Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(ryte @ 2006 03 23, 11:09)
O man cezario metu gydytoja pridegino storas kiaušialąsčių sieneles. tikiuosi, kad nuo to man nesutriks hormonai, o tik suplonės kiuašialąsčių sienelės ir gal iš šio skyrelio kelsiuos į IUI blush2.gif  kaip to norėčiau ax.gif  jau dabar galvoju kaip vėl vyrą reikia pradėti tikrinti, kad jo mėgstamas alus nesugadintų  brangiausio ,,turto" biggrin.gif


o kodėl man niekas to napasiūlė g.gif g.gif
Atsakyti

Dar norejau pasipasakoti, kad nesioju du leliukus, o ne tris.

Na va Zanavyke o tu taip jaudinaisi, tai dar kartą sveikinimai dviems leliukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmog @ 2006 03 23, 16:34)
o kodėl man niekas to napasiūlė g.gif  g.gif


o kam tau reikia? pas rytę kita problema. jos kiaušidės nėra policistiškos. jos kiaušialąsčių storos sienelės ir tai galima pamatyti tik darant IVF. bet kam jai plonino kiaušidžių sieneles, tai, atvirai, man čia kažkas nesuvokiamo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 23, 19:56)
bet kam jai plonino kiaušidžių sieneles, tai, atvirai, man čia kažkas nesuvokiamo g.gif  biggrin.gif


Aš irgi neįsikirtau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 23, 19:59)
Aš irgi neįsikirtau g.gif


gal Kolibriukė supranta, matau skaito biggrin.gif
Atsakyti
Skauda pilva, diegia, bado.. o dar tas skrandžio skausmas susimaišo su pilvo skausmu, tai sėdžiu darbe visa persikreipusi ... sad.gif
Dieve dieve... greičiau visa tai praeitų cray.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 24, 10:13)
Skauda pilva, diegia, bado.. o dar tas skrandžio skausmas susimaišo su pilvo skausmu, tai sėdžiu darbe visa persikreipusi ... sad.gif
Dieve dieve... greičiau visa tai praeitų  cray.gif  cry.gif


Nesu 100% isitikinusi, kaip praeita karta, bet, atrodo, 9 menesiu gali nepraeiti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 24, 10:13)
Skauda pilva, diegia, bado.. o dar tas skrandžio skausmas susimaišo su pilvo skausmu, tai sėdžiu darbe visa persikreipusi ... sad.gif
Dieve dieve... greičiau visa tai praeitų  cray.gif  cry.gif



Oi, Nakviša, labai panašiai jaučiausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Nakviša, kažkaip kvepia sėkme mirksiukas.gif .

Klausimėlis jau dariusioms IVF: po kiek maždaug laiko nuo Ovitrelle suleidimo paskiria punkciją?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 24, 10:30)
Oi, Nakviša, labai panašiai jaučiausi mirksiukas.gif

Į WC kas valandą (netgi naktį)? Pilvas kietas, padidėjęs ir įsitempęs? Viduriai paleisti?
Verksiu, bliamba... visai sysiukas pasidariau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2006 03 24, 10:33)
Klausimėlis jau dariusioms IVF: po kiek maždaug laiko nuo Ovitrelle suleidimo paskiria punkciją?


po 35 val., nes laiko, kad ovuliuoja tarp 34-36 val.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti