Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

O mano pieno fabrikėliai ni to padidėjo, ni to skausmingi pasidarė g.gif
O gal man vaidenasi? unsure.gif

Šita prisiminiau, vakar siaubingai skaniai rūkytas dešreles su braškėm sulesiau, rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 28 kovo 2006 - 08:31
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 28, 09:30)
O mano pieno fabrikėliai ni to padidėjo, ni to skausmingi pasidarė  g.gif
O gal man vaidenasi?  unsure.gif

Šita prisiminiau, vakar siaubingai skaniai rūkytas dešreles su braškėm sulesiau, rekomenduoju  thumbup.gif


Labas,
mano krutine zenkliai padidejusi, bet tai atsitiko kokias dvi savaites atgal ir pries pat punkcija ir po jos buvo nezmoniskai skausmingos. Dabar kaip ir nesumazejusios, bet jatrumas visai ne toks koks buvo g.gif , ir pilvas nebeissiputes
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 28, 08:41)
Labas,
mano krutine zenkliai padidejusi, bet tai atsitiko kokias dvi savaites atgal ir pries pat punkcija ir po jos buvo nezmoniskai skausmingos. Dabar kaip ir nesumazejusios, bet jatrumas visai ne toks koks buvo  g.gif , ir pilvas nebeissiputes

Pas mane pirmą kartą irgi buvo tas pats. Prie krūtinės net prisiliesti niekam neleidau, o liemenukai buvo visi maži. Tiesiog jautėsi, kad ji yra kitokia. Pilvą skaudėjo pirmas 5-6 dienas. O po to viskas buvo normaliai. Bet buvau truputi nestuke.gif , tik ne taip kaip reikia.
Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad visoms tie jausmais yra labai subjektyvus ir kažko ieškoti net neverta. Laukti ir tiek. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 28, 09:16)
4u.gif Labas rytas

labai juokingai nuskambes, bet jauciuosi blogai nes jauciuosi gerai, t.y. nebejauciu jokiu skausmu, pykinimo, nieko...  verysad.gif Net nakty atsibudau, nes labai liudnos mintys lenda i galva...
Beje, siandien yra sestoji diena po isodinimo. Ar  zinot sekmingu IVF atveju, kai savijauta puiki blink.gif (isskyrus bloga nuotaika)

Bent aš jau iš mūsų tarpo žinau 2, kurios nieko nejautė praktiškai išvis ir pastojo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 03 28, 10:08)
Bent aš jau iš mūsų tarpo žinau 2, kurios nieko nejautė praktiškai išvis ir pastojo  thumbup.gif


Aciu Aga, vel ramiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 28, 09:45)
Pas mane pirmą kartą irgi buvo tas pats. Prie krūtinės net prisiliesti niekam neleidau, o liemenukai buvo visi maži. Tiesiog jautėsi, kad ji yra kitokia. Pilvą skaudėjo pirmas 5-6 dienas. O po to viskas buvo normaliai. Bet buvau truputi  nestuke.gif , tik ne taip kaip reikia.
Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad visoms tie jausmais yra labai subjektyvus ir kažko ieškoti net neverta. Laukti ir tiek.  4u.gif


Nakviša jau liko visai nedaug laukti, taip norėtusi gerų žinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 03 28, 10:56)
Nakviša jau liko visai nedaug laukti, taip norėtusi gerų žinių  4u.gif

Bijau pirkti testą, bijau važiuoti į Geromedą, bijau registruotis penktadieniui pas U... bijau visko ir paniškai bijau. Žinau, žinau, reikia nusiraminti ir negalvoti. Ale lengva pasakyti, sunku padaryti. Todėl atkakliai bijosiu iki penktadienio ir vaidinsiu biski nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 28, 13:18)
Bijau pirkti testą, bijau važiuoti į Geromedą, bijau registruotis penktadieniui pas U... bijau visko ir paniškai bijau. Žinau, žinau, reikia nusiraminti ir negalvoti. Ale lengva pasakyti, sunku padaryti. Todėl atkakliai bijosiu iki penktadienio ir vaidinsiu biski  nestuke.gif



Nakviša, elkis taip kaip širdelė sako wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 28, 13:18)
Bijau pirkti testą, bijau važiuoti į Geromedą, bijau registruotis penktadieniui pas U... bijau visko ir paniškai bijau. Žinau, žinau, reikia nusiraminti ir negalvoti. Ale lengva pasakyti, sunku padaryti. Todėl atkakliai bijosiu iki penktadienio ir vaidinsiu biski  nestuke.gif


Labai tavę Nakviša suprantu, ir labai labai linkiu kad tavo baimė peraugtu į didžiūlį džiaugsmą mirksiukas.gif
Atsakyti
Laikykis,Nakviša 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 28, 08:16)
:Ar  zinot sekmingu IVF atveju, kai savijauta puiki blink.gif (isskyrus bloga nuotaika)

Žinau mirksiukas.gif Man krūtinė buvo jautriausia iki punkcijos, o po to kiekvieną dieną mažėjo tas jautrumas, pilvo po įsodinimo visai neskaudėjo, žodžiu savijauta buvo thumbup.gif Tiesa, vienintelis požymis, kuris kaip dabar galvoju buvo nėštukinis, tai jau sekančią dieną po įsodinimo padidėjo ir labai išryškėjo laukeliai aplink spenelius. blush2.gif
Atsakyti
Nakvisa...tris kartus giliai ikvepk ir iskvepk..desimt kartu pasakyk garsiai as rami ir nescia..ir eik uzhsiimk kokiais nors reikalais, knyga paskaityk..kambarius ishsivalyk ir uzhmirshk smile.gif viskas bus gerai trizniukas tu smile.gif

O as va siandien jau zinau hormonu tyrimus..parashysiu, pasakykit a geri?

FSH 7,24 IU/l
LH 5,98 IU/l
PRL 279,0 miu/l
TTH 1,17 miu/l

m?


QUOTE(Nakviša @ 2006 03 28, 13:18)
Bijau pirkti testą, bijau važiuoti į Geromedą, bijau registruotis penktadieniui pas U... bijau visko ir paniškai bijau. Žinau, žinau, reikia nusiraminti ir negalvoti. Ale lengva pasakyti, sunku padaryti. Todėl atkakliai bijosiu iki penktadienio ir vaidinsiu biski  nestuke.gif

Atsakyti