Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

[quote=Leta7,2006 03 24, 14:31]
Na tai sėkmės tau 4u.gif Tu tai tyliai neužsiregistravusi sąrašiuke prasmukai biggrin.gif
O tau kelintas IVF? Kiek gavosi embrioniukų? Gal užšaldei ką?

Esu galima sakyti naujoke siame forume, todel ir nezinojau kaip tai padaryti ax.gif
Man tai pirmas IVF'as. Vakar isodino tris embrionukus, saldyti nebuvo ka, nes daugelis folikulu buvo tusti verysad.gif
Atsakyti
Leta7, dare natūraliame, su estradioliu ir crinone. Aš gi su "snaigėmis" "žaidžiu" smile.gif
--
Darviena, man U sakė, kad kaip tamstoms patogiau, jokios įtakos neturi. Ale vyras mane vis tiek iki pirmadienio (tris dienas) lovoje pralaikė, išleido tik į WC nueiti.
--
Jolma, čia dar nieko mano uošvio telefonų knygoje nerasi, nes telekomas neatsirinko kur vardas, o kur pavardė lotuliukas.gif
Atsakyti
[Man tai pirmas IVF'as. Vakar isodino tris embrionukus, saldyti nebuvo ka, nes daugelis folikulu buvo tusti verysad.gif
[/quote]

Sekmes 4u.gif Kad jis ta butu pirmas ir paskutinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 24, 14:40)
Esu galima sakyti naujoke siame forume, todel ir nezinojau kaip tai padaryti ax.gif
Man tai pirmas IVF'as. Vakar isodino tris embrionukus, saldyti nebuvo ka, nes daugelis folikulu buvo tusti  verysad.gif


Tu niekur neding ir karts nuo karto rašyk kaip laikaisi. Mes laikysime už tave kumščius mirksiukas.gif
Atsakyti
Panos, kaip jūs, Nakviša, Vilmute ?
Vilmutę vėl sapnavau, kad viskas gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 03 26, 13:29)
Panos, kaip jūs, Nakviša, Vilmute ?
Vilmutę vėl sapnavau, kad viskas gerai lotuliukas.gif

Ačiū , Agut už rūpestėlį ir už geras prognozes smile.gif wub.gif
Man nuo vakar vakaro užeina pilvo skausmai verysad.gif naktį , net kelis kartus buvau prabudus nuo skausmo doh.gif g.gif

Dar psichozė neužėjo lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 03 26, 14:07)
Ačiū , Agut už rūpestėlį ir už geras prognozes smile.gif  wub.gif
Man nuo vakar vakaro užeina pilvo skausmai verysad.gif naktį , net kelis kartus buvau prabudus nuo skausmo doh.gif  g.gif

Dar psichozė neužėjo lotuliukas.gif  biggrin.gif


tai tau jau 5-a diena po, ar ne? ax.gif
pilvo skausmai nieko blogo nereiskia mirksiukas.gif gal kaip tik wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 26, 17:28)
tai tau jau 5-a diena po, ar ne?  ax.gif 
pilvo skausmai nieko blogo nereiskia  mirksiukas.gif gal kaip tik  wub.gif

Jau penkta smile.gif
Norisi tikėti, kad nieko blogo ax.gif
Atsakyti
Laikom kuštukus už jūsų leliukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 03 26, 18:22)
Jau penkta smile.gif
Norisi tikėti, kad nieko blogo ax.gif


Viskas bus gerai mirksiukas.gif

O kelintą dieną po įsodinimo daromas testas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2006 03 26, 17:17)

O kelintą dieną po įsodinimo daromas testas?  ax.gif


a va cia jau nuo kantrybes priklauso biggrin.gif
bet manau be 8-10 dienos nieko nerodytu ax.gif geriausiai butu islaukti 14-a, bet tokiu cia dar turbut nebuvo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 26, 19:21)
a va cia jau nuo kantrybes priklauso  biggrin.gif
bet manau be 8-10 dienos nieko nerodytu  ax.gif  geriausiai butu islaukti 14-a, bet tokiu cia dar turbut nebuvo  laugh.gif


Kažkodėl maniau, kad po IVF mažiau reik laukt nei po IVI blush2.gif Visgi ne vienalastį įkelia ax.gif Aš jau įtariu, koks būtų mano kantrumo laipsnis biggrin.gif
Atsakyti