Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno sandėliukas

gal kas turite nereikalinga keptuve kepti grybukams?
Atsakyti
Atiduodu berniukui rubus mazdaug nuo metu iki gal kokiu 2.5 yra keli ir mazesni, (kadangi mano labai smulkutis, tai mazdaug cia) rubeliu daug apie penkis maisus, yra visokiu ir su demelem ir pasitvarkyt kai kuriuos reiks, nes rubeliai gauti taip pat dovanu is mamu 4u.gif
Atsakyti
Atiduodu kelis rubelius iki 74 cm - pora bodziuku ilgom rankovem, 3 maikytes ilgom rankoves, kelnytes su dzemperiuku, bei labai fainas sliauztukas be peduciu 4u.gif
Kaunas. Zaliakalnis 4u.gif
Atsakyti

http://public.fotki....ensis/dovanoju/


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selina @ 2012 04 10, 10:47)
Dovanoju nemažą maišą drabužėlių berniukui nuo gimimo iki maždaug 1 metukų amžiaus ir dėžę mergaitiškų drabužėlių nuo gimimo iki 18 mėn. Dėvėti ne vieno vaikučio, tad yra dėmelių ,kažką ir susisiūt reiktų. Nesiunčiu. Laukiu žinučių per AŽ.

Ar niekam nereikia rūbelių?
Atsakyti
Dovanoju krepsi drabuziu, ne kazin kas, bet..smile.gif gal kazkam pravers 4u.gif yra pedkelniu, ir mazu ir didesniu, kojinyciu, keletas bodziuku, berods 3-6 menesiu, kelios kepurytes, kelnytes, keletas sliauztinuku naujagimiui, batukai, keletas bliuskuciu 4u.gif drabuzeliai vieni tinka naujagimiui, kiti gal pusmetinukui, bet maniske pana kai didele tai kiti gal ilgiau nesios.. smile.gif zodziu jei kam reikia dovanoju viska smile.gif randames Kaune, EIGULIUOSE, netoli buvusio Topolio, dabar cia IKI parduotuve smile.gif drabuzeliai neuniversalus, todel tinka tik mergaitem.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martynukeee: 12 balandžio 2012 - 10:50
QUOTE(ventus @ 2012 04 10, 21:04)
Atiduodu berniukui rubus mazdaug nuo metu iki gal kokiu 2.5 yra keli ir mazesni, (kadangi mano labai smulkutis, tai mazdaug cia) rubeliu daug apie penkis maisus, yra visokiu ir su demelem ir pasitvarkyt kai kuriuos reiks, nes rubeliai gauti taip pat dovanu is mamu  4u.gif


Rubeliai atiduoti, tikiuosi tiks 4u.gif
Atsakyti
Atiduodu kelis rubelius iki 74 cm - pora bodziuku ilgom rankovem, 3 maikytes ilgom rankoves, kelnytes su dzemperiuku, bei labai fainas sliauztukas be peduciu 4u.gif
Kaunas. Zaliakalnis 4u.gif...
Atsakyti
QUOTE(Martynukeee @ 2012 04 12, 11:49)
Dovanoju krepsi drabuziu, ne kazin kas, bet..smile.gif gal kazkam pravers 4u.gif yra pedkelniu, ir mazu ir didesniu, kojinyciu, keletas bodziuku, berods 3-6 menesiu, kelios kepurytes, kelnytes, keletas sliauztinuku naujagimiui, batukai, keletas bliuskuciu 4u.gif drabuzeliai vieni tinka naujagimiui, kiti gal pusmetinukui, bet maniske pana kai didele tai kiti gal ilgiau nesios.. smile.gif zodziu jei kam reikia dovanoju viska smile.gif randames Kaune, EIGULIUOSE, netoli buvusio Topolio, dabar cia IKI parduotuve smile.gif drabuzeliai neuniversalus, todel tinka tik mergaitem.. ax.gif

mamytes, negi niekam nereikia..? 4u.gif
Atsakyti
Turiu visą krūvą moteriškų rūbų S-M dydžio. Praktiškai jų užtektų pilnai vienai, o gal net ir dviem moterim rengtis...
kelnės, džinsai, maikės, bliuskutės, megstukas...
Jei kas domis - rašykit až.
Atsakyti
Labas vakaras, prisiregistravau prie mamu klubo nors nelabai suprantu kaip cia naudotis..
Esu našaitė... Galbūt turite ir galite padovanoti rūbelių... esu studente smulkaus sudėjimo, esu žema, labai rekėtų jūsų pagalbos... Nežinau kur kreiptis daugiau, neturiu tėvelių, globėjai kurie augino keletą metų atsisakė manes, neremia nepadeda...
Lauksiu atsakymo.
Papildyta:
862135461 mano numeris, parašykit man ar žinutę, ar paskambinkit, jie nebūsiu pskaitose būtinai atsiliepsiu... Esu smulkaus sudėjimo. Nešioju S/M dydžio rūbus. Ugis 158cm, Avalynę nešioju 37-38
Labai lauksiu Jūsų atsakymų, ar patarimų į kur galėčiau kreiptis...
Esu nevilty, nes labai sunku gyventi, kai šalia neturi nieko, prie ko galėtum prisiglausti ir jaustis saugi.. Labai lauksiu Jūsų atsakymų. Jūratė
mano emailas: maziaaa@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(mama_x2 @ 2012 04 15, 13:38)
Turiu visą krūvą moteriškų rūbų S-M dydžio. Praktiškai jų užtektų pilnai vienai, o gal net ir dviem moterim rengtis...
kelnės, džinsai, maikės, bliuskutės, megstukas...
Jei kas domis - rašykit až.

4u.gif nebėra
Atsakyti