Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno sandėliukas

QUOTE(juratelis @ 2012 04 16, 22:28)
Labas vakaras, prisiregistravau prie mamu klubo nors nelabai suprantu kaip cia naudotis..
Esu našaitė... Galbūt turite ir galite padovanoti rūbelių... esu studente smulkaus sudėjimo, esu žema, labai rekėtų jūsų pagalbos... Nežinau kur kreiptis daugiau, neturiu tėvelių, globėjai kurie augino keletą metų atsisakė manes, neremia nepadeda...
Lauksiu atsakymo.
Papildyta:
862135461 mano numeris, parašykit man ar žinutę, ar paskambinkit, jie nebūsiu pskaitose būtinai atsiliepsiu... Esu smulkaus sudėjimo. Nešioju S/M dydžio rūbus. Ugis 158cm, Avalynę nešioju 37-38
Labai lauksiu Jūsų atsakymų, ar patarimų į kur galėčiau kreiptis...
Esu nevilty, nes labai sunku gyventi, kai šalia neturi nieko, prie ko galėtum prisiglausti ir jaustis saugi.. Labai lauksiu Jūsų atsakymų. Jūratė
mano emailas: maziaaa@gmail.com


gal kas nors buvot su šia mergina susisiekę/susitikę?
Atsakyti
Dovanojuuser posted image
cia kiek galejau padariau foto. yra dar ivairiausiu bliuskeliu vasarai, bet jau nebuvo laiko daryt foto.
siuntimo paslaugas apsimokate pacios blush2.gif

juodos kelnes., 40d
user posted image

bridzai 33d., (atlenkus pati)

user posted image

dzinsai 31-32d
user posted image


sijonai 38-42d manau tiktu

user posted image

bliuske XL., ir juodas sijonas siutas pacios
user posted image

gal dar rasite ka pigiai nusipirkti user posted image
http://www.supermama...howtopic=836413
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 19 balandžio 2012 - 12:54
dydziai nuo 40/44
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(juvensis @ 2012 04 12, 11:52)

tuos batus prie geriau konteinerio padėkite, gal kas pro šalį eidamas paims,o važiuoti per miestą dėl tokių, manau jau tikrai niekam neverta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jonė3 @ 2012 04 20, 09:45)
tuos batus prie geriau konteinerio padėkite, gal kas pro šalį eidamas paims,o važiuoti per miestą dėl tokių, manau jau tikrai niekam neverta blush2.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Atiduodam
user posted image
user posted image
Tik reiketu isplauti,veiksmas Kaune tel.868417521
Atsakyti
QUOTE(*Erotica* @ 2012 04 20, 11:43)
Atiduodam
user posted image
user posted image
Tik reiketu isplauti,veiksmas Kaune tel.868417521

Rezervuota
Atsakyti
QUOTE(jonė3 @ 2012 04 20, 09:45)
tuos batus prie geriau konteinerio padėkite, gal kas pro šalį eidamas paims,o važiuoti per miestą dėl tokių, manau jau tikrai niekam neverta blush2.gif


jie nera TOKIE, dar tikrai geri, nuotraukoj nelabai kaip atrodo. niekam primigtinai nesiulau imt, kas nores, paims. bet prie konteinerio nest gaila, nes dar tikrai geros bukles, bent vienam vaikuciui pasitarnaus dar tikrai. buvau palikus savo mazesniajam, bet jam jau mazi, tai ir atiduodu. Jums prasti, bet gal atsiras kam nebus prasti.
Atsakyti
ATIDUODU uz du "Karunos" sokoladus su riesutais.
2 poras ECCO batuku.

pirkta SM.

20dydis. melynos basutes.
20 dydis. pilksvi batukai.

nesiunciu, tik kaune, prie Telekomo.

taip pat DOVANOJU moterims:
1.BESILAUKIANCIAI MAMYTEI-grazu iseigini violetini kostiumeli-liemene. tiks i darba, iseiga! stovi puikus. dydis S.
2.silta juoda susega megztini su karoliukais. dydis M-L.
3.baltinukus iseigai, trumpom rankovem. dydis M-L.

4.dar galiu atiduoti juoda vilnos palta, geros firmos. nenoriu nesioti, nes reikia pukus nurinkineti vis. bet kai kam pravers gal.
i AZ. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras mamytės Norėčiau Jūsų paprašyti padėti,pagelbėti,labai didelis Ačiū dviems Super mamoms kurios prisidėjo. Airyte,Frane,Sim
Galbūt Jūs turite savo berniuko-sūnelio arba mergytės-dukrytės rūbelių išaugtų?Rūbų būklė visiškai nesvarbi,jeigu reiks pataisysiu pati,pasitvarkys pati mamytė.Amžius mergytės 2 su puse berniuko 3 su puse,abu mažiukai,smulkučiai,tinka ir mažesni nei ant 3 metų rūbeliai.Jeigu ketinate savo rūbelius atiduoti arba nešti į darželį koki,tai būkite geros paaukokite ir padėkite mamytei kukliai gyvenančiai.Ji labai apsidžiaugs ir tie rūbeliai labai pravers.Svarbu,kad būtų galima po namučius dar dėvėti,išeigai išeiti,arba į lauką.Tikiuosi atsiras mamyčių.Nepaminėjau,kad mamytė turi ir daugiau vaikučių,bet dabar kalbu apie mažuosius,gal atsiras mamytės kurios norės tiesiog pabendrauti,nes ji gana vieniša užsigrūdinusi gyvenimo sunkaus.Manau jai ir draugė praverstu. Gal bus kas turės ir savo kokių jau nenešiojamu rūbelių,tai rašykite tikrai su dideliu džiaugsmu priims..Nesinori aprėpti ir prašyti,kad reikia to ir ano.Norisi kalbėti dabar apie mažiausius pabiručius.Mamytė viską atiduoda dėl jų,o kadangi matau tą sunkuma,stengiuosi padėti.
Atsakyti
317794023.html]user posted image[/url]
cia kiek galejau padariau foto. yra dar ivairiausiu bliuskeliu vasarai, bet jau nebuvo laiko daryt foto.
siuntimo paslaugas apsimokate pacios blush2.gif

juodos kelnes., 40d
user posted image

bridzai 33d., (atlenkus pati)

user posted image

dzinsai 31-32d
user posted image


sijonai 38-42d manau tiktu

user posted image

gal dar rasite ka pigiai nusipirkti user posted image
http://www.supermama...howtopic=836413
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 04 24, 21:10)
317794023.html]user posted image[/url]
cia kiek galejau padariau foto. yra dar ivairiausiu bliuskeliu vasarai, bet jau nebuvo laiko daryt foto.
siuntimo paslaugas apsimokate pacios blush2.gif

juodos kelnes., 40d
user posted image

bridzai 33d., (atlenkus pati)

user posted image

dzinsai 31-32d
user posted image


sijonai 38-42d manau tiktu

user posted image

gal dar rasite ka pigiai nusipirkti user posted image
http://www.supermama...howtopic=836413

Sveiki,koks miestas?
Atsakyti