Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai gimtadieniai

QUOTE(***Meskute*** @ 2014 04 28, 02:01)
Sveikos gimtadienio tema Vaikyste... gal turite ideju  4u.gif



perskaiciau Jusu tema ir mintyse tokie vaizdai - kasytės, kaspinai, smėlio dežės žaislai( pvz. kibireliuose vaišės ir pan. ) , spalvoti balionai, ledai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAMI: 28 balandžio 2014 - 08:05
QUOTE(VAMI @ 2014 04 28, 09:03)
perskaiciau Jusu tema ir mintyse tokie vaizdai - kasytės, kaspinai, smėlio dežės žaislai( pvz. kibireliuose vaišės ir pan. ) , spalvoti balionai, ledai  wub.gif

Aciu 4u.gif ,as viska labaiiii panasiai isivaizduoju wub.gif
Papildyta:
Dar bus pakviesti du personazai kurie vaikais uzsiims... ale peckiu tema,tai bus viskas su piesimu susija... nes dvieju paneliu gimtadieniai vienai 7 kitai 2...tai kad abiem butu ydomu smile.gif
Atsakyti
Labas mamytės,artėja mano sūnelio 3 gimtadienis..lyg tai ir viska žinau ko noriu jau ir tema pasirinkau džiungles kažkaip viskas šįmet yra galvoj..tai va pagalvojau gal kuri iš mamyčių dare tokia tema ir pasidalintu savo patirtimi ;)bus penki vaikiukai 2-3 metai ir mergaite 5 metu..ačiū labai,jei kam idomu tai galiu pasidalinti savo idejom;))))
Atsakyti
O mano panelyte nori gimtadienio Frozen (Ledo salies) tema - gal turit ideju? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2014 05 24, 19:18)
O mano panelyte nori gimtadienio Frozen (Ledo salies) tema - gal turit ideju?  blush2.gif

Gegužės 15 d. "Žmonėse" Godos Alijevos dukters gimtadienis buvo Ledo šalies tema
Atsakyti
biggrin.gif
Bet aš niekur nerandu, kur rasti tų daikčiukų su Ledo šalim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2014 05 24, 21:55)
biggrin.gif
Bet aš niekur nerandu, kur rasti tų daikčiukų su Ledo šalim  unsure.gif

Kokių jūs norit daikčiukų ? dėkit baltas lėkštutes ant žydos staltiės ar žydras lėkštutes /O tuos smeigtukus reik pasimaketuoti arba užsakyti .O maistas (jei tai galima pavadinti maistu )zefyriukai ant pagaliukų ,rafaelo-sniego gniūžtės ,ant geriamo joguto buteliukų papuošimai va jum ir visas grožis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2014 05 25, 20:51)
Kokių jūs norit daikčiukų ? dėkit baltas lėkštutes ant žydos staltiės ar žydras lėkštutes /O tuos smeigtukus reik pasimaketuoti arba užsakyti .O maistas (jei tai galima pavadinti maistu )zefyriukai ant pagaliukų ,rafaelo-sniego gniūžtės ,ant geriamo joguto buteliukų papuošimai va jum ir visas grožis  4u.gif


Puiku - ačiū labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2014 05 25, 22:12)
Puiku - ačiū labai  wub.gif



o snaigės nebūtų į temą?

užklauskit čia:
http://www.partyinbo...ku-gimtadieniai

dabar jau neberandu verysad.gif - matyt dėl to, kad ne sezonas, bet žiemą buvau supirkusi iš čia gražią atributiką su snaigėmis, melsva spalva.... deja, bet jau savo likučius pardaviau ax.gif
Atsakyti

QUOTE(Mazule @ 2014 05 24, 20:55)
biggrin.gif
Bet aš niekur nerandu, kur rasti tų daikčiukų su Ledo šalim  unsure.gif


pasidomek pas Mingailiux, kur ji uzsakynejo, labai jau graziai padarytas stalas ir papuosimai wub.gif




QUOTE(Mingailiux @ 2014 05 23, 21:38)


Cia mano dukrytes gimtadienio tortukas ir visas saldus stalas:
user posted image

user posted image



Atsakyti
Sveikos supermamos, gal kuriai teko organizuoti vaikams vakareli tema piratai? Gal kuri zinote is kur gauti, ar kuri turite piratu priesaika?
Mes Norvegijoje organizuojame seimu svente, vaikai ieskos lobiu, kadangi su kuryba man sunku, tai tikiuosi, kad pagelbesit. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Aš savo mergytėms rengiu gimtadienius, esu dariusi Mikės Pūkuotuko, drugelių, Pelytės Mini, fėjų ir elfų temomis.

Aprašymai ir nuotraukos http://solciukas.blogspot.com/
Atsakyti