Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

QUOTE(Arrivederici @ 2012 10 20, 16:28)
man jau savaite, o valgyt beveik neimanoma doh.gif ,
pastebejau,kad maziau degina kai valgau beskonius produktus- t.y. be jokiu prieskoniu ir druskos, pabandyk,gal ir Tau taip tiks.

oi as ir preska maista valgau. siaubas kazkoks kai ptycia visur tokie skanestai ant akiu laikausi bet kada sitas kosmaras baigsis. nimesili jau geriau 3 ar 4 kartus nepamenu ir dar nakciai leisiuos tu geru skaudziu vaistuku.
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2012 10 20, 18:45)
oi as ir preska maista valgau. siaubas kazkoks kai ptycia visur tokie skanestai ant akiu laikausi bet kada sitas kosmaras baigsis. nimesili jau geriau 3 ar 4 kartus nepamenu ir dar nakciai leisiuos tu geru skaudziu vaistuku.


jo... nemaniau,kad taip skaudet gali verysad.gif ,
man miniimum 5 nimesil per para doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2012 10 20, 19:47)
jo... nemaniau,kad taip skaudet gali verysad.gif ,
man  miniimum 5 nimesil per para doh.gif


sianakt uzejo net du kosulio priepoliai. tai jau galvojau sukaujuos, bet tfu tfu tfu nesukraujavau. jau 6d kai po op bet skausmas nemazeja jis tik keicia savo vieta dabar liezuvio pamata skauda ir ausis su kruminiais dantim. dar sian ryte valiausi liezuvi su medine lopetele tai tiek ant jo koses tokios balzganos buvo. tai va laukiu geru laiku kada neskaudes tik idomu ar greit toks malonumas ateis. kt savaite vaziuosiu pas gydytoja kad paziuretu kaip ten gyja.
Atsakyti
Sveikos. Man irgi gresia si operacija. Tik dar nezinau ar jai ryztis. gerkle skauda daznai, paseliai baisus, pastoviai ji raudona paspaudus matosi puliai. kazkaip gydytis ne issigydau, gal net ir nelabai zinau kaip. Anyta medike tai sako veliau gali prasideti sanariu skausmai ir kitos problemos. ir seip mazdaug vaikstai su pastovia infekcija burnoje, ji liepia operuotis.

Kodel Jus ryzotes siai operacijai? ar tikrai negalima tos gerkles isgydyti taip kad galima butu su ja gyventi jos nepjaunat? Kokios pasekmes gali buti tos gerkles neoperuojant? ir ar gyventi lengviau po operacijos, ar nesigailit?
Atsakyti

Labai džiaugiuosi, kad išsioperavau.
Mano padėti būdavo tokia- mažiausias oro temperatūros pasikeitimas, užtekdavo ko nors vėsesnio gurkštelti ar pan- iškarto pūlinė angina. Su baisiu diskomfortu, su pūliais gerklėje, naktį miegoti negalėdavau- nes dusindavo.. Pernai, iki rugpjūčio mėn, antibus geriau gal 4 kartus. doh.gif
Dabar jau ruduo persirito į antrą pusę- nei slogos, nei anginos. 3*tfu rolleyes.gif O šiaip nebūdavo rudens, žiemos ir pavasario be anginos ir antibų porcijos.
Atsakyti
QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 10 21, 23:07)
Sveikos. Man irgi gresia si operacija. Tik dar nezinau ar jai ryztis. gerkle skauda daznai, paseliai baisus, pastoviai ji raudona paspaudus matosi puliai. kazkaip gydytis ne issigydau, gal net ir nelabai zinau kaip. Anyta medike tai sako veliau gali prasideti sanariu skausmai ir kitos problemos. ir seip mazdaug vaikstai su pastovia infekcija burnoje, ji liepia operuotis.

Kodel Jus ryzotes siai operacijai? ar tikrai negalima tos gerkles isgydyti taip kad galima butu su ja gyventi jos nepjaunat? Kokios pasekmes gali buti tos gerkles neoperuojant? ir ar gyventi lengviau po operacijos, ar nesigailit?


man ir panasiai pastoviai skaudejo, ir sirdele baladodavo nors esu ganetinai jauna ir pati paprasiau gyd kad siustu pas lor nu ir nustate kad reikia operuoti. tai va 10m su ja gyvenau o dabar jau nebe. is vienos puses dziaugiuos bet pooperacinis laikotarpis sunkus. gydytoja sake kad labai didele ispjove gal del to. jau nemazai svorio nukrito, bet ka ir noret kad jis nekristu jei per diena suvaigai 3 sausainius, 1 riekte slapkes ir 10 koldunu gerai isvirtu kad kose primena ir tai tik kaip mb suleido nuskausminamuju i dupce. sianakt geriau net du nimesilio nes taip ausis ir dantis skaudejo kad vos tveriau. nu tikiuos ryt bus geriau ir geriau, kas belieka mirksiukas.gif
Atsakyti
as angina operavausi nes liepe reumatologe, ar bus geriau sanariam, ar ne, bus matyt...pooperacinis periodas tai siaubingas doh.gif valgyt beveik neimanoma, o skausmas uzeina toks,kad nezinai, ar ausis, ar dantis, ar gerkle skauda doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
man praeita antradieni isoperavo, penktadieni paleido namo. Nekraujavau, temperaturos nebuvo. Kol gulejau ligoninej, leido vaistus nuo skausmo, tai dar kenteti buvo galima, bet vistiek skausmas labai didelis. Gydytojas israse tik nimesili. Man kuo toliau, tuo daugiau skaudejo. As net valgyti nieko negaliu, nei kosiu, nei trinto maisto, tik arbata su pamirkytais dziuveseliais ir tai kai isgeriu nimesilio, kai praeina koks pusvalandis. Skauda atrodo viska - ir gerkle, ir ausis, ir dantis. Kalbeti sunku. As net zvakuciu nusipirkau nuoskausmo ir tos nepadeda. Vienu zodziu laukiu desimtos dienos, tikiuosi praeis tas skausmas...
Dabar dar dukra susirgo angina, tai buvom pas jos gydytoja, tai ji man patare nusipirkti Faringospray, tai vakar nusipirkau ir pradejau purksti.
Vienu zodziu, be zodziu, baisu koks skausmas, as tikrai nesitikejau, kad taip skaudes...
Atsakyti
Labas.

Aš ir operavaus angina. Man išleisdama gydytoja išrašė purškala faringo sprat ir nuo skausmo Dolmen (jei gerai pamenu). Man šis vaistas ilgam nuimdavo skausma ir nebuvo taip baisiai, kaip dabar čia visos rašot. Užtekdavo 3 tablečių per para. Na buvo karta, kad nakti užėjo skaudėt, bet dėlto, kad perdaug buvau kalbėjus, ir dar garsokai, ir nemažai maisto suvalgiau. O šiaip viskas man buvo tvarkoj. Nesuprantu kodėl jums neišrašo gydytojai Dolmeno, g.gif jis stipresnis ir greit nuima skausma. Tablete nedidele man praryti gerai sekdavosi thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2012 10 23, 13:45)
Labas.

Aš ir operavaus angina. Man išleisdama gydytoja išrašė purškala faringo sprat ir nuo skausmo Dolmen (jei gerai pamenu). Man šis vaistas ilgam nuimdavo skausma ir nebuvo taip baisiai, kaip dabar čia visos rašot. Užtekdavo 3 tablečių per para. Na buvo karta, kad nakti užėjo skaudėt, bet dėlto, kad perdaug buvau kalbėjus, ir dar garsokai, ir nemažai maisto suvalgiau. O šiaip viskas man buvo tvarkoj. Nesuprantu kodėl jums neišrašo gydytojai Dolmeno, g.gif  jis stipresnis ir greit nuima skausma. Tablete nedidele man praryti gerai sekdavosi thumbup.gif


Kiekvienas organizmas yra labai individualus ir labai skirtingai reaguoja į vaistus, o taip pat ir į operaciją. Vieniems užtenka ir Ibumetino gal, o kitiems reikia ir stipresnių.. smile.gif o taip baisiai nebuvo nebūtinai dėl "stebuklingų" vaistų, o gal tiesiog pooperacinis laikotarpis sklandžiau ėjo pvz wink.gif
Atsakyti
Man labai įdomu ar yra tokių, kurie taip smarkiai po tokios operacijos nesikankino g.gif Atrodo kad pooperacinis laikotarpis toks baisus ir skausmingas sad.gif
Nežinau, ar man artimieji meluoja, kad čia labai paprasta operacija, ar čia rašo vien baisius skausmus patyrusios merginos doh.gif
Mane vis ramina kad nieko baisaus nėra, o čia paskaitau, kad yra labai baisu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2012 10 23, 15:11)
Kiekvienas organizmas yra labai individualus ir labai skirtingai reaguoja į vaistus, o taip pat ir į operaciją. Vieniems užtenka ir Ibumetino gal, o kitiems reikia ir stipresnių.. smile.gif o taip baisiai nebuvo nebūtinai dėl "stebuklingų" vaistų, o gal tiesiog pooperacinis laikotarpis sklandžiau ėjo pvz wink.gif

Sutinku, kad kiekvienas organizmas skirtingai reaguoja į vaistus. Man nimesilis kažko ne prie širdies (atrodo, lyg būtų vaikų žaidimas su šiuo vaistu. Čia tik mano nuomonė). Buvau aš jo nusipirkus po operacijos, nes galvojau kas bus jei nei praryti tabletės. Bet taip jo ir negėriau.
Šiuos vaistus aš nelaikau stebuklingais, bet manau, kad jie yra daug stipresni už tokius kaip nimesilis, ir gan ilgai skausmą bent man nuimdavo. Aš skausmo nebijau, esu pakanti iškart negriebiu gerti vaistų, bet po operacijos negerti nuskausminamųjų tai pats didžiausias košmaras turėtų būti. Man ryte labai skaudėdavo, net kalbėt neidavo, o ką kalbėt apie seilių nurijimą. Tai kentėdavau kažkur apie 10-15 min kol vaistai suveikdavo. Ir taip visada būdavo kai nebeveikdavo vaistai. Skausmas labai strprus, bet su vaistais labai gerai buvo. thumbup.gif

Ai dar po operacijos prieš važiuojant namo gydytojos prašiau, kad išrašytu leidžiamų, jei tie vaistai nepadėtų, tai ji tik nusijuokė ir pasakė, kad šie vaistai padės ir dupsės badyt nereiks biggrin.gif
Atsakyti