Įkraunama...
Įkraunama...

Widnes pleputės

Sveikos, mielosios, sukūriau namučius visoms, kurios nori paplepėti ir gyvena Widnes bei kituose aplinkiniuose miesteliuose šalia Liverpulio (arba Liverpulyje). Uzsukit, pakalbėsim smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
negi nera gyvenanciu Widnes, Runkorn, Liverpoolyje...? prisijunkite smile.gif
Atsakyti
Labas, ziuriu abi Liverpulio temos numirusios...Nelabai dar susigaudau kas ir kur cia yra, ir kurioj pusej yra tas Widnes, as pati gyvenu Wallasey, tai is senojo namo, kuris yra dabar remontuojamas galiu matyti Liverpulio centra, o naujasis namas randasi visai kaimo pakrastyje, tai jauciuosi atskirta nuo pasaulio...Butu malonu su kuo nors susipazinti ir pabendrauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enija05 @ 2011 09 20, 17:11)
negi nera gyvenanciu Widnes, Runkorn, Liverpoolyje...? prisijunkite smile.gif

Sveikos, gyvenu Liverpoolio pakrasty Speke, ir Widnes visai netoli, apsipirkt dazniausiai vaziuojam i Widnesa, labai jau patogus miestuko shopingas. Tyliai paskaitineju Liverpoolio ir aplinkines temutes, o prisijungt nedristu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goba: 27 lapkričio 2011 - 20:00
QUOTE(Goba @ 2011 11 27, 19:49)
Sveikos, gyvenu Liverpoolio pakrasty Speke, ir Widnes visai netoli, apsipirkt dazniausiai vaziuojam i Widnesa, labai jau patogus miestuko shopingas. Tyliai paskaitineju Liverpoolio ir aplinkines temutes, o prisijungt nedristu..

Tai turbut del to, kad visos tokios nedrasios ir tema merdeja rolleyes.gif Reikes man pastudijuoti, kur cia kas randasi, nes as dar savo kaime nelabai gaudausi, kur veza ten vaziuoju biggrin.gif Pati cia vairuoti kazin ar isdrisiu unsure.gif Nors Lietuvoje buvau gera vairuotoja, bet cia tas eismas daugiau nei keistas doh.gif

Siandien vaziavome i kaledine muge, jei gerai pamenu 'Garden nurseries', tai turbut kazkur gal pravaziavom pro Widnes, nes netoli Cesteris buvo, o sia savaite buvom Port Sunlight, Thurstaston, West Kirby, Bromborought, bandau studijuoti zemelapi kur yra Widnes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 11 27, 21:20)
Tai turbut del to, kad visos tokios nedrasios ir tema merdeja  rolleyes.gif Reikes man pastudijuoti, kur cia kas randasi, nes as dar savo kaime nelabai gaudausi, kur veza ten vaziuoju  biggrin.gif Pati cia vairuoti kazin ar isdrisiu  unsure.gif Nors Lietuvoje buvau gera vairuotoja, bet cia tas eismas daugiau nei keistas  doh.gif

Siandien vaziavome i kaledine muge, jei gerai pamenu 'Garden nurseries', tai turbut kazkur gal pravaziavom pro Widnes, nes netoli Cesteris buvo, o sia savaite buvom Port Sunlight, Thurstaston, West Kirby, Bromborought, bandau studijuoti zemelapi kur  yra  Widnes ax.gif

ohhh, paziurejau, Widnes visai ne i ta puse, prie aerouosto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 11 27, 19:40)
ohhh, paziurejau, Widnes visai ne i ta puse, prie aerouosto  ax.gif

o dar arciau oro uosto Speke, mes su vyru buvom i Wallesey atvaziave juros pasiziuret. Kas del vairavimo, tai man atrodo kad cia paprasciau nei Lietuvoj, nors pati nevairuoju, bet vairuotoju kultura visai kitokia, manau tikrai nebutu labai sudetinga persiorentuoti i kitos puses eisma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goba: 27 lapkričio 2011 - 22:50
QUOTE(Goba @ 2011 11 27, 22:47)
o dar arciau oro uosto Speke, mes su vyru buvom i Wallesey atvaziave juros pasiziuret. Kas del vairavimo, tai man atrodo kad cia paprasciau nei Lietuvoj, nors pati nevairuoju, bet vairuotoju kultura visai kitokia, manau tikrai nebutu labai sudetinga persiorentuoti i kitos puses eisma

A6 nebuvusi Wednes smile.gif O kaip jums Wallasey? Patiko? Cia aplink labai daug graziu vietu smile.gif Taip, vairavimo kultura cia nepalyginsi su Lietuva, kartais mane erzina ju letapediskumas rolleyes.gif Na as dar stebesiu koki menesiuka ju eismo ypatybes, paskui bandysiu biggrin.gif

Oras siandien tragiskas, dziaugiuosi, kad sedziu siltai namie ir niekur nereikia kist is namu nosies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2011 11 29, 14:49)
A6 nebuvusi Wednes  smile.gif O kaip jums Wallasey? Patiko? Cia aplink labai daug graziu vietu  smile.gif Taip, vairavimo kultura cia nepalyginsi su Lietuva, kartais mane erzina ju letapediskumas  rolleyes.gif Na as dar stebesiu koki menesiuka ju eismo ypatybes, paskui bandysiu  biggrin.gif

Oras siandien tragiskas, dziaugiuosi, kad sedziu siltai namie ir niekur nereikia kist is namu nosies  ax.gif

as ir vakar siltai namuos sedejau, smagu kartais nedirbt.. O Wallasey smagu buvo, tik gana velai issiruosem, tai tik saule palydet suspejom, bet vietos labai grazios. Ir tai buvo paskutine kelione su musu masinyte, vaziavom sekmadieni o antradieni per riauses pacukai musu masina suniokojo, parazitai ant stogo apverte, o draudimas nusprende kad netaisoma..iki dabar sirdi skauda..
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 11 30, 15:06)
as ir vakar siltai namuos sedejau, smagu kartais nedirbt.. O Wallasey smagu buvo, tik gana velai issiruosem, tai tik saule palydet suspejom, bet vietos labai grazios. Ir tai buvo paskutine kelione su musu masinyte, vaziavom sekmadieni o antradieni per riauses pacukai musu masina suniokojo, parazitai ant stogo apverte, o draudimas nusprende kad netaisoma..iki dabar sirdi skauda..

Ohhhhh, del masinytes tai labai gaila, o tai jei netaisoma, ar draudimas nekompensuoja patirtų nuostoliu?

Goba, o tu dirbi? As irgi noreciau mazo darbelio, bet pirmiausia noriu savo anglu kalba patobulint ax.gif

Taip apie Wallasey labai daug graziu vietu. Praeita savaite buvom Thurstaston papludimyje, ten toks mini muziejus yra, pasivaiksciojom, atsigerem arbatos, vaizdas nerealus nuo skardzio, grazus papludimys, vasara turetu but dar graziau, ypac koki piknika surengti smile.gif Kai atvaziuos mano artimieji, butinai ten nusivesiu ir i West Kirby taip pat biggrin.gif

Atsakyti
UK ne draudimas, o plesikai, ismokejo £100, na bet kas buvo prazuvo..
Kai gyvenom Manchestery truputuka dirbau aukle, vaikiuka i mokykla vedziodavau, kai persikraustem i Liverpooli namie sedziu, su anglu kalba man visai prastai, pries vaziuojant i uk mokiausi mokiausi, o kai atvaziavau pamaciau kad nieko nemoku, cia dar tas ju akcentas, tai visai rankos nusviro.. ir atrodo kad jau niekada as ju nesuprasiu.. bandysiu vyro darbe valytoja isidarbint, gal kaip nors susisnekesiu, o dirbant tarp anglu butu geriausias kalbos mokymasis..
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2011 11 30, 17:49)
UK ne draudimas, o plesikai, ismokejo £100, na bet kas buvo prazuvo..
Kai gyvenom Manchestery truputuka dirbau aukle, vaikiuka i mokykla vedziodavau, kai persikraustem i Liverpooli namie sedziu, su anglu kalba man visai prastai, pries vaziuojant  i uk mokiausi mokiausi, o kai atvaziavau pamaciau kad nieko nemoku, cia dar tas ju akcentas, tai visai rankos nusviro.. ir atrodo kad jau niekada as ju nesuprasiu.. bandysiu vyro darbe valytoja isidarbint, gal kaip nors susisnekesiu, o dirbant tarp anglu butu geriausias kalbos mokymasis..

OMG £100 blink.gif Neitiketina schmoll.gif Man LT buvo stukteleje i masina, na man remontas kainavo gal 100 lt, o gavau is draudimo 1500 lt, o cia 100 svaru doh.gif

Jo, tarme ju tai doh.gif Bet taip kalba ne visi smile.gif Mokykloj suprantu ka sako kai kalbuosi, darbo birzoj irgi tas vyrukas kur su manim bendrauja viskas ok smile.gif Bet yra tas, kad liverpulieciai yra kazkas panasaus i zemaicius, labai diziuojasi tokie esantys ir jiems tas pats, kad kiti nesuprantu, ju dialekto, ka kalbeti apie mus uzsieniecius, jei jie vienas kito cia kartais nesupranta biggrin.gif
Atsakyti