Įkraunama...
Įkraunama...

Widnes pleputės

QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 05, 12:44)
Labas rytas  4u.gif Nekenciu sito oro, visa savaite pila kaip is kibiro ledais. Siandien reikejo vaikus iki mokyklos pavezet, pyle ledukais  doh.gif

Paprasyk, gal gausi atostogas nuo maisto gaminimo visam laikui  biggrin.gif As laukiu kol MB nusibos, o kol nusibos tegul gamina  rolleyes.gif

Kadangi MB ne lietuvis, tai jam nieko nereikia pamirst  ax.gif As jam sakau, kad jis kartais yra pasibaisetinas ir vakar apskundziau ji mamai  biggrin.gif , smagiai pasijuokeme  smile.gif

Siunciau per sita firma, paeme diena is Lietuvos ir cia pristate ryte, jei mazas siuntinukas, geriau siusciau pastu, nei per vezejus  ax.gif As su sitais vezejais viska suderinau per skype  smile.gif tai galima pasiteirauti apie tas nemalonias staigmenas  mirksiukas.gif

Skaudi tema Kaledos, as pirma karta svesiu svetimoj salyje, o ne pas mama, o siandien dar mane pasieke labai blogos naujienos is LT, dar labiau noriu Kaledu pas mama  verysad.gif  verysad.gif

Liudna del liudnu ziniu, ir labai gaila kad negali aplankyti artimuju, bet yra kaip yra..

Kad TB ne lietuvis jau buvau supratus smile.gif, norejau pasakyt kad cia mums turetu but pavyzdys pamirst nuolankuma.

Nemanau kad pavyktu gaut atostogas nuo virtuves, ir gal geriau jau as gaminsiu, nei tvarkysiu po MB gamybos.

Aciu uz nuoroda, reiks pasitikslint detales.

Reikia vaziuot apsipirkt, bet kazkaip dingsta ikvepimas paziurejus per langa, tai saule sviecia tai ledais pila, tai tik ir norisi namie siltai sedet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 12 05, 16:27)
Liudna del liudnu ziniu, ir labai gaila kad negali aplankyti artimuju, bet yra kaip yra..

Kad TB ne lietuvis jau buvau supratus smile.gif, norejau pasakyt kad cia mums turetu but pavyzdys pamirst nuolankuma.

Nemanau kad pavyktu gaut atostogas nuo virtuves, ir gal geriau jau as gaminsiu, nei tvarkysiu po MB gamybos.

Aciu uz nuoroda, reiks pasitikslint detales.

Reikia vaziuot apsipirkt, bet kazkaip dingsta ikvepimas paziurejus per langa, tai saule sviecia tai ledais pila, tai tik ir norisi namie siltai sedet smile.gif

Labas, pagaliau sviesu lauke smile.gif Ir nelyja, stebuklas biggrin.gif

Del svenciu, mes buvom sutare, kad svesim cia, o ir vaikai nori svesti cia, tai po naujuju skrisim namiskius aplankyti, arba namiskiai mus aplankys dar nesusitarem smile.gif

MB irgi nemegejas indus plaut, sumeta i kriaukle kalna, kartais isplauna, kartais ne rolleyes.gif

Gal jau susisiekei su vezejais?

Vakar ir mes nepasiekem parduotuves, tai siandien pusrycius teko inprovizuot is to kas dar like saldytuve ax.gif

Goba, tau vakar gi savaitgalis prasidejo smile.gif Ka idomaus nuveiket smile.gif MB sake, kad Liverpulyje didziule Kaledine muge yra, sake kazkas panasaus i Vilniaus kaledini miesteli, kur buna prie Katedros.
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 06, 11:40)
Labas, pagaliau sviesu lauke  smile.gif Ir nelyja, stebuklas  biggrin.gif

Del svenciu, mes buvom sutare, kad svesim cia, o ir vaikai nori svesti cia, tai po naujuju skrisim namiskius aplankyti, arba namiskiai mus aplankys dar nesusitarem  smile.gif

MB irgi nemegejas indus plaut, sumeta i kriaukle kalna, kartais isplauna, kartais ne  rolleyes.gif

Gal jau susisiekei su vezejais?

Vakar ir mes nepasiekem parduotuves, tai siandien pusrycius teko inprovizuot is to kas dar like saldytuve  ax.gif

Goba, tau vakar gi savaitgalis prasidejo  smile.gif Ka idomaus nuveiket  smile.gif MB sake, kad Liverpulyje didziule Kaledine muge yra, sake kazkas panasaus i Vilniaus kaledini miesteli, kur buna prie Katedros.

Siandien grazesne diena, bet kaip salta. Vakar visa diena namie prabuvom, nes neimanoma buvo nosies i lauka iskist, o siandien tik apsipirkt butiniausiu dalyku, niekur daugiau nenorejau per toki salti, tai iseigines nekokios.

Vezeju adresiuka issisaugojau, bet dar nesusisiekiau blush2.gif

Tai dvigubos sventes bus, viena karta cia, po to kai su artimaisiais susitiksit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 12 06, 17:07)
Siandien grazesne diena, bet kaip salta. Vakar visa diena namie prabuvom, nes neimanoma buvo nosies i lauka iskist, o siandien tik apsipirkt butiniausiu dalyku, niekur daugiau nenorejau per toki salti, tai iseigines nekokios.

Vezeju adresiuka issisaugojau, bet dar nesusisiekiau blush2.gif

Tai dvigubos sventes bus, viena karta cia, po to kai su artimaisiais susitiksit smile.gif

Siandien vaziavom i parduotuve apie 17 val., bet buvo tikrai silta lauke rolleyes.gif

Siandien buvom susitare, kad as virsiu plova, nusipirkom produktus, kalna saldumynu, taip ir neteko man gamint to plovo, MB paruose kinietiskas lazeles ir indisko curry, rytoj plovo irgi nenusimato, nes jau uzmarinuota mesa unsure.gif

Dar neturiu Kaledoms dovanu, nesugalvoju ka padovanoti MB doh.gif Kaip ruosiates svesti Kaledas? Ar ruosi Kucias?
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 06, 21:24)
Siandien vaziavom i parduotuve apie 17 val., bet buvo tikrai silta lauke  rolleyes.gif

Siandien buvom susitare, kad as virsiu plova, nusipirkom produktus, kalna saldumynu, taip ir neteko man gamint to plovo, MB paruose kinietiskas lazeles ir indisko curry, rytoj plovo irgi nenusimato, nes jau uzmarinuota mesa  unsure.gif

Dar neturiu Kaledoms dovanu, nesugalvoju ka padovanoti MB  doh.gif  Kaip ruosiates svesti Kaledas? Ar ruosi Kucias?

Labas vejuotas rytas,kartais kai palyginam orus, tai atrodo skirtinguose zemynuose gyvenam biggrin.gif

Na tikrai baltai baltai pavydziu TB pomegio gamint, maniskis irgi seniau gamindavo, ir sakyciau labai neblogai, o dabar aptingo, sako as jau viska pamirsau jau nemoku smile.gif
O tau turbut nelikimas siuose krastuose gamint biggrin.gif

Man turbut Grincas Kaledas pavoge, nieko neplanuoju, dovanu neturiu, tik Kaledini pyraga jau nusipirkau, nes stovedamas vis skanesnis darosi, na gal dar ateis ikvepimas.
Kucios pas mus turbut bus tik simbolines, nes MB tik pusiau lietuvis, ji augino mociutes ruses, tai jam kazkaip Kuciu vakariene nera svarbi, o ir pasninko patiekalai nelabai suprantami, na bet ka nors priderinsiu smile.gif O kaip pas jus su Kuciom bus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goba: 07 gruodžio 2011 - 11:48
QUOTE(Goba @ 2011 12 07, 11:47)
Labas vejuotas rytas,kartais kai palyginam orus, tai atrodo skirtinguose zemynuose gyvenam biggrin.gif

Na tikrai baltai baltai pavydziu TB pomegio gamint, maniskis irgi seniau gamindavo, ir sakyciau labai neblogai, o dabar aptingo, sako as jau viska pamirsau jau nemoku smile.gif
O tau turbut nelikimas siuose krastuose gamint biggrin.gif

Man turbut Grincas Kaledas pavoge, nieko neplanuoju, dovanu neturiu, tik Kaledini pyraga jau nusipirkau, nes stovedamas vis skanesnis darosi, na gal dar ateis ikvepimas.
Kucios pas mus turbut bus tik simbolines, nes MB tik pusiau lietuvis, ji augino mociutes ruses, tai jam kazkaip Kuciu vakariene nera svarbi, o ir pasninko patiekalai nelabai suprantami, na bet ka nors priderinsiu smile.gif O kaip pas jus su Kuciom bus?

Labas labai labai vejuotas rytas biggrin.gif Jau ir lyti pradejo rolleyes.gif bet tai vadinasi normalus oras, nieko naujo ir neiprasto biggrin.gif

As tai nepavadinciau to gamyba, parsiveza kalna skarbonkyciu ir paketeliu i orkaite pasauna, siandien bus troskinys, tai jau bus kazkas panasaus i gaminima biggrin.gif Vakar kaledinis vaisiu pudingas desertui buvo, tai sunus suvalge tik plakta grietinele nuo pudingo, man tai tas pudingas irgi susizavejimo nekelia, nors oi kaip gyre MB koks jis cia skanus ir koks geris, metus brandintas biggrin.gif

Man tai Kaledu dvasia kazkas irgi pavoge, MB klausia, ar tu galvoji jau apie Kaledas, sakau, ne cool.gif Sako, tu rimtai? Sakau- taip biggrin.gif Sako, o suknele tu jau susiradai? Sakau, ne schmoll.gif eisiu su dzinsais rolleyes.gif Sako, tada as isrinksiu ir nupirksiu, sakau nesirengisu tavo isrinktos sukneles schmoll.gif Sako, kodel? Sakau todel, kad tokiu trumpu nenesioju rolleyes.gif Matau, kad pyksta, o as jam sakau, zinojai kokia as ragana, dabar kankinkis lotuliukas.gif

Apie pasninka tai as pati visai pamirsau blush2.gif O Kuciu irgi turbut neruosiu. Arba kazka simboliskai tik. Dabar berasant mintis kilo, kad gal aguonpienio kokio paruosiu, dar mama ruosdavo tokius mielinius pyragaicius su obuoliais, tai bus gal daugiau saldus tas musu Kuciu stalas ax.gif Jei darysiu aisku ka nors... Nera noro tiesiog kazka daryt ir stengtis, nes tu patiekalu niekas nevalgo pas mus tradiciniu, nei MB, nei vaikai unsure.gif O ka tu zadi Kuciom daryti, gal man minciu kokiu kils smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 07, 10:43)
Labas labai labai vejuotas rytas  biggrin.gif Jau ir lyti pradejo rolleyes.gif bet tai vadinasi normalus oras, nieko naujo ir neiprasto  biggrin.gif

As tai nepavadinciau to gamyba, parsiveza kalna skarbonkyciu ir paketeliu i orkaite pasauna, siandien bus troskinys, tai jau bus kazkas panasaus i gaminima  biggrin.gif Vakar kaledinis vaisiu pudingas desertui buvo, tai sunus suvalge tik plakta grietinele nuo pudingo, man tai tas pudingas irgi susizavejimo nekelia, nors oi kaip gyre MB koks jis cia skanus ir koks geris, metus brandintas  biggrin.gif

Man tai Kaledu dvasia kazkas irgi pavoge, MB klausia, ar tu galvoji jau apie Kaledas, sakau, ne  cool.gif Sako, tu rimtai? Sakau- taip  biggrin.gif Sako, o suknele tu jau susiradai? Sakau, ne  schmoll.gif eisiu su dzinsais  rolleyes.gif Sako, tada as isrinksiu ir nupirksiu, sakau nesirengisu tavo isrinktos sukneles  schmoll.gif Sako, kodel? Sakau todel, kad tokiu trumpu nenesioju  rolleyes.gif Matau, kad pyksta, o as jam sakau, zinojai kokia as ragana, dabar kankinkis  lotuliukas.gif

Apie pasninka tai as pati visai pamirsau  blush2.gif O Kuciu irgi turbut neruosiu. Arba kazka simboliskai tik. Dabar berasant mintis kilo, kad gal aguonpienio kokio paruosiu, dar mama ruosdavo tokius mielinius pyragaicius su obuoliais, tai bus gal daugiau saldus tas musu Kuciu stalas  ax.gif  Jei darysiu aisku ka nors... Nera noro tiesiog kazka daryt ir stengtis, nes tu patiekalu niekas nevalgo pas mus tradiciniu, nei MB, nei vaikai  unsure.gif  O ka tu zadi Kuciom daryti, gal man minciu kokiu kils  smile.gif

Matai , su tradiciniais skanestais labai slidus reikalas, ka nuo vaikystes valgom tai ir skanu, ar bent skoniai iprasti turi but, kad skanu butu. Drauge irgi pasakojo apie sveicaru Kaledini vysnini pyraga, nu sako eilinis trupininis pyragas, visai nesuzavejo, o sveicarai alpsta kaip sakanu. Tai manau su visu saliu tradiciniais patiekalais panasiai gaunas. Man idomu kuris tas pudingas tikrasis,nes ju tiek daug dabar parduotuvese pries sventes, noriu paragaut ir nenoriu susigadint ispudzio, o po malt loafo atsargiau emiau ziuret i desertus biggrin.gif

Kucioms galvoju ryziu misraines su rukyta arba kepta zuvim,(tik reikes pirma paragaut kokia cia rukyta zuvis, dar neragavau), arba su tunu kokia misraine, butinai keptos zuvies, lietuviskai silkes nedarysiu, ka nors Lidle nupirksiu, man labai skani silkes file padaze, tradiciskai baltos misraines(vyras butu baisiai nelaimingas be jos), gal rasiu kur pirkt kuciuku.Aguonu pieno mano vyrs nevalgo, tai kisielius bus prie kuciuku. Tai tokios tos mano Kucios bus, stipriai adaptuotos smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 12 07, 13:37)
Matai , su tradiciniais skanestais labai slidus reikalas, ka nuo vaikystes valgom tai ir skanu, ar bent skoniai iprasti turi but, kad skanu butu. Drauge irgi pasakojo apie sveicaru Kaledini vysnini pyraga, nu sako eilinis trupininis pyragas, visai nesuzavejo, o sveicarai alpsta kaip sakanu. Tai manau su visu saliu tradiciniais patiekalais panasiai gaunas. Man idomu kuris tas pudingas tikrasis,nes ju tiek daug dabar parduotuvese pries sventes, noriu paragaut ir nenoriu susigadint ispudzio, o po malt loafo atsargiau emiau ziuret i desertus biggrin.gif

Kucioms galvoju ryziu misraines su rukyta arba kepta zuvim,(tik reikes pirma paragaut kokia cia rukyta zuvis, dar neragavau), arba su tunu kokia misraine, butinai keptos zuvies, lietuviskai silkes nedarysiu, ka nors Lidle nupirksiu, man labai skani silkes file padaze, tradiciskai baltos misraines(vyras butu baisiai nelaimingas be jos), gal rasiu kur pirkt kuciuku.Aguonu pieno mano vyrs nevalgo, tai kisielius bus prie kuciuku. Tai tokios tos mano Kucios bus, stipriai adaptuotos smile.gif

oho, sakyciau gerokai jau modifikuotos Kucios biggrin.gif Viskas su majonezu biggrin.gif O kepti kuciuku nenori? As gal kepsiu, bet labai labai nedaug. MB balta misraine neskanu schmoll.gif Man siaip sau, sunus dievina smile.gif Valgiau tokia geltona zuvi is Asdos, kaip MB ja paruose as nemaciau, turbut kepe, bet buvo skanu ir labai panasu i rukyta zuvi, man patiko, tai salotoms turetu tikrai tikti, ji vakume supakuota, gera ideja zuvies salotos, Kaledoms as nieko negaminsiu. Kalakutas pas MB mama, o paskui pas vienus draugus, pas kitus, pas trecius, dar i restorana viena kuria diena eisim pasedet su seima ramiai, tai gaminimas atkrinta.

O valgem sita pudinga tai tikrai norisi ledu ar plaktos grietineles prie jo unsure.gif Skonis toks intensyvus pakankamai

Goba noriu paklausti, uzsisakiau dvi korteles, is vadafone ir is O2, kuri geresne yra skambinti i Lietuva gal zinai?
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 07, 12:33)
oho, sakyciau gerokai jau modifikuotos Kucios  biggrin.gif Viskas su majonezu  biggrin.gif O kepti kuciuku nenori? As gal kepsiu, bet labai labai nedaug. MB balta misraine neskanu  schmoll.gif Man siaip sau, sunus dievina  smile.gif Valgiau tokia geltona zuvi is Asdos, kaip MB ja paruose as nemaciau, turbut kepe, bet buvo skanu ir labai panasu i rukyta zuvi, man patiko, tai salotoms turetu tikrai tikti, ji vakume supakuota, gera ideja zuvies salotos, Kaledoms as nieko negaminsiu. Kalakutas pas MB mama, o paskui pas vienus draugus, pas kitus, pas trecius, dar i restorana viena kuria diena eisim pasedet su seima ramiai, tai gaminimas atkrinta.

O valgem sita pudinga tai tikrai norisi ledu ar plaktos grietineles prie jo  unsure.gif Skonis toks intensyvus pakankamai

Goba noriu paklausti, uzsisakiau dvi korteles, is vadafone ir is O2, kuri geresne yra skambinti i Lietuva gal zinai?

Tai kaip ir minejau, MB pasninko valgiu nepripazysta, tai jau bus gerai, kad nors be mesos biggrin.gif maciau as ta geltona zuvi, galvodavau kad ten tokia rusis, o po to pasiziurejau kad ji parukyta, reiks pabandyt.

Aciu uz pudingo nuorodele, reiks ragaut smile.gif

Del korteliu. O2 papildzius £10 bent jau seniau duodavo ar valanda ar 100 minuciu nemokamai i Lietuva, bet kiek pamanu, tai lyg turedavo but kortele O2 international ar kazkas panasaus. Vodafono nezinau. o Lebara bent jau vasara buvo i Lietuvos laidinius 1p minute, gal dabar kas keitesi.

Susiradau O2 pakuote, bet niekur nematau kad International, tai gal kazka maisau.
Bet raso Welcome to the Your Country sim, tai gal ir skirtingos buna..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goba: 07 gruodžio 2011 - 15:51
QUOTE(Goba @ 2011 12 07, 15:42)
Tai kaip ir minejau, MB pasninko valgiu nepripazysta, tai jau bus gerai, kad nors be mesos biggrin.gif maciau as ta geltona zuvi, galvodavau kad ten tokia rusis, o po to pasiziurejau kad ji parukyta, reiks pabandyt.

Aciu uz pudingo nuorodele, reiks ragaut smile.gif

Del korteliu. O2 papildzius £10 bent jau seniau duodavo ar valanda ar 100 minuciu nemokamai i Lietuva, bet kiek pamanu, tai lyg turedavo but kortele O2 international ar kazkas panasaus. Vodafono nezinau. o Lebara bent jau vasara buvo i Lietuvos laidinius 1p minute, gal dabar kas keitesi.

Susiradau O2 pakuote, bet niekur nematau kad International, tai gal kazka maisau.
Bet raso Welcome to the Your Country sim, tai gal ir skirtingos buna..

Ahh, tai ji is tikro parukyta, nei nemaciau blush2.gif O rasau, skonis kaip rukytos lotuliukas.gif Pabandyk, neturetum nusivilti mirksiukas.gif

Skanaus, gal jums patiks smile.gif

Goba, o pati kokia kortele naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 07, 14:43)
Ahh, tai ji is tikro parukyta, nei nemaciau  blush2.gif O rasau, skonis kaip rukytos  lotuliukas.gif Pabandyk, neturetum nusivilti  mirksiukas.gif

Skanaus, gal jums patiks  smile.gif

Goba, o pati kokia kortele naudoji?

Ir pas mane ir pas vyra Lebara, o O2 metosi nenaudojama, nes kazkaip keistai greitai saskaita istustedavo, tik spek pildyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goba: 07 gruodžio 2011 - 16:51
QUOTE(Goba @ 2011 12 07, 16:50)
Ir pas mane ir pas vyra Lebara, o O2 metosi nenaudojama, nes kazkaip keistai greitai saskaita istustedavo, tik spek pildyt smile.gif

Einu dar ir ta uzsisakysiu lotuliukas.gif
Atsakyti