Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Tesoraite @ 2006 03 26, 19:17)
Viskas bus gerai  mirksiukas.gif

O kelintą dieną po įsodinimo daromas testas?  ax.gif

Mano testo diena- balandžio 5-ta...jei iki to neateis mmm.... Tai bus 14-ta diena diena po įsodinimo. Šiaip galima bandyti nuo 10-tos berods ax.gif
Papildyta:
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 26, 19:21)
a va cia jau nuo kantrybes priklauso  biggrin.gif
bet manau be 8-10 dienos nieko nerodytu  ax.gif  geriausiai butu islaukti 14-a, bet tokiu cia dar turbut nebuvo  laugh.gif

O man gydytojas išrašė siuntimą HCG tyrimui balandžio 5-tai dienai, ir liepė ne eksperimentuoti iki to jokių testų tongue.gif
Bandysiu matyt būt pirmoji tokia kantri doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 03 26, 19:27)

O man gydytojas išrašė siuntimą HCG tyrimui balandžio 5-tai dienai, ir liepė ne eksperimentuoti iki to jokių testų tongue.gif
Bandysiu matyt būt pirmoji tokia kantri doh.gif


Tai aš tada nedarysiu, kol tavo rezultatų nesužinosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2006 03 26, 19:28)
Tai aš tada nedarysiu, kol tavo rezultatų nesužinosiu  ax.gif

Bandysim kartu savo kantrybę friends.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 03 26, 19:31)
Bandysim kartu savo kantrybę friends.gif  mirksiukas.gif


Kas belieka, viešai pasižadėjus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2006 03 26, 19:33)
Kas belieka, viešai pasižadėjus  drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Vilma J., man siandien 4ta diena po isodinimo. Jauciuosi zymiau geriau. Skausmo praktiskai nebeliko. Tik dar pilvas labai issiputes ir skauda kai spusteliu. Tu nerimauji del skausmu, o as pradedu nervintis, kad jie dingsta mirksiukas.gif Vat ir zinok kaip cia istiesu turi buti..
Skaiciau, kad tavo testo diena balandzio 5, manoji balandzio 6ta diena, bet gydytoja sake, kad jei jau labai bus sunku iskesti, galiu pasidaryti balandzio 4taja, bet ne anksciau.
Ach, kaip norisi tiket, kad viskas bus gerai ir dar siais metais supsime savo stebukliukus ant ranku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 26, 20:56)
Vilma J., man siandien 4ta diena po isodinimo. Jauciuosi zymiau geriau. Skausmo praktiskai nebeliko. Tik dar pilvas labai issiputes ir skauda kai spusteliu. Tu nerimauji del skausmu, o as pradedu nervintis, kad jie dingsta  mirksiukas.gif Vat ir zinok kaip cia istiesu turi buti..
Skaiciau, kad tavo testo diena balandzio 5, manoji balandzio 6ta diena, bet gydytoja sake, kad jei jau labai bus sunku iskesti, galiu pasidaryti balandzio 4taja, bet ne anksciau.
Ach, kaip norisi tiket, kad viskas bus gerai ir dar siais metais supsime savo stebukliukus ant ranku  wub.gif


Labukas Dervina ir Vilma J.

Iš visos širdies linkiu, kad jūsų stebuklėliai pamatytų savo šaunias mamytes po 9 mėnesių wub.gif
Sėkmės ir stiprybės jums mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,
dziugu kad judat i prieki link savo isvajoto tikslo. na o as mielai daryciau ivf kad ir ryt bet laiko problema verysad.gif gyvenu ne lietuvoj, pinigu dabar butu, bet tiek isisukom i darbus ir dar karjera prisidejo, ko nesitikejau cia. galvojom uzsidirbsim pinigeliu ir i lietuva,bet mes abu tokie nenustygeliai pradejom karjera daryt cia ir va, laiko problema. siandien as prisisiurbiau vyno ir bliaunu cray.gif kaip noriu vaiku. tai mano vyras neapsikentes ramina mane. palauk rudens paimsim atostogas, padarysim ivf ir susilauksim dukrytes, o gal ir ne vienos. Man tie zodziai taip sirdi tepa kaip balzamu, bet paskui ir vel bliaunu, bliaunu. nu durne ir tiek.
Atsakyti
mane tai nervina pasakymai, kad nedaryti testo kol nepraeis 14 d. po įsodinimo. Tai reiškia testą reikia daryti, kai jau baiginėjasi mmm g.gif jei 14 d. po įsodinimo sulauki, tai jau 90 proc. , kad esi nėščia.
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 26, 19:56)
Vilma J., man siandien 4ta diena po isodinimo. Jauciuosi zymiau geriau. Skausmo praktiskai nebeliko. Tik dar pilvas labai issiputes ir skauda kai spusteliu. Tu nerimauji del skausmu, o as pradedu nervintis, kad jie dingsta  mirksiukas.gif Vat ir zinok kaip cia istiesu turi buti..
Skaiciau, kad tavo testo diena balandzio 5, manoji balandzio 6ta diena, bet gydytoja sake, kad jei jau labai bus sunku iskesti, galiu pasidaryti balandzio 4taja, bet ne anksciau.
Ach, kaip norisi tiket, kad viskas bus gerai ir dar siais metais supsime savo stebukliukus ant ranku  wub.gif

Darviena, tikiuosi, kad mes abi supsime savo lelius dar siemet wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 26, 21:42)
mane tai nervina pasakymai, kad nedaryti testo kol nepraeis 14 d. po įsodinimo. Tai reiškia testą reikia daryti, kai jau baiginėjasi mmm g.gif jei 14 d. po įsodinimo sulauki, tai jau 90 proc. , kad esi nėščia.


Sveikute, Renata M,
gerai tu cia sakai. As net neskaiciavau, kada turetu buti mano mmm ax.gif
Man tik sake, kad je darysiu testa anksciau, greiciausiai testas ir taip parodys II, nes naudojant Crinone, organizmas "elgiasi" kaip nescios, todel didele tikimybe, kad pamatysiu II, nors taip gali ir nebuti..o veliau gali tekti skaudziai nusivilti
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 26, 20:42)
mane tai nervina pasakymai, kad nedaryti testo kol nepraeis 14 d. po įsodinimo. Tai reiškia testą reikia daryti, kai jau baiginėjasi mmm g.gif jei 14 d. po įsodinimo sulauki, tai jau 90 proc. , kad esi nėščia.

Renatėle, bet Tu pagalvok- 10 diena išeina šeštadienis, Kaune HCG niekas nedaro šeštadieniais, 11 diena taip pat atkrenta... 12.....praėjusį kartą man tą dieną vakare atėjo mmm- nenoriu darytis HCG ryte o vakare sulaukti mmm schmoll.gif , bandysiu išlaukti...o jau tiek išlaukus galima ir 13 dieną dar palaukti mirksiukas.gif lotuliukas.gif
O jei rimtai bus matyt kaip čia bus smile.gif gal ir 9 dieną pasidarysiu kai supyksiu
Atsakyti