Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

QUOTE(Kristinukas @ 2011 11 01, 20:04)
aves, nebūtinai tik Aconitum turi tikti, kartais vaikams Pulsatilla suveikia, kartais Alium cepa...

Jei apie konkrečiai šį atvejį kalbėt - daviau po 9 žirnius kas 15 min, taip pirmas 2 val (būtent taip ir patariama prie ūmaus susirgimo), paskui paretinau dozę iki 7 žirnių kas 2 val.

Aciu 4u.gif

Dar norejau paklaust. Yra man taip buve, bet senokai todel pamirsau. Mano alkunes pradejo must tokiom raudonom demem (lopais) ir man juos nuo rupu ar kitokios trinties ima raudonuot ir perstet. Gal galetumet ka patart?
Atsakyti
Sveikos. Norėjau paklaust kas tiktų, kai yra užkimimas ir karkalai kažkur viršuje. Beveik nekosėja, tik karkalai pasigirsta susikaupė, kai sukosti
Atsakyti
Labai laukiu patarimu. Sunui bando pripaisyti bronchine astma, girdisi karkalu plauciuose. Ka galeciau pradeti duoti, jei gydytoja israse Ventolina, o noriu nuo jo susilaikyti? Iki siol gerem Drosera homaccord ir Tartephedreel lasiukus. Taip pat pridedavau Rus tox su Nux Vomica, bet, deja, nepadeda.
Atsakyti
O tas Ventonil nuo ko yra? g.gif Mes turim juos,gydytoja patare gerti,kai uzeina kosulio priepolis.Bet mums visiskai jokio poveikio neduoda. g.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 11 02, 09:40)
Labai laukiu patarimu. Sunui bando pripaisyti bronchine astma, girdisi karkalu plauciuose. Ka galeciau pradeti duoti, jei gydytoja israse Ventolina, o noriu nuo jo susilaikyti? Iki siol gerem Drosera homaccord ir Tartephedreel lasiukus. Taip pat pridedavau Rus tox su Nux Vomica, bet, deja, nepadeda.

O koks kosulys? Yra ar ne, spazminis ar atsikosėja? Jei spazmuoja ir negali atsikosėti, kosėja sausai iki vimdymo, tada Drosera. Jei jau šlapesnis kosulys, tada bandykit Pulsatila

QUOTE(Samarija @ 2011 11 02, 11:00)
O tas Ventonil nuo ko yra? g.gif Mes turim juos,gydytoja patare gerti,kai uzeina kosulio priepolis.Bet mums visiskai jokio poveikio neduoda. g.gif

Ventolinas - atpalaiduoja bronchus, sumažina spazmus ir vaikas lengviau atsikosėja.
Atsakyti
Orchidėja, pasiskaityk apie Ipececuanha ir Bryonia, dar Rumex.
Atsakyti
Labas, skaitineju apie homeopat senas temas, daejau 2009 ir juokas ima kokia Krika, db paprotingejusi biggrin.gif o as vis dar kazkaip neikertu homeopatijos...sunkiausia, kad nera cia kazkur pas mus vaistines... siaulietes, kur jus uzsisakot preparatus, prasau suteikit man info jei nesunku i az...

mazas vel turi kirminu..as nesuprantu is kur pas ji tie kirminai doh.gif savaitgali pradejo viduriuot, kazkoks virusas, nes ir B iskrito visi... daviau nux vomica homaccord + gerosios bakterijos ir visi strakalioja kaip nieko nebuve, per para visus pastaciau biggrin.gif bet va mazas tai niekaip nesugebam su kirminais atsikratyt doh.gif kiek ko nedariau, ko nedaviau... viska lyginu, darau kad nebutu ir vel jie is kazkur islenda doh.gif
Atsakyti

Gal kas galetu pasidalinti savo patirtimi kiek duoti vaikui kates nago? turim nusipirke tabletes 500 mg. raso jog dozavimas po 2-4 tab. kiek galima duoti 3 m. vaikui. Buciau dekinga jei kas pasidalintumete ziniomis.
Atsakyti
Merginos, ar vartojant homeopatinius vaistus gali išberti? Duodu dukrai ežiuolės kompleksą, tai jai išbėrė burną (lūpų vidines puses). Sako, kad neniežti ir neskauda. Gal su tuo susidūrę buvot?
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2011 11 02, 10:00)
O tas Ventonil nuo ko yra? g.gif Mes turim juos,gydytoja patare gerti,kai uzeina kosulio priepolis.Bet mums visiskai jokio poveikio neduoda. g.gif


Ventolinas šiaip geriau tas, kur sukvėpuojamas, geriamas taip momentiškai neveikia, na nenuima iš karto priepuolio, taip kaip purškiamas.

Buvom šiandien pas Popovą, dėl mažiaus bronchinės astmos. Jis, visgi nenorėtų vadinti to astma, kaip ir aš, beje, daugiau traktuoja, kaip imuniteto sutrikimą. Išrašė va tokių va vaistų: Arsenicum album 30 kažkokių vienetų (neperskaitau tik kokių) ir Drosera rotuudifolia 30 kažko tai. Aišku gali būti kad neteisingai nuskaičiau kai kurias raides pavadinime, bet kas žino, tai supras. Trims mėnesiams čia taip.
Gal kas pakomentuos? Įdomu išgirsti,ar kas gėrė tokios vaistus,ar padėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artemidė: 02 lapkričio 2011 - 19:08
QUOTE(Ruduoke @ 2011 11 02, 14:55)
Labas, skaitineju apie homeopat senas temas, daejau 2009 ir juokas ima kokia Krika, db paprotingejusi biggrin.gif o as vis dar kazkaip neikertu homeopatijos...sunkiausia, kad nera cia kazkur pas mus vaistines... siaulietes, kur jus uzsisakot preparatus, prasau suteikit man info jei nesunku i az...



Ruduoke, Kirkė ar Krika? Yra ir viena, ir kita... Tik Krika senokai čia besilankė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Artemidė @ 2011 11 02, 20:01)
Ventolinas šiaip geriau tas, kur sukvėpuojamas, geriamas taip momentiškai neveikia, na nenuima iš karto priepuolio, taip kaip purškiamas.

Buvom šiandien pas Popovą, dėl mažiaus bronchinės astmos. Jis, visgi nenorėtų vadinti to astma, kaip ir aš, beje, daugiau traktuoja, kaip imuniteto sutrikimą. Išrašė va tokių va vaistų: Arsenicum album 30 kažkokių vienetų (neperskaitau tik kokių) ir Drosera rotuudifolia 30 kažko tai. Aišku gali būti kad neteisingai nuskaičiau kai kurias raides pavadinime, bet kas žino, tai supras. Trims mėnesiams čia taip.
Gal kas pakomentuos? Įdomu išgirsti,ar kas gėrė tokios vaistus,ar padėjo?


Artemide, kol surasit tinkamus, gali ir pusmetis praeiti, reikia išmokti BA sukontroliuot homeopatiniais...
Papildyta:
QUOTE(aves @ 2011 11 01, 23:25)
Aciu  4u.gif

Dar norejau paklaust. Yra man taip buve, bet senokai todel pamirsau. Mano alkunes pradejo must tokiom raudonom demem (lopais) ir man juos nuo rupu ar kitokios trinties ima raudonuot ir perstet. Gal galetumet ka patart?


Pabandyk sudeginti popieriaus lapą, o ta ruda anglim, kur ant lėkštutės lieka, patepti alkūnes. Jei tai raudoni sausi perštintys plotai, turėtų pagelbėt.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 11 02, 12:46)
O koks kosulys? Yra ar ne, spazminis ar atsikosėja? Jei spazmuoja ir negali atsikosėti, kosėja sausai iki vimdymo, tada Drosera. Jei jau šlapesnis kosulys, tada bandykit Pulsatila
Ventolinas - atpalaiduoja bronchus, sumažina spazmus ir vaikas lengviau atsikosėja.



Spazmuoja, kartais labai stipriai, o kartais ne taip. Siaip kosulys irgi keiciasi, tai labai sausas, tai siek tiek dregnesnis. Nuo sestadienio geriam Drosera homaccord+Tartephedreel + pridejau Bryonia, Rus tox ir Nuz Vomica, bet nejauciu pagerejimo....
Papildyta:
QUOTE(Lotynė @ 2011 11 02, 13:17)
Orchidėja, pasiskaityk apie Ipececuanha ir Bryonia, dar Rumex.



Pabandysiu, aciu.
Atsakyti