Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai gimtadieniai

Mano dukrytes 2 m. dalmantinų gimtadienis,nes l. jau myli suniukus:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Man liepos 4d. sukaks 13m. Norėčiau teminio vakarėlio. Koks tiktų mano amžiaus merginai? Kokios turėtų būti dekoracijos ir žaidimai? g.gif
Prašau, padėkit! smile.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti, gal kas zinote ar net buvote uzsisake, kad kokie nors dresuoti gyvunai atvyktu i jusu svente? Tarkim meskiukai ar bezdzioneles. As radau tik http://www.vipcirkas.lt/Paslaugos/

Is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(Nainė @ 2014 06 12, 17:21)
Man liepos 4d. sukaks 13m. Norėčiau teminio vakarėlio. Koks tiktų mano amžiaus merginai? Kokios turėtų būti dekoracijos ir žaidimai?  g.gif
Prašau, padėkit!  smile.gif



sveika,

pasižiūrėk pagal šias dekoarcijas paaugliams- gal kils kokių minčių 4u.gif

http://www.partyinbox.lt/paaugliams
Atsakyti
QUOTE(Nainė @ 2014 06 12, 17:21)
Man liepos 4d. sukaks 13m. Norėčiau teminio vakarėlio. Koks tiktų mano amžiaus merginai? Kokios turėtų būti dekoracijos ir žaidimai?  g.gif
Prašau, padėkit!  smile.gif


manau puiki tema HAVAJAI smile.gif va čia galit šiek tiek nuotraukų ta tema pasižiūrėt Havajai
Atsakyti
orenatavau gimtadienį į arklius, smeigtukus ir puodelius dekoravau arkliukais, vaikui padariau maikutę su arkliuku ir ant torto arklį užtupdžiau biggrin.gif pati irgi su arkline maike buvau, kitų paprašiau paderint rūbus prie arklių - kaubojų temos, skryblių atsivežiau iš sodo dėl fotosesijos smile.gif net vaikų kambary buvo arklių kaip tik į temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodaplaukė @ 2014 07 28, 14:39)
orenatavau gimtadienį į arklius, smeigtukus ir puodelius dekoravau arkliukais, vaikui padariau maikutę su arkliuku ir ant torto arklį užtupdžiau  biggrin.gif pati irgi su arkline maike buvau, kitų paprašiau paderint rūbus prie arklių - kaubojų temos, skryblių atsivežiau iš sodo dėl fotosesijos smile.gif net vaikų kambary buvo arklių kaip tik į temą  biggrin.gif

O nuotraukyciu nebus ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodaplaukė @ 2014 07 28, 15:39)
orenatavau gimtadienį į arklius, smeigtukus ir puodelius dekoravau arkliukais, vaikui padariau maikutę su arkliuku ir ant torto arklį užtupdžiau  biggrin.gif pati irgi su arkline maike buvau, kitų paprašiau paderint rūbus prie arklių - kaubojų temos, skryblių atsivežiau iš sodo dėl fotosesijos smile.gif net vaikų kambary buvo arklių kaip tik į temą  biggrin.gif

O kokiam kamb daret?
Atsakyti
QUOTE(Juodaplaukė @ 2014 07 28, 15:39)
orenatavau gimtadienį į arklius, smeigtukus ir puodelius dekoravau arkliukais, vaikui padariau maikutę su arkliuku ir ant torto arklį užtupdžiau  biggrin.gif pati irgi su arkline maike buvau, kitų paprašiau paderint rūbus prie arklių - kaubojų temos, skryblių atsivežiau iš sodo dėl fotosesijos smile.gif net vaikų kambary buvo arklių kaip tik į temą  biggrin.gif


Tai, jeigu arkliukai patinka, tai gal geriau su tikrais arkliukais švęsti, o ne su jų paveiksliukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tevas ant arklio @ 2014 07 29, 09:12)
Tai, jeigu arkliukai patinka, tai gal geriau su tikrais arkliukais švęsti, o ne su jų paveiksliukais  ax.gif

per mažas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodaplaukė @ 2014 08 04, 17:37)
per mažas  smile.gif


Tai jeigu eina jau ir sėdi, tai jau ne per mažas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tevas ant arklio @ 2014 08 04, 17:22)
Tai jeigu eina jau ir sėdi, tai jau ne per mažas  schmoll.gif

jeigu dar tik eina ir sėdi, gimtadieniusšvęs TIK tėvai smile.gif pasirinkit ir "arkliukus" ir "hipodromą" smile.gif

vaikams gimtadienių realiai prireikia gal nuo kelverių. Iki tol gimtadieniai šventė tik tėvams, o mažiui šventė - saugumas šalia gerai nusiteikusių tėvų
Atsakyti