Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(winona @ 2012 03 02, 23:09)
as meciau si smagu uzsiemima 4u.gif labai nukrito svoris ir nebenorejau rizikuoti juoba labai nepatiko ka matau veidrodyje, isivaizduok mano ugis kazkut 178 cm, o sveriau 49kg lyg doh.gif bet vis dar negeriu burbuliuku, daug maziau alkoholio, tik kad va daug miltinio maisto valgau, nes kur atlieku praktika nera mikrobangu krosneles verysad.gif o vaziuot i valgyklele ir brangoka ir tingiu biggrin.gif
as tai ziauriai laukiu pavasario! ziuriuos derinukus drabuziu visokius ir laukiu kada galesiu issmukt is zieminio palto,kuria diena jau atrodo net uzuodziau ta pavasari biggrin.gif
o tu mokykis mokykis! biggrin.gif baigiamieji siemet?

Aš sau sakiau, kad vasarą bandysiu grįžti prie sveikos mitybos, nes turėtų būti lengviau ax.gif O ar grįžo tau svoris paskui? Aš pagaliau priaugau 1 kg (dabar sveriu 43kg, o ūgis 166cm) bigsmile.gif

Aš jau keliskart užuodžiau pavasarį, o šiandien dar diena labai labai graži pas mus, kieme jau sniego mažai, ryte paukščiai čiulbėjo. Žodžiu, tikras pavasaris wub.gif

Reikės jaučiu vėl dienotvarkę darytis, tada bent laiko viskam užtekdavo ax.gif Jo, laukia valstybiniai brandos egzaminai biggrin.gif

QUOTE(susidomejus @ 2012 03 02, 23:50)
o aš mokausi prancūzų ir svajoju vasara nuvažiuot i Prancūziją. Tikiuosi, išsipildys tai wub.gif

O, Prancūzija, o tiksliau Paryžius wub.gif Norėčiau aš dar kartą ten nuvykti. Po kelionės lauksim nuotraukų bigsmile.gif

QUOTE(@Deborah@ @ 2012 03 03, 01:46)
Babi, jau nebedaug liko,  viskas bus ok  mirksiukas.gif  Beje skaiciau ta knyga "Kodel vyrai myli kales".Mano nuomone, ten truputi per daug to zaidimo... Gyvenime graziu santykiu taip nesukursi... Yra ten neblogu patarimu del to, kaip neleisti tavimi naudotis, bet tas nepasiekiamosios zaidimas per kvailas... Tinka nebent tiems, kas nori zaisti kate ir pele, bet galu gale nusibosta zaisti ir kiekvienas pasuka sava kryptimi kas sau... Cia mano tokia nuomone. Del filmu tai neteko jokiu pozityviu geru uzmatyti. Turiu ir as vilties, kad gal kas koki pasiulys rolleyes.gif

Kolkas per daug nestresuoju dėl tų egzaminų, nesijaučia dar, kad paskutiniai metai, bet kažin kaip bus prieš pat juos biggrin.gif

drinks_cheers.gif Kai kurios vietos ten gal ir kiek perspaustos, bet kaip ir iš kiekvienos knygos, kiekvienas pasiima tai, kas jam atrodo geriausia smile.gif

Kažin kaip Amberi sekasi mokslai rolleyes.gif
Atsakyti
Apskritai labai sunku prisiminti ką mačiau paskutiniu metu.Iš senesnių tai:
seven pounds
the pusuit of happiness
atsargiai, durys uzsidaro
Dešimties colių didvyris

paskutinio nemacius bet va paguglinau ir sakau reikes atsisiusti smile.gif

Deborah> zinau kad labiausiai reikia jam pasistengti, ir manau jis nori. Bet noreciau padeti, pagreitinti ta procesa, o juolab net nezinau ne vieno pavyzdzio kaip is pavydaus zmogus pavirto nepavydziu unsure.gif as toks zmogus, kad galiu is nieko iskelti didziausia pavydo scena, bet kita vertus galiu ir ramiai toleruoti, tai labai priklauso nuo kito zmogaus kaip jis reaguos.Mano draugas pavydejo ir as is paskos, o dabar jau sakau, pala, manes tai netenkina, o jis jau sivaziaves i ta role nuo pradziu unsure.gif taip ir noris ilysti i jo vidu ir pamatyt ka reik padaryt kad pasitikėtu labiau blush2.gif

Babi>> o gal zinai kur nori ateity mokintis? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winona: 03 kovo 2012 - 11:32
Winona, manau jums tiesiog reikia laiko ir tiek. Viskas issispres su laiku, nes butent laiko ir reikia... Neskubink per smarkiai ivykiu, nes niekas per nakti nepasikeicia, o jei ir buna tokiu, tai jie greitai paslysta ir net dar skaudziau. Tad geriau is leto, bet uztikrintai mirksiukas.gif

Grazios pavasario dieneles visoms 4u.gif

Dekui uz filmus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 03 03, 12:31)
Apskritai labai sunku prisiminti ką mačiau paskutiniu metu.Iš senesnių tai:
seven pounds
the pusuit of happiness
atsargiai, durys uzsidaro
Dešimties colių didvyris

paskutinio nemacius bet va paguglinau ir sakau reikes atsisiusti smile.gif

Babi>> o gal zinai kur nori ateity mokintis? smile.gif

O, labai ačiū už filmus, esu tik vieną ar du mačius, reikės likusius peržiūrėt 4u.gif

Kaip bebūtų keista, bet įtariu atradus tą ilgai ieškotą specialybę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 01 16, 12:52)
Sveikos!
Galvoju gal parasom po bent keleta tikslu, kuriuos ketiname pasiekti siais metais ir kaip tai ruosiames padaryti? Butu smagu ir galetumem viena kitai padet ir palaikyti smile.gif

As pradesiu smile.gif Mano pagrindinis tikslas siais metais yra megstamas darbas ir tam tikro dydzio atlygiimas.
Kazkaip laaabai man su juo sunkiai sekasi.. Zinau,kad tam kad ji pasiekciau reikia ta viduj jausti, bet tik kai pradedu galvoti apie darba i galva pradeda listi mintys,kad nepavyks,kad bus sunku ir t.t. ziauriai sunku patiket sad.gif ir dar baisiai sunku susivokti ko is tiesu noriu ir kas teiktu man didziausia malonuma.  gal turite kokiu patarimu?

gal kokia afirmacija zinote kuri mane nukreiptu reikiama linkme?  rolleyes.gif


Sveikos smile.gif

Mano pagrindinis siu metu tikslas - atidaryti savo pirmaja kavinuke Vilniuje. Jau viska esu susiorganizavus: ir finansavima ir darbuotojus, bet...... greit bus keturi menesiai kaip nepavyksta rasti tinkamu patalpu nuomai sad.gif Apima kartais panika del to, bet stengiuosi nuvyti ja salin, susiimti ir atkakliai ieskoti toliau. Juk Biblijoj parasyta: belskis ir tau bus atidaryta. Vat as ir nenustoju belstis.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 03, 09:22)
O ar grįžo tau svoris paskui?
O, Prancūzija, o tiksliau Paryžius wub.gif Norėčiau aš dar kartą ten nuvykti. Po kelionės lauksim nuotraukų bigsmile.gif


o as amzinai kariauju su savo lasiniais, va ir dabar reik numest nors 5 kg. Babi, gal tau reikia? Permesciau lotuliukas.gif Abi butume laimingos 4u.gif Nuotraukas butinai parodysiu thumbup.gif

QUOTE(Viskas gerai @ 2012 03 03, 16:48)
Sveikos smile.gif

Mano pagrindinis siu metu tikslas - atidaryti savo pirmaja kavinuke Vilniuje. Jau viska esu susiorganizavus: ir finansavima ir darbuotojus, bet...... greit bus keturi menesiai kaip nepavyksta rasti tinkamu patalpu nuomai sad.gif Apima kartais panika del to, bet stengiuosi nuvyti ja salin, susiimti ir atkakliai ieskoti toliau. Juk Biblijoj parasyta: belskis ir tau bus atidaryta. Vat as ir nenustoju belstis.

sekmes, sekmes, mieloji!!! 4u.gif Tikrai rasi. As irgi ieskojau patalpu, ieskojau ieskojau, paskui pasikeite mano norai, tada atsirado tu patalpu kiek nori, bet nereikejo, paskui vel domejausi, vel uzmetu aki kas ka siulo, bet nieko dabar nesiulo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 03 kovo 2012 - 18:54
sveikos 4u.gif
kaip gyvenat? labai pasiilgau pozityvių minčių, pozityvaus gyvenimo būdo, tikėjimo, džiaugsmo, lengvumo. nelabai gal kas mane ir prisimena, kažkada nemažai kalbėdavau šioje temoje ir kertelė sielai, kai dar ten vykdavo pokalbiai. pasiilgau Takelio, bet žiūriu ji apskritai beveik nebesijungia prie SM. gaila, kad tema apmirusi, norėčiau semtis gražių minčių 4u.gif nes jaučiu duoti kol kas nelabai turiu ką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2012 03 03, 21:03)
sveikos  4u.gif
kaip gyvenat? labai pasiilgau pozityvių minčių, pozityvaus gyvenimo būdo, tikėjimo, džiaugsmo, lengvumo. nelabai gal kas mane ir prisimena, kažkada nemažai kalbėdavau šioje temoje ir kertelė sielai, kai dar ten vykdavo pokalbiai. pasiilgau Takelio, bet žiūriu ji apskritai beveik nebesijungia prie SM. gaila, kad tema apmirusi, norėčiau semtis gražių minčių  4u.gif nes jaučiu duoti kol kas nelabai turiu ką  rolleyes.gif


Brangioji, o kas cia per liniuote pas tave apacioje kybo???? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, vis paskaitau, bet neturiu ką gražaus parašyti 4u.gif
Šiandien tvarkiausi stalčių ir radau sąsiuvinį, pavadinimu SVAJONĖ. Ir jame aprašytus savo ateities planus labai smulkiai. Turiu verslo idėją giliai užantyje - tai va tos idėjos smulkiausi aspektai aprašyti, kaip kas kur kada ir kaip. Pati nustebau net radusi, nors tie planai sukurti lygiai prieš du metus. Bet kas labiausiai nustebino, kad vieno grafoje buvo aprašyti žingsneliai, ko man reikėtų dar pasiekti, ką nuveikti ir ką išmokti, kad galėčiau savo versliuką pradėti - ir visus tuos žingsnelius jau įgyvendinau smile.gif Net buvau nurodžiusi konkrečią firmą, kurioje norėčiau padirbti, kad įgyčiau patirties ir žinių - joje ir dirbu ir užimu aukštas pareigas. Maloniai nustebau ir panorau vėl papildyti šį sąsuvinuką blush2.gif

Ačiū už filmus - du nematyti, reiks peržvelgti smile.gif

Pati esu apsivertusi darbais - rašau bakalaurą, darbe vis daugiau atsakomybių gaunu, laisvalaikio lieka vis mažiau, pozityvių minčių irgi. Tačiau prioritetas bakalauras šiuo metu smile.gif Buvau pas būrėją ir ji užsiminė, kad šie metai mokslams nepalankūs. Tačiau didelio užsispyrimo dėka galiu susitvarkyti. Tai tas užsispyrimas tą pačią akimirką atsirado smile.gif parlėkusi sėdau skaityti, rašyti, nagrinėtis. Gėda, bet tik nesenai ir prisėdau verysad.gif Teks greit suktis, bet privalau parašyti.

Sėkmės mergaitėms, kurios mokosi thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 03 03, 19:54)
o as amzinai kariauju su savo lasiniais, va ir dabar reik numest nors 5 kg. Babi, gal tau reikia? Permesciau  lotuliukas.gif Abi butume laimingos  4u.gif Nuotraukas butinai

Aišku reikia, tik vat ar nemeluoji, nes visi man tik žada po kelis kilogramus duoti, ale iki šiol niekas neištesėjo pažadų biggrin.gif

QUOTE(Petitgrain @ 2012 03 04, 01:54)
Sveikos, vis paskaitau, bet neturiu ką gražaus parašyti 4u.gif
Šiandien tvarkiausi stalčių ir radau sąsiuvinį, pavadinimu SVAJONĖ. Ir jame aprašytus savo ateities planus labai smulkiai. Turiu verslo idėją giliai užantyje - tai va tos idėjos smulkiausi aspektai aprašyti, kaip kas kur kada ir kaip. Pati nustebau net radusi, nors tie planai sukurti lygiai prieš du metus. Bet kas labiausiai nustebino, kad vieno grafoje buvo aprašyti žingsneliai, ko man reikėtų dar pasiekti, ką nuveikti ir ką išmokti, kad galėčiau savo versliuką pradėti - ir visus tuos žingsnelius jau įgyvendinau smile.gif Net buvau nurodžiusi konkrečią firmą, kurioje norėčiau padirbti, kad įgyčiau patirties ir žinių - joje ir dirbu ir užimu aukštas pareigas. Maloniai nustebau ir panorau vėl papildyti šį sąsuvinuką blush2.gif

Oho, kaip faina dėl tų išsipildymų bigsmile.gif Net ir aš panorau pasidaryti kažką panašaus smile.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios,

perziuejau vakar "Seven pounds", na ir prisiblioviau biggrin.gif pozityvus filmas biggrin.gif Bet tikrai patiko labai... ir siaip Will Smith man kaip aktorius patinka.

As tai turiu uzsirasiusi plana, tik nenustaciau datu, nes girdejau, kad is tikro nera gerai, reikia laukti, kol viskas susidelios i savo vietas kada tam geriausias laikas, o ne tada, kada mums atrodo, kad jis geras.
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2012 03 03, 20:03)


o wow kokie zmones!Kaip nuostabu kad tiek merginu vel atsliepe ir raso ir net tokia sena pozityviste islindo,uhu biggrin.gif drinks_cheers.gif sveikinu su leliuku 4u.gif ir pasistengsim pakelti tas nuotaikas, juk pavasaris uz lango, oras vis geryn, prisimink savo hobi, pomegius, skirk laiko daugiau sau, paskaityk knyga, suvalgyk ka skanaus ir palepink save smile.gif
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 03 04, 13:11)
Sveikos mielosios,

perziuejau vakar "Seven pounds", na ir prisiblioviau  biggrin.gif 

o jooo, as kai prisimenu kaip as zliumbiau biggrin.gif zlumbiau pasikukciodama ir vis galvojau kaip kvaile galiu taip nemylet saves biggrin.gif tada ir apie donoryste susimasciau pirma karta rimciau..reik vel paziureti!
Atsakyti