Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Ieva30 @ 2006 03 22, 21:51)
deja ne.... cray.gif labai depresavau, ir dabar vis dar nekaip jauciuosi, bandysiu dar karta, vistiek gal kada nors pavyks. O tau kuo didesnes sekmes 4u.gif


Atleisk, kad priverciau prisiminti. Linkiu, kad pasisektu kai apsispresi dar vienam bandymui 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Vilma J. @ 2006 03 22, 21:50)
Darviena,
Implantacija vyksta nuo 5 dienos, o ryt Tau bus tik embrionu isodinimas smile.gif
Man ir dabar dar skauda verysad.gif , punkcija buvo pirmadieni- o siandien isodinimas.... Bet as apsiejau be vaistu....siaip esu labai kantri skausmui ax.gif kazkaip nesinorejo gerti nuskausminamuju schmoll.gif


jo, maisau as tuos terminus blush2.gif , nu bet tu mane supratai ax.gif
Atsakyti
Elijete, jei skaitai rusiškai, pabandyk čia pasiskaityti: http://www.probirka.org/protocol.htm

Dešinėje pusėje matysi galima pasirinkti, apie kokį protokolą rašo - ilgą ar trumpą.
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 22, 20:25)
Sveikos merginos,

bandau dar karta jus prasnekinti ax.gif
As taip pat darausi IVf'a ir vakar punktavo kiausides. Jauciu didelius skausmus pilve. Ar jums (kurios jau tai praejusios) taip pat buvo taip? Beje, rytoj turetu daryti implantacija
Patarkit verysad.gif


garantuoju, kad kiekviena atsakys skirtingai. juk kiekviena ir dėl individualių savybių ir dėl punkcijos atlikimo (juk ne paslaptis, kad kiaušidės traumuojamos ko pasekoje ir tampa skaudžios) turi vis kitokią patirtį. pvz. man po šios punkcijos galima sakyti visiškai neskaudėjo, na šiek tiek darant ,,aštresnius'' judesius, o po vienos punkcijos pas B. (išpunktavo virš 30 folikulų) raičiausi per naktį
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 22, 19:13)
Svajuke, kodėl mus ištrenkei iš parašo g.gif greit rašyk į birželį biggrin.gif (jei nedarysim tai perkelsi kitam mėnesiui) lotuliukas.gif

Renatėle, tai tave įrašyti birželį? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 22, 20:40)

Mane irgi žadėjai įtraukti. Užmiršai jau? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(patrija @ 2006 03 23, 09:58)
Mane irgi žadėjai įtraukti. Užmiršai jau?  mirksiukas.gif

Patrija, nepamiršau tavęs, tik mėnesį pamiršau, kada darysi. blush2.gif birželį ar anksčiau?
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 23, 10:01)
Patrija, nepamiršau tavęs, tik mėnesį pamiršau, kada darysi.  blush2.gif birželį ar anksčiau?

Ne, man dar toli. Aš rugsėjį. Bet jau tikrai sau ir kitiems pasižadu.

tiesiog man labai sunku apsispręsti...
Atsakyti
QUOTE(patrija @ 2006 03 23, 07:58)
Mane irgi žadėjai įtraukti. Užmiršai jau?  mirksiukas.gif


persiprasau blush2.gif tuojaus taisausi mirksiukas.gif
Papildyta:
beje, visoms IVF-ininkems galbut aktualu ax.gif
radau info, kad nuo 2006-03-03 Gonal po 75 ir nuo 2006-03-21 po 900 VV netiekiamas... Raso, kad tiekiamas tik po 300 ir 450 g.gif

http://www.vaistai.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamyteSirdele: 23 kovo 2006 - 10:34
patrija, jai dvejoji, neskubėk, nežadėk kitiems, susitvarkyk su savo jausmais, kad sėkmė užtikrinta būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 23, 09:21)
Renatėle, tai tave įrašyti birželį?  mirksiukas.gif


birželį-liepą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 03 23, 10:46)
patrija, jai dvejoji, neskubėk, nežadėk kitiems, susitvarkyk su savo jausmais, kad sėkmė užtikrinta būtų ax.gif


Aga cia neimanoma patarti, patrija tik pati zino kokia situacija man rodos...yra zmoniu kurie visa gyvenima dvejoja ir del savo abejoniu nieko nepasiekia, tokiems reik ispirt i viena vieta ax.gif
as kazkaip patrija prisimenu kai pirmakart pamaciau ji man tokia liudna liudna pasirode, nezinau kodel g.gif

patrija laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 23, 10:54)
birželį-liepą lotuliukas.gif

įrašiau į birželį, jei ką, perkelsiu po to į liepą. rolleyes.gif
Atsakyti