Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Nakvisha, primink, kelintą dieną po punkcijos praeitą IVF darei HCG ir kiek rodė?
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 24, 10:34)
Į WC kas valandą (netgi naktį)? Pilvas kietas, padidėjęs ir įsitempęs? Viduriai paleisti?
Verksiu, bliamba... visai sysiukas pasidariau  blink.gif


Jo, jo, ir dar plius niekuom nepaaiškinami nuotaikų svyravimai bei panikos priepuoliai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 24, 10:40)
Nakvisha, primink, kelintą dieną po punkcijos praeitą IVF darei HCG ir kiek rodė?

8 dieną, rodė kažkas 1,...
Testas II rodė ne po 5-10 minučių, o vėlai vakare. Prie U dar buvau pasidariusi vieną, irgi I parodė. Na, o toliau istoriją žinote.
Tik dabar nėra negimdinio rizikos lotuliukas.gif
Šiandiena imtinai su įsodinimo diena 7 diena.
Atsakyti
Renata, ar mmm prasidėjo?
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 24, 10:47)
8 dieną, rodė kažkas 1,...


tai čia matyt 8-ą dieną po įsodinimo, o ne po punkcijos?
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 24, 10:50)
Renata, ar mmm prasidėjo?


jau ir baiginėjasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 24, 10:52)
tai čia matyt 8-ą dieną po įsodinimo, o ne po punkcijos?

Taip taip taip...
Jei prisimenu gerai, tai punkcija buvo vieną diena, po to dieną laukiau ir tik trečią dieną įsodino.
Man ir mmm prasidėjo truputį vėliau ir tokios "geros", "pagerintos" buvo. g.gif O lygiai mėnesį po įsodinimo su skausmais išvežė. Lygiai lygiai (įsodino gruodžio 8 dieną, skausmai prasidėjo sausio 8 dieną, po pietų). Aš dar egzaminui ruošiausi, o po to jau jį laukiau ligoninėje, telefonu lotuliukas.gif
Atsakyti
Nakviša, o aš tikiu, kad jau gyventoją'-us turi, intuicija tikiuosi neapgaus.
Aš su tavo vyru chore dainavau, linkėjimai biggrin.gif
Ir visada maniau, kad vardas jo L. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolma @ 2006 03 24, 12:21)
Nakviša, o aš tikiu, kad jau gyventoją'-us turi, intuicija tikiuosi neapgaus.
Aš su tavo vyru chore dainavau, linkėjimai  biggrin.gif
Ir visada maniau, kad vardas jo  L.  biggrin.gif



Tada visos pulsim i televizijos laidas filmuotis. lotuliukas.gif
Nusifilmuoji - pastojimas per menesi garantuotas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 24, 11:13)
Skauda pilva, diegia, bado.. o dar tas skrandžio skausmas susimaišo su pilvo skausmu, tai sėdžiu darbe visa persikreipusi ... sad.gif
Dieve dieve... greičiau visa tai praeitų  cray.gif  cry.gif


Sveika,
labai suprantu kaip tu jautiesi, nes man lygiai tas pats. Labai skauda pilva, visas kietas, issiputes. Irgi itariu, kad dar ir skrandis streikuoja.
Norejau taves paklausti, ar tau po isodinimo rekomendavo lovos rezima ir jei taip, tai kiek dienu?
P.S. man siandien tik antra diena po isodinimo
Atsakyti
Darviena, man U. sakė, kad tikrai nėra reikalo gulėti ir apskritai kaip nors keisti gyvenimo būdą. Ji užtikrino mane, kad gulėjimas neturi absoliučiai jokios įtakos. Sakė - "galit gulėt tik nebent dėl to, jei pačiai taip ramiau...".
Aš tą pačią dieną, kai įsodino, praleidau namie, nieko ypatingo neveikiau, daugiau drybsojau prie teliko, bet tikrai ne ištisai. Na o sekančias dvi dienas taip gavosi, kad neturėjau pasirinkimo - turėjau Asociacijos reikalų - tai ne tik kad negulėjau, nelabai pasėdėt gavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 24, 14:08)
Sveika,
labai suprantu kaip tu jautiesi, nes man lygiai tas pats. Labai skauda pilva, visas kietas, issiputes. Irgi itariu, kad dar ir skrandis streikuoja.
Norejau taves paklausti, ar tau po isodinimo rekomendavo lovos rezima ir jei taip, tai kiek dienu?
P.S. man siandien tik antra diena po isodinimo


Na tai sėkmės tau 4u.gif Tu tai tyliai neužsiregistravusi sąrašiuke prasmukai biggrin.gif
O tau kelintas IVF? Kiek gavosi embrioniukų? Gal užšaldei ką?

Nakviša, o tu natūraliame cikle darei ar tau kokius vaistus skyrė?
Atsakyti