Įkraunama...
Įkraunama...

Widnes pleputės

QUOTE(Red Poppy @ 2011 11 30, 16:00)
OMG £100  blink.gif Neitiketina  schmoll.gif Man LT buvo stukteleje i masina, na man remontas kainavo gal 100 lt, o gavau is draudimo 1500 lt, o cia 100 svaru  doh.gif

Jo, tarme ju tai  doh.gif Bet taip kalba ne visi  smile.gif Mokykloj suprantu ka sako kai kalbuosi, darbo birzoj irgi tas vyrukas kur su manim bendrauja viskas ok  smile.gif Bet yra tas, kad liverpulieciai yra kazkas panasaus i zemaicius, labai diziuojasi tokie esantys ir jiems tas pats, kad kiti nesuprantu, ju dialekto, ka kalbeti apie mus uzsieniecius, jei jie vienas kito cia kartais nesupranta  biggrin.gif

as irgi pastebejau kad valstybinese istaigose jie dar stengiasi kalbet angliskai, o jau visur kitur tai jau kaip jiems smagiau, skaiciau kad sitam kraste susimaise velso skotu ir airiu tartys, tai taip ir gaunasi smile.gif gerai kad nors poliklinikoj verteja duoda, o tai butu liudna.
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 11 30, 18:44)
as irgi pastebejau kad valstybinese istaigose jie dar stengiasi kalbet angliskai, o jau visur kitur tai jau kaip jiems smagiau, skaiciau kad sitam kraste susimaise velso skotu ir airiu tartys, tai taip ir gaunasi smile.gif gerai kad nors poliklinikoj verteja duoda, o tai butu liudna.

Kad airiu tai tikrai yra itakos, nes ju daug persikele cia, kai Airijoj buvo badmetis, tada jie visur emigravo, ypac i Amerika. O verteja duoda turbut visuose valstybinese istaigose smile.gif darbo birzoj taip pat, poliklinokoj dar neuzsiregistravau, bet turiu tuos lapus parsinesusi uzpildyti, bet dar nedabaigiau smile.gif

Goba, ar turi vaikuciu?
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 11 30, 17:20)
Kad airiu tai tikrai yra itakos, nes ju daug persikele cia, kai Airijoj buvo badmetis, tada jie visur emigravo, ypac i Amerika. O verteja duoda turbut visuose valstybinese istaigose smile.gif darbo birzoj taip pat, poliklinokoj dar neuzsiregistravau, bet turiu tuos lapus parsinesusi uzpildyti, bet dar nedabaigiau smile.gif

Goba, ar turi vaikuciu?

ne, vaikuciu ner pas mus, Lt vis laukem geresniu laiku, dabar cia laukiam smile.gif
o net nebuciau pagalvojus kad jobcenter duoda verteja,bet tikrai turetu.
O tu turi du vaikucius? cia pagal profili taip supratau.
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 11 30, 19:36)
ne, vaikuciu ner pas mus, Lt vis laukem geresniu laiku, dabar cia laukiam smile.gif
o net nebuciau pagalvojus kad jobcenter duoda verteja,bet tikrai turetu.
O tu turi du vaikucius? cia  pagal profili taip supratau.

Vaikams niekada neateina tinkamas laikas, geriausia kai jie atsiranda neplanuoti smile.gif Tada visko uztenka, visko gana mirksiukas.gif

Musu vaikai jau nemazi smile.gif Paaugliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 11 30, 17:49)
Vaikams niekada neateina tinkamas laikas, geriausia kai jie atsiranda neplanuoti  smile.gif Tada visko uztenka, visko gana  mirksiukas.gif

Musu vaikai jau nemazi  smile.gif Paaugliai  smile.gif

tikrai kad taip, butu vaikuciai ir uzaugtu kaip niekur nieko, o dabar vis galvojam, planuojam..
Na tada jau ne tik vaikai bet ir draugai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 11 30, 20:07)
tikrai kad taip, butu vaikuciai ir uzaugtu kaip niekur nieko, o dabar vis galvojam, planuojam..
Na tada jau ne tik vaikai bet ir draugai smile.gif

O taip smile.gif Mergaite tai niekada neturi mums laiko, o sunui 12, tai kartais nezinau, kuris didesnis vaikas, MB ar sunus doh.gif Kai pradeda abu duotis doh.gif Ka tik grasinau ateiti su keptuve lotuliukas.gif Triuksmas namie, pagalves skraido, arba i miesta iseinam, cypinasi, klyninasi, gaudynes zaidzia po parduotuves, ziuri i mane ir visada "What, what? " doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 11 30, 20:04)
O taip smile.gif Mergaite tai niekada neturi mums laiko, o sunui 12, tai kartais nezinau, kuris didesnis vaikas, MB ar sunus  doh.gif Kai pradeda abu duotis  doh.gif Ka tik grasinau ateiti su keptuve  lotuliukas.gif Triuksmas namie, pagalves skraido, arba i miesta iseinam, cypinasi, klyninasi, gaudynes zaidzia po parduotuves, ziuri i mane ir visada "What, what? "  doh.gif

biggrin.gif biggrin.gif smagu, svarbiausia kad nesipyksta, o visa kita smulkmenos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 12 01, 12:46)
biggrin.gif  biggrin.gif smagu, svarbiausia kad nesipyksta, o visa kita smulkmenos biggrin.gif

Tai jau taip, dziaugiuosi, kad abu praleidzia daug laiko kartu

Kiekviena ryta atsikeliu, atrodo grazus oras, saulute sviecia, tik isnesu skalbinius i kiema, jau niaukstosi doh.gif Nekenciu sito permainingo oro schmoll.gif Bet siandien nors vejo nera rolleyes.gif Rytoj jau penktadienis, nei nepajutau kaip prabego savaite, reikia kazka sugalvoti savaitgaliui, nusibodo visa savaite viena namuose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 01, 12:37)
Tai jau taip, dziaugiuosi, kad abu praleidzia daug laiko kartu

Kiekviena ryta atsikeliu, atrodo grazus oras, saulute sviecia, tik isnesu skalbinius i kiema, jau niaukstosi  doh.gif Nekenciu sito permainingo oro  schmoll.gif Bet siandien nors vejo nera  rolleyes.gif Rytoj jau penktadienis, nei nepajutau kaip prabego savaite, reikia kazka sugalvoti savaitgaliui, nusibodo visa savaite viena namuose  doh.gif

Tikrai cia orai "pagerinti" bet jau kazkaip nekreipiu demesio i permaininguma, bet visai patinka kad nera labai karstu vasaru, ir visai nesypykciau jei ziema nebutu salta smile.gif
O man "savaitgalis" tik pirmadieni prasideda MB sestadieniais sekmadieniais dirba tai iki iseiginiu dar toli..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goba: 01 gruodžio 2011 - 15:03
QUOTE(Goba @ 2011 12 01, 15:03)
Tikrai cia orai "pagerinti" bet jau kazkaip nekreipiu demesio i permaininguma, bet visai patinka kad nera labai karstu vasaru, ir visai nesypykciau jei ziema nebutu salta smile.gif
O man "savaitgalis" tik pirmadieni prasideda MB sestadieniais sekmadieniais dirba tai iki iseiginiu dar toli..

O man cia del tu veju atrodo salciau nei Lietuvoj, visada prisirengiu kaip eskimas biggrin.gif

Neliudna vienai namuose visa diena? Gal turi kokiu draugiu, gali nueiti paplepeti, kavos isgerti ax.gif
O ka TV dirba, kad reikia savaitgaliais dirbti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 12 01, 13:49)
O man cia del tu veju atrodo salciau nei Lietuvoj, visada prisirengiu kaip eskimas  biggrin.gif

Neliudna vienai namuose visa diena? Gal turi kokiu draugiu, gali nueiti paplepeti, kavos isgerti  ax.gif
O ka TV dirba, kad reikia savaitgaliais dirbti?  unsure.gif

Jo vejai cia salti, kaip pastebejau Liverpooly zmones silciau rengiasi, o pernai Manchestery tai kraupau as i juos ziuredama, prie minus 10 su sortais, trumpom rankovem, mergaites i mokykla su sijonais be pedkelniu, i mane su kailiniais kai kas kaip i ufonauta ziurejo, o cia zmones rengiasi ir vasara su striuke pamatyt ne stebuklas
Dar ir kaip liudna, as cia viena vienutele, tai gelbejuosi serialu ziurejimu.. O vyras dirba Tesco sandeliuose Widnese, savaitgaliais geriau moka, tai ten niekas nenori iseiginiu sestadieni sekmadieni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goba: 01 gruodžio 2011 - 16:31
QUOTE(Goba @ 2011 12 01, 16:29)
Jo vejai cia salti, kaip pastebejau Liverpooly zmones silciau rengiasi, o pernai Manchestery tai kraupau as i juos ziuredama, prie minus 10 su sortais, trumpom rankovem, mergaites i mokykla su sijonais be pedkelniu, i mane su kailiniais kai kas kaip i ufonauta ziurejo, o cia zmones rengiasi ir vasara su striuke pamatyt ne stebuklas
Dar ir kaip liudna, as cia viena vienutele, tai gelbejuosi serialu ziurejimu.. O vyras dirba Tesco sandeliuose Widnese, savaitgaliais geriau moka, tai ten niekas nenori iseiginiu sestadieni sekmadieni

Taip, mane ju apsirengimo stilius irgi gasdina unsure.gif Siandien mano kaimynas po kiema laksto po trumpom rankovem, o as einu skalbiniu dziauti, palta apsirengusi biggrin.gif

Ar tu juos ziuri internetu tuos serialus? As tik angliska TV galiu ziureti smile.gif Tai pasiziuriu Kuba, As esu zvaigzde ir X faktoriu savaitgaliais, na dar koki filma.

O jus planuojat i Lietuva grizti? Ar cia ruosiates isikurti visam laikui?

Siandien mane toks pasiutimas ima, pikta ant viso pasaulio esu, sedziu svetimoj salyje, viena, tarp keturiu sienu, norisi tik vilku kaukti...
Atsakyti