Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

Tai va video labai aiškus kaip tai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingosetija @ 2012 10 16, 20:35)
Su abliatorium baveik tas pats tik tiek kad per operacija nebuna kraujo,pjauna ir iskart uzdegina su lazeriu...galiu pasakyt is patirties gal ir brangoka,bet tikrai skausmas nedidelis po operacijos ir gyjimas greitesni thumbup.gifs...ir po operacijos kraujavimo tikimybe nedidele..pliusas tas kad per operacija neprirysi kraujo ir paskui nereiks vemti..sis metodas dar labai mazai zinomas ir informacijos nera,bet uzsenyje jis labai populiarus...

ar visur daro su tuom obletorium? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzinamaze @ 2012 10 17, 10:06)
ar visur daro su tuom obletorium? g.gif


Manau LT ligoninėse nedaro.
Nebent privačiose, kaip BAK ir pan...
Atsakyti
Anginos abliacija dariausi klaipedos miesto ligonineje...pas gydytoja Dirzauskiene,super gydytoja...geras personalas...
Atsakyti
QUOTE(ingosetija @ 2012 10 17, 11:26)
Anginos abliacija dariausi klaipedos miesto ligonineje...pas gydytoja Dirzauskiene,super gydytoja...geras personalas...


idomu, ar santariskese su abliatoriumi daro jau? Gal kas esat ka girdeje? 4u.gif
Atsakyti
Na va as dar vis ligoninej nors operavo 16d ryte. Operacia kaip operacija bet po jos kazkas klaikaus. Bandau valgyt springstu skausmas nemazas. Teko statyt laselines is wc gryztant vos nenukritau nes silpna pasidare. Nu zodziu sunkiai man cia bet praeis ir viskas bus ok! Tik ledu cia niekas neduoda
Atsakyti
man angina isoperavo spalio 12, spalio 15 isleido is ligonines,tas dienas kol gulejau lioninej, galima sakyt neskaudejo- leido nuo skausmo vaistus tris kartus per diena,
o va kai isleido, tai prasidejo doh.gif , skausmas siaubingas per ausis,ypac ryjant seiles, valgyt galiu tik manu kose(jau vemt vercia) doh.gif , per diena isgeriu 5-6 nimesilio. Gydytoja sako,kad skaudet turi, o gyja gerai, atiseit uz poros dienu galesiu viska valgyt, kuo as labai abejoju...beje, del valgymo, tai ne tiek skauda kai ryji, kiek kazkaip griauzia, kazkoks slykstus jausmas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 10 09, 07:38)
Labas, man gyd liepe pasidaryt toki tyrima ASO -antistreptolizinas O. Ar kas nors daret? Kokie buvo rezultatai? Kas buvo veliau?


Atsakymas geras, gerkle vis tiek skaudejo, tad Lor skyre antibiotiku. Geriu jau 4 para, gerkles nebeskauda. Tikiuos, kad vaistai uzmus ta bacila ir as busiu sveika. Nes jau pavargau kentet ta gerkles skausma.
Atsakyti
Merginos, noriu paklausti apie ASO titrą 4u.gif
Mano pavaduojanti gydytoja (eilinį kartą man susirgus pūline angina ((sergu pastaruosius 3m po 2-3 kart į metus) paskyrė pasidaryt ASO titrą dar sergant ir geriant antibiotikus. Kaip galima patikėt ASO titro rezultatu (kaip suprantu - tai skaičiuojamas tų fakin -kokų kiekis), jei sergi (suprask sergi, tai natūraliai streptokokų kiekis didelis turi būt)?? g.gif

vnž man besergant ior begeriant antibus, vietoj maximaliai galimų 200, suskaičiavo visus 665.xx wub.gif pas gydytoją einu kitą savaitę.
sakykit, kas darėsi ASO titrą: darėtės sergant, ar sveikos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2012 10 19, 15:11)
Merginos, noriu paklausti apie ASO titrą 4u.gif
Mano pavaduojanti gydytoja (eilinį kartą man susirgus pūline angina ((sergu pastaruosius 3m po 2-3 kart į metus) paskyrė pasidaryt ASO titrą dar sergant ir geriant antibiotikus. Kaip galima patikėt ASO titro rezultatu (kaip suprantu - tai skaičiuojamas tų fakin -kokų kiekis), jei sergi (suprask sergi, tai natūraliai streptokokų kiekis didelis turi būt)??  g.gif

vnž man besergant ior begeriant antibus, vietoj maximaliai galimų 200, suskaičiavo visus 665.xx  wub.gif pas gydytoją einu kitą savaitę.
sakykit, kas darėsi ASO titrą: darėtės sergant, ar sveikos?  g.gif


ASO titra dariausi kai buvau sveika, kazkaip ir gydytoja buvo uzsiminusi, kad geriausia kai gerkle aprimusi. Sergant tu bakteriju skaicius visuomet buna zymiai didesnis. Siulyciau pakartoti kai visiskai pasveiksit smile.gif
Atsakyti
nu va as jau namie. nzn kaip bus bet nimesilis man taip nepadeda kaip tie leidziami tai va vakare mb bandys suleist. skausmas dar nemazeja. nu siaubas. skrandis groja o isidedi i burna ir viskas atrodo dega vel laukiu kol nurime vel saukstas taip visa diena zaidziu.
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2012 10 19, 20:55)
nu va as jau namie. nzn kaip bus bet nimesilis man taip nepadeda kaip tie leidziami tai va vakare mb bandys suleist. skausmas dar nemazeja. nu siaubas. skrandis groja o isidedi i burna ir viskas atrodo dega vel laukiu kol nurime vel saukstas taip visa diena zaidziu.



man jau savaite, o valgyt beveik neimanoma doh.gif ,
pastebejau,kad maziau degina kai valgau beskonius produktus- t.y. be jokiu prieskoniu ir druskos, pabandyk,gal ir Tau taip tiks.
Atsakyti