Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai gimtadieniai

aciu merginos smile.gif ten tas raudonas taurej tai zvake apvali biggrin.gif tortas biski aptirpo nuo karscio, bet vistiek skanus buvo
Papildyta:
aciu merginos smile.gif tas raudonas bumbulas tai zvake smile.gif
Atsakyti
leguška, labia viskas nuostabu ir žavinga.... wub.gif o jau pati boružėlė kokia žavi ir miela mergytė wub.gif thumbup.gif

o sakykit, tos ilgos suktos lazdelė-- kas ten per patiekalas? čia pirktos ar pačios gamintos?
ir dar sudomino taurė stovinti už lazdelių? ten koks gėrimas, kremas ar žvakė biggrin.gif ?
Atsakyti
gal kas gera nuoroda turit tu pompom kamuoliu kaip pasidaryti?is kokio popieriaus geriausiai gaunas?
Atsakyti
tos lazdeles suktos, tai dariau is sluoksniuotos teslos as jas, nusiperki du pakius sluoksniuotos teslos, kur buna du lakstai dideli pakely, tada ja atlaidini, pakocioji, kad plonesne butu, ant vieno laksto barstai smulkiai tarkuota fermentini suri, pabarstai kmynais cili milteliais ir ant virsaus uzdedi antra laksta, krastus apspaudai, ta laksta gauta supjaustai juostelem 1cm storio ir imi juosteles galus suki i priesingas puses, kad gautusi tokios virveles, virsu patepi kiausiniu plaktu ir i orkaite, kol pagelsta. toj taurej buvo padazas lazdeliu mirkymui majonezas, pomidoru padazas cesnakas ir zoleles. dar ant stalo dejau brusketas su pastetu ir svogunu uogiene ir su pomidorais mocarela bei kumpiu, lavasai dvieju rusiu, kepta duona su suriu, saslykai ir tortas

Pom pom'sus dariau is serveteliu raudoni is vienasluoksniu optimos linijos serveteliu, tai nelabai grazus gavos, tokie skystoki, o baltus dariau is trisluoksniu dideliu serveteliu, tai grazus gavos. nuorodu kaip daryt yra youtube'j ivesti reikia pom pom making tutorial ar pan.
Atsakyti
net lindau į googlą ieškoti, kas tie brusketai biggrin.gif įtariu ir vėl mūsų giminei tokios ,,čiudnybės" neįtiktų smile.gif

o lazdeles reikės išbandyti per didžiukės gimtadienį žiemą- mums labai tiks žiemos tematika- bus vietoj varvekliukų smile.gif smile.gif


o pomsus aš dariau iš traukto popieriaus ir kad gražiau guutųsi dėjau į vieną ,,kukulį" tris armonikėlėmis sulanktytas ,,gėlytes" smile.gif

pasirodysim artimiausiu metu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 09 birželio 2013 - 12:33
pom pon'u gamyba
http://www.youtube.c...h?v=LgeHGG-4EI8

QUOTE(erikuza @ 2013 06 09, 08:37)
gal kas gera nuoroda turit tu pompom kamuoliu kaip pasidaryti?is kokio popieriaus geriausiai gaunas?


as darau irgi is optima linija viensluoksniu, dejau po 8 serveteles, nu man buvo grazus, tikrai neskysti schmoll.gif tik kad maziukai
user posted image
dariau ir is dideliu serveteliu trisluoksniu, dejau lyg 6 vnt nebepamenu gavosiirgi razus zymiai didesni nei is mazu serveteliu

priklauso kokio dydzio jums reikia tu kamuoliuku

pasimeginkite, paziuresite kaip jums graziau, nes pavzdziui man, kai sudejau daugiau serveteliu nepatiko jie, tokie pasisiause, ne tokie lengvi, grazus kaip is maziau.
pasiikite rserveteliu ir pasimeginkite, ne brangu, nes is pokelio daug pomsu iseis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 09 birželio 2013 - 15:32
Mūsų ,,Hello kitty" 2. tortadienis blush2.gif

http://www.supermama...;#entry62956233
Atsakyti
Sveikos, matau, kad dauguma mamyčių čia tikros auksarankės:) o aš noriu pasidalinti savo atrastu adresiuku, jei nesiseka pasidaryt pačiom kvietimų, diplomų ar panašiai, tai rekomenduoju maketavimo.lt
Atsakyti
mamytes padekit sugalvoti smile.gif organizuoju raudona-juoda gimtadienio vakareli. Ir nesugalvoju prizu laimejusiai komandai ir paguodos prizo pralaimejusiai.
kazka reik sugalvoti kad nereiktu pirkti arba butu nebrangu ,bet linksma,faina smile.gif
pvz sauniausios merginos rinkimu prizas bus - sokis su jubiliatu
sauniausio vyruko zaidime - nuotrauka su visomis vakaro merginomis
sauniausios poros konkurse- kvietimas i sekanti musu vakarelis

ir finalini zaidima darysiu ( rungsis dvi komandos: raudonuju ir juoduju) bet nesumastau prizu doh.gif
padekit smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, kadangi as teminiu gimtadieniu mėgėja, tai šiemet organizavome bitučių tema šventę, nes gimtadienis būna dvigubas tai norejos kad tiktu ir berniukui ir mergaitei. Labai gera bitučių tema, nes galima visko daug rasti thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Gražu smile.gif

Aš idėjų gimtadieniams randu čia: www.partyinbox.lt

Krikštasūniui pasirinkom LEGO temą. Yra ir bitutėms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 04 28, 22:40)
Musu 2-trasis gimtadienis BORUZELIU TEMA

placiau cia


labai gerai atrodo, biggrin.gif reiktu ir man kąnors savo vaikui padaryti...
Atsakyti