Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(ryte @ 2004 10 21, 20:38)
bet kad nebuciau galejusi valdytis , tai tikrai nebuvo. man atrodo, kad ilgojo protokolo metu sunkiau turetu buti.

Bent jau iš forumo man susidarė toks įspūdis, kad tavo charakteris toksai - esi gana racionali wink.gif

O dėl ilgo protokolo - įtariu, kad jame dodesnė hormoninė apkrova ir jis išsitęsęs laike - nervai ir nebeatlaiko...

Zaira, o pas tave tikrai matyt folikulai smarkiai auga. Tau būtina gerti daug skysčių (ne mažiau kaip 2 litrus per dieną), geriausia negazuoto mineralinio (gazuotų gėrimų iš viso negalima).

QUOTE(ryte @ 2004 10 21, 21:06)
Daiva, o del ko reikia vandeni gerti kai folikulai smarkiai auga?

Priežasties nebepamenu, nors skaičiau kažkada...lygtai padeda šalinti iš organizmo kažką...Bet tiksliai žinau, gal gydytoja pamiršo įspėti...Ypaš svarbu bus daug skysčių, kai suleis Pregnylį (ar kitą ovuliaciją skatinantį preparatą) ir po embrionų perkėlimo...Aš įtariu, kad mane iš dalies tai ir išgelbėjo, nes buvo gana stipri hiperstimuliacija...Man tai Bogdanskienė kelis kartus kartojo, kad nepamirščiau apie skysčius...

QUOTE(Vilmikė @ 2004 10 21, 23:10)
O dabar jau Jus man paaiškinkit :kodel ir Rytei, ir Zairai paskirtas diferelinas ir gonalis kartu g.gif ?

Vilmike, po poros savaičių tau prie Diferilino irgi pridės dar ir Puregoną (Gonalis yra praktiškai tas pats.
Pas Zairą matyt trumpa schema, užtai ji gauna iš karto abu preparatus.
Pas Rytę nebepamenu kokia schema buvo.

Apie aspiriną:

Чаще всего назначают профилактически Тромбоасс (аспирин) 50 мг ежедневно для профилактики антифосфолипидного синдрома

Panos, o kaip vadinasi tas Aspirinas ir kokiomis dozėmis, kurį rekomendavo jums?
Atsakyti
Aš ir po IVF ir po KRIO geriau Bayer aspiriną po 1 tabl.
Atsakyti
QUOTE (vira @ 2004 10 22, 10:08)
Aš ir po IVF ir po KRIO geriau Bayer aspiriną po 1 tabl.

Vira, o kuriuo momentu (prieš įsodinimą, po įsodinimo) reikėjo pradėti gerti?
Atsakyti
po įsodinimo
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 21, 22:48)
Vilmike, po poros savaičių tau prie Diferilino irgi pridės dar ir Puregoną (Gonalis yra praktiškai tas pats.
Pas Zairą matyt trumpa schema, užtai ji gauna iš karto abu preparatus.
Pas Rytę nebepamenu kokia schema buvo.

taip, buvo trumpoji schema
Papildyta @ [mergetime]1098434999[/mergetime]
as tik dabar , per KRIO protokola geriu nuo antros dienos po 100 mg bayer aspirino. nezinau kiek ilgai reikes gerti.
Atsakyti
man buvo ilga schema. tik pradzioje man reikejo viena karta vaistus susileisti (nepamenu pavadinimo, tokia balta tirsta kose), ir tada po mazdaug 10 dienu pradejau leistis Gonali. o kodel Vilimikei ta Dierelina reikia leistis kelias dienas? g.gif tai man per ilga schema buvo viskas normalu: nei karstis pyle, nei pykino, tik daznai skaudedavo galva, bet kenteti buvo galima, aha, ir pilvas issiputes buvo. tik vat kai nepasiseke, tai stogas ir nuvaziavo unsure.gif depresijos uzuomazgos buvo, bet cia vaistu salutinis poveikis, pasirodo. biggrin.gif tikiuosi, kad per trumpa schema viskas bus dar paprasciau. smile.gif

o del alaus tai cia tikrai kariauti reikia. visgi kadangi sperma pilnai atsinaujina per 3 men. (cia profesorius is Izraelio taip sake), tai dabar jau nebera ko riboti, iki proceduros tik menesiukas liko biggrin.gif
Atsakyti
Man tą Difereliną leistis reikia net kelias dienas, o turbūt dvidešimt su trupučiu- dabar keturiolika, o poto su Puregonu dar reikės (Bogdanskienė sakė gal 10 ).

O dėl tų šalutinių poveikių tai jau turbūt apsipratau, tik labai jau rami pasidariau g.gif , kolektyvas atsidžiaugti negali laugh.gif laugh.gif laugh.gif , ir valgyti pastoviai noriu doh.gif
Atsakyti
Na va merginos grįžau namo .Gydytoja liepė ateiti sekmadienį ir jei viskas gerai tai trečiadienį daro punkciją o po to po 2-3 dienų įdės tris 2.gif
Tikiuosi tiek užaugs .Dabar parodė kairėj 6 burbulus,dešinėj lygtai 5 pakolkas viskas labai gerai tik liepė nesinervuot ,tai aš pasiūliau nervus išoperuoti man,sako nu taip jeigu man reikėtų tai aš sienom lipčiau,bet jūs nesinervuokit.
Atsakyti
Aš per IVF buvau labai rami maždaug iki 3-4 dienos po embrionų įsodinimo, na o paskui paleidau nervus...Na, ir vyras dar padėjo - niekada neatleisiu... sad.gif
Zaira, pas tave puikūs rezultatai smile.gif

Dėl Diferilino - jo būna variantas, kai būna viena injekcija ir blokuojama ilgam, ir kai leidžia kiekvieną dieną. Nuo kuo priklauso ir kuo skiriasi nežinau...
Atsakyti
labai puikios naujienos, Zaira. siaip nieko baisaus nei skausmingo IVF proceduroje nera, tik psichologinis kruvis - pasiseks, ar ne. Punktacija tai is viso visai nebaisus dalykas, nieko vis tiek nejauti. o kodel tau reikejo eiti ir penktadieni, ir sekmadieni? siaip tai artmiausiu metu vaisingumo klinikoje daug moteriskiu IVF darosi - ryt bent trys.
Atsakyti
Aš taip supratau ,kad neįvyktų hiperstimuliacija Šiandien irgi kažkam darė kai aš atėjau atėjo irgi viena pora,nors jų ir nepažįstu,bet labai noriu ,kad išsipildytų jų svajonė.Gal galit parašyti kada daro hormonų tyrimus po punkcijos ar tą pačią dieną ir kokios turėtų būti normos.
Atsakyti
QUOTE (zaira @ 2004 10 24, 19:44)
Gal galit parašyti kada daro hormonų tyrimus po punkcijos ar tą pačią dieną ir kokios turėtų būti normos.

Nesupratau, kokius tyrimus turi omeny - man po punkcijos nebedarė jokių tyrimų.

O prieš punkciją aš apie savaitę vaikščiojau kiekvieną dieną, nes buvo hiperstimuliacija - labai daug estrogenų.

Zaira, džiaugiuosi už tave. Ot kad pasisektų heart.gif
Atsakyti