Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

QUOTE(Fidėja @ 2012 10 25, 15:17)
saunu, kad kai kurioms viskas labai greitai susitvarko  4u.gif
o ar kuriai nors dare operacija per menesines? arteja tos dienos, tai nezinau, operacija atides ar vistiek darys...

viniem gyd.dzin del tu mmm.dazniau gyd.vyrai i tai demesio nekreipia,operavausi pas moteri,sake skaiciuotis kaip noriu,kad ispultu op ne per mmm,nes nedarys.buvo nr.duoti keli,tai buciau paskambinu,perspejus,kad susirgau,tai perkele data butu matyt.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Visoms stiprynbes po operacijos 4u.gif Man ji dar tik gresia (greiciausiai). Net nemaniau, kad reiktu operuot angina, nes angina nesergu, tik buna kartais sloga ar siaip gerkle papersti persalus. Bet gyd. sake, kad labai dideles tonzilos ir ten viduje gali visokiu puliu ir t.t.. but, todel reik ispjaut, kad nesilaikytu infekcija. Man sirdies pulsas didelis, su sirdim viskas ok, galvoju gal nuo anginos taip g.gif tai va, labai idomu, ar kas nors pries operacija turejot bedu su sirdele (jei taip, tai kokiu) ir ar jos praejo po operacijos. Taip pat gal patartumet kur Kaune operuotis. Man dar it nosies pertvara reik doh.gif Sausio menesi isoperavo, bet ji vel kreiva, vos prakvepuoju doh.gif kosmarelis...
Atsakyti
Prisedau parasyti. As jau po operacijos antra savaite, jau zymiai geriau, po truputeli pradejau viska valgyti, nors atsargiai, pazanga yra. Savaite po operacijos praejo gan sklandziai, skausmas pakenciamas (esu pakanti jam), nuskausminamuju isgeri ir vel super, kol neprasidejo ausies skausmas, kuris buvo nepakenciamas. Nuejus pas gydytojus, paaiskejo, kad gavau dovanu - isorini pulinga otita, vel antibiotikai sad.gif kazkoks kosmaras, skausmo jau nebegalejau kenteti, isproto vare, o vaistu nuo skausmo negalejau gerti, nes po ju isbere visa krutine. Aciu dievui dabar viskas tvarkosi, tikiuosi ateityje su ausimis problemu neturesiu.
Visoms, kurioms operacija dar pries akis - sekmes dideliausios 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ir manes laukia sita operacija, labai bijau, galvojau nesioperuoti, nes nebuna man anginos su auksta tempa ir antibiotikais, bet ant tonziliu pilna puliu, gerkleje jausmas lyg butu kas istrige. Atsibodo tais puliais skrepliotis, tai lyg ir pasiryzau operuotis 4u.gif gyd sake, kad po operacijos laukia grieztas rezimas, tai gal galite papasakoti, kas te bus griezto ir kiek ilgai?
Atsakyti
Sveikos,
norejau pkalusti po oprecijos 6 dienos, ant liezuvio pastebejau pulius ir jie pleciasi. pats gijimas kaip ir neblogai, kest galima, bet tie puliai - kazkas siaubingo. ar jie turi buti? ar cia jau koks stomatitas prasideda?
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2012 12 02, 07:44)
Sveikos, 
norejau pkalusti po oprecijos 6 dienos, ant liezuvio pastebejau pulius ir jie pleciasi. pats gijimas kaip ir neblogai, kest galima, bet tie puliai - kazkas siaubingo. ar jie turi buti? ar cia jau koks stomatitas prasideda?


gal tai ne puliai, o geltonos fibrino apnasos??? jos atsiranda gyjant zaizdoms 4u.gif , po kiek laiko tie geltoni sasai nukris
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2012 12 02, 13:36)
gal tai ne puliai, o geltonos fibrino apnasos??? jos atsiranda gyjant zaizdoms 4u.gif , po kiek laiko tie geltoni sasai nukris



aisq ok. as perskaiciau tas dvi temas man vis tiek ne viskas liko aisq. ar teisingai supratau 1-7 dienos gijimas, 7-10 pavojingos dienos del kraujavimo, 10-14 dienos sasu nukritimas ir tik tada prasideda geresnes spalvos gyvenimo, aisq individualiai, kai kam ir anksciau?
bet jau po 14 dienos nieko nebelieka?
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2012 12 03, 04:12)
aisq ok. as perskaiciau tas dvi temas man vis tiek ne viskas liko aisq. ar teisingai supratau 1-7 dienos gijimas, 7-10 pavojingos dienos del kraujavimo, 10-14 dienos sasu nukritimas ir tik tada prasideda geresnes spalvos gyvenimo, aisq individualiai, kai kam ir anksciau?
bet jau po 14 dienos nieko nebelieka?



man truko kokias tris savaites, daug geriau ramuneliu arbatos, na ir paskalaudavau gerkle gerdama, ir vienasyk pajutau,kad kazkas atkibo, nulekiau i kriaukle isspjaut- tos geltonos apnasos, na sasas, monetos dydzio, taip po biski ir nukrito, va nuo tada ir gyvenimas prasviesejo, skausmas dingo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2012 12 05, 13:58)
man truko kokias tris savaites, daug geriau ramuneliu arbatos, na ir paskalaudavau gerkle gerdama, ir vienasyk pajutau,kad kazkas atkibo, nulekiau i kriaukle isspjaut- tos geltonos apnasos, na sasas, monetos dydzio, taip po biski ir nukrito, va nuo tada ir gyvenimas prasviesejo, skausmas dingo 4u.gif



o kaip del skoniu pakitimo? as nejauciu skoniu valgydama.. tarsi kokia vata smile.gif ar greitai atsistato?
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2012 12 09, 23:52)
o kaip del skoniu pakitimo? as nejauciu skoniu valgydama.. tarsi kokia vata smile.gif ar greitai atsistato?



bent jau as nejutau skonio koki menesi tai tikrai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2012 12 11, 22:41)
bent jau as nejutau skonio koki menesi tai tikrai doh.gif



aisq tada nejausiu ir as smile.gif aciu uz atsakymus
Atsakyti
Mergaites, patarkite Klaipedoje pas ka eiti operuotis? g.gif
Atsakyti