Įkraunama...
Įkraunama...

Widnes pleputės

QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 01, 14:48)
Taip, mane ju apsirengimo stilius irgi gasdina  unsure.gif Siandien mano kaimynas po kiema laksto po trumpom rankovem, o as einu skalbiniu dziauti, palta apsirengusi  biggrin.gif

Ar tu juos ziuri internetu tuos serialus? As tik angliska TV galiu ziureti  smile.gif Tai pasiziuriu Kuba, As esu zvaigzde ir X faktoriu savaitgaliais, na dar koki filma.

O jus planuojat i Lietuva grizti? Ar cia ruosiates isikurti visam laikui?

Siandien mane toks pasiutimas ima, pikta ant viso pasaulio esu, sedziu svetimoj salyje, viena, tarp keturiu sienu, norisi tik vilku kaukti...

Taip, internetu online arba parsiustus, tai geresne kokybe. Mes antena atsijungem kad nereiketu tv licenzijos moket, tai televizijos programu isvis nematau, biski liudna, Draugus ziuredavau, nors n kartu matyti buvo, ir siaip ziuredavau kad nors kiek anglu kalba girdet.
Vyras kaip ir neplanuoja, o kaip gausis vienas Dievas tezino.. nesinoretu gryzti..
Nereikia pykt, as daznai pagalvoju ziuredama i anglus, kaip jiems gerai, cia ju salis, ju namai, ir nereikia trankytis po pasauli ieskant geresnio gyvenimo.
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 12 01, 17:11)
Taip, internetu online arba parsiustus, tai geresne kokybe. Mes antena atsijungem kad nereiketu tv licenzijos moket, tai televizijos programu isvis nematau, biski liudna, Draugus ziuredavau, nors n kartu matyti buvo, ir siaip ziuredavau kad nors kiek anglu kalba girdet.
Vyras kaip ir neplanuoja, o kaip gausis vienas Dievas tezino.. nesinoretu gryzti..
Nereikia pykt, as daznai pagalvoju ziuredama i anglus, kaip jiems gerai, cia ju salis, ju namai, ir nereikia trankytis po pasauli ieskant geresnio gyvenimo.

Nusivylusias namu seimininkes rodo, bet senos serijos ax.gif Draugai man nepatinka, nesuprantu as ju humoro, matyt su humoro jausmu susipykusi esu ax.gif

As nepykstu, bet ta jausma sunku apbibudinti, o jei ir pykstu tai ant saves rolleyes.gif Kartais galvoju, kad gerai ten kur musu nera, o zmogus toks sutverimas, kuriam nuolat kas nors blogai rolleyes.gif Tiesiog noriu veiklos, noriu bendrauti su zmonemis, o ne sedeti viena tarp 4 sienu. MB cia stengiasi man nuotaika pakelti visokiais budais, o as kartais vis tiek imu ir apsizliumbiu rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 01, 15:46)
Nusivylusias namu seimininkes rodo, bet senos serijos  ax.gif Draugai man nepatinka, nesuprantu as ju humoro, matyt su humoro jausmu susipykusi esu  ax.gif

As nepykstu, bet ta jausma sunku apbibudinti, o jei ir pykstu tai ant saves  rolleyes.gif Kartais galvoju, kad gerai ten kur musu nera, o zmogus toks sutverimas, kuriam nuolat kas nors blogai  rolleyes.gif Tiesiog noriu veiklos, noriu bendrauti su zmonemis, o ne sedeti viena tarp 4 sienu. MB cia stengiasi man nuotaika pakelti visokiais budais, o as kartais vis tiek imu ir apsizliumbiu  rolleyes.gif  ax.gif

Oi kaip as tave suprantu, kai cia persikraustem is Manchesterio, depresija apsedo, ten nors ir menkutis tas mano darbelis buvo, bet vis iseidavau is namu, nors kiek su zmonem bendraudavau, o cia namie ir namie, kazkaip uzsisedejau ir kai jau reikedavo kur eit man didziulis stresas gaudavosi, pastovios asaros del menkniekiu, bet jau jau po truputi atsigaunu. Bet nuo visu situ permainu sveikata slubuot pradeda, masinos sudauzymas, dar savom akim maciau kaip zmogu is kito namo tie patys pacukai su kardu uzpuole(ne su peiliu, o su tikru kardu), kita kartu buvusi irgi suzalojo, tai kai buvau poliklinikoj rado uzkilusi spaudima, dabar minu poliklinikos slenkscius, siandien vel begsiu.
Na ir pridejavau as cia..
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 12 02, 12:56)
Oi kaip as tave suprantu, kai cia persikraustem is Manchesterio, depresija apsedo, ten nors ir menkutis tas mano darbelis buvo, bet vis iseidavau is namu, nors kiek su zmonem bendraudavau, o cia namie ir namie, kazkaip uzsisedejau ir kai jau reikedavo kur eit man didziulis stresas gaudavosi, pastovios asaros del menkniekiu, bet jau jau po truputi atsigaunu. Bet nuo visu situ permainu sveikata slubuot pradeda, masinos sudauzymas, dar savom akim maciau kaip zmogu is kito namo tie patys pacukai su kardu uzpuole(ne su peiliu, o su tikru kardu), kita kartu buvusi irgi suzalojo, tai kai buvau poliklinikoj rado uzkilusi spaudima, dabar minu poliklinikos slenkscius, siandien vel begsiu.
Na ir pridejavau as cia..

Saugok save, viskas nuo streso, visi spaudimai ir taip toliau. Svarbiausia neuzisedeti namie, nes tada gali ir sociofobija atsirasti.

Su kardu? fear.gif Tikiuosi tas zmogus sveikas ir gyvas liko unsure.gif

O mes jau gavom pirmus atvirukus nuo kaimynu su Kaledom. Ir vakar pasipuosem visus namus smile.gif MB pagamino vakariene, paskui obuoliu pyraga su ledais, smagiai pasedejom visi 4 prie televizoriaus, prisijuokem, siandien pasisopinom truputi, dukra isleke pas drauga vakaroti. Siandien nuotaika geresne rolleyes.gif Arteja Kaledos, reikia mastyti pozityviai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 02, 19:53)
Saugok save, viskas nuo streso, visi spaudimai ir taip toliau. Svarbiausia neuzisedeti namie, nes tada gali ir sociofobija atsirasti.

Su kardu?  fear.gif Tikiuosi tas zmogus sveikas ir gyvas liko  unsure.gif

O mes jau gavom pirmus atvirukus nuo kaimynu su Kaledom. Ir vakar pasipuosem visus namus  smile.gif MB pagamino vakariene, paskui obuoliu pyraga su ledais, smagiai pasedejom visi 4 prie televizoriaus, prisijuokem, siandien pasisopinom truputi, dukra isleke pas drauga vakaroti. Siandien nuotaika geresne  rolleyes.gif Arteja Kaledos, reikia mastyti pozityviai  ax.gif

Kaip graziai smagiai leidziat laika, kokie faini kaimynai, o pyragas su ledais kaip skanu.. As kartais bloga nuotaika bandau suverst magnetinems audroms ir blogam orui biggrin.gif
Buvau poliklinikoj,spaudimas pagaliau geras, tai ir nuotaika pagaliau geresne, o ir sesute pas kuria vaikstau labai labai maloni, tas irgi labai pakelia nuotaika.
Tas uzpultas zmogus buvo suzeistas, ambulance isveze, o jo draugui, kaip raso policijos laikrastuke, su medzio gabalu sulauzytas zandikaulis blink.gif
Papildyta:



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goba: 02 gruodžio 2011 - 22:17
QUOTE(Goba @ 2011 12 02, 22:15)
Kaip graziai smagiai leidziat laika, kokie faini kaimynai, o pyragas su ledais kaip skanu.. As kartais bloga nuotaika bandau suverst magnetinems audroms ir blogam orui biggrin.gif
Buvau poliklinikoj,spaudimas pagaliau geras, tai ir nuotaika pagaliau geresne, o ir sesute pas kuria vaikstau labai labai maloni, tas irgi labai pakelia nuotaika.
Tas uzpultas zmogus buvo suzeistas, ambulance isveze, o jo draugui, kaip raso policijos laikrastuke, su medzio gabalu sulauzytas zandikaulis blink.gif
Papildyta:

Labas 4u.gif

Tikiuos siandieninis oras nesugadino savaitgalines nuotaikos smile.gif

Truputi apstojo lyti, moteris veluoja ateiti apziureti namo, nes norim parduoti, tai dar sedim namie. MB jau piktas paskambino i pardavimu agentura, nes ne pirma karta paveda schmoll.gif Norim vaziuoti i miesta, rodo nauja filma 3D Hubo, dar pasivaiksciosim truputi po miesta jei oras leis ax.gif

Geros dienos, Goba, dziuagiuosi, kad tavo sveikata geresne, tikiuosi, kad viskas tik i gera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 03, 12:52)
Labas  4u.gif

Tikiuos siandieninis oras nesugadino savaitgalines nuotaikos  smile.gif

Truputi apstojo lyti, moteris veluoja ateiti apziureti namo, nes norim parduoti, tai dar sedim namie. MB jau piktas paskambino i pardavimu agentura, nes ne pirma karta paveda  schmoll.gif Norim vaziuoti i miesta, rodo nauja filma 3D Hubo, dar pasivaiksciosim truputi po miesta jei oras leis  ax.gif

Geros dienos, Goba, dziuagiuosi, kad tavo sveikata geresne, tikiuosi, kad viskas tik i gera  4u.gif

Labas, tai kad visai grazus rytas, paziurejau per langa o ten vaivorykste, tiesa, kai vyras isvazinejo i darba lijo, bet matomai buvo lietaus debesies krastas tai ir nepaveike slegianciai..

Na as irgi pastebejus anglu pomegi veluot ir neskubet, o patys tai oi kaip nepatenkinti buna, del velavimu..

Tikiuos kad gerai praleisit diena nes oras visai neblogas, saulyte sviecia..
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 12 03, 15:32)
Labas, tai kad visai grazus rytas, paziurejau per langa o ten vaivorykste, tiesa, kai vyras isvazinejo i darba lijo, bet matomai buvo lietaus debesies krastas tai ir nepaveike slegianciai..

Na as irgi pastebejus anglu pomegi veluot ir neskubet, o patys tai oi kaip nepatenkinti buna, del velavimu..

Tikiuos kad gerai praleisit diena nes oras visai neblogas, saulyte sviecia..

Pas per nakti lijo, ir iki pat pietu gana smarkiai. Nusipirkom bilietus, bet as nenoriu tokiu oru vaikscioti, jokio malonumo, uzsukom pas draugus pasedejom, dabar dar turim laiko iki kino.

Tas tai, taip, jei pasake 9, tai drasiai galima veluot puse valandos doh.gif Man tai ciai zmones labai skirtingi arba labai geranoriski ir nuolat sypsos eidami net pro sali, arba pikti ir nuolat burnoja ax.gif

Oras pas mus baisus visa diena, tik tiek kad po pietu nebelijo, bet salta salta, salta. MB sutvarke siltnami, tai drabuzius dabar turiu kur padziauti, nors tiek dziaugiuosi, reikia dar is remontuojamo namo parsivezti kelias dziovykles, nes tokiu oru sunkiai dziusta skalbiniai.

Goba, i kokia parduotuve dazniausiai eini apsipirkti, koks man cia viskas maistas baisus, tikra sintetika unsure.gif Ir isvis as nesuprantu tu anglu maisto gaminimo, viskas is maiseliu, skarbonyciu ir viskas ruosiama praktiskai mikrobangej arba orkaitej ir prie visko naudojama duona su sviestu. Duona su sviestu ant virsaus mesos pyragas, zirneliai ir tie ju cipsai, bulves fri unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 03, 16:49)
Pas per nakti lijo, ir iki pat pietu gana smarkiai. Nusipirkom bilietus, bet as nenoriu tokiu oru vaikscioti, jokio malonumo, uzsukom pas draugus pasedejom, dabar dar turim laiko iki kino.

Tas tai, taip, jei pasake 9, tai drasiai galima veluot puse valandos  doh.gif Man tai ciai zmones labai skirtingi arba labai geranoriski ir nuolat sypsos eidami net pro sali, arba pikti ir nuolat burnoja  ax.gif

Oras pas mus baisus visa diena, tik tiek kad po pietu nebelijo, bet salta salta, salta. MB sutvarke siltnami, tai drabuzius dabar turiu kur padziauti, nors tiek dziaugiuosi, reikia dar is remontuojamo namo parsivezti kelias dziovykles, nes tokiu oru sunkiai dziusta skalbiniai.

Goba, i kokia parduotuve dazniausiai eini apsipirkti, koks man cia viskas maistas baisus, tikra sintetika  unsure.gif Ir isvis as nesuprantu tu anglu maisto gaminimo, viskas is maiseliu, skarbonyciu ir viskas ruosiama praktiskai mikrobangej arba orkaitej ir prie visko naudojama duona su sviestu. Duona su sviestu ant virsaus mesos pyragas, zirneliai ir tie ju cipsai, bulves fri  unsure.gif

Na bet kaip keistai del oro, taigi visai netoli gyvenam o toks skirtingas..

Del parduotuviu. Artimiausia Morrisons, tai ir gaunasi kad dazniausiai, cia perkam darzoves, mesa, duona. Icelande perku piena ir kiausinius. Lidle silke, bulviu salotos, virti burokeliai, desros, marinuoti agurkeliai. Mes pusfabrikaciu beveik neperkam, vyras labai mesiavalgis, tai tais patiekaliukais badu numirtu. Man visai skanu tie visi angliski mesos pyragai, nepamenu kaip vadinasi pyrageliai i kibinus panasus. naturalios mesos desreliu irgi nebrokiju smile.gif O angliski saldus kepiniai isvis fantastika, tik baisiai nepatiko malt loaf. Bet pagrinde valgom namini maista, o ir ka as daugiau veikciau namie sededama smile.gif tai viskas gaunasi sulietuvinta
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 12 04, 00:56)
Na bet kaip keistai del oro, taigi visai netoli gyvenam o toks skirtingas..

Del parduotuviu. Artimiausia Morrisons, tai ir gaunasi kad dazniausiai, cia perkam darzoves, mesa, duona. Icelande perku piena ir kiausinius. Lidle silke, bulviu salotos, virti burokeliai, desros, marinuoti agurkeliai. Mes pusfabrikaciu beveik neperkam, vyras labai mesiavalgis, tai tais patiekaliukais badu numirtu. Man visai skanu tie visi angliski mesos pyragai, nepamenu kaip vadinasi pyrageliai i kibinus panasus. naturalios mesos desreliu irgi nebrokiju smile.gif O angliski saldus kepiniai isvis fantastika, tik baisiai nepatiko malt loaf. Bet pagrinde valgom namini maista, o ir ka as daugiau veikciau namie sededama smile.gif tai viskas gaunasi sulietuvinta

Goba, nesakyk, kad ir siandien pas jus oras grazus smile.gif Visa diena oras siaubingas, lijo protarpiais su ledukais, MB kaip liutas narve po nams blaskesi, nes negali namie savaitgali sedeti, tai ir skalbe, ka tik nedare, bet paskui vis tiek vaziavom pas tevus smile.gif

As dar cia nieko negaminau, MB visada tuo uziima, jam nelabai patinka lietuviskas maistas. Kepiau tik blynus viena karta, kartais dar sumustinius ryte padarau, bet ir tai kartais, nes jam reikia paskrudintos duonos, o mums su vaikais viskas patinka ax.gif Na ir tegul gamina rolleyes.gif Kai nuvaziuojam pas jo tevus, tai jie isproteje del vaiku doh.gif Siandien vel parvaziavom su pilnu maisiuku skarbonyciu visokiu pudingu, vaisu kokteiliu, abrikosu dzemo, sokoladu, kalediniu dekoraciju ir dar pinigu sunui ibruko doh.gif

Vakar smagiai pasedejom kino teatre, buvo labai idomus filmas, bet MB kaip visada doh.gif Kai nuejom pirkti bilietu, kelis kart tos mergaites paklause kada tikslai prasideda filmas, nes nenori sedeti ir ziureti 10 min reklamas, filmas prasidejo 20 min veliau nei sake, o kino teatre grojo baisiai garsi muzika visa laika, MB nuejo ir isikviete menedzeri doh.gif Kai isejom is kino teatro, ten jau musu lauke visa delegacija. Kaip man del jo kartais geda blush2.gif Bet gavom dar nemokamu bilietu ir pakvietima apsilankyti visai seimai doh.gif

Siandien turi atkeliauti siuntinukas is Lietuvos, laukiu nesulaukiu ax.gif

Goba, kur Kaledas svesit? Lietuvoje ar cia? Mes pirma karta cia busim, labai liudziu, kad mano tevai sves pirma karta vieni Kaledas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 04, 18:10)
Goba, nesakyk, kad ir siandien pas jus oras grazus  smile.gif Visa diena oras siaubingas, lijo protarpiais su ledukais, MB kaip liutas narve po nams blaskesi, nes negali namie savaitgali sedeti, tai ir skalbe, ka tik nedare, bet paskui vis tiek vaziavom pas tevus  smile.gif

As dar cia nieko negaminau, MB visada tuo uziima, jam nelabai patinka lietuviskas maistas. Kepiau tik blynus viena karta, kartais dar sumustinius ryte padarau, bet ir tai kartais, nes jam reikia paskrudintos duonos, o mums su vaikais viskas patinka  ax.gif Na ir tegul gamina  rolleyes.gif Kai nuvaziuojam pas jo tevus, tai jie isproteje del vaiku  doh.gif Siandien vel parvaziavom su pilnu maisiuku skarbonyciu visokiu pudingu, vaisu kokteiliu, abrikosu dzemo, sokoladu, kalediniu dekoraciju ir dar pinigu sunui ibruko  doh.gif

Vakar smagiai pasedejom kino teatre, buvo labai idomus filmas, bet MB kaip visada  doh.gif Kai nuejom pirkti bilietu, kelis kart tos mergaites paklause kada tikslai prasideda filmas, nes nenori sedeti ir ziureti 10 min reklamas, filmas prasidejo 20 min veliau nei sake, o kino teatre grojo baisiai garsi muzika visa laika, MB nuejo ir isikviete menedzeri  doh.gif Kai isejom is kino teatro, ten jau musu lauke visa delegacija. Kaip man del jo kartais geda  blush2.gif Bet gavom dar nemokamu bilietu ir pakvietima apsilankyti visai seimai doh.gif

Siandien turi atkeliauti siuntinukas is Lietuvos, laukiu nesulaukiu  ax.gif

Goba, kur Kaledas svesit? Lietuvoje ar cia? Mes pirma karta cia busim, labai liudziu, kad mano tevai sves pirma karta vieni Kaledas  verysad.gif

Si karta nesakysiu biggrin.gif ir pas mus pyle kaip is kibiro, vakare irgi leduku buvo, ir slabdriba ir visa nakti girdejau kad krituliai buvo.

Baltai pavydziu nieko negaminimo, nes man jai idejos issiseme ka valgyt daryt, taip noreciau nors poros savaiciu pertraukeles.. Bet kaip smagu kad TB uzsiima maistu.
Taigi smagu lauktuviu parsivezt, o abrikosu dzemas is vis geris, kokie man skanus cia ju dzemai, su skrudinta duonyte, tik situose namuose tosterio neturim, jauciu reikes pirkt..

Smagu del idomaus filmo, o TB teisingai pasielge, cia labai geras pavyzdys, kad reikia pamirst lietuviska nuolankuma ir tikrai nereikia taikytis su tuo kas mums nemalonu..Nors ir man budavo situaciju kai vyro prasydavau, kad tik nieko nesakytu, ar "nesibartu" smile.gif nes nu kazkaip geda ir nepatogu..

o per kokius vezejus siunciat siuntinukus, noreciau mamai Kaledoms ka nors malonaus, tik bijau, kad prizades pristatys i namus, o mama kokia 4 ryto sulauks skambucio: "jusu siuntinys ten ir ten atvaziuokit skubiai pasiimt" nes kiek girdejus, tai ir taip nutinka, tai is staigmenos, gautusi nemalonus rupesciai..

Jau antros Kaledos bus cia, vyro darbe negalima atostogaut gruodzio menesi, per visas sventes dirba, tik Kaledu pirma diena nedirbo sad.gif as visai noreciau namo, pasiilgau mamos gamintu sventiniu valgiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 12 05, 12:29)
Si karta nesakysiu biggrin.gif ir pas mus pyle kaip is kibiro, vakare irgi leduku buvo, ir slabdriba ir visa nakti girdejau kad krituliai buvo.

Baltai pavydziu nieko negaminimo, nes man jai idejos issiseme ka valgyt daryt, taip noreciau nors poros savaiciu pertraukeles.. Bet kaip smagu kad TB uzsiima maistu.
Taigi smagu lauktuviu parsivezt, o abrikosu dzemas is vis geris, kokie man skanus cia ju dzemai, su skrudinta duonyte, tik situose namuose tosterio neturim, jauciu reikes pirkt..

Smagu del idomaus filmo, o TB teisingai pasielge, cia labai geras pavyzdys, kad reikia pamirst lietuviska nuolankuma ir tikrai nereikia taikytis su tuo kas mums nemalonu..Nors ir man budavo situaciju kai vyro prasydavau, kad tik nieko nesakytu, ar "nesibartu" smile.gif nes nu kazkaip geda ir nepatogu..

o per kokius vezejus siunciat siuntinukus, noreciau mamai Kaledoms ka nors malonaus, tik bijau, kad prizades pristatys i namus, o mama kokia 4 ryto sulauks skambucio: "jusu siuntinys ten ir ten atvaziuokit skubiai pasiimt" nes kiek girdejus, tai ir taip nutinka, tai is staigmenos, gautusi nemalonus rupesciai..

Jau antros Kaledos bus cia, vyro darbe negalima atostogaut gruodzio menesi, per visas sventes dirba, tik Kaledu pirma diena nedirbo sad.gif as visai noreciau namo, pasiilgau mamos gamintu sventiniu valgiu verysad.gif

Labas rytas 4u.gif Nekenciu sito oro, visa savaite pila kaip is kibiro ledais. Siandien reikejo vaikus iki mokyklos pavezet, pyle ledukais doh.gif

Paprasyk, gal gausi atostogas nuo maisto gaminimo visam laikui biggrin.gif As laukiu kol MB nusibos, o kol nusibos tegul gamina rolleyes.gif

Kadangi MB ne lietuvis, tai jam nieko nereikia pamirst ax.gif As jam sakau, kad jis kartais yra pasibaisetinas ir vakar apskundziau ji mamai biggrin.gif , smagiai pasijuokeme smile.gif

Siunciau per sita firma, paeme diena is Lietuvos ir cia pristate ryte, jei mazas siuntinukas, geriau siusciau pastu, nei per vezejus ax.gif As su sitais vezejais viska suderinau per skype smile.gif tai galima pasiteirauti apie tas nemalonias staigmenas mirksiukas.gif

Skaudi tema Kaledos, as pirma karta svesiu svetimoj salyje, o ne pas mama, o siandien dar mane pasieke labai blogos naujienos is LT, dar labiau noriu Kaledu pas mama verysad.gif verysad.gif
Atsakyti