Įkraunama...
Įkraunama...

Pavojus - manų košė

visada keista buvo kaip zmones argumentuodavo, kad karves pienas zmogui netinka, bet kiti produktai tinka, pvz. suris, sviestas, varske, juk tai irgi is to pacio pieno...manau reikia maziau filosofuot pieno tema, su karves pienu uzaugo didiziausia zmonijos karta...mano seneliai, tevai ir as- sveikata niekas nesiskunde,o va po keliu simtmeciu nustate,kad pienas zmogui kenksmingas, idomu kuo...gal tuoj nustatys, kad zmogus mesos nebegali valgyti, nes ten juk gyvulys...tai pagal ta logika, mes zmones turetume valgyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beatapetkuniene @ 2011 10 05, 07:54)
visada keista buvo kaip zmones argumentuodavo, kad karves pienas zmogui netinka, bet kiti produktai tinka, pvz. suris, sviestas, varske, juk tai irgi is to pacio pieno...manau reikia maziau filosofuot pieno tema, su karves pienu uzaugo didiziausia zmonijos karta...mano seneliai, tevai ir as- sveikata niekas nesiskunde,o va po keliu simtmeciu nustate,kad pienas zmogui kenksmingas, idomu kuo...gal tuoj nustatys, kad zmogus mesos nebegali valgyti, nes ten juk gyvulys...tai pagal ta logika, mes zmones turetume valgyt biggrin.gif

gerai pasisakyta thumbup.gif
Atsakyti
oi nigaliu su tuo pienu doh.gif jamam tuos kur gyvena teeeeen toli,juk ir kupranugarės pienas tik kupranugariukui,bet naudoja jį vietiniai drūti ir sveiki žmonės,kumelės pienas taip pat tik kumeliukui,betgi geria ir tokį nekaikurie,tai jai žmogaus tik žmogui tai kaip man jo išgrešt iki gyvenimo pabaigos sriubai ,košei ir t.t doh.gif lotuliukas.gif o apie sojos ir dar visokius pienus man nesamonė,nekalbu apie tuos kurie alergiški yra.o manų niekas ir nekiša vaikui kasdien doh.gif duok die kartą sav. ir gana paivairinimui,juk vaikai lesa ir sausainius ir kukurūzus nu tai kuom jau šitie saldumynai naudingi,užsisėdo ant varkšės manų košės biggrin.gif

o čia dar viena nesamonė blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D.E*V.A: 05 spalio 2011 - 09:07
Nes tada ir batonas, ir duona balta blogai, nes irgi su kviečiu g.gif o manai su sėlenėlėm man patys skaniausi. Kaip toj dainoj-labiausiai kenksminga gyventi biggrin.gif
Atsakyti
reiktų atidžiau skaityti žinutes ir matyti bendrą visumą, o ne vien tai ką norima matyti - atskirus žodžius ir sakinius iš žinutės mirksiukas.gif
Atsakyti
tai gal tiems vaikams daugia nieko ir nedave tik ta manu kose ir vitamina D? Mama mane matino kosem tuo tarpu ir manu kose ir su kaulais problemu neturiu. Verdu ir savo leliui. Kartais valgo kartais nevalgo. Nenori , tai per prievarte nekisu.
Atsakyti
as manu koses savo mazyliai kol kas nedaviau del to, kad ji maziausiai vertinga. o siaip juk ja valgai labai retai, kazin ar gali buti koks blogas poveikis. reikia labai viska apgalvoti, nes apie dauguma maisto produktu galime pasakyti minusu.
Atsakyti
Manu kose man iki siol skaniausia kose pasaulyje biggrin.gif su cukrum ir cinamonu wub.gif mergaitei savo irgi duodu kartais.
Atsakyti
Ar galite pasakyti nuo kokio amžiaus vaikui galima kiaušinį?
Atsakyti
QUOTE(romaievamatilda @ 2011 10 07, 10:50)
Manu kose man iki siol skaniausia kose pasaulyje biggrin.gif  su cukrum ir cinamonu wub.gif  mergaitei savo irgi duodu kartais.



Aj, tiksliai pasakyta..mmm kaip uzsimaniau biggrin.gif
Atsakyti
O as kiba nemoku isvirt manu koses doh.gif Nes nei vyresnioji ja valgydavo (greit bus 4 m.) nei mazesnioji (11 men.) norejo, kai bandziau duot schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 09 16, 01:02)
Sveikos mamytės, smile.gif

Turiu Jums visoms pasakyti svarbų dalyką. Tiesiog širdis sako pasidalinti. Šiandien žiūrėjau laidą per kabelinę apie mediciną. Ten pasakė svarbų dalyką apie manų košę . Sakė, kad mažiems vaikams, o ypač iki metukų jokių būdu negalima maitinti manų košės, kadangi košėje esančios medžiagos neleidžia kaulams pasisavinti kalcio ir vitamino D - vaikai suserga kaulų ligomis, jie iškrypsta. Ir rodė nuotraukas vaikų - buvo siaubinga. Ypač pavojingi tie atvejai, kai vaikai buvo maitinami tik manų koše, nebuvo primaitinami kitu maistu.  blink.gif  blink.gif  unsure.gif
Man buvo šokas, kai tai sužinojau. Patys dažnai valgome košę, o šit kaip.
Suaugusiems ji nėra tokia pavojinga mažais kiekiais, o vaikams - žiauriai pavojinga.
Laida vadinasi "Zdorovo zhyt" su Elena Malysheva. Galite rasti nete pažiūrėti laidos įrašą.
Pasakykite kitoms mamoms.  smile.gif Nebūkite abejingi.



Aš apskritai nei vienam vaikui nedaviau manų košės ir mes jos net nepasigendame, nieko naudingo tik tukina. Nebent vaikui trūktų masės g.gif
Atsakyti