoka, matyt buitis užgujus smile.gif ačiū už sveikinimą  4u.gif iš tikro gyvenime nesitikėjau, kad turėsiu 4 vaikus  doh.gif turėjau jau du ir nieko nebeplanavau, bet dabar esu laiminga, kad taip netikėtai dar du atėjo, tiksliau vienas dar tik ateina smile.gif
fainai, kad jau pavasaris ateina, šviesiau ir linksmiau darosi. o šiaip labai norisi ir minčių šviesių, bandysiu semtis iš visų pusių  tongue.gif

tai as ne apie pozityvia knyga, tiesiog siaip jei megsti skaityti manau puikus laiko praleidimas ir paprastose knygose kartais randi daugiau nei psichologinese.Pavyzdziui dabar visai man nesiskaito psichologines knygos, nors lentynoj laukia galingas svijaso kurinys "ismintingas pasaulis" doh.gif
o siaip keturi vaikai drinks_cheers.gif nezinau,. as tokia nepaveikta to steoretipinio mastymo apie daugiavaikes seimas, kad jos ar asocialios ar skurstancios, man atrodo kuo daugiau tuo smagiau smile.gif ir asmeniskai pati noreciau 4 vaiku smile.gif

QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 05, 08:29)
Šitame irgi yra kur pabliauti  biggrin.gif  aš jį ir išjungusi buvau, kiek įsiverkiau..

o man tai sunkus jis buvo..tos nuolatines pastangos,a trodo tu pati nuvargus, nusikamavus ir emociskai issekus kaip jie..bet izvelgiama pozityvi puse tikrai smile.gif
Atsakyti
Svijasa buvau pradejusi skaityti, bet tai knyga ne man... Pykau as ant sitos knygos biggrin.gif Nes jei vadovaujantis tuo, kas ten parasyta, tai kaip ir baisoka net kvepuoti... doh.gif

Na o filma tai vistiek bandysiu ziureti... manau, kad turetu vistiek geras buti, kad ir pazliumbti reikes biggrin.gif

Grazi diena siaip, is pacio ryto pasisokau, o d abar su kavike sedziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 03 05, 10:52)
Svijasa buvau pradejusi skaityti, bet tai knyga ne man... Pykau as ant sitos knygos biggrin.gif  Nes jei vadovaujantis tuo, kas ten parasyta, tai kaip ir baisoka net kvepuoti...  doh.gif

Na o filma tai vistiek bandysiu ziureti... manau, kad turetu vistiek geras buti, kad ir pazliumbti reikes  biggrin.gif

Grazi diena siaip, is pacio ryto pasisokau, o d abar su kavike sedziu  biggrin.gif

labai grazi!ir nuotaika iskart kita thumbup.gif butinai paziurek ir jei pati kokiu geru filmu turi/zinai tai pasidalink, nebutina kad ryskus tas pozityvumas butu smile.gif as dar pabandysiu prisiminti smile.gif

p.s. man ir nepatinka ta knyga ;D
Atsakyti
Gal ir nėra susiję su pozityvizmu, bet labai gražus Woddie Allen Midnight in Paris filmas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 05, 16:16)
Gal ir nėra susiję su pozityvizmu, bet labai gražus Woddie Allen Midnight in Paris filmas smile.gif

mačiau, žiūrėjau su draugu smile.gif toks savotiškas filmas, bet kad labai geras būtų nepasakyčiau, tiesa pasakius net nepamenu kaip baigėsi.. doh.gif blush2.gif

taip pat jei dalinamės filmais, galima pagalvoti kokia grožinė literatūra būtų įkvepianti, pavyzdžiui gimtadienio proga vaikinas padovanojo knygą "žinia, kuria praneša vanduo" apie tai kaip skirtingai vanduo kristalizuojasi priklausomai nuo aplinkos, pavyzdžiui kai sakai "meilė" ir pan. gaunasi taisyklingos formos kristalai, o neigiamos energijos paveiktas vanduo neturi gražių kristalų g.gif
apie santykius labai smagi Lavastės knyga "skersgatvis dviems", joje pasakojamos istorijos, kalbinami žymūs žmonės, ypač įdomu aišku vyrų interviu skaityti, bet labiausiai patiko viena jau daug metų kartu pragyvenusi pora, jų interviu, o ypač vyro- fantastiškas!baltas pavydas ima ir įkvepia savotiškai. smile.gif
"ne taip jau jam ir patinki" psichologine, bet visai kitokia, greit ateina suvokimas, kai laužai galva tai cia patinki jam ar ne? g.gif biggrin.gif
ir siaip mm ziauroka, bet labai gyvenimiska, nes taip nutike is tiesu ir pati moteris parase sia knyga "dykumu gele".Kai perskaitai pamatai kiek neteisybės gyvenime, kiek reikia kovoti, stengtis, kartais plaukti pasroviui..bet viskas baigiasi gerai!aisku su isimtimis, bet toks jau tas gyvenimas.
taip pat miela paskaityti ir paprastų tiesų pasisemti iš "mažojo princo" bei "pukuotuko pasaulis" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 05, 18:48)
mačiau, žiūrėjau su draugu smile.gif toks savotiškas filmas, bet kad labai geras būtų nepasakyčiau, tiesa pasakius net nepamenu kaip baigėsi.. doh.gif  blush2.gif

taip pat jei dalinamės filmais, galima pagalvoti kokia grožinė literatūra būtų įkvepianti, pavyzdžiui gimtadienio proga vaikinas padovanojo knygą "žinia, kuria praneša vanduo" apie tai kaip skirtingai vanduo kristalizuojasi priklausomai nuo aplinkos, pavyzdžiui kai sakai "meilė" ir pan. gaunasi taisyklingos formos kristalai, o neigiamos energijos paveiktas vanduo neturi gražių kristalų g.gif
apie santykius labai smagi Lavastės knyga "skersgatvis dviems", joje pasakojamos istorijos, kalbinami žymūs žmonės, ypač įdomu aišku vyrų interviu skaityti, bet labiausiai patiko viena jau daug metų kartu pragyvenusi pora, jų interviu, o ypač vyro- fantastiškas!baltas pavydas ima ir įkvepia savotiškai. smile.gif
"ne taip jau jam ir patinki" psichologine, bet visai kitokia, greit ateina suvokimas, kai laužai galva tai cia patinki jam ar ne? g.gif  biggrin.gif
ir siaip mm ziauroka, bet labai gyvenimiska, nes taip nutike is tiesu ir pati moteris parase sia knyga "dykumu gele".Kai perskaitai pamatai kiek neteisybės gyvenime, kiek reikia kovoti, stengtis, kartais plaukti pasroviui..bet viskas baigiasi gerai!aisku su isimtimis, bet toks jau tas gyvenimas.
taip pat miela paskaityti ir paprastų tiesų pasisemti iš "mažojo princo" bei  "pukuotuko pasaulis" smile.gif

Šis filmas ne vieną apdovanojimą laimėjo, kaip "originaliausias scenarijus" smile.gif man patiko mintis. Baigėsi jis taip: Išsiskyrė su savo mergina ir išėjo pasivaikščioti po lietų Paryžiuje su sendaikčių pardavėja, kuriai taipogi Paryžius gražiausias lyjant.


"Mikės Pūkuotuko" mintys taip praskaidrina dieną wub.gif Mylimiausia frazė, tinkanti ir šiam forumui:
“What day is it,?" asked Pooh.
"It's today," squeaked Piglet.
"My favorite day," said Pooh.”

wub.gif

Jungiuosi žiūrėti "Atsargiai, durys užsidaro" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 05 kovo 2012 - 21:46
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 03 05, 01:51)
Kaira, nustebau tokiu budu suzinojusi... bet dideliausi sveikinimai  mirksiukas.gif  4u.gif

tik dabar matyt supratau kas tu tongue.gif kažkada pasikeitei vardą, o naujo ir neįsiminiau mirksiukas.gif o aš tau rimtai nesakiau, kad laukiuosi? nors gali būti, nes žinok labai nedaug kam esu pasakiusi, darbe niekas dar nežino, nors va po mėnesio jau antras dekretas. giminės beveik jokie nežino. bijau nesupratimo, pasmerkimo, klausimų ir t.t. va būtent, kad galvojimas vos ne, kad asociali, neprotinga ir pn. bet aš nesigailiu, čia planuotas vaikas, norėjau ir viskas, o kas bus toliau užmerkiu akis, bet tikiuosi išgyvensim tongue.gif
kaip tu laikais?

o man visai patiko išmintingas pasaulis, tik aš labai atsirankiojau kas man tinka, o kas nelabai, bet superinių minčių aš ten radau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaira: 05 kovo 2012 - 22:29