Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

Labas, man gyd liepe pasidaryt toki tyrima ASO -antistreptolizinas O. Ar kas nors daret? Kokie buvo rezultatai? Kas buvo veliau?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 10 09, 07:38)
Labas, man gyd liepe pasidaryt toki tyrima ASO -antistreptolizinas O. Ar kas nors daret? Kokie buvo rezultatai? Kas buvo veliau?


na cia gi paprastas tyrimas, mano virs 300 rode( norma lyg iki 200), tai operuoti angina butinai liepe, penktadieni operuos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2012 10 09, 15:20)
na cia gi paprastas tyrimas, mano virs 300 rode( norma lyg iki 200), tai operuoti angina butinai liepe, penktadieni operuos doh.gif



O daug kankinais su angina? As ryt suzinosiu ar man cia angina, ar koks refliuksas..

Sekmes tau penktadieni. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 10 09, 16:43)
O daug kankinais su angina? As ryt suzinosiu ar man cia angina, ar koks refliuksas..

Sekmes tau penktadieni.  4u.gif


man ji isvis neskauda, bet nustate,kad yra puliuojanti,
i sanarius kibo- ir del to reumatologe pasiunte operuotis,
aciu 4u.gif , bijau tai siaubingai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2012 10 09, 20:16)
man ji isvis neskauda, bet nustate,kad yra puliuojanti,
i sanarius kibo- ir del to reumatologe pasiunte operuotis,
aciu 4u.gif , bijau tai siaubingai verysad.gif



Kiek laiko laukei eilej? Vilniuje? Ar kur? Tikiu, kad bijai. O anksciau turejai bedu del sanariu ar tik dabar, kai angina uzpuole..Laikykis.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 10 10, 11:01)
Kiek laiko laukei eilej? Vilniuje? Ar kur? Tikiu, kad bijai. O anksciau turejai bedu del sanariu ar tik dabar, kai angina uzpuole..Laikykis.


eileje nelaukiau( klp., tariausi su daktare pries savaite),
anksciau jokiu bedu neturejau, nuo pavasario pradejo sanarius skaudet, nustate reumatoidini artrita rugpjucio men:oh , tai liepe angina kuo skubiau operuot,
bet as tik dabar prisiruosiau blush2.gif
Atsakyti
Sveiki.Jungiuosi ir as prie jusu ir noriu papasakoti.Man 30m.neseniai turejau tonziliu abliacija..Pries tai labai daug domejausi kaip atliekama operacija ir kaip po operacinis laikotarpis.Cia prisiskaiciau daug visko ir tikrai bijojau tos dieno verysad.gif .Bet dabar ne tie laikai.Ir galiu padrasinti kam reikia operacijos tai nedelskit,nes poto tikrai bus blogiau..sanariai,sirdis,inkstai..mane pagulde isvakaro,ryte neleido nei gert,9val.as gulejau ant operacinio stalo,po keliu minuciu atsijungiau-buvo taikyta pilna narkoze.ir jau pusedesimtos as gulejau savo lovoje savo palatoje..sake neryti seiliu,bet man kraujo nebuvo tad leido ryt..sulasino lasalines ir pramiegojau puse dienos..skausmas toks nezymiai skauda gerkle.paskui suvalgiau gera porcija ledu,geriau siltos ramuneliu arbatos..antra diena suleido vaistukus ir kaip niekur nieko,trecia isvaziavau namo.kelias dienas dietos,trintu koseliu, nimisilioi.siandien jau 10 d.po operacijos thumbup.gif ir jau fibrinas baveik nuejes visas.dar ciuciut skauda bet nezymiai..beje abliacija tai operacijos metu visai nebuna kraujo ir po jo skausmas mazesnis ir gyjimas greitesnis.abliatoriaus kaina 200lt.
Atsakyti
Sveikos, merginos. Jungiuosi ir as prie jusu. Man operacija paskirta lapkricio 6 d. Ziauriai bijau ne pacios operacijos, o pooperacinio laikotarpio sad.gif nors ir esu pakanti skausmui, bet dar jokios operacijos neturejusi, bijau nezinios sad.gif zinau, kad visoms buna skirtingai, vienos lengviau pernesa, kitos sunkiau... o kaip ta operacija atliekama su abliatoriumi?
Atsakyti
QUOTE(Fidėja @ 2012 10 14, 14:32)
Sveikos, merginos. Jungiuosi ir as prie jusu. Man operacija paskirta lapkricio 6 d. Ziauriai bijau ne pacios operacijos, o pooperacinio laikotarpio  sad.gif nors ir esu pakanti skausmui, bet dar jokios operacijos neturejusi, bijau nezinios sad.gif zinau, kad visoms buna skirtingai, vienos lengviau pernesa, kitos sunkiau... o kaip ta operacija atliekama su abliatoriumi?


Nelabai suprantu,ko ten bijoti- gi XXI amžius- vaistų nuo skausmo plačiausia gama: nebeveiks Diclac- gersit Ketanov, nenorėsit Ketanov- gersit Nimesil. Receptus išrašo ir geriamiems ir leidžiamiems. Vaistai nuo sausmo, gulimas rėžimas- ir praeis tas pooperacinis, net nepajausit. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 10 15, 08:24)
Nelabai suprantu,ko ten bijoti- gi XXI amžius- vaistų nuo skausmo plačiausia gama: nebeveiks Diclac- gersit Ketanov,  nenorėsit Ketanov- gersit Nimesil. Receptus išrašo ir geriamiems ir leidžiamiems. Vaistai nuo sausmo, gulimas rėžimas- ir praeis tas pooperacinis, net nepajausit.  mirksiukas.gif


Na visiems skirtingai praeina pooperacinis laikotarpis, ir jis priklauso nuo paciento fiziologinės būklės, bei operacijos eigos, man asmeniškai skausmo nenuėmė nei ketanovas nei nimesilis, bet viską galima ištverti, ateis ir praeis, kaip ir visa kita gyvenime, viskas bus gerai wink.gif
Atsakyti
Na, papasakosiu savo istorija kas liecia operacija -man operavo, kai buvau vaikas, gal kokia antroke - ar 3 ioke, patikekit, visam gyvenimui prisiminsiu, nepalyginsi su dabartiniais metodais, narkoze ir pan. (buvau vaikas, nusivede gydytoja i toki prietamsi kambariuka, ten pasodino i kede, pririso rankas, kojas, galva, praziode, istate kazka i burna, kad susiziot negaleciau, maciau, kokius didumo svirkstus ima, leidzia vaistus nuskausminamus tiesiai i anginos guzus, paskui maciau, kaip ima skalpelius, zirkles...ir ten mesineja, maciau, kokius guzus istrauke...paskui, kai viskas buvo baigtas, nuvede i palata, liepe guleti, kazkokiu vaistu suleido, kita diena jau ledus valgiau) Taip kad, nosi aukstyn 4u.gif
Atsakyti
Su abliatorium baveik tas pats tik tiek kad per operacija nebuna kraujo,pjauna ir iskart uzdegina su lazeriu...galiu pasakyt is patirties gal ir brangoka,bet tikrai skausmas nedidelis po operacijos ir gyjimas greitesni thumbup.gifs...ir po operacijos kraujavimo tikimybe nedidele..pliusas tas kad per operacija neprirysi kraujo ir paskui nereiks vemti..sis metodas dar labai mazai zinomas ir informacijos nera,bet uzsenyje jis labai populiarus...
Atsakyti