Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

O man cezario metu gydytoja pridegino storas kiaušialąsčių sieneles. tikiuosi, kad nuo to man nesutriks hormonai, o tik suplonės kiuašialąsčių sienelės ir gal iš šio skyrelio kelsiuos į IUI blush2.gif kaip to norėčiau ax.gif jau dabar galvoju kaip vėl vyrą reikia pradėti tikrinti, kad jo mėgstamas alus nesugadintų brangiausio ,,turto" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ryte @ 2006 03 23, 11:09)
O man cezario metu gydytoja pridegino storas kiaušialąsčių sieneles.

nu kaip gerai thumbup.gif , kad viską padarė vienu kartu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 23, 11:54)
birželį-liepą lotuliukas.gif


Ale malačius thumbup.gif
Atsakyti
ryte, kaip fainai, kad jau gali priglaust prie saves savo lelyte thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(ryte @ 2006 03 23, 11:09)
O man cezario metu gydytoja pridegino storas kiaušialąsčių sieneles. tikiuosi, kad nuo to man nesutriks hormonai, o tik suplonės kiuašialąsčių sienelės ir gal iš šio skyrelio kelsiuos į IUI blush2.gif  kaip to norėčiau ax.gif 

oho, geras. thumbup.gif nežinojau, kad galima taip padaryti. thumbup.gif labai linkėčiau persikelti į IUI skyrelį. mirksiukas.gif bet tik kaip žinoti, kad tikrai jos suplonėjo ir vėl nesustorės. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ryte @ 2006 03 23, 11:09)
O man cezario metu gydytoja pridegino storas kiaušialąsčių sieneles.


gal kiaušidžių sieneles g.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 22, 20:40)

jei čia bendras nesulauktų gandrų skyrelio 'pabėgėlių' sąrašas, tai drąsiai galima ir mane įtraukti, bo nusigrybavau tai žiauriai lotuliukas.gif jei kas - tai už tai, kad liko 10d iki testo (ne anksčiau kito šeštadienio), o aš sugalvojau, kad gal man reikia nėštukinės juostelės. karoče pablūdau blush2.gif pasąmonė išduoda, kad nėštumo nebus šįkart verysad.gif tai nors juostele keletą dienų norėtųsi pasidžiaugti verysad.gif lotuliukas.gif ot durna rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sil: 23 kovo 2006 - 12:02
svajuke smile.gif gali ir mane itraukti i geguzes menesio aktyvisciu sarasheli drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 23, 11:21)
gal kiaušidžių sieneles g.gif

jo, kiaušidžių sieneles.
o sužinosim ar tai padėjo, tik bandydami:)
Atsakyti
Sveikos mergaites. Man taike trumpa protokola, nors zadejo taikyti ilgaji, tiesiog per neapsiziurejima pas gyd. atvykau per velai. Kaip man aiskino, sekme nuo pasirinkto budo nedaug priklauso, nes kiekvienas organizmas reaguoja savaip. Nebent butu atliktas ne vienas IVF, tada jau galima kazka lyginti.
Dar norejau pasipasakoti, kad nesioju du leliukus, o ne tris. Ir labai noriu palinketi visoms startuojancios stiprybes
Atsakyti
QUOTE(zanavyke @ 2006 03 23, 15:08)
Dar norejau pasipasakoti, kad nesioju du leliukus, o ne tris.


nu va matai....puiku smile.gif dabar gali jau ramiai nešioti...
Atsakyti
Labai apsidziaugiau, nukrito nasta nuo smegenu.
Atsakyti